Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: GPS - retk marsruudil Tartu - Tallinn (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 9436)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.02.05 01:34 Tsiteeri
GPS - retk marsruudil Tartu - Tallinn



Seoses Tartus käimisega sai testitud Regio uut CD-atlast (ver. 3.6) ja selle koostööd Globalsat'i USB-sse käiva GPS-mooduliga. Läpakaks oli pisike 12" IBM X22, mille mahutasin mugavalt poolviltu kahe esiistme vahele.
Tartusse sõit oli isegi päevavalges suht igav ja üksluine, kuid kui avastasin, et mul on ju läpakakott tagaistmel ja miks mitte proovida, oli tagasisõit vaatamata juba tekkinud pimedusele poole lõbusam. Kui varem ei pööranud tee ääres olevatele asulatele ja suvalistele teeotstele erilist tähelepanu, siis kõrval lahti olevat kaarti ja seal lippavat asukohapunkti jälgides oli väga lahe vaadata, et näe - nüüd kohe-kohe olen Puurmannis või et näe - seda pisikest teed mööda saab Lustiverre. Kuna kaarti liigutatakse automaatselt edasi, siis maanteel vahepeal silmanurgast ekraani vaatamine tähelepanu liikluselt eriti kõrvale ei hajuta. Linnaliikluses on olukord ilmselt omajagu erinev. Suunariks Regio hetkel küll veel ei kõlba, kuid igati hea ülevaate asukohast annab küll. Mõned screenshotid ka:

Kaart 1
Kaart 2
Kaart 3

Ühtlasi testisin ka spidomeetri mõõteviga. Minu auto (A100 2.8q '92) näitab hetkekiirust kahest erivevast kohast: analoognäiduga spidomeetrilt ja diginäiduga kliimakonsoolilt (koodiga 17). Esimene neist saab signaali käigukastis olevalt andurilt, teine rataste juures olevatelt ABS-i anduritelt. Kolmanda, ilmselt täpseima mõõdikuna, oli mul nüüd geostatsionaarseid satelliite seirav GPS.
Mõõtsin kolmel erineval kiirusel:

Spido - 90
Kliima - 83
GPS - 82

Spido - 120
Kliima - 108
GPS - 107

Spido - 160
Kliima - 147
GPS - 146

Seega tundub, et spidomeetri viga on lineaarselt kasvav, kuid kliimakonsooli näit on jätkuvalt üsnagi täpne.
Rehvid on tehasemõõdus 195/65 R15

PS. See ei ole järjekordne probleempost, lihtsalt mõtlesin, et võibolla on kellelgi huvitav muljeid lugeda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 09.02.05 02:05 Tsiteeri


Ei olnud igav, otse vastupidi:). Just sellepärast, et plaanin ka omale järgmist GPSi ja ei tea täpselt veel, mida tahan ning millise kaardipõhja peale üldse lähen. Regio on Eesti kohta vist ikkagi parim. Thanks info eest! Võiksid huvi pärast mõõta ka selle Kuivajõel Tln-Tartu suunal oleva (Alekoki?) kiirusemõõtja täpsust. Vähemalt kõigi enda gps-dega mõõdetuna oli see vist teadlikult hästi natuke valetama pandud;)


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 09.02.05 08:31 Tsiteeri


Tln-Trt mnt Alekoki kiiruse näitaja näitab minu autole kiirust õieti.Kui ma sõidan sajaga siis näitab 96.Testinud olen igasuguste valemitega ja auto spido näitabki mul 5km/h rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.05 08:32 Tsiteeri


njah, mugav asi. Erinevate Autoroute'i versioonidega kombineerides on suht lihtne pea igas Euroopa riigis liigelda. Ise sõitnud kordagi eksimata Austria linnakesest Tartuni, mille vahele jäi Tsehhi, Poola, Leedu, Läti...


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.02.05 08:46 Tsiteeri


Autoroute 2004 on mul ka läpakas olemas, kuid Eesti on seal paraku suht igav tühi valge laik.
Ainuke tee ääres olev displei näitas mulle "Hoia pikivahet!", kuigi ei minu ees ega taga polnud sel hetkel kedagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 09.02.05 08:48 Tsiteeri


Kui keeruliseks võiks osutuda antud cd atlase ringi sättimine Audi org navi süsteemi tarvis?
Nimelt oleks väga huvitatud antud plaadist, kus oleks eesti + võimalusel ka skandinaavia peal. Skandinaavia jaoks on plaat küll olemas (neti hind ~190.- euri). Kuid Eesti kohta antud kaart puudub. Sai regiost ka meili teel selle kohta inffi küsitud, kuid sealne seltskond on nii ülbakas, et need ei vaevunud isegi kirjale vastama.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.05 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
njah, mugav asi. Erinevate Autoroute'i versioonidega kombineerides on suht lihtne pea igas Euroopa riigis liigelda. Ise sõitnud kordagi eksimata Austria linnakesest Tartuni, mille vahele jäi Tsehhi, Poola, Leedu, Läti...


Kusjuures see ongi uuemate autoroute'ide häda, et eesti kaart on väga ära kohitsetud.

Mul on mingi 99a versioon ning selles on küll iga väike metsavahe tee kah sees.
Seega soovitan vanemat versiooni otsida.

Samas euroopa suunal on uuemad hoopis paremad kui eelnevad variandid.

EDIT: jutt käis siiski Blacki viimase postituse kohta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.02.05 10:12 Tsiteeri


Räägivad tõesti, et tark tegu on vanemad Autorouted alla lasta ja siis uuematega upgradeda. Nii jäävad ka vanad mapid alles ja teisi ning interface'i lihtsalt uuendatakse.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Kui keeruliseks võiks osutuda antud cd atlase ringi sättimine Audi org navi süsteemi tarvis?
Nimelt oleks väga huvitatud antud plaadist, kus oleks eesti + võimalusel ka skandinaavia peal. Skandinaavia jaoks on plaat küll olemas (neti hind ~190.- euri). Kuid Eesti kohta antud kaart puudub. Sai regiost ka meili teel selle kohta inffi küsitud, kuid sealne seltskond on nii ülbakas, et need ei vaevunud isegi kirjale vastama.

Süsteemid paraku ei ühti. Auto navisse oleks vaja suunarit - programmi, kuhu sisestad sihtkoha ja tema siis juhendab sind nooltega näidates kohale.

Lugemist:

1

2

3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 12.02.05 13:12 Tsiteeri


Audi 80-ne onupoeg :-) Tahtsin öelda, et käisin auto GPSi abil Rootsis Ares suustamas ja on ikka sigamugav küll. Lased aga rahulikult minna ja kui ristmik tulema hakkab, siis malbe naishääl annab aegsasti teadi, kuhu minema pead... Ja kui siin eelkõnelejad rääkisid, et scand. plaat maksab 190 Euri, siis soovitan küsida sõbra Kazaa käest, meie saime tasuta... :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EleCTriC1
huviline

Avatar


Registreerunud 29.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Käin jala :(

postitati 13.02.05 13:39 Tsiteeri


To Black: Räägi lähemalt GPS seadmest endast mida kasutad... samas ka hind/koht oleks tore

siiani olen märganud 1300 Elioni poodides usb otsaga GPS vastuvõtjat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.02.05 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EleCTriC1
siiani olen märganud 1300 Elioni poodides usb otsaga GPS vastuvõtjat...

See ta ilmselt on. Minu kasutatav on ostetud Tevalost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madis16
huviline



Registreerunud 01.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Quattro

postitati 14.02.05 10:03 Tsiteeri


Autos on mugav kasutada tablet pc-d, ehk siis pc millel on vaid ekraan. Minu isendil on puutetundlik ekraan, nii et näppida saab pliiatsiga ekraanilt. (pent III, ram 192 mb, hdd 6 gb). Tableti ostsin kasutatuna Usast, ebuyst. See maksis ca 150 usd-i. Ise hakkan seda rohkem kasutama merel, kaardiplotterina.

Madis

ps. kaardiplotteri hind poest ostes on ca 2000 usdi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 17.02.05 13:47 Tsiteeri


Kui kellelgi olemas Autoroute 2002, siis paluks endast märku anda privasse või meilile


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 21.02.05 09:30 Tsiteeri


Omapärane lugu, nimelt lasin peale Autoroute 2002 ning üritasin siis 2005 sellele peale lasta. Saab kenasti aru et vana versioon on all ning siis veel ise ütleb, et vanad kaardid jäävad kõik kenasti alles. Tene upgrade ära, kaarte mitte kuskil. Eesti jälle üks suur valge laik nagu ka muud riigid, kus enne teed olid. Kas keegi on suutnud edukalt ka upgradeda nii?
Mis on üldse 2002 miinus 2005-ga võrreldes, kas on üldse vajalik upgradeda?


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Heigo
huviline



Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Tartu, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 [2.4] Q

postitati 02.05.05 19:07 Tsiteeri


Tirisin eMule'st nii AutoRoute 2004 kui ka AutoRoute 2005. Kirjutasin siis mõlemad versioonid plaatidele. Setup plaadid töötavad mõlemad, aga Run Disc'e (ehk cd 2) ei loe, vaid viskab errori: Could not find the Microsoft AutoRoute Run disc on this machine.

Siit siis küsimus, et kas see on oluline mis ma Nero's cd nimeks kirjutan või mitte? Äkki ei leia .exe faili üles kui plaadi nimi on .exe failist erinev?
Seda ei taha uskuda, et mõned failid puudu on (.exe ja kaardi failid täitsa olemas).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.05.05 05:54 Tsiteeri


Mis kujul sa nad said? Image failis (iso, bin, nrg) on identne CD koopia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heigo
huviline



Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Tartu, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 [2.4] Q

postitati 03.05.05 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mis kujul sa nad said? Image failis (iso, bin, nrg) on identne CD koopia.


.bin failidena sain, pakkisin lahti (IsoBuster 1.3) ning kirjutasin datana plaatidele. Kas tegin valesti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.05.05 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Heigo
.bin failidena sain, pakkisin lahti (IsoBuster 1.3) ning kirjutasin datana plaatidele. Kas tegin valesti?

Jah. Kui vaja, siis räägime sel teemal edasi privas. Piraatlust me tegelikult siin ei propageeri...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mati200
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant

postitati 13.08.05 05:22 Tsiteeri


Huvitav on see, et samasugune jama on ka Travelbookil, vers4 sõidab ideaalselt mööda kommunismi,variant 5 hakkab juba soperdama,ehkki on jutu järgi täiendatud. kui teha tavaline ruotenplanung,juhatab marokost siberisse ära küll kui sõitam hakkad,hakkab idas jamama, eriti poolas,kus gps positsioon ja tee ei ühti erinevus 50m.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 13.08.05 11:37 Tsiteeri


Viimane autoroute kus Ida-Euroopa peal on 2002. 2005 a versiooni kasutan isiklikult ainult rekkajuhtide juhendamiseks Saksamaal ja Beneluxi maades.
Autoroute vana versiooni ei saagi uueks upgradeda. Võimalik on lasta lihtralt arvutisse nii vana kui ka uus. Seega peab Eestit vaatama vanast ja Euroopat uuest.
Autoroutest parem programm on Map&Guide 10. Seal on kogu Euroopa peal. Isegi suvalise saksa bensuka tel nr näiteks + veel palju lisasid. Kahjuks on mul ainult saksakeelne versioon sellest ja ise ma saksa keelt ei valda.
Veel 1 hea programm on Route 66. Sellest on mul ka paraku ainult Kesk-Euroopa pakett. Aga olen näinud, et kui seda upgradeda Ida-Euroopa paketiga, näitab Tallinnas kõik tänavad ja majanumbrid ka ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 14.08.05 08:21 Tsiteeri


Regio Eesti-CD Atlas Pro
Seoses Hiiumaal käimisega sai testitud (ver. 3.7) ja selle koostööd Globalsat'i USB-sse käiva GPS-mooduliga. Võrreldes eelmise versiooniga on auto ikka täpselt tee peal.
kiiruste koha pealt
spido: 90
kliima: 85
gps: 84

spido:120
kliima:115
gps: 114
eri kiirustel spidomeetri viga sama.

autorout.
hiljuti sai käidud Slovakkias kasutasin 2002 versiooni
2005 pole ei Lätit, Leedut, Poolat ega Slovakkiat
kuskilt käis läbi ka mingi upgrade jutt aga 2002 ja 2005 ei saanud kuidagi ma kokku liimitud.
ka 2001 versioonil on nimetatud riigid ilusti olemas ainult et ei saanud seda versiooni kuidagi gps'iga suhtlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Force
huviline



Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.05 13:22 Tsiteeri


Just tagasi,2500 km lõuna poolt.
Kasutan Autoroute 2001.Saksas ja Shvetsis väga täpne.Peatusel besukas näitas isegi parklarea,kuhu auto sai sätitud;)
Poolas kippus kitse jooksma aga Prahas oli suures abiks.
GPS antenn ostke ikkagi kallim,probleeme vähem ühildumisel
nii raua kui softiga (minu arvamus),vast natukene täpsem ka.
Paar korda hilinesime mahapöördega,kuna route hilineb
asukoha määranguga.Netis olemas ka mingi crack,mis sunnib
tihedamini resiivrilt päringuid küsima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.08.05 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Force
Netis olemas ka mingi crack,mis sunnib
tihedamini resiivrilt päringuid küsima

Microsoft AutoRoute GPS Patch
2001-2002-2003
5-4-3-2-1 Second Update

http://gpssoft.homestead.com/files/argpsp.zip


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.11.07 08:29 Tsiteeri


Aeg on edasi läinud, auto on natuke suurem, läpakas on ikka sama väikseks jäänud. :)

Auto: A8
Läpakas: IBM X40 + autolaadija
GPS-seade: Holux GPSlim GR-236
Kaarditarkvara: M$ AutoRoute 2007 ja Regio 4.0

Sellist komplekti kasutasin äsja Pärnus käies. Peamine eesmärk oli auto spidot testida. A8-le mahub väike Thinkpad püstises asendis täpselt keskkonsooli peale. Nii, et alumine osa toetub vastu käigukangi ja hingede koht jääb ilusti sinna kliimaakende kohale puitosa peale kandma. Samas nurgad jäävad väga täpselt selle musta plastosa sisse ja mingit külgsuunas liikumist ei ole isegi päris äkiliselt kurvi murdes. Maki näppimiseks saab ühe käega ohutult läpaka kaane alla tõmmata ja pärast jälle üles lükata. Kui taustvalgus kõige hämaramaks keerata, ei häiri see helendav ekraan seal sõitu kuigi palju.

Algul panin Regio tööle, kuid see uus versioon update'is kuidagi väga uimaselt ja kaootiliselt kiirust. Punkt lippas mööda teed küll ilusti edasi, kuid kuigi kiirus oli ammu juba 100 ringis, näitas Regio ikka veel ca 50. Mitmes erinevas läpakas olen muide sama asja täheldanud. Mis seal ikka, kuigi Regio on Eesti osas oluliselt detailsem, panin selle kinni ja avasin Autoroute'i. Selle interface on navigeerimiseks mitmeid kordi etem - kiirus ja suund on suurelt kohe vasakus ülemises nurgas, kaart on võimalik sõidu suunas kaasa keerama ja asukohta keskel hoidma panna, võimalik on kasutada ka häälega suunari funktsiooni. Kuna maanteel sõites on seal põhimõtteliselt ainult üksildane peateejoon keset valget laiku, siis jälgisin peamiselt kiirust. Siiski panin ka suunarile sihtkoha sisse ja see onu ikka pobises ka vahepeal ühtteist. :) Kuna X40-l on ainult üks kõlar ja seegi kõhu all, siis sealt eriti midagi kuulda polnud. Kujutan ette, et kuskil Kesk-Euroopas võiks selle järgi siiski ilusti uksest ukseni sõita.

A8 spido on 100 omast kõvasti täpsem. Fikseerisin spidol cruise'iga järgemööda kiirused 70, 120 ja 160 km/h ja GPS näitas iga kord 3 km/h vähem. Nii et peab kiirusega ettevaatlik olema, spidovea arvel eksimisruumi eriti ei ole. :P

SIRFstar III kiviga Holux'i GPS-moodul on vanemast põlvkonnast oluliselt täpsem, erksam ja energiasõbralikum. Kuna andmevahetus käib üle sinihamba, on üks tolgendav juhe ka autos vähem. Algul hoidsin seda aknalaual, pärast panin käetoe alla sahtlisse ja mina ei märganud levis mingit vahet. Toimis igal pool perfektselt.

Teel ei viitsinud seekord screenshot'e teha. Lisan siiski ühe pildi Autoroute'ist, et anda mingi ettekujutus neile, kes seda kunagi näppinud pole. Saaks Regio detailsuse ja Autoroute'i muud head omadused kokku panna, saaks Eestis navigeerimiseks ühe superhea abilise.

Sry, et pildid nii kiiruga tehtud udukogud on. Mingi ettekujutuse siiski vast annavad.

Selline suht pull asi jäi veel mingi päev netis silma. Projitseerib esiklaasile reaalse kiiruse ja samas on võimalik ka üle BT läpakale või carpc'le infi saatma panna. Päris normaalne vidin statsionaarselt autosse integreerimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 13.11.07 10:20 Tsiteeri


Pisut infot ka Garmini GPSi omanikele. Regio olla omad andmed saatnud juba Garminile ja järgmise aasta alguses ilmavalgust nägev CityNavigator Europe V10 peaks ka üle Eesti ruutimisega hakkama saama. Ja seda ehk siis regio kaardi täpsusega :) Vähemalt keegi "tark" teadis nii rääkida.

Ahjaa.. ei ole kindel kas selle DVD versioon arvutis ka teiste GPS seadmetega töötab...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.4% - SQL: 50.6%]