Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 10 000eur tuuning (Vastuseid: 68 | Vaatamisi: 15323)
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 03.10.14 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mõnujaht
Eesmärgiks oleks auto tehniline seisund teha ringraja hobilise kasutuse kõlbulikuks. Kuna ei ole varem sellist asja teinud, siis kw ei oska nii sihtida ja tahakski mõne kogenud garaaziga projekti koostada, see ongi põhjus, miks ma siia postitasin, mitte kuulata seda et ma olen idioot ja kahetsen tulevikus väga. Mul pole ammu enam peas kõik korras, mis puudutab autosi, niiet mõnitage palju tahate, mina sellest end mõjutada ei lase. :D


Nagu juba eelnevalt Kivitare ütles, et kui varem pole rinkal käinud, siis pole mõtet kohe suure mootoriga paugutama minna, sest selle sa keerad kohe esimese puu ümber ära. IMO hoia see 10 000 alles ja müü monomähkurist B5 1.8 maha ja osta nt B5 Quattro 1.8T. Proovi sellega rinkat lasta ja harjuta. Kui asi meeldib ja käpas liigu suurema mootoriga nt B5 S4'ja peale kuhu see 10 000 sisse laduda.
Aga kui ikkagi meie nõuannetest ei hooli ja soov kogu raha B5'te laduda, siis võta ühendust VKM Motorsiga, Viljar võtab kindlasti su 10 000 vastu. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.10.14 18:09 Tsiteeri


Arvestades seda raha hulka, ma lihtsalt ei näe mõtet selle asja ehitamisel. Võiks ju kohe saksast RS4 osta. Ei peaks ka eriti palju juurde koguma.
Võimsust oleks nagunii rohkem, kui pooltel inimestel mõistust. Hetkel vist kõige odavam rs4.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 04.10.14 09:08 Tsiteeri


Tõsiselt ka, praeguse käki sisse raha ladumine on täielik rumalus. Kõige odavamat RS4 osta on ka täielik rumalus, sest see hakkab kohe raha küsima, aga ostsid just viimase raha eest selle auto :D Seega kõige mõistlikum on osta üks korralik B5 S4, hetkel on siinsamas foorumis üks müügil. Ma räägin päris tõsiselt, võta Ukuga ühendust, kui sa oma monomähkuriga eluaeg liikunud oled, siis selle tõmme võtab sul nagunii kepsu värisema ja ostad kohe ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KristoM
huviline

Avatar


Registreerunud 12.09.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 2.0 TFSI S-Line

postitati 04.10.14 16:22 Tsiteeri


no kas te ei saa siis aru, et tegemist on lihtsalt ühe tegelasega, kes soovib tähelepanu :D

Ilmselgelt sellise sünniaastaga tegelane 10 000.- omades eest ei sõidaks sellise masinaga..

aga noo - nüüd siis teemaalgatajale ka vastus - Võta minuga ühendust, tule näita oma autot, ajame garaa˛i ning alustame projektiga - viin sind inimestega kokku, kes teavad mida teevad :) - varsti anname teada ka läbi selle foorumi tulemustest :)

Pakkumine sulle nüüd antud - võtad ühendust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 04.01.16 15:22 Tsiteeri
Leping allkirjastatu!



Nonii, siin on siis "monomähkuriga" "95 aastal sündunud tähelepanuvajadusega, ilmselgelt mitte 10 000eur omav tatikas", kes viis 31.12 auto garaazi ja tegi ära juppide tellimuse. 18.02.16, loodan projekti kokku saada ja garaazist välja sõitta. Nüüdseks olen ehitanud seda autot 3aastat! Tööd veel on! Just seda ma tahangi ja hindangi eelkõige, et saada ehitada autot nullist, et teada oma auto kohta iga pisematki detaili. Mitte see, et ma ostan selle raha eest, mis ma sinna autosse investeerind olen "uue" auto ja laon sinna veel 3 samasugust sumat otsa! Ma võin juba julgelt öelda, et kui mu auto nüüd garaazist välja tuleb, on selle auto läbisõit 0!!! Autost tuleb 1.8T Quattro 250+kw. Kw jätame madalamaks selle tõttu, et saaksin igal hetkel gaasi väänata ilma, et peaksin vajutamise ajal juba järgmise garaazi investeeringule mõtlema. Veebruaris lisan siia teemasse ka projekti albumi piltte ja kindlasti youtube video lingi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 04.01.16 16:28 Tsiteeri


Edu projektiga.

