Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi v8 armatuuris kellad? (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 3786)
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 01.12.05 07:38 Tsiteeri


Jah, olin Forsis õhtuse tipptunni ajal, auto ukse taga armatuur laiali, ainult 7 pirni puudu...Ja panin selle hõlptulu eesmärki teeniva 7 kümpi kapitalismi altarile :)
Aga Forsi müügijuht võiks natuke järele mõelda küll.

Oskab keegi öelda, kuidas automaatkasti kangi all olevat plaati valgustava pirnini jõuab? On seal 1 või mitu pirni? Kas on vaja keskkonsool ära kiskuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.12.05 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms

Aga Forsi müügijuht võiks natuke järele mõelda küll.

Oskab keegi öelda, kuidas automaatkasti kangi all olevat plaati valgustava pirnini jõuab? On seal 1 või mitu pirni? Kas on vaja keskkonsool ära kiskuda?


A sellist eestit me ju tahtsime.:D Mis me nüüd viriseme.:D Kui ostjaid jätkub siis võib ju müüa sellise hinnaga, mina isiklikult põhimõtteliselt liigselt ülehinnatud asju ei osta juhul kui mingigi alternatiiv leidub.;)
Kusjuures forsis ei müüda neid audi lülitite valgustuse pirne (0,8W), selle üle võiks müügijuht küll mõelda.

Minu masinal (C4) tuleb tõmmates ära käikukangi ümber olev plastraam, selle alt on juba ka see pirn näha. Muidugi äkki tuleb V8'sal istmed ja keskkonsool ka välja võtta, arvestades kui keeruliseks juttude järgi kellade eemaldamine tehtud on.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 01.12.05 13:29 Tsiteeri


Kuigi keskkonsooli kruvid kõik juba mitu nädalat lahti :) (ära ta eriti lihtsalt ei tule) ajan nüüd siis küüned taha sellele plaadile, äkki tulebki ära :D Siiani tundus, et on kruvidega altpoolt kinni, üldse kohe ei liigu ega väändu kuskiltotsast kui kangutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 31.12.05 15:55 Tsiteeri


Ja korda ta saigi. Teadmiseks siis järgmistele asja käsilevõtjatele, et automaatkasti kangi juures olevate sümbolite valgustuse pirni vahetamiseks vaja keskkonsool lahti kiskuda (selleks vaja esmalt ära kiskuda see rooli pool all olev kate, siis juhipoolne konsooli külje kate, raadiod-displeid võivad jääda). Päris ära ei ole vaja võtta, piisab kui saab natuke tahapoole liigutada. Kruvisid omajagu, loogiliselt otsides leiab kõik kenasti üles. Pirn ise asub siis selle kangi plaadi tagumise ääre all soklis, kuidas see valgus sealt edasi numbriteni kantakse, jäigi salauseks (mingid voolikud vms).

Edit: pirne siis üks. Täpselt sama, mis käib näiteks sigaretisüütaja valgustamiseks. Oli vist 5W.

Sellel aastal ei viitsi rohkem autodega jännata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]