Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sureb lambist välja...??? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1814)
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.03.05 21:16 Tsiteeri
Sureb lambist välja...???



Autoks 93a S4 2,2T automaat.
Aegajalt sureb lihtsalt tühikäigul välja ja enamasti see külma mootoriga,kuid on juhtunud seda ka sooja mootoriga,aga alati just tühikäigul või fooritaha seisma jäädes.Täna avastasin,et käivitades ja umbes 30sekundit käies ajas nagu musta tossu.Andsin mõned korrad gaasi ja siis kadus must toss ära.Kas kellegil on mingeid ideid või nõuandeid?Diagnostikasse saan minna alles järgmisel nädalal,aga tahaks ennem juba selle jama korda saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m2rk0
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 03.03.05 00:14 Tsiteeri


enal ka külma mootoriga samad probleemid. (audi 90 quattro 88a.)
olen tähendanud seda, et oleneb küttest mida tangin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ingo
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel VW passat 1,9 tdi

postitati 03.03.05 07:08 Tsiteeri


Seismajäämise probleem on täpselt sama.Mul ei tahma.Kuid see viga tuli mul ka külmadega.Panin auto käima ,siis klaase puhastama ja äkki seisab.Seismajäämise aeg on erinev olnud 10-40 sek.Veale pole veel pihta saanud.Blak soovitas aku juhe maha võtta kuid see ei aidanud.Töö juures on ühel b4 sama jama.Olen aru saanud et see viga esineb automaat kastiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.03.05 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ingo
Seismajäämise probleem on täpselt sama.Mul ei tahma.Kuid see viga tuli mul ka külmadega.Panin auto käima ,siis klaase puhastama ja äkki seisab.Seismajäämise aeg on erinev olnud 10-40 sek.Veale pole veel pihta saanud.Blak soovitas aku juhe maha võtta kuid see ei aidanud.Töö juures on ühel b4 sama jama.Olen aru saanud et see viga esineb automaat kastiga.

Hästi ei taha uskuda,et see automaatkastiga autode probleem on.Ise arvan,et mõni andur,klapp või midagi sellist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ingo
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel VW passat 1,9 tdi

postitati 03.03.05 15:40 Tsiteeri


No ei tea teisipäeval lähen diagnosti.Töökaaslane läheb homme eks ole näha kas leitakse midagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.03.05 21:16 Tsiteeri


Käisin täna Hitehis diagnostikas ja loeti välja pöörete anduri veakood.Sai ka sellel takistus üle mõõdetud ja erinevus tehase andmete järgi väga minimaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 04.03.05 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: msso
loeti välja pöörete anduri veakood.Sai ka sellel takistus üle mõõdetud ja erinevus tehase andmete järgi väga minimaalne.

see on normaalne, et veakood tuleb. seisva mootoriga ongi nii.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.05 21:24 Tsiteeri


Igaks juhuks uuri ka kaasisiibri asendi andurit. Mul oli ka ühel hommikul selline jama, et mitte ei jäänud käima :S Hiljem selgus, et just see sama jubin jamas omadega ja ei andnud õiget infi edasi.
Sellel ju sees nö. rajad, millelt aju takistust mõõdab ja vastavalt sellele ka siis igast muid asju reguleerib.

Margus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanel565
huviline



Registreerunud 06.03.05
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.05 07:30 Tsiteeri


Mul oli sama viga aga lahti sai sellest alles siis kui õhuvaheti sai välja vahetatud. See tegelikult mingi 8000 EEku/tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.05 08:25 Tsiteeri


Mul oli sama jama, et lambist suri välja isegi sõidu ajal (audi coupe 2.8 ) .Sõitsin nii mõnda aega, kuni auto enam ei käivitunudki.

Viga peitus siis hallianduris.Hind 3600 EEK-i


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.03.05 21:54 Tsiteeri


Täna siis suri jälle välja ja viskas CHECK ENGINE tulukese ka põlema,proovisin uuesti käivitada,ei tahtnud käivituda,siis peale mõnda käivitamist hakkas nagu lubama ja käima hakkas ainult gaasipedaaliga meelitades.Lõpuks jäi käima ja siis pöörded kõikusid 1500-3000,peale pooleminutilist gaasipedaaliga mängimist läksid pöörded normi.Sõitsin mingi 4km ja parkisin auto,siis tühikäigupöörded järsku langesid 300-peale ja CHECK ENGINE tuluke hakkas jälle põlema,andsin gaasi neli viis korda ja tuluke kustus.Kas kellegil on mingeid ideid või on juhtunud sarnast asja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.05 19:01 Tsiteeri


Käisin täna diagnostikas Laki tn.6 Toomase juures ja ikkagi on probleem pöörete anduris(RPM-sensor).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.1% - SQL: 61.9%]