Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi V8 Quattro - V8 3.6l - 1989 - TarmoT (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 13608)
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 05.01.14 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Kuskohast tuleb arvamus- ainult 4,2 isenditele paigaldatti ette v8 märgis. Mul oli esimene V8 3,6 ja aastast 88. Seal oli lisadeks , Salongi lisa valgustus taga istujatele, lisa pea tugede pehmendused ja korv istmed ees- pluss k6ik lisad mis olid. Ja V8 ilutses iluv6res, ning puhta originaal!!

Eks ta wikist tuleb, aga nüüd peale su väidet võib seda lauset kaheti mõista. Võin V8 salongi promo raamatust (ebayst tellisin, ca 50lk ja ilusad pildid; omal ajal trükitud) veel ka korra üle vaadata, seal oli vist paar sõna juttu ka selle märginduse kohta.

wikipedia: At the initial launch of the Audi V8, the only offering was the 3.6-litre powerplant. In August 1991, Audi introduced a 4.2-litre engine. This powerplant is identified by chrome 'V8' badges on the front grille and at trunk lid, where in some cars also '4.2 quattro' badge is present.

Sellest lugesin välja, et märke pandi vaid 4,2'le. Aga kui ühel on kroomist ja teisel mitte, siis juu on selline vahe hoopiski. Igatahes teema objektiks oleval autol on kõik märgid hetkel üleliigsed, eriti eesvõres olev "quattro".;)
Märgindusest rääkides, siis 90% mobile.de müügis olevatest 3,6l V8'test puudub märk esivõres (ja ka taga). Üks orginaalne paistab siin, aga sellel on sisu Audi 200 riidesisu vastu vahetatud: LINK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 05.01.14 20:43 Tsiteeri


Kui omanikule meeldib, miks ka mitte, ma leidsin, et see on näiteks vägagi kena koht selle jaoks.;)

PS: Mainin ära, et kütusetaseme andur soovib ringi tegemist saada, kuna tol hetkel sellele asjale ei jõudnud süveneda siis nüüd on lahendus suhteliselt teada, enda praegusel v8-l samuti a8 kellad sees, ning viimane asi mis on jäänud, on kütusetaseme anduri paika seadistamine.

V8-l ja A8-l on kütusepaagi reostaadi osad erinevate takistustega.

Eelnevalt omatud audi 100 c4 millele sai a6 c5 kellad sisse pandud, sai see kütusetaseme anduri teema samuti lahti jagatud ja korda tehtud, et näitab ilusti kas paak tühi või paak täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 05.01.14 20:51 Tsiteeri


Tervist uuesti rahvas.

Ma ei plaani taastada tehase välimust. Vaid pigem proovida imiteerida seda.
Heameelega jätaks ette auto mudeli ja quattro kirja nagu hetkel.
Quattro kirjaga märk taha huvitaks mind küll samuti huvitab originaal V8 märk. Saatke sõnum kui kellelgi vedeleb.
Auto sõidab väga hästi, vaikne ja kõik on hea.
Juba mitmendat päeva sõidan sellega ringi.:cool:

Kas keegi soovitab mingit kindlat kohta kus teostada/lasta teostada hammasrihma ja veepumba vahetus?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 05.01.14 20:55 Tsiteeri


Kui lased teha siis kindlalt lase ka rullid ja pingutusamort ära vahetada, mina tegin seda 2011, kuid vaevalt temaga niipalju sõidetud on, samas mingit märgid peaksid ikka alles olema sellest, oli kas kapoti all või juhiukse piida juures, kus sai asi üle kirjutatud.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.01.14 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Tervist uuesti rahvas.

Ma ei plaani taastada tehase välimust. Vaid pigem proovida imiteerida seda.
Heameelega jätaks ette auto mudeli ja quattro kirja nagu hetkel.
Quattro kirjaga märk taha huvitaks mind küll samuti huvitab originaal V8 märk. Saatke sõnum kui kellelgi vedeleb.
Auto sõidab väga hästi, vaikne ja kõik on hea.
Juba mitmendat päeva sõidan sellega ringi.:cool:

Kas keegi soovitab mingit kindlat kohta kus teostada/lasta teostada hammasrihma ja veepumba vahetus?

Ma arvan, et sa võid julgelt RKSilveriga ise juba ühendust võtta. Seal käib rihmavahetus nagu naksti. Kui vaid aega leidub. Teine kontakt on Geo. Otsi foorumist, küll leiad. Kah mees, kes kiiresti ja korralikult selle ära teeks. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 05.01.14 22:03 Tsiteeri


Lihtsalt huvi pärast küsin seda. Kui herr Silver ütleb, et aega pole siis võimalusel teen ise.

