Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 10 000eur tuuning (Vastuseid: 68 | Vaatamisi: 15322)
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 02.10.14 19:46 Tsiteeri
10 000eur tuuning



Nimelt otsustasin oma lapsepõlve unistuse teoks teha ja olen kenasti raha kõrvale pannud ja kogun ka natuke veel. Investeerin oma 92kw B5 10 000eur. Kas keegi teab väha hea hinna ja kvaliteedi suhtega tuuning garaa˛i, kes on huvitatud sellisest projektist. Ise tean vaid dp-hp aga tema hinnad on päris kõrged. Oskab keegi öelda kuhu maani selle raha eest auto vedada saab? Välimus ei huvita, vaid tehniline seisukord, mootor, sillad, vedrustus jne. TÄnan kena tagasiside eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.10.14 19:50 Tsiteeri


Hoia raha alles mõne aasta pärast tuleb paremaid mõtteid. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 02.10.14 19:53 Tsiteeri


Kogu juurde ja osta rs4 ja sa oled veel õnnelik, et oma raha ei raisanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 02.10.14 19:56 Tsiteeri


Te ei tea, kes on kirglikud asjaarmastajad! Kahju kui Te must aru ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 02.10.14 19:59 Tsiteeri


Vaadates sünniaega, siis lapsepõlv kestab ju alles....;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.10.14 20:00 Tsiteeri


Elus asjad muutuvad... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.10.14 20:12 Tsiteeri


Panustaks tuuningraha hoopis kinnisvara soetamisele.

Aga ma siiski küsiks hoopis sedamoodi, et mis on 10 000€ tuuningu eesmärk?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 02.10.14 20:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mõnujaht
Nimelt otsustasin oma lapsepõlve unistuse teoks teha ja olen kenasti raha kõrvale pannud ja kogun ka natuke veel. Investeerin oma 92kw B5 10 000eur. Kas keegi teab väha hea hinna ja kvaliteedi suhtega tuuning garaa˛i, kes on huvitatud sellisest projektist.


Nu sellise sandikopika eest saab ainult ehk ~900hp mootori, nii et kogu ikka veel tugevasti.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 02.10.14 20:20 Tsiteeri


Eesmärgiks oleks auto tehniline seisund teha ringraja hobilise kasutuse kõlbulikuks. Kuna ei ole varem sellist asja teinud, siis kw ei oska nii sihtida ja tahakski mõne kogenud garaaziga projekti koostada, see ongi põhjus, miks ma siia postitasin, mitte kuulata seda et ma olen idioot ja kahetsen tulevikus väga. Mul pole ammu enam peas kõik korras, mis puudutab autosi, niiet mõnitage palju tahate, mina sellest end mõjutada ei lase. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.10.14 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mõnujaht
Eesmärgiks oleks auto tehniline seisund teha ringraja hobilise kasutuse kõlbulikuks. Kuna ei ole varem sellist asja teinud, siis kw ei oska nii sihtida ja tahakski mõne kogenud garaaziga projekti koostada, see ongi põhjus, miks ma siia postitasin, mitte kuulata seda et ma olen idioot ja kahetsen tulevikus väga. Mul pole ammu enam peas kõik korras, mis puudutab autosi, niiet mõnitage palju tahate, mina sellest end mõjutada ei lase. :D


Asi pole mõnituses, lihtsalt koomiline on.
Kui Sul on mingi kindel siht silme ees, siis pöörduks konkreetselt kogenud projektivalmistaja poole ja alustaks läbirääkimisi, mitte ei tuleks leierdama, et nii ja naa, kuid too siiski kallis.
Lisaks Sinu nimetatule on veel VKM, Amper jne jne.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 02.10.14 20:27 Tsiteeri


Tavaliselt sellised teemad tulevad välja alles siis, kui see masin on valmis ja hulka raha/aega omanik ära raisanud.
Või on korralik kodutöö juba tehtud.
See et mul mingi raha ja tahan et keegi teeks näitab pigem seda, et endal puudub täpne arusaam asjast.
Enne peaks miski muna ikka ära munema, kui kireda.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 02.10.14 20:29 Tsiteeri


No kui mõistusega kõik korras pole, siis kas tegu on quattro või pooletoobise A4-ga? Esiveolist pole ju kuigi mõtekas ehitama hakata. Pidamist nagunii juurde ei tule, pigem läheb halvemaks. Kuid kui isu ikka on, saada u2u ja võin kontakte anda, kes võiksid sind aidata.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.10.14 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tavaliselt sellised teemad tulevad välja alles siis, kui see masin on valmis ja hulka raha/aega omanik ära raisanud.
Või on korralik kodutöö juba tehtud.
See et mul mingi raha ja tahan et keegi teeks näitab pigem seda, et endal puudub täpne arusaam asjast.
Enne peaks miski muna ikka ära munema, kui kireda.


http://www.pasun.ee/tikutaku.gif


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 02.10.14 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Panustaks tuuningraha hoopis kinnisvara soetamisele.

Aga ma siiski küsiks hoopis sedamoodi, et mis on 10 000€ tuuningu eesmärk?

