Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Koguneme helsinki kalasadamas 13.09.2014 (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 8568)
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 05.09.14 19:57 Tsiteeri
Koguneme helsinki kalasadamas 13.09.2014



Kõik klubilised kes mingil põhjusel on üle soome lahe seilanud ja on parasjagu ka laupäeval 13. septembril helsinki piirkonnas (ka kaugemalt tulijad on muidugi oodatud).
Mis arvate kui teeksime ühe audimeeste kogunemise :)?!?!
Viimane kord me just rahvahulgaga ei hiilanud kuid mõnus õhtupoolik oli siiski, ehk siis kindlasti tasub tulla!!
Tule ise ja võta sõbradki kaasa kes samuti audi rooli keeravad kuid mingil põhjusel meie klubi liikmed pole :)
Kohtuks siis taas kalasadamas samas kohas kus viimanegi kord. Lisan ka pildi google mapsist täpsema asukohaga kuna kalasadamas neid parklaid üsnagi palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 05.09.14 20:04 Tsiteeri


siin siis link antud parklast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.09.14 20:14 Tsiteeri


Üritan siis seegi kord kohal olla. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 05.09.14 23:28 Tsiteeri


Faaaaak ma ikka ei saa tulla, auto eestis :( paari nädala pärast saaks aga eks tuleb kindlasti veel neid kogunemisi :)


No smoke, no power! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 05.09.14 23:48 Tsiteeri


Jätkusuutliku traditsiooni mõttes on ideel jumet, samas minu arvates võiks selle asja ju ühendada ACF pk seutu kogunemistega (ise olen aeg-ajalt Soome sattudes seal käinud, viimati jooksin seal GenM-ga kokku isegi :D ).. Oleks ju jumet autoga minna kui sinnapoole asja ja rohkem internatsionaalset suhtlemist ka abx (Y)

-e- Sobivalt on kauden päättäjäiset just 13.9, "Paikka kesäkaudella Pirttimäen kahvila Espoon Kunnarlassa (Kunnarlantie 110, Espoo)"
Äkki teeme seal? Ma pean 14.9 kindlasti Pärnus olema aga samas poleks vast probleem 13 liituda :) Laevad õnneks sõidavad (Y)

-e2- Keegi siitpoolt ka minemas nii 12 õhtul-13 omkul? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 06.09.14 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Jätkusuutliku traditsiooni mõttes on ideel jumet, samas minu arvates võiks selle asja ju ühendada ACF pk seutu kogunemistega (ise olen aeg-ajalt Soome sattudes seal käinud, viimati jooksin seal GenM-ga kokku isegi :D ).. Oleks ju jumet autoga minna kui sinnapoole asja ja rohkem internatsionaalset suhtlemist ka abx (Y)

-e- Sobivalt on kauden päättäjäiset just 13.9, "Paikka kesäkaudella Pirttimäen kahvila Espoon Kunnarlassa (Kunnarlantie 110, Espoo)"
Äkki teeme seal? Ma pean 14.9 kindlasti Pärnus olema aga samas poleks vast probleem 13 liituda :) Laevad õnneks sõidavad (Y)

-e2- Keegi siitpoolt ka minemas nii 12 õhtul-13 omkul? :D

Mina oleks sellega igati päri, kuidas teistel kes veel plaanivad tulla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.09.14 07:45 Tsiteeri


Mul pole selle vastu midagi, ehk näeb ka huvitavaid Audisid. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 08.09.14 21:27 Tsiteeri


Soomlased on taibanud pidada neid kokkusaamisi paigas, kus saab ka maha istuda ning midagi ampsata ning kohvi vms võtta.

Kehva ilma eest leiaks sedasi ka varju. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 12.09.14 15:56 Tsiteeri


Mis seis siis on? Kes oleksid homme minemas? Ja üldsegi, kas seal kalasadamas või espoos ja mis kell? :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 12.09.14 21:24 Tsiteeri


Mina olen igal juhul kohal aga siis vast ikkagi juba espoos.
Kuid huvitav oleks teada küll kui palju meid siis üldse tulemas on ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 12.09.14 23:02 Tsiteeri


Mul jääb tulemata, see kuu sinnapoole paraku ei jõua, tegemisi liig palju :) Aga have fun, mina näiteks käin sealpool olles võimalusel ikka alati ka Soome klubi kogunemistelt läbi, ükskord põrkasingi seal generaatorM-iga kokku, aastaid polnud näinud :D Väga meeldiv üllatus oli igal juhul, ja üldiselt on Soome klubilised ka üsna sõbralikud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 13.09.14 05:51 Tsiteeri


Mulle ka pakub huvi. Aga mis kell see üritus toimub?


Põhiline on see, et piit jõuaks kõlarist rullnokani.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 13.09.14 09:45 Tsiteeri


Kas Volvo tüüpi veoautoga ka tohib tulla? Audid 1 Turkus ja teine kodus Eestis. Ja mis kell? Pange pealkirja ka õige koht. Ehk siis saab ürituse korduvaks teha, et kui seekord ei õnnestu kohale tulla siis järgmine kord. Samas küsiks kas Turku kandis ka Eestlased kokku saavad rõngalistega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 13.09.14 16:04 Tsiteeri


Igastahes sai 17 paiku sealt kohast läbi sõidetud, kus ACF-i kogunemine pidi toimuma (nii palju kui ma välja suutsin googeldada, pidi see vist kell 14:00 toimuma) ja oli kogu parkla peale vaid 3 Audit (needki igaüks eri nurgas), ent kahel olid isegi Audiclub.fi numbrialused, seega olid mõned vast pikemaks jäänud istuma vm.