Kas hammasrihma vahetuseks on vajalik omada mingeid spets instrumente? Et rihmarattad oleksid omavahel õige nurga all nagu teistel autodel vaja on.
Ma eeldan, et on vaja. Aga selle jutu peale, et rihmavahetus käib nagu naksti hakkasin mõtlema, et kas on mingi eriti kiire ja lihtne vahetus.
Muidugi ise tehtud vahetuse puhul tean hiljem mis ja kuidas seal all toimub ja samas tean, et on korralikult tehtud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 05.01.14 22:19 Tsiteeri


Eks rakistega asi ikka kindlam. Siin mehi kyll kes ilma vahetanud on.
Mina isiklikult ei laseks oma autol ilma rakisteta vahetada, see minu arvamus;)
Endel- v6bolla sul 6igus t6esti, kuid mul oli seal see märk ja yhestykkis V8. Keskelt liite kohast mustaks värvitud ja V ning 8 seest mustad servad alumiiniumi karva.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 06.01.14 16:09 Tsiteeri


Täna vahetasin genekal pingeregulaatori ära.
Enam voolukõikumist ei ole.
Vanal olid harjad ikka väga läbi.
Genekat maha ei võtnud. Vanad poldid olid ikka väga korralikult kinni jäänud.

http://www.upload.ee/image/3809095/20140106_134454.jpg
http://www.upload.ee/image/3809098/20140106_134523.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 06.01.14 18:17 Tsiteeri


Head peenikesed näpus sul.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 06.01.14 18:53 Tsiteeri


Õiged tööriistad peavad pigem olema, muud miskit :). Ise ka sama asja ära teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 06.01.14 20:19 Tsiteeri


Seal oli pigem alguses probleem see, et mingil põhjusel olid paigaldatud ümara ning ristpeaga poldid sinna.
Ja neid pole võimalik muidu keerata kui genekas maha võtta. Aga seda ma ei tahtnud/viitsinud.
Siis kuidagi sain vanad poldid lahti, käisin teise autoga Baltic Bolt-ist läbi ning võtsin tavalise kuuskant peaga poldid.
Ja siis lehtvõtmega sai hästi keerata.
Näpud on mul jah suht peenikesed.:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 06.01.14 20:58 Tsiteeri


Seal käivadki originaalis ristpea kruvid 2tk mis harjasid kinni hoiavad.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 10.01.14 18:47 Tsiteeri


Tänane väike uuendus auto juures.

1.Uued kapoti amordid. Enam ei pea ise hoidma.
2.Uued euro numbrid. Esimest numbrialust kuumutasin ja painutasin ka veidi. Et ei oleks deformeerunud ning oleks stangega samal joonel/raadiusel.
3.Vahetasin kliimaplokil ekraani ning trükkplaadi. Nimelt eelmine omanik oli lahke ning andis identse isendi kaasa. Sellel mis kaasa sain, oli ilus terve ekraan kuid ekraani all nupud ei toiminud.
Siis võtsin mõlemad lahti, ühelt plokilt võtsin ekraani, ning teiselt töötavate nuppudega trükkplaadi.

Ahjaa, paar tellitud jubinat tuli kohale. Veidi paremas korras kliimaploki ümbris, ilma selle ümara kummi asjanduseta. Ja originaal quattro märk. Võin noh, vähemalt originaalkoodi järgi tellisin.
Oskab keegi selgitada mis kummi jubin see mu kliimaploki kõrval on üldse? Peal on kumm ning all pole midagi, ei juhtmeid ega midagi.

http://www.upload.ee/image/3818051/20140110_190611.jpg
http://www.upload.ee/image/3818058/20140110_190812.jpg
http://www.upload.ee/image/3818065/20140110_190853.jpg
http://www.upload.ee/image/3818061/20140110_190837.jpg

Hoolduse tarvis on mul hetkel olemas järgmised varuosad.

Kütusefilter
Õlifilter
Õhufilter
Salongifilter
Hammasrihm
2 rullikut
1 pingutusrullik
Pingutusamort
Veepump
Jagaja pead/katted

Kõik on uued v.a. hammasrihm, mis on toodetud 2012a. Tea kas on liiga vana, et kasutusse panna...

Veel selline küsimus, et rahulikult pidurdades ABS hakkab end peale suruma.
Rahulikult pidurdades, ning peaaegu seisma jäädes hakkab pedaali tagasi suruma ning kui rohkem vajutan, siis lööb ühe ratta plokki.
Kui lülitist ABS-i välja lülitan töötab kõik ideaalselt.
Mis vajaks kontrollimist/vahetamist?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 10.01.14 22:01 Tsiteeri


ABS andurite kaugused paigast ära, ja see kumi jublakas - vaata äkki on magnet?


