Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Yatour ning Dension (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 5349)
mambuke
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDI Avant Quattro

postitati 04.06.14 08:10 Tsiteeri
Yatour ning Dension



Kuna ma ei leidnud sellekohast teemat, siis teen siia ühe, sellenimelise. Vabandan ette, kui selline teema juba kuskil olemas on ning kustutage see, ilma väga suure eelneva kriitikata.
Soetasin omale Densioni nimelise emulaatori (või kuidas seda täpsemalt nimetataxegi) ning selle paigaldamisega oma Audis oleva Navi külge, jõudsin ma lõpux AudioFookuse töökotta. Seal öeldi mulle, et ka nemad toovad ise maale nii Dension'e kui ka Yatour'e ja paigaldavad neid. Nad ütlesid, et makid on erinevad - mõnele pidi sobima vaid Yatour ning mõnele vaid Dension, kuid mõnele sobivad ka mõlemad. Minu soetatud Dension siiski ei sobinud mu Navi'le, pärast pikaajalist proovimist, kuid see sellex. Sain nende käest, nende pakutava Densioni, mille ühendamine käis kiirelt ja asi toimib ilusti.
Põhjus, mix seda siia kirjutan, on see, et paljud ei usalda eBay'st ostmist (tarneaeg tihtipeale 1 kuu, kui tuleb Hong Kong'ist ja kui ei tööta seade, siis see tagasi saatmine ning uue ootamine, on suur aja kulu), paljud ei oska seda teha jne. Ma ei tee konkreetset reklaami AudioFookusele, vaid ma lihtsalt annan teada inimestele, kes oma Autole (k.a. teist marki masinatele) seda vidinast soovivad soetada/paigaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 04.06.14 08:57 Tsiteeri


Mida see asi teeb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.14 09:02 Tsiteeri


The Gateway Lite is a basic car multimedia interface from Dension allowing music playback from a wide range of digital data sources.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mambuke
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDI Avant Quattro

postitati 04.06.14 09:05 Tsiteeri


Yatour'ile saab külge ühendada USB mälupulka ning peax olema veel AUX'i auk ning mälukaardi pesa ning Dension'i külge saab ühendada USB mälupulga ning iPod'i ja iPhone'i.
Et saax kuulata läbi (originaal)maki erinevas formaadis muusikat, eelnimetatud andmekandjatelt. Paljud ei soovi välja vahetada Autos olevat tehasepoolt sisestatud makki, aga neile ei piisa ühe CD võimalusest, mis mahutab vaid ~15 laulu. Antud emulaator ühendataxe maki järgi ning paigaldataxe enamjaolt kindalaekasse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 04.06.14 09:10 Tsiteeri


Mul on Dension gateway 500 Audi C6's. Hea asi on.
Tellisin Läti ametlikult edasimüüjalt, hind on 99euri odavam, kui Eesti ametlikul edasimüüjal (lisaks käibemaks).
265 eur + transport 20 eur + km on Läti hind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mambuke
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDI Avant Quattro

postitati 04.06.14 09:15 Tsiteeri


Minu Dension on kindlasti lahjem, sest maxiski vaid 99.- euri ning paigaldus oli veel odavam sellest. Varem CD-BOX'iga sain kuulata 6 x 15 laulu ning selle Densioniga saan kuulata mälupulgalt 4 x 99 laulu, millest mulle täitsa piisab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresI
huviline



Registreerunud 16.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.14 01:14 Tsiteeri


Ausalt öeldes tellisin just endale ebayst yatouri, kohale tuli nädalaga ja maksis koos postikuluga 58 eurot. Ühendamine oli väga lihtne ja peale pisikest jantimist hakkas kolmanda mälupulgaga isegi tööle.

Seega ebayd ei tasu karta ses osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 07.06.14 07:35 Tsiteeri


Mis asi see Yatouri on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.06.14 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelo
Mis asi see Yatouri on?


Mitte Yatouri vaid Yatour on selle asja nimi ja juba kirjutati ju, mis see on ja mis sellega teha saab. Lühidalt siis käib selline asi originaal CD-boksi asemele või sinna juhtmele vahele ja võimaldab kuulata muusikat mõnelt mälupulgalt/kaardilt või läbi AUX-i ja mõned mudelid ka otse iPod-ist ja iPhone-ist.