Jääme huviga ootama.


Põhiline on see, et piit jõuaks kõlarist rullnokani.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 04.01.16 17:49 Tsiteeri


Mõistlik oleks vist autole eraldi teema teha?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 04.01.16 18:15 Tsiteeri


Kas see 250+ kw peaks tulema rattast möödetuna või mootorist ?

Ja kui 31.12 aeti auto garaasi ja tehti juppide tellimus, siis lootes 18.02.2016 juba välja veereda eeldab mingitsorti valmis kiti ?

Ja kas selle 10 000 € ehitad auto nö. tutikaks, e. veermikus uued puksid, detailid pritsitud värvitud, keretööd, salong, mootor, jne ?

Edu ehitusega. :D


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 04.01.16 18:26 Tsiteeri


Nokkimist on juba niigi palju, a seleta mulle ära kuidas monomähkija garagesse veereb ja sealt quattrona välja tuleb sama kerenumbriga? V no ma saan aru küll kuidas, seleta asja mõtekus ära. Mingi meeletu sentimentaalne väärtus?

Muidu edu projektiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 04.01.16 20:17 Tsiteeri


Selle auto sentimentaalne väärtus on piiritu! See auto tuli meie perre uuena, seisis hoovis 5aastat. Siis kui ma 18 sain, sain ma selle roostehunniku sünnipäevaks! Ma tahtsin kohe selle risu mingi saab aero vastu vahetada, aga ema tegi enne kinkimist auto korda (ülevaatuskõlbulikuks). Hakkasin autoga sõitma. Panin stock tulede sisse sinised pargid, tunne oli super, et auto oli liikluskõlbulik. Hakkasin sõitmist harjutama ja sõitsin end osavalt kahe puu vahele! Kõik sõbrad ütlesid, et mahakandmisele (hiljem projektipäevikuga pildid ka). Aga kuna autol jäi raam sirgeks ja radikas terveks, otsustasin auto korda teha (mis maksis lõppudelõpuks 480 eur (vanaema, kes sa seda kindlasti loed, tänks võla eest!)

Ja nii ma hakkasingi vaikselt "Elisabethi" üles ehitama. Ja lõpuks siis ka see kaua oodatud unistus! Jah see 250+ tuleb ratastest mõõdetuna! Lisan varsti ka juppidest piltte ja juppide listi!


Tänan edu soovimise eest, seda läheb väga vaja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 04.01.16 20:24 Tsiteeri


Oh sa... :D

Ootame siis tulemusi ja teemat auto kohta, ega enne vast mingit positiivset tagasisidet pole loota, ilmselt saad ise ka aru, kui vähegi nupp nokib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 04.01.16 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Jah see 250+ tuleb ratastest mõõdetuna! Lisan varsti ka juppidest piltte ja juppide listi!



See 250kw rattast on juba päris hea tulemus. Kas mootor on enda komplekteeritud või lastud teha seda, selline jõud eeldaks juba kepsu vahetust?

Mis aju kasutusele tuleb või lased originaali seadese panna ?

Ma tegelt ei noki, nsm uurin asja, kuna ise nokitsen aegajalt sarnast audid.


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 04.01.16 22:38 Tsiteeri


Lasin projekteerida, mehel kullast aju ja käed, endal nii täpse sobitamise peale nupp veel ei noki!