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kareelius
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 10.01.14 22:05 Tsiteeri


See junn seal armatuuris peaks olema mingi telefoni hoidja. Salongifiltriga ei ole sul tõenäoliselt midagi teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 11.01.14 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
ABS andurite kaugused paigast ära


Oskad äkki selgitada kuidas nende reguleerimine käib?
Kas on üldse võimalik?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ksiii
huviline



Registreerunud 16.12.13
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.14 09:42 Tsiteeri


Kui saladus pole siis mismoodi sel autol usb ja aux on, need ei ole ju originaalis, või ma eksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 13.01.14 09:49 Tsiteeri


Need ei ole originaalis jah. Kuid mina seda ehitanud pole. Usb on vist selleks, et kaabli abil seadmeid laadida. Proovisin, töötab.
AUX toimib niiviisi, et telefonist kaabliga muusika raadiosse ning suvaline kassett makki. Tuleb telefoni muusika.:D

Ma arvan, et selle asjaga on paremini kursis kasutaja RKSilver. Kuna tema tegeles kellade ja muu sellisega kui auto tema käes oli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teisip2ev
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.14 19:47 Tsiteeri


Tore näha, et mu endine auto otsaga uuesti siia jõudis. Omatud sai seda vahemikus suvi 2012-kevad 2013 ja ainult head mälestused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 13.01.14 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teisip2ev
Tore näha, et mu endine auto otsaga uuesti siia jõudis. Omatud sai seda vahemikus suvi 2012-kevad 2013 ja ainult head mälestused.


Äge. Paistab, et varasemad omanikud on autot üsnagi korralikult hoidnud.
Kiitus teile selle eest. Püüan samamoodi jätkata.:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 13.01.14 21:17 Tsiteeri


Usbi ja asjadega nii on jah, ning tahaks mingiaeg uuesti pilgu peale visata mismoodi ma tegin, endale vaja ka teha jälle. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 13.01.14 21:42 Tsiteeri


Võtsin ABS-i andurid eest rummude küljest lahti. Puhastasin, panin tagasi.
Nüüd on nii, et enamuse ajast ABS-i tuli ei põle, ehk ABS töötab.
Vahetevahel viskab ikkagi tule põlema. Ma kahtlustan, et andurid ise on vast korras, aga juhtmed kas katki või külmkontaktidega.
Või kuidas seda kontrollida?

Tänase külmaga käivitub ka üsna kenasti. Webasto töötab hästi ja kõik muu on ok.

Nägin just õhtul ühte kena tumedat V8-t(vist ikka oli v8). Vilgutas mulle tuledega, et tervitada aga ma ei jõudnud vastu reageerida.
Lasnamäel Linnamäe tee tagaotsas.:cool:

E: Kas vedeleb kellelgi üks liigne V8 tehase kärukonks kodus/garaa˛is? Saatke sõnum, olen huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AnvarV
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.11
Asukoht: Rakvere.
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.14 22:28 Tsiteeri


.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 19.02.14 19:19 Tsiteeri


Pikalt pole aega olnud, et midagi kirjutada. Samas veidi olen tegutsenud auto kallal.

Tagumised uste sees olnud kõlarid nagunii ei töötanud, seega otsustasin nad minema visata.
Siit sain tagumised ukse polstrid üsna hea hinnaga, post oli ainult 30€ DPD kulleriga.

Enne
http://www.upload.ee/image/3898153/20140212_141955.jpg

Pärast
http://www.upload.ee/image/3898156/20140212_141431.jpg

Käisin ka kogunemisel ära. Päris lahedad inimesed tulid kokku.:cool: Autosid oli ka oma 15 kanti.
Arutati üht koma teist. Ning jagati ka helkureid, aga nagu alati olen ma nii hõivatud jutu rääkimisega, et suutsin ilma jääda.
Samuti tuli kohale ka üks tumesinine V8, kuid ma unustasin ära kes sellega sõitis. Vast keegi teab meenutada.

Peale pesu paar pilti.
http://www.upload.ee/image/3898170/20140215_114629.jpg
http://www.upload.ee/image/3898175/20140215_114754.jpg

Nüüd mõneks ajaks jälle rahu majas. Vaja igapäeva sõiduk korda saada ja müüki visata.
Tahaks autopargi margi ühiseks nimetajaks Audit. Vaatan vaikselt A8L poole.:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.02.14 20:12 Tsiteeri


Oli tore kohata seda V8-t kogunemisel. Tumesinise V8 kuulus kasutaja Zandr-le. V8 isiklikult omanud pole, küll aga V8 mootoriga S4 manuaali, seega mingil määral oli tõmmet su auto poole.
Edu edaspidiseks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]