Tsitaat:
Algselt postitas: mambuke
Yatour'ile saab külge ühendada USB mälupulka ning peax olema veel AUX'i auk ning mälukaardi pesa ning Dension'i külge saab ühendada USB mälupulga ning iPod'i ja iPhone'i.
Et saax kuulata läbi (originaal)maki erinevas formaadis muusikat, eelnimetatud andmekandjatelt. Paljud ei soovi välja vahetada Autos olevat tehasepoolt sisestatud makki, aga neile ei piisa ühe CD võimalusest, mis mahutab vaid ~15 laulu. Antud emulaator ühendataxe maki järgi ning paigaldataxe enamjaolt kindalaekasse



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 07.06.14 08:10 Tsiteeri


Mambuke, kui oma järgmist teksti kirjutad, siis palun mitte kasutada tekstis tähe x kombinatsiooni, väga ebameeldiv on teksti lugeda ja lisaks ei sobitu õigekirjaga.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 07.06.14 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresI
Ausalt öeldes tellisin just endale ebayst yatouri, kohale tuli nädalaga ja maksis koos postikuluga 58 eurot. Ühendamine oli väga lihtne ja peale pisikest jantimist hakkas kolmanda mälupulgaga isegi tööle.

Seega ebayd ei tasu karta ses osas.


Kas sa panid selle C6 A6-le külge ja kui siis mis mudel sul täpsemalt yatour on? Omale on hetkel pakutud 390 +75€ Dension 500 lahendust. Kas c6-le siis tõesti mingit odavamat varianti ei saa paigaldada?


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresI
huviline



Registreerunud 16.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.14 18:36 Tsiteeri


Kõik sõltub makist muidugi, kuid mina panin a6 c5 masinasse sisse (concert I). Ainus mure mis tekkis on see, et nüüd on kõlarites vilin sees sõltuvalt pööretest. Teab ehk keegi kuidas seda muret lahendada saaks?

Isend mille tellisin oli selline ning kohale jõudis nädalaga nagu lubatud.

Yatour


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 07.06.14 18:41 Tsiteeri


Ühinen hangoveri küsimusega, kas keegi teab soodsamat varianti? See peaaegu 500 eurot on ilmselgelt ülepaisutatud hind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ReinS
huviline



Registreerunud 30.08.11
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0

postitati 08.06.14 17:47 Tsiteeri


Sakslased müüvad seda:
http://www.ebay.co.uk/itm/USB-SD-AUX-MP3-Wechsler-ncXus-V3-Audi-VW-VAG-8Pin-/110676995615?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item1 9c4dcee1f
Tundub klipi järgi toredasti toimetavat. Lisaks pro versioonil bluetooth. Alla kerides näitab saatekuluks eestisse 17,98 euri. Ühenduskaabli saad vastavalt autole valida. Kuna sakslased ise toodavad, siis võiks ju tehasestereoga korralikku koostööd teha? Ise saatsin hiljuti tagasi CTAVAGUSB. Concert II-he taga tegi mis heaks arvas. Siit võibolla veel väike üleskutse neile, kes juba mõnda aega erinevaid USB jne. adaptereid tehasestereoga kasutavad, et milline töötab stabiilselt korralikult ja milline jaurab. Oleks edaspidi abiks valiku tegemisel neile, kel soov tehasestereo autos säilitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurl
huviline



Registreerunud 03.06.15
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1.9TDI

postitati 03.06.15 15:02 Tsiteeri


Plaan soetada ka mingisugune analoogne Yatour.

Kas ma saan õigesti aru, et kõik Yatour mudelid ei suudagi mängida iphone/ipodist muusikat usb juhtmega?
Ning millised Yatour mudelid suudavad mängida iphone/ipodist muusikat otse?
Otsisin küll internetist aga ise ei leidnud.


Läheb chorus 2 makile.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 03.06.15 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurl
Plaan soetada ka mingisugune analoogne Yatour.

Kas ma saan õigesti aru, et kõik Yatour mudelid ei suudagi mängida iphone/ipodist muusikat usb juhtmega?
Ning millised Yatour mudelid suudavad mängida iphone/ipodist muusikat otse?
Otsisin küll internetist aga ise ei leidnud.


Läheb chorus 2 makile.
http://www.ebay.co.uk/itm/USB-SD-AUX-MP3-IPOD-IPHONE-Car-Music-Interface-For-8Pin-Plug-Audi-VW-Skoda-Seat-/251466693119?pt=LH_Defaul tDomain_3&hash=item3a8c9539ff
Seda ma õelda ei oska, kas või miks tavaline yatour läbi usb iphonilt ei mängi.
Ju siis ei mängi, kui juba koos telefoni juhtmega asi tehtud on, hinnavahe ka tavalisega umbes 20 naela.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.2% - SQL: 40.8%]