Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Veel sarniiride taastamisest .... (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 7116)
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 21.02.05 07:34 Tsiteeri
Veel sarniiride taastamisest ....



See Tallinnas taastamine on ikka 400 kr. kallis. Tuleb ju juurde osta veel õõtsapuks ja ongi üle 500 kr. Kõik räägivad Elvas taastamisest. Tahaks teada kas sinna saab ka ise kohale sõita ja lasta taastada.Mis on hinnaks ja kas on mõnel pakkuda ka tefoni nr. või aadressi. Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 21.02.05 09:23 Tsiteeri


kui sa ilusti otsid leiad selle kohta mitu teemat, kus kõikidel sinu otsitavatel küsimustel on vastused antud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 21.02.05 09:24 Tsiteeri


samas kui sa ise sinna elvasse sõidad kas siis juba asi kulukamaks ei lähe:)!?


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.05 09:40 Tsiteeri


Hmm... kuda siis see 500.- kallis kokku on? kui võtta nt audi 100 vana mis mul oli, siis sellele maksis uus sarniir (koos õõtsaga ikka eksju) 1,1K, et poole odavamalt saada on nagu ju normaalne või mis? ja nii ka sai tehtud :D ja miski 4-5a on see taastatud sarniir seal all ka vastu pidanud.
Arvestades palju siin mõningate kangemate pillide need õõtsad koos sarniiridega maksavad siis tuleb kasu ju veelgi suurem... või olen ma teemast kuidagi valesti aru saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.02.05 09:46 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=12274&page=1#pid94716

Kas ikka on mõtet ???


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 21.02.05 12:32 Tsiteeri


Ma ei tea kust sellised hinnad sarniiridele, aga isegi autoosad ee-s. on hinnad 800 ringis aga Balti autoosadest saab veel odavamalt kätte , niiet 400 on plaju küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.02.05 20:05 Tsiteeri


minul kestsid need 800.- sed šarniirid täpselt 30 000.
Ja rohkem selle raha eest ei osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 21.02.05 21:09 Tsiteeri


nu ma elan elvas.kui huvi võin uurida palju maksab.aga täpseid andmeid on vaja.kunagi lasin opelil taastada,siis maksis 60kr tükk.kuid nüüd pidi vist tiba kallim olema.aga töö on hea.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 22.02.05 08:16 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=6277


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.05 08:33 Tsiteeri


"Nad küsivad ühe munaku eest 50kr, ja annavad 100.000km garantiid."
Kas tõesti niiiiii odav? täiesti uskumatu ju... sellisel juhul pole poest enam mõtet eraldi otsagi osta ju (kelle need on eraldi) sest see taastamine on sitaks odavam ning garantii ikka jõhkralt pikk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 22.02.05 16:55 Tsiteeri


nu 50 eeku vaevalt nüüd maksab,eks asi on nüüd ikka kallim.kuid seda kas ta garantiid annab ei oska öelda.;) kõik oleneb auto margist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.05 17:01 Tsiteeri


Aaa... nagu nüüd lugesin oli tegu tsitaadiga ühest teisest foorumist mitte postitaja enda kogemus, et sel juhul asjal vaevalt täis tõde taga on, sest liialt ulme on asi tõesti, sellist garantiid sealt vaevalt oodata on ja hind pakun et on ikka üle 100.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.05 17:03 Tsiteeri


Kuigi seda teemat on arutatud korduvalt, lisan veelkord ka siia oma kogemuse.

Taastasin Tartus, sest Elva mehed Tartusse suunasidki.
Hind oli ca 2200 kogu kupatuse taastamine. Ainult, et ise tuleb kotiga sinna viia.
Taastamine tehtud eelmisel sügisel ja siiani toimivad kenasti .

Järeldused ning hinna- ja kvaliteedi võrdlused saab igaüks nüüd iseseisva tööna teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 22.02.05 17:13 Tsiteeri


Minu kogemus oli selline et tõesti viimasel suvel sigari kahe sarniiri taastamine maksis kokku 100 .- EEK :P Kui tahate niiväga teada siis tel. nr. on ju olemas -> helistage !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 22.02.05 17:19 Tsiteeri


no ma arvan,et s..ta seal küll ei teha.muidu ju inimesed seal ju ei käiks.ja pealegi sõbra vend viis sinna oma 2000a passati ja on tööga rahul,auto veereb siiani ja pole midagi viga.poe ring oleks läinud passatil pea 18 000 maksma.kuid nüüd sai hakkama 2600 kr.järeldused võib igaüks ise teha.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V8
huviline



Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Paide-Rapla-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Quattro Avant V8;Toyota Avensis Wagon 2,0 2005;Ford Taunus 1,6 1975;Volvo Amazon 1,8 1964

postitati 07.03.05 20:29 Tsiteeri


Vinni-Pajustis on neid aegade algusest taastatud....olen mitu ringi seal lasknud teha(erinevad autod)....paar aastat tagasi maksis 100.-/tk. Mina sõitsin u 50.000km ja ää ei lagunenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 07.03.05 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airwolf
no ma arvan,et s..ta seal küll ei teha.muidu ju inimesed seal ju ei käiks.ja pealegi sõbra vend viis sinna oma 2000a passati ja on tööga rahul,auto veereb siiani ja pole midagi viga.poe ring oleks läinud passatil pea 18 000 maksma.kuid nüüd sai hakkama 2600 kr.järeldused võib igaüks ise teha.:cool:


No uute õõtsade komplekt koos rooliotste ja stabika kontidega maksab juba ammu 6500.- kuni 7000.- :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 08.03.05 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Aaa... nagu nüüd lugesin oli tegu tsitaadiga ühest teisest foorumist mitte postitaja enda kogemus, et sel juhul asjal vaevalt täis tõde taga on, sest liialt ulme on asi tõesti, sellist garantiid sealt vaevalt oodata on ja hind pakun et on ikka üle 100.-


jah...ei ole otsest isiklikku kogemust sellega, kuid kui sõbraga koos käsin eelmisel aastal tema escordile taolist protseduuri tegemas, siis läks tal ca 100.- ühe munaku taastamine. kuigi jah - garantiist ei öeldud küll vist sõnagi. sai isegi sinna selle teise foorumi tsitaadi järgi mindud. praeguseni kõik OK, mis tähendab, et esialgu võib tööga rahule jääda.

ja nende hindadega on ka ju nii, et kui nad näevad, et neil kliente tuleb muudkui juurde, siis saavad ka vaikselt hindu kergitada :)


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siagahl
huviline

Avatar


Registreerunud 18.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 2.0E 85kw

postitati 21.03.05 15:29 Tsiteeri


Elvas taastamisega ainult positiivsed kogemused. Viimati viisin sinna rooliotsa(1.5 a tagasi). Maksma läx mu mäletamist mööda 60 eek. Ja ära ei ole asi veel lagunenud.

Värske inf:
Telef. nr ikka sama ja hinnad algavad Elvas 100 kroonist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 27.03.05 10:42 Tsiteeri


Käisin siis minagi Elvas ära ja lasin sarniirid taastada. 100 kr. tk. Kui on ise maha võetud teevad 1,5-2 tunniga ära. Kaua kestavad ja mida sinna sisse panevad ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 27.03.05 16:28 Tsiteeri


no panin Bvaruosa poolaastat tagasi alla,nüüd kuu algul käisin ülevaatusel.seal öeldi,et juhipoolne sarniir õhtal.:mad: nii,et pole need uued jupid midagi nii kindlad.vanad sarniirid taastasin ja katkise vahetasin ära.nii,et kõik on jälle jonksus.:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rainka
huviline



Registreerunud 08.12.04
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 27.03.05 19:38 Tsiteeri


Taastamine on jah odav kuid minu audil murdus Tartus taastatud sarniir ära ja see pani pani ikka mõtlema küll!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 27.03.05 21:31 Tsiteeri


Tere.

Saan aru et kõiksuguste otste ja šarniiride teema tln-s on valus, kuna teed tõesti siiin nii nagu on.

Saan aru et linnas taastamine suht kallis ja kvaliteeti ka ei tea ja Revalisse nagu ka ei kiputa ostma minema.

PS: Point siis selles et ise kiman pea iga nädalalõpp Elva, ja see kes neid seal taastab on mu hää sõber, nii et kellel huvi(väikse õlle eest ikke)siis kerige omad jubinad alt ära ja tooge reedel minu kätte, ning pühap. õhtal arvatavasti asjad ilusti ja kenasti (loomulikult korras) tln-s tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
statix
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Tallinn-Elva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4;B2;Yaris

postitati 29.03.05 19:39 Tsiteeri


tundub et inimestel vist kõik jubinad korras ja ei vajagi remonti:), mitte et ma antud place'le promo teeksin, aga kalleid klubikaaslaseid ju ikka vaja aidata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siagahl
huviline

Avatar


Registreerunud 18.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 2.0E 85kw

postitati 30.03.05 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: statix
Tere.

Saan aru et kõiksuguste otste ja šarniiride teema tln-s on valus, kuna teed tõesti siiin nii nagu on.

Saan aru et linnas taastamine suht kallis ja kvaliteeti ka ei tea ja Revalisse nagu ka ei kiputa ostma minema.

PS: Point siis selles et ise kiman pea iga nädalalõpp Elva, ja see kes neid seal taastab on mu hää sõber, nii et kellel huvi(väikse õlle eest ikke)siis kerige omad jubinad alt ära ja tooge reedel minu kätte, ning pühap. õhtal arvatavasti asjad ilusti ja kenasti (loomulikult korras) tln-s tagasi.




No mitu õlut siis su transport- teenus maksab?
Kastitäie eest võtad asja oma ajada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.1% - SQL: 34.9%]