Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pagasnik kinni! Aidake! (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2366)
geenius78
huviline



Registreerunud 17.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.05 15:49 Tsiteeri
Pagasnik kinni! Aidake!



Ei saa enam pagasnikut lahti. Ei tea kas ta on kinni külmunud (pole ju nii eriti külm) või on lukumehhanism järele andnud. Samas kesklukk näib toimivat (häälest järeldan). Andke nõu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 15.02.05 16:05 Tsiteeri


ma arvan, et praeguste ilmadega on sul 80%-lise tõenäosusega see ikkagi kinni külmunud, eriti veel kui sa seda pole paar päeva avanud, sula ja külm teevad oma töö...

mine paariks tunniks kuhugi prisma parklasse sooja ja proovi uuesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 15.02.05 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: geenius78
Ei saa enam pagasnikut lahti. Ei tea kas ta on kinni külmunud (pole ju nii eriti külm) või on lukumehhanism järele andnud. Samas kesklukk näib toimivat (häälest järeldan). Andke nõu!

Kui sul oleks Audi 100 sigar, siiś sellel tuli mul talvel kord tagumise luku küljest mingi traadist hoob lihtsalt lahti ja pagass jäi 2 korda niimodi kinni, et pidin suusaluugi kaudu taha ronima ja selle lahti tõmbama.
Ükskord kutsusin isegi mingi lukuabi aga see ei saanud hakkama ja siis tegin ise lahti.
Õnneks olin eelnevalt lukuga juba tutvunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jyrgen61
huviline



Registreerunud 19.04.04
Asukoht: Tartumaa, Nõo vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.6

postitati 15.02.05 20:12 Tsiteeri


Ole autoga natuke aega soojas. Siis peaks tööle hakkama. Kui sul võtmest käiv kesklukk, siis see töötab vaakumtorude jõul. Need aga talvel kipuvad niiskust täis minema, ja ei jaksa lihtsalt enam lukku lahti vedada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 16.02.05 07:57 Tsiteeri


võin sind veel natukene lohutada, eile tahtsin bensiini võtta aga ei saanudki sest keskluku bensukaane lukk ei tahtnud seda lahti teha, seest lund ja jääd täis, mõtlesin et hommikuks ehk sulab ära :D, sittagim, venitasin ennast kadaka prisma maa-alusesse parklasse (thank god et see 8st lahti) ja läksin pooleks tunniks poodi, selle ajaga sulas k6ik ilusi ära ja vuollaaa kohe tanklasse.

Mina ei saanud ka oma bagaaasnikut(mul on üks jope autos) lahti hommikul, p6hjus lihte, k6ik kohad olid jääd täis :D, peamiselt sellepärast et tagaklaasisoendus seda lund ja jääd aknapealt sulatab ning see valgub sinna tihendite ja muu vahele.

vot siuke lugu oli mul hommikul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.02.05 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tomb
võin sind veel natukene lohutada, eile tahtsin bensiini võtta aga ei saanudki sest keskluku bensukaane lukk ei tahtnud seda lahti teha, seest lund ja jääd täis, mõtlesin et hommikuks ehk sulab ära :D, sittagim, venitasin ennast kadaka prisma parklasse (thank god et see 8st lahti) ja läksin pooleks tunniks poodi, selle ajaga sulas k6ik ilusi ära ja vuollaaa kohe tanklasse.

Mina ei saanud ka oma bagaaasnikut(mul on üks jope autos) lahti hommikul, p6hjus lihte, k6ik kohad olid jääd täis :D, peamiselt sellepärast et tagaklaasisoendus seda lund ja jääd aknapealt sulatab ning see valgub sinna tihendite ja muu vahele.

vot siuke lugu oli mul hommikul.

Kui külmumises, aga viga ei ole, siis tuleb ikkagi pagassi ronida :)
Keskluku mootor ja vaakum töötasid mul korralikult kuid lukku ei liigutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jyrgen61
huviline



Registreerunud 19.04.04
Asukoht: Tartumaa, Nõo vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.6

postitati 16.02.05 14:09 Tsiteeri


Samalaadne probleem oli tuttaval volkswageniga. Sel sama jama, et pagassi lahti ei teinud. Mootor undas aga lahti ei teinud lukku, ja pidi sama moodi pagassi ronima. Vanematel audidel (võibolla ka uuematel) on ju bensiinipaak tagumise istme taga ning pagassi ronida ka ei saa. Siis ainuke variant, et ootad sooje ilmu või lased auto kuskil üles soojendada. Vaakumiga pidigi see jama olema, et kipub siinkust koguma lukk enam ei tööta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sahvka
huviline



Registreerunud 18.05.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2,3

postitati 16.02.05 21:26 Tsiteeri


Enam vähem sama jama .Autol sai aku tühjaks kesklukk jäi peale kuna mõlemad ukselukud lõhuti pättide poolt ära siis sain pagasnikust võtmega sisse.Peale aku laadimist hakkasid uksed puldist korralikult tööle aga pagasnik kinni läks ja enam lahti ei tule.......?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.02.05 21:43 Tsiteeri


Ei saanud aru, mis autoga teema alustaja puhul tegemist, aga minul on B2 pagasniku lukul mingi hoob äramurdunud. Kui viisin (Tartus) lukuseppade juurde, ütlesid nad kohe, et see on B2 audi ja VW Santanate tüüpviga. Kuna mul oli pagass silmini täis, siis traadiga seda lahtijebida ei saanud ning tuli lukk väljapuurida:(


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
geenius78
huviline



Registreerunud 17.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.05 16:56 Tsiteeri


Õnneks pääsesin kergemini, sest luuk oli tõepoolest tihendite külge kinni külmunud, kuid sikutamise peale ei andnud see kusagilt järele, mistõttu ei julgenud ka väga kõvasti sikutada. Lasin viimast siis soojas sulada ja hopsti lahti tuligi. Sai silikooniga kõik kohad üle lka astud ja jääb üle loota, et viimane enam kinni ei külmu:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 12.2% - SQL: 87.8%]