Millisele kinnisvara grupile keskenduksid? 10k ei saa eriti midagi. Eriti arvestades, et peaks selle ka välja üürima, et saada tulu. Muidu on veel lisa väljaminekuid iga kuu.
Reegline võiks õelda, et tuleks valida parem mootor. Pisikest mootorit teha pole väga mõtet. Eriti, kui sama kere peal olemas ka paremaid valikuid. Lihtsam on maha müüa ja osta sama kere peal võimsam siis. Siis saab pärast edasi vaadata, kas on jõudu juurde vaja.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 02.10.14 20:44 Tsiteeri


Mis tulust ja üürimisest sa räägid ja mootor ei jää niikuinii sama peale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 02.10.14 20:50 Tsiteeri


On see sul ikka Quattro? Kui ei siis esiveoline rinkapill audi puhul pole mõtekas, arvestades et q püsib teel ikka oluliselt paremini ja jõu saad reaalselt suunata ka maapinda. Aga jah eelnevad inimesed on juba öelnud ka, et tegelt endale teed asja lihtsamaks kui võtad s4 või rs4 ja toda aitad juurde omakorda. Lihtsam ja saad kaugemale minna, samas on olemas juba sportlikum välimus, vedrustus, pidurid jne. Ehk ei pea 0 alustama ja on mingid alustalad olemas. Pole mõttet jalgratast leiutada kui tegelt tehasest selline asi olemas.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.10.14 20:54 Tsiteeri
Teemaks olev auto on esiratta veoga.






Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mõnujaht
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5

postitati 02.10.14 20:58 Tsiteeri


Negatiivne kriitika annab alati jõudu, et end hiljem tõestada, aga läheb aega :)
Aitähh Teile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.14 21:09 Tsiteeri


Pane toorikust mõni pilt siia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 02.10.14 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Reegline võiks õelda, et tuleks valida parem mootor. Pisikest mootorit teha pole väga mõtet. Eriti, kui sama kere peal olemas ka paremaid valikuid.


Möla!
1,8 on suht ainuke mootor b5l, millega üldse on midagi mõtet teha. Vahet pole kas ta on turboga või ilma tehasest.

Teemasse - 10k eest saab ca 450 hp mootori, mis on korralikult tehtud ja vedrustuse jaoks jääb ka veel pisut üle. Aga kogu tulemus on pooleveolise puhul muidugi küsitava väärtusega.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.10.14 05:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Reegline võiks õelda, et tuleks valida parem mootor. Pisikest mootorit teha pole väga mõtet. Eriti, kui sama kere peal olemas ka paremaid valikuid.


Möla!
1,8 on suht ainuke mootor b5l, millega üldse on midagi mõtet teha. Vahet pole kas ta on turboga või ilma tehasest.

Teemasse - 10k eest saab ca 450 hp mootori, mis on korralikult tehtud ja vedrustuse jaoks jääb ka veel pisut üle. Aga kogu tulemus on pooleveolise puhul muidugi küsitava väärtusega.

Inimesed on erinevad. Mina müüks "konna" maha ja ostaks s4. 2.7bi on minu arvates igati norm asi ja piisava võimsusega. Kui ikka väheks jääb, saab ülejäänud raha sinna kulutada. :) Hetkel näiteks müügis üks 300kw-ne s4. Link.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.10.14 11:18 Tsiteeri


Ma saan aru, et ka rajal pole teemaapgataja varem käinud, siis milleks ajada kohe juttu ainult mootorist? Paneme, aga suure mootori kapoti alla ja paugutama? Enne võiks ikka veidi väiksemast klassist alustada? Kas sellele on kasutaja mõelnud? Kas on uuritud mingite võidusõidu klasside reegleid? On ka vabaklasse kindlasti. Aga ikkagi räägime kasvõi sellest, et võiks esmalt vedrustuse ja pidurid uuendada. Seejärel sellest jurakast sisu välja visata, rääkida puuri paigaldusest jne. Seejärel siis suhtleks mina klubilisega äss, kes neid mootoreid pisut rohkem näppinud on. Kui selle peale kogu raha on ära kulunud, siis kas on ka mõeldud, et kuidas ja kus sõitmas hakatakse käima. Logistika, kas treila või ise sõitev. Edasi, kas vastavad juhiload on kellelgi olemas, et saab treilat vedada. Vedukauto on piisava massiga jne. Võistluste osalustasudest rääkimata.

Aga nagu Yanekk ütles, siis enamasti tehakse auto valmis ja hakatakse siis asjast rääkima. Teisalt, kutt vähemalt küsib ja meie võimalus on õigem tee kätte näidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.14 11:19 Tsiteeri


10000 euri eest saab korraliku remondi, mitte tuuningu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 03.10.14 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion

Inimesed on erinevad. Mina müüks "konna" maha ja ostaks s4. 2.7bi on minu arvates igati norm asi ja piisava võimsusega. Kui ikka väheks jääb, saab ülejäänud raha sinna kulutada. :) Hetkel näiteks müügis üks 300kw-ne s4. Link.


Ilmselgelt pole sul 2.7bit olnud :)
Ma ei väida, et see paha mootor on aga vastupidavusega on nagu on.
Vahet pole kas siis originaal või järgi aidatud.

Ja seda peletist ei tahaks ka tavaauto hinnaga.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 03.10.14 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion

Inimesed on erinevad. Mina müüks "konna" maha ja ostaks s4. 2.7bi on minu arvates igati norm asi ja piisava võimsusega. Kui ikka väheks jääb, saab ülejäänud raha sinna kulutada. :) Hetkel näiteks müügis üks 300kw-ne s4. Link.


Ilmselgelt pole sul 2.7bit olnud :)
Ma ei väida, et see paha mootor on aga vastupidavusega on nagu on.
Vahet pole kas siis originaal või järgi aidatud.

Ja seda peletist ei tahaks ka tavaauto hinnaga.

On küll olnud kunagi üks. Originaal 195kw oli. Edasi läks ilusti ja polnud ka kastiga probleeme. Muidugi on vana 2,2 vastupidavam ja ka selle paigaldamine poleks kõige suurem probleem vast. 2.7 kestis minul paremini, kui subaru igatahes...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]