Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi V8 Quattro - V8 3.6l - 1989 - TarmoT (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 13636)
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 03.01.14 23:39 Tsiteeri
Audi V8 Quattro - V8 3.6l - 1989 - TarmoT



Tervist huvilised ja klubiliikmed.

Ma liitusin selle foorumiga just seetõttu, et olen uhke V8 omanik.
Soetasin selle auto 1.1.14 Pärnust. Ei tea kas foorumis selle auto kohta ka miskit infot leidub...
Oma vanuse kohta on autot päris hästi hoitud ning ma plaanin edasi ja ikka paremini hoida.
Tehniliselt kõik töötab, mootor ning käigukast töötavad laitmatult.
Sillad on vaiksed ning viimase ülevaatuse läbis ilma probleemideta.
Elektri poolepealt vaja tegeleda ainult esimese parema akna tõstukiga ning juhi istme soendusega.
Viimane mind eriti ei kõiguta. Ainult ma tahaks, et kõik töötab.
Välisel vaatlusel on stanged terved, vaid mõned väiksemad kriimud on peal.
On mõned hästi väikesed mõlgid mida naljalt näha pole ning üks veidi suurem juhi ukse all servas mida ka
peaaegu näha pole. Värv on päevinäinud ning veidi tuhm, kuid ma vaikselt hakkan tegelema selle probleemiga.
Poleerida ja vaadata kas vaja üle värvida. Järgmiseks mõned pildid ka, et te ikka usuks mind.

http://www.upload.ee/image/3803542/20140102_133938.jpg
http://www.upload.ee/image/3803544/20140102_133959.jpg
http://www.upload.ee/image/3803549/20140102_134325.jpg

Minu nägemus sellest autost on selline, et ma tahaks näha seda autot restaureeritult suhteliselt originaalilähedasena.
Kuid korraliku heliga, korralikult hooldatud veermiku ja muude liikuvate osadega ning hea välimusega.
Ning kui kõik see on saavutatud siis lihtsalt sõita ja tunda rõõmu.:cool:
Kui keegi tunneb huvi mis ma antud auto eest maksin, siis saatke sõnum, siia ma ei tahaks kirjutada.
Ainult ütlen niipalju. Ma arvan, et sain selle auto häbitult odavalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.01.14 23:54 Tsiteeri


RKSilveri vana auto minu mäletamist mööda. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 03.01.14 23:57 Tsiteeri


Ning enne seda oli kasutaja end3l masin :)
Ahjaa, RKsilveril on oskused arenenud, praegune näidikute ümbertegemine on väheke viisakam kui siit pildi pealt praegu tundub :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 00:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Ahjaa, RKsilveril on oskused arenenud, praegune näidikute ümbertegemine on väheke viisakam kui siit pildi pealt praegu tundub :P


Rääkige lähemalt. Minu meelest on hetkel näidikud suht korralikult. Ainult see analoog kell seal ei tööta ja on nagu liigne.
Või millistest näidikutest te räägite?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.01.14 01:21 Tsiteeri


Kellad on D11 (V8) Ja D2 (A8) hübriid, keskmine osa suure ekraaniga on uuemalt masinalt. Samuti on Airbagita armatuuris uuema mudeli kliimapaneel pärast tehast juurde arenenud, mitte et see halb oleks.

Edit: Eks Silver võib vajadusel täiendada, kuid minu mäletamist mööda olid mõlemad muutused tingitud tehasepoolse süsteemi mittetoimimisest, mitte lihtsalt tuunimise vajadusest.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.01.14 09:25 Tsiteeri


Klubiliikmete endiste all on eelmiste omanike teemad olemas, et veidikenegi isendi hingeeluga kurssi viia, kuid selleks, et neid piiluda tuleks astuda klubiliikmeks, huvilisel ligipääs puudub.
Tundub, et said hoolitsetud isendi, jätka ja mönusat nautimist söitudel.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 09:29 Tsiteeri


Sellega olen kursis, et kellad on vahetatud. Aga neid tagasi vahetama ma kindlasti ei hakka.
Mulle sellisena nad päris meeldivad. Ainult taustvalgus tahaks õlirõhu ja õli temperatuuri kellal veidi tööd saada.
See meeldib mulle ka, et kes iganes kellad välja vahetas tegi korralikku tööd. Selles mõttes, et seal ekraanil ma näen
range, kütusekulu, õhu temperatuur jne. Pluss veel raadiokanalid ja mõned asjad veel. Ma leian, et see on hästi tehtud.

