Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 90 2,3 doch (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2206)
vask
huviline



Registreerunud 18.03.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Converse

postitati 29.04.03 22:02 Tsiteeri
Audi 90 2,3 doch



Selline küs siis suurele ringile soetasin omale säänse isendi ja olex huvi teada teadjamate inimeste käest et mis on selle auto head ja vead mida peax konrollima mida vahetama ja üleüldse on see norm auto.( Audi 90 Doch Quattro-89a 125kw)


Hetkel jala
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.03 08:31 Tsiteeri


oi vask, nüüd ostsid küll norm auto. ma tahaks seda kohe näha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõmm
klubiliige



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.03 08:51 Tsiteeri


Mingi jama on sul küll selle mootoriga, sest tavaliselt on nad DOHC :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 30.04.03 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja vask
Selline küs siis suurele ringile soetasin omale säänse isendi ja olex huvi teada teadjamate inimeste käest et mis on selle auto head ja vead mida peax konrollima mida vahetama ja üleüldse on see norm auto.( Audi 90 Doch Quattro-89a 125kw)


Double Over Camshaft Head? ;)
Pagasiruum on väike, tõsiselt väike, salongi mahutab viis inimest ära.
Madalal pöördel on kuidagi vähe jõudu, pöördes liigub küll.
Libedal käitumine mulle meeldib, võrreldes mittetorsen A200'ga.
Jagaja hammasratas on plastmassist, poes eraldi ei müüda. Summuti maksab pisut palju raha (nt. keskmine walkeri pütt 3,5k).
Esiots pidi varastele meeldima.

Kontrollida? Nagu ikka, igasugused liigendite kaitsekummid jms. (veotelje välimise liigendi saab võrreldes vanemate audidega lihtsalt kätte). Hammasrihmaga on nii, et kui katkeb, siis $$$, SKF'i veepumpa pidi vähemalt MG-s tellima.
Minu omal on karterituulutuse voolikus auk sees, uus originaal maksab u. 0,7k. ECU arvab, et Halli andur on katki (pööretel üle 3,5k) ja suur radikas lekib pisut.

Siin kah midagi:
http://www.20v.org


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.03 10:21 Tsiteeri


Oman ise sama aasta isendit juba 3 kuud. Mis siis ikka pajatada, siiamaani on vahetatud mootori/kasti padjad ja esimesed piduriklotsid, tegemist ootavad : sisemine veovõlliots (andis otsad seoses mootoripadja purunemisega), geneka laagrid ja veel nipet näpet.

Esimese asjana sai hooldus tehtud, mis hõlmas endas : mootoririhm, rihmarullik, veepump, vända ja nuka simmerid, mootori, kasti ja tagasilla õli, õhu, õli ja bensufilter.

Üldiselt olen autoga suht rahul ja need asjad mis tegemist vajavad, on ka normaalsed väljaminekud kasutatud auto puhul.

Ja midagi konkreetset ei oskagi välja tuua, et mida vaatama peaks, kui ikka kõik asjad toimivad jne. siis on ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vask
huviline



Registreerunud 18.03.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Converse

postitati 01.05.03 12:49 Tsiteeri


To: Tuumamees---- aga palju sul see esmane hooldus maxma läx nii a`la hind.


Hetkel jala
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.05.03 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja vask
To: Tuumamees---- aga palju sul see esmane hooldus maxma läx nii a`la hind.

Mina sain kõik need asjad odavamalt kui letihind ja ka tööraha oli odav, hetkel pole mul seda arvet käepärast aga ca 3.5k läks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.6% - SQL: 56.4%]