Aga mis siis esialgsest kalasadama plaanist saab? Asukoht oleks ikka see sama parkla, mis teises postituses ja kellaaeg ka äkki sama, nagu viimane kord (20:00). Kui keegi veel huvi tunneb ja kohale tuleks, võib julgelt ühendust võtta, numbri leiab altpoolt (signatuurist) ja ise olen ~10min sõidu kaugusel.

Ja eelmisele postitajale... kohale võib tulla ükskõik millega, kasvõi ühistranspordiga. Peaasi, et oleks huvi ja juttu jaguks kauemaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 13.09.14 18:22 Tsiteeri


Juhul, kui keegi veel kõhkleb, siis ise jõuan 15minuti pärast kohale ja lepmaa2 pisut hiljem. Olen tumesinise B5 Avandiga ja võib julgelt ligi tulla, karta pole vaja! :) Kui keegi kardab, et äkki laiali läinud vahepeal, siis võib üle küsida helistades (numbri leiab alt signatuurist).

EDIT: Tagasi kodus. Seekord jagus taaskord juttu mitmeks tunniks ja oli ka juba natuke rohkem inimesi kohal. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 14.09.14 11:21 Tsiteeri


Uus ja huvitav, nagu alati.
Imelikul kombel hommikul suu kuivas. :)


Põhiline on see, et piit jõuaks kõlarist rullnokani.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 14.09.14 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Igastahes sai 17 paiku sealt kohast läbi sõidetud, kus ACF-i kogunemine pidi toimuma (nii palju kui ma välja suutsin googeldada, pidi see vist kell 14:00 toimuma) ja oli kogu parkla peale vaid 3 Audit (needki igaüks eri nurgas), ent kahel olid isegi Audiclub.fi numbrialused, seega olid mõned vast pikemaks jäänud istuma vm.


Mida häbenesid? Astunud ligi?

Meil jätkus arupidamine seal viimase paari auto ümber vist vähemalt tunni jagu peale sedagi. Üks eesti numbritega tumesinine B5 keerles ennemalt ka parklas ringi, aga ei võinud teada, mis selle eesmärk oli (autosid oli palju ja parkla päris täis - sellepärast olid meie autod ka eri kohtadesse laiali pargitud).

P.S. Me tegelesime seal küll "konspireerumisega" olles kogunenud ühe Porsche ümber :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 14.09.14 15:30 Tsiteeri


Ma teeks selle 18.09, siis kui klubil sünnipäev. Oleks põhjust ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 14.09.14 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Mida häbenesid? Astunud ligi?

Meil jätkus arupidamine seal viimase paari auto ümber vist vähemalt tunni jagu peale sedagi. Üks eesti numbritega tumesinine B5 keerles ennemalt ka parklas ringi, aga ei võinud teada, mis selle eesmärk oli (autosid oli palju ja parkla päris täis - sellepärast olid meie autod ka eri kohtadesse laiali pargitud).

P.S. Me tegelesime seal küll "konspireerumisega" olles kogunenud ühe Porsche ümber :)


No nende Audiclub.fi numbrialustega autode juures polnud kedagi, seega ei osanud kellelegi ligi astuda. Ja mina olingi selle tumesinise B5 avandiga. Vaatasin jah, et Porsche juures jutustas 4-5 meest ja vaatasid mind päris pikalt mõlemal korral, kui parklas tiiru tegin. :D
Jälle targem siis ja kui peaks järgmine kord jälle tulema, siis juba teate kellega tegu. :)


Tsitaat:
Algselt postitas: püstolett
Ma teeks selle 18.09, siis kui klubil sünnipäev. Oleks põhjust ka.

Aga miks ka mitte, kui kuhugi kaugustesse ei jää ja huvi oleks piisav ka teistel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 14.09.14 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
No nende Audiclub.fi numbrialustega autode juures polnud kedagi, seega ei osanud kellelegi ligi astuda. Ja mina olingi selle tumesinise B5 avandiga. Vaatasin jah, et Porsche juures jutustas 4-5 meest ja vaatasid mind päris pikalt mõlemal korral, kui parklas tiiru tegin. :D
Jälle targem siis ja kui peaks järgmine kord jälle tulema, siis juba teate kellega tegu. :)


Teboilis on seltskonda ehk lihtsam üles leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
replica22
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.08
Asukoht: Eesti, soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 2010

postitati 18.09.14 20:18 Tsiteeri


Teinekord üritan ka kohale tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 18.09.14 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: replica22
Teinekord üritan ka kohale tulla.


Millal jälle teeme? Või üritaks seekord uuesti äkki ACF-ga koos teha? Millal üldse neil järgmine plaanis?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 27.09.14 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
...Või üritaks seekord uuesti äkki ACF-ga koos teha? Millal üldse neil järgmine plaanis?


Iga teine laupäev -> http://www.audiclub.fi/audifinns/showthread.php?t=30693


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 09.10.14 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Iga teine laupäev -> http://www.audiclub.fi/audifinns/showthread.php?t=30693


Tere jälle! :P
Kuidas siis lood on? Nagu ma aru saan, siis see laupäev 11.10 14:00 toimub ACF-l taaskord kogunemine (seekord siis vist Vantaal Teboilis, parandage kui eksin)?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 10.10.14 23:07 Tsiteeri


ACF kogunes sinna tõenäoliselt küll, kuid allakirjutanu oli seekord hoopis Tallinnas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.4% - SQL: 28.6%]