Esmajärjekorras tahan ma mootori hoolduse teha.
Hammasrihm ja rullikud uued
Veepump
Vaatan mis seisus jagajad on
Vahetada kõik filtrid ja mootori õli
Suve poole ka kasti õli.

Kas keegi oskab öelda, kas sellel mudelil salongifilter ka on?
Kui on, kust ma leida võin?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 04.01.14 10:35 Tsiteeri


Selle masinaga on päris palju kilomeetreid mööda saadetud. :cool:
Hoia teda hästi.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zandr
Selle masinaga on päris palju kilomeetreid mööda saadetud. :cool:
Hoia teda hästi.


Püüan ikka.
Eile õhtul avastasin, et oleksin päeva varem foorumis kasutaja loonud, oleksin isegi kogunemisele jõudnud.
Aga jah...veidi hilja avastasin. Järgmise korrani.

Kas keegi oskab rääkida mulle visuaalsetest erinevustest 3.6l ja 4.2l mootori vahel?
Nimelt mootori kattel on kirjas 4.2, samas passis on 3.6. Võimalik, et on lihtsalt kate vahetatud.
Samas kusagilt ma kuulsin, et 4.2l mootoril peaks olema must sisselaske kollektor...ja hetkel ongi kapoti all just must kollektor.
Homme saab mõned pildid teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 04.01.14 13:02 Tsiteeri


Sul on seal päris kindlasti 3.6 mootor, need on musta SL koldega, 4.2-d on hallid.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 13:13 Tsiteeri


Ok, siis lihtsalt ongi kate vahetunud.
Kummaline, et nii on tehtud. Aga kuna see mind väga ei häiri, siis las hetkel olla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 04.01.14 14:25 Tsiteeri


Pigem on jah see 4.2 kirjaga plastikkate juurde lisatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 04.01.14 15:14 Tsiteeri


See omanik kes pärnus oli, oli suht rahul asjaga ja nd myys maha- m6istmatu!
Eks kulutused ehmatavad - algus lahe ja kui miskisse asja vaja investeerida siis ---:D


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 15:50 Tsiteeri


Aga on ju loomulik, et kõik mis liigub, see kulub.
Kui auto omanik on korralik, siis on hooldatud kõik korralikult ja selleks on vaja aegajalt nii mõnigi suurem raha välja käia.
Ma olen sellega arvestanud. Pealegi see Audi pole mu igapäeva liikur. Igapäev sõidan Ford Kuga AWD 2.0TDCi 08a.
Pigem nagu hobi/pühapäeva auto.
Proovisin ennist panna ka profiili alla oma autod kirja, kuid see funktsioon on vist klubiliikmetele.
Ehk siis ei salvestanud ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 04.01.14 17:14 Tsiteeri


Niisiis, mina olen siis üks tema pikema aegsetest omanikest, spidoplokk ja kliima sai tõesti vahetatud kuna vanad ei teinud enam koostööd, mitte tuunimise eesmärgil.

Mootor läbis minukäes juba täismängu (arved on isegi alles), sealhulgas ka kaaned maha, lihvitud, sooveldatud klapid, klapisääred, poldid ja PALJU PALJU asju, KOOS rihmamänguga ja simmeritega, 2 uue katalüsaatoriga ja endiselt palju palju muud.
Kastiõli vahetasin auto ostust saati, ning oli vägagi must.
Teistkorda vahetasin kasti õli siis kui mootor maas oli ja valasin ka turbiini tühjaks.

Webasto, klappvõtme süsteem on kokku ehitatud, ehk siis nupust läheb webasto tööle, teeb ca pooletunnise tsükkli.
Webasto ise on hooldatud, ehk sisse läks põlemiskambri alumine osa uus, ventilaator ja küünal samuti uued.

Tunnistan, et olin totakas, et temast lahti ütlesin kuid enam ma seda viga ei korda. ;)

Jõudu ja jaksu, hoia teda, temaga saab ka lustida aga retsida pole vaja. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.01.14 18:49 Tsiteeri


Profiili muutmine toimib ka sinul, värskenduseks F5.
Staatuse töstmise mure aitab lahendada meeskond, kes jagab pädevamat infot.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kareelius
huviline



Registreerunud 21.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 04.01.14 19:08 Tsiteeri


Pealkiri on natuke eksitav, ehk siis see L seal. Vaatasin algul, et ohoh keegi endale langi muretsenud aga ei :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 04.01.14 21:48 Tsiteeri


Nüüd pealkiri vast parem.

Kas keegi teab sellist asja? Tahaks ees neid alumisi stange sees olevaid tule klaase vahetada uute vastu.
Tähendab need on veidi katki, ning see häirib mind. Kust võiksin uurida?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 04.01.14 23:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT

Elektri poolepealt vaja tegeleda ainult esimese parema akna tõstukiga ning juhi istme soendusega.
Värv on päevinäinud ning veidi tuhm, kuid ma vaikselt hakkan tegelema selle probleemiga.

Kui keegi tunneb huvi mis ma antud auto eest maksin, siis saatke sõnum, siia ma ei tahaks kirjutada.
Ainult ütlen niipalju. Ma arvan, et sain selle auto häbitult odavalt.



Mina siis auto üle-üleelmine pikem omanik, vähemalt sama pikk kui RKsilver. Enne mind oli auto ca 4-5 aastat Rakveres esimese Eesti omaniku käes.
Kõigi pikaajaliste omanike vahel on olnud 1-4 lühiajalist. Olen käekäiku jälginud, ex ikkagi:D

Jätsin tsiteeringusse mõned väited - parem aken ei töötanud juba minul ning istmesoojendusED ammugi ka mitte. Värv oli juba enne mind (2008) päevinäinud ning ülevärv teeb selle mudeli ainult paremaks. Puudu on vist kärukonks, turvapadjad, telefon ja tagumised istmesoojendused. Kõik muu on olemas.
Mina maksin auto eest 10000 eeki ning sain ta endale hinnale vastavas seisukorras, alla panin ca 50000 eeki. Ja müüsin edasi 17000 eek eest inimesele, kes müüs edasi talle, kes müüs edasi Rksilverile. Money well spent ning igat kilomeetrit täiel rinnal nauditud.:cool:
Õnnitlen ostu puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 05.01.14 01:33 Tsiteeri


Jäi endalegi see auto silma. Müügis oli vist 2100€, täitsa huvitama hakkas, mis hinnaga siis lõpuks kätte said.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 05.01.14 09:11 Tsiteeri


Täitsa huvitab kas on võimalik uurida mis riigist ta enne Eestit saabus.
Väga lahe auto. Hetkel toimub ka väike pinge kõikumine tühikäigul.
Vaatan kas pingeregulaator parandab asja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 05.01.14 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Täitsa huvitab kas on võimalik uurida mis riigist ta enne Eestit saabus.


Nagu pleekinud tagaluugilt näha (oli), siis DE ehk Saksamaalt ja kui hästi vaatad siis paremal pool on väikses kirjas "quattro" silt. Enne mainisid et tahad originaalilähedaseks teha. Selleks viska pagassi pealt V8 märk minema ning esivõrelt samuti. Esivõrele pandi V8 quattro märke ainult 4.2'tedele ning alates mingist aastaarvust (ilmselt 91). Tagaluugil asub quattro paremal ja vasakul peab väike V8 märk olema, nagu siin videos: http://www.youtube.com/watch?v=1xF9LFNXuIU
Selle mootorikatte 4.2 märk vaheta samuti tühja vastu, pakuks on et kõigil omanikel on see märk kõige enimküsitud tüütu küsimus - "oh, see on nelikaks v?" 4,2 märk oli enne mind ja tegelesin tõsisemate asjadega, kui märgivahetus mootorikattel.
Rihmavahetust on see masin päris tihti saanud, kui igaüks teeb - mina 2008, rksilver 2011, sina 2014.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 05.01.14 14:44 Tsiteeri


Need V8 embleemid ei ole ju nagu nii originaalid, need nö. kleebitavad uksenumbrid võtaks ise ka kohe maha:D Kui sul soovi on, siis ma võin garaa˛ist vaadata, mul peaks neid väikeseid quattro embleeme olema, mis käivad tagaluugi paremas servas.
Muide need Silveri tehtud kahel pool olevad summutid on vägevad, need jäta igal juhul alles.


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 05.01.14 17:29 Tsiteeri


Kuskohast tuleb arvamus- ainult 4,2 isenditele paigaldatti ette v8 märgis. Mul oli esimene V8 3,6 ja aastast 88. Seal oli lisadeks , Salongi lisa valgustus taga istujatele, lisa pea tugede pehmendused ja korv istmed ees- pluss k6ik lisad mis olid. Ja V8 ilutses iluv6res, ning puhta originaal!!


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 05.01.14 19:42 Tsiteeri


3.6 v8 märgid nii esivõrel kui tagaluugil, kuid kroomitud, 4.2 märgid nii esivõrel kui tagaluugil/teiselpool quattro ning keskelt punased.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.2% - SQL: 21.8%]