Autole tuleb uus

taga differ
quattro kast
kardaan
kardaani tugilaagrid
quattro tagasild
quattro coilid
quattro laagrid
diffri kere kinnitused
quattro paak
käigu hoovastik lühike
väljalase 3"
sisselase uus
cooler pluss torustik
ventikad
kolvod
kepsud
saaled
vända saaled
nukkvõllid
plokikaan
aju ja juhtmestik
immo eemaldus
kollektor
turbo
põhi uus
abs koos ajuga
kütuse torustik
kütuse pump
tagumine kiige
poolteljed pluss otsad
siduri kompl
kasti käpad ja padjad
mootori padjad
tihendid
koonusfilter
piduri kettad ja klotsid

Ehk siis nipet näpet, juppide saabumisel hakkab nunnusi piltte ka tulema, karpidest väljuvatest kristallidest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 04.01.16 23:58 Tsiteeri


Pihustid listist puudu ja palju tilulilu asja. Nt ARP kaanepoldid jne, mis võiks sellise jõuunelma juures juba külge visata.
Mis turbo peale rändab?


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 12.01.16 10:18 Tsiteeri


Kui saladus pole siis kes too kuldsete kätega mees on?
Aga edu projektiga, on vahepeal miskit juba kohale ka tulnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.01.16 14:40 Tsiteeri


Per...e, mulle aitab. Homme juba võtan Beko pesumasina kesta ja väänan sinna Miele täislaks tehnika sisse. Sellist pole raudselt terves maailmas. Kolme tonniga peaks ära tegema, aga kuna ma ei koonerda, siis panen neli.
Ja sealt luugist ei välju enam ühtegi hilpu, ainult zoloto i briljantõ, seda ma ütlen, rsk..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 12.01.16 14:47 Tsiteeri


Las ma arvan, Bekol ka sentimentaalne väärtus seoses sellega, et ostsid Euronicsist uuena?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.01.16 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Las ma arvan, Bekol ka sentimentaalne väärtus seoses sellega, et ostsid Euronicsist uuena?:P


Jah, muidugi, lisaks on ta kallike ära pesnud terve suguvõsa musta pesu, kolm korda esinduses hooldatud lisaks. Krt, nutt tuleb peale...


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.16 17:42 Tsiteeri


Jann, kui auto on sulle beko, siis ära kurat mölise. Sa arvuta oma tasuvusprotsente ja kilka rõõmust, kui saad kilomeetrihinna 0,76 senti väiksemaks. Ma saan aru, et sul on elus läinud paremini kui keskmisel Kalevil või tema pojal ja saad omale lubada värskemat kui 10a vanust kodumasinat, aga teiste halvustamine sellepärast, et nad tahavad midagi teha ka veidi vanema autoga, on pisut kentsakas. Hobiauto ja raha lugemine ei käi kokku, kellele käib, siis see on valinud vale hobi. Kui tegu on mingi trolliga, siis saab ta su targutamisest hoogu ainult juurde, kui autot reaalselt ehitatakse, siis müts maha nii ebamõistliku projekti ees. Auto valmides peaks nii mõnigi ära sööma oma mütsi, sokid ja naabrimehe maika takkapihta... Kui ei valmi, noh, siis on targutajaid samapalju. Ootame ja saame näha.

PS! Mine anna delfis kuuma, seal saab veel mõnda aega anonüümselt ennast välja elada, tundub täpselt sinu ampluaa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.01.16 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jann, kui auto on sulle beko, siis ära kurat mölise. Sa arvuta oma tasuvusprotsente ja kilka rõõmust, kui saad kilomeetrihinna 0,76 senti väiksemaks. Ma saan aru, et sul on elus läinud paremini kui keskmisel Kalevil või tema pojal ja saad omale lubada värskemat kui 10a vanust kodumasinat, aga teiste halvustamine sellepärast, et nad tahavad midagi teha ka veidi vanema autoga, on pisut kentsakas. Hobiauto ja raha lugemine ei käi kokku, kellele käib, siis see on valinud vale hobi. Kui tegu on mingi trolliga, siis saab ta su targutamisest hoogu ainult juurde, kui autot reaalselt ehitatakse, siis müts maha nii ebamõistliku projekti ees. Auto valmides peaks nii mõnigi ära sööma oma mütsi, sokid ja naabrimehe maika takkapihta... Kui ei valmi, noh, siis on targutajaid samapalju. Ootame ja saame näha.

PS! Mine anna delfis kuuma, seal saab veel mõnda aega anonüümselt ennast välja elada, tundub täpselt sinu ampluaa.




http://www.pasun.ee/tikutaku.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.01.16 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jann, kui auto on sulle beko, siis ära kurat mölise. Sa arvuta oma tasuvusprotsente ja kilka rõõmust, kui saad kilomeetrihinna 0,76 senti väiksemaks. Ma saan aru, et sul on elus läinud paremini kui keskmisel Kalevil või tema pojal ja saad omale lubada värskemat kui 10a vanust kodumasinat, aga teiste halvustamine sellepärast, et nad tahavad midagi teha ka veidi vanema autoga, on pisut kentsakas. Hobiauto ja raha lugemine ei käi kokku, kellele käib, siis see on valinud vale hobi. Kui tegu on mingi trolliga, siis saab ta su targutamisest hoogu ainult juurde, kui autot reaalselt ehitatakse, siis müts maha nii ebamõistliku projekti ees. Auto valmides peaks nii mõnigi ära sööma oma mütsi, sokid ja naabrimehe maika takkapihta... Kui ei valmi, noh, siis on targutajaid samapalju. Ootame ja saame näha.

PS! Mine anna delfis kuuma, seal saab veel mõnda aega anonüümselt ennast välja elada, tundub täpselt sinu ampluaa.


Mul poogen, ehitage või kuule maavaatlusjaam. Tõin inimesele näite, mida teha ei tasuks.
Sina, kui vana kala ei tohiks ju nii erutuda, et koledad sõnad kirja lähevad. Vahest tulidki just naistekast?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 12.01.16 19:14 Tsiteeri


Korralik kino siin ikka:D.Pole see aasta nii palju naerda saanudki:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 12.01.16 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jann, kui auto on sulle beko, siis ära kurat mölise. Sa arvuta oma tasuvusprotsente ja kilka rõõmust, kui saad kilomeetrihinna 0,76 senti väiksemaks. Ma saan aru, et sul on elus läinud paremini kui keskmisel Kalevil või tema pojal ja saad omale lubada värskemat kui 10a vanust kodumasinat, aga teiste halvustamine sellepärast, et nad tahavad midagi teha ka veidi vanema autoga, on pisut kentsakas. Hobiauto ja raha lugemine ei käi kokku, kellele käib, siis see on valinud vale hobi. Kui tegu on mingi trolliga, siis saab ta su targutamisest hoogu ainult juurde, kui autot reaalselt ehitatakse, siis müts maha nii ebamõistliku projekti ees. Auto valmides peaks nii mõnigi ära sööma oma mütsi, sokid ja naabrimehe maika takkapihta... Kui ei valmi, noh, siis on targutajaid samapalju. Ootame ja saame näha.

PS! Mine anna delfis kuuma, seal saab veel mõnda aega anonüümselt ennast välja elada, tundub täpselt sinu ampluaa.


Mul poogen, ehitage või kuule maavaatlusjaam. Tõin inimesele näite, mida teha ei tasuks.
Sina, kui vana kala ei tohiks ju nii erutuda, et koledad sõnad kirja lähevad. Vahest tulidki just naistekast?

A mis kuule selle ehitada võiks? Kindlasti langevad välja detsemberi ja juulikuu, kus inimestel on megakiire. Okei oleks nagu sügis aga siis käib põdrajaht täie hooga? Kevadkuudel jällegi selline kevadväsimus sees ja tea kas asjast asja saab üldse? Krt...mõistus otsas nagu blondiinil.


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TurboQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.04
Asukoht: Sindi- Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant Q ´94, Audi Coupe 2.0 ´91, Audi Coupe 2.6 `93, Ford Sierra P100, Volvo V70R

postitati 12.01.16 20:59 Tsiteeri


Kuskandis ehitad seda pilli? Võiks teema ka teha saaks sealt jälgida ju.


The blower seems to have three distinct stages; nothing special, very nice and oh [roppus] hang on...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 14.01.16 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Madisx
Kui saladus pole siis kes too kuldsete kätega mees on?
Aga edu projektiga, on vahepeal miskit juba kohale ka tulnud?




Mehe nimi tuleb siis päevavalgele kui auto valmis! ;) Juppidest veel piltte pole kuna jupid Soomes, hetkel ise Eestis! ;) Aga varsti, varsti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.9% - SQL: 28.1%]