Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Milline veovõlli otsa kaitsekumm kestaks? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2550)
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 11.11.13 21:18 Tsiteeri
Milline veovõlli otsa kaitsekumm kestaks?



Tere,

Oman Audi A6 Avant 2.8 Quattrot (98a), kuid probleem on selline, et kord aastas olen sunnitud poolassi otsa kaitsekumme vahetama. Siiamaani olen 2 korda vahetanud ja pannud SKF'i kaitsekummid. Olen alati arvanud, et ei ole kehv valik olnud, kuid hakkab tunduma, et tuleks proovida midagi muud. Kuidas teil kokkupuuted ja mis tootjapoolne kaitsekumm siis parim valik oleks. Ootan soovitusi.

Ette tänades,
Alo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 11.11.13 21:45 Tsiteeri


Minu autol kestis forssi mitte kõige odavam tolmukate kõigest 3-4kuud, seejärel ostsin uued A-osad ja need kestavad juba 2+aastat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 11.11.13 21:47 Tsiteeri


Olen isegi selle küsimuse ees, talvel läheb neid nagu leiba. Hea on kohe võrrelda, talvel ühel poolteljel suure külmaga kaitsekumm täiesti pehme aga teiselpool täiesti kivikõva, arvata võite, milline neist katki läheb.
Endalgi oleks huvitav teada, millise tootja asju kasutada, kuna nüüdseks neli pooltelje kummi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.11.13 21:55 Tsiteeri


Originaalvaruosa on täpselt sama kvaliteediga varuosa, millega koostatakse tehases autod. Seega järeldus, kui kaua nad kestavad õige paigalduse korral. 5 aastat, 10 aastat , 50000km, 100000 km, ehk siis samakaua kui see auto sõitis algusest kuni esimese selle detaili vahetuseni. Lisaks veel kahe aastane garantii Esindustes või teeninduspartnerite juures paigaldamisel;)

Pikemalt ka: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=78264&page=1


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.11.13 07:48 Tsiteeri


Ma olen ka kunagi SKF kummiga tünni saanud, karbis oli sama kumm, mis kõige odavamas karbis, mis poes leidus. Hiljem võrdlesin. Mingi soomekeelne nimi oli, täpselt ei mäleta.
Ei kestnud see asi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.11.13 08:52 Tsiteeri


Ilmselt leiab minu samalaadset juttu siin foorumis juba mitmest teemast, aga Swagi siiani ainult kasutanud ja tulemused sellised:
* Esimene masin, mis minu käes juba ~12 aastat polnud viimasel ajal igapäev sõidus vaid liikus "kuidas kunagi" vahetasin Swagi kaitsekummid järgmiste Swagide vastu välja täpselt 6 aasta jooksul. Momendil on sellest vahetusest kolm aastat möödas ja mingeid muresid pole.
* Teisel masinal, mis on päris palju tõstetud ja pooltelg murrab isegi normaalasendis seda kaitsekummi päris rängalt, pole minu üllatuseks viimase kolme aasta jooksul midagi juhtunud ei ees, ega ka tagasillas.
* Üleeile just vaatasin oma kolmandal ülevaatuseks ettevalmistamisel oleval masinal need kaitsekummid üle, kus sai samuti kõik korraga välja vahetatud 2011 aasta augustis ja sellel on mõlemad esimesed välimised kaitsekummid siiani ideaalses korras, sisemisi pole mõtet mainida, need on peaaegu et igavesed. Mõradest pole jälgegi, ainult vanem välimus on kummile tekkinud. Masin on muidugi pidevas liikumises.
Miks ma originaali ei kasuta - ma pole veel swagi peale pidanud vihastuma :).

Samas on ka Swagiga selline veider kogemus. Hobikal, millel said kaitsekummid vahetatud ~2007 aastal ja masin põhimõtteliselt liikus järgneva kolme aasta jooksul nii palju kui oli vaja ühelt kanalilt teisele sõita, siis 2010 aastal liikus masin terve suve ja 2011 aastal polnud neist kaitsekummidest enam midagi järel ja järgmine omanik Hr. Zoig vahetas need uuesti välja. Selge tõestus, et masinad on loodud liikumiseks! :).

See, kui asjad on valesti paigaldatud või vale pikkusega asjad koguni paigaldatud, mis on siis pöörates "sirgu tõmmatud", pole mõtet rääkida - neid olen näinud ikka kilodes oma garaazhis :(. Üks asi, mille kadumist oma silma alt, poeletilt või kust siis iganes ma lausa tänan on need "moodsast" plastikust pooltelje otsa katted - need tundusid nagu alguses kestvat, aga lõpuks ei pidanud neist mitte ükski rohkem kui 2 aastat vastu :(. Ise proovisin õnneks ainult ühe sellise ära ja mulle piisas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 12.11.13 18:40 Tsiteeri


Vahet ei ole, mis firma on pakendaja, tähtis on see, mis firma on tootja;)
Ka Toprani karbist saab teinekord kvaliteetjupi.
Löbro on üldjoontes märksõnaks.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 12.11.13 20:48 Tsiteeri


Proovib siis ära vast Swagi pooltelje otsa kaitsekummid, originaalidest on nad tunduvalt odavamad ja kui kestavad, siis oleks äss diil!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 12.11.13 21:02 Tsiteeri


Swaag on jah lihtsalt pakendaja nagu ka paljud teised firmad ja sealt võib saada korraliku asja aga samas võid saada täiesti jama. Ma soovitaksin ka kasutada löbro/spidani kumme. Need oe valmistajad. Moodsad termoplastist katted pole mitte kuhugi kadunud. Paljudele uuematele autodele ongi ette nähtud sellised. Tihtipeale kliendid ei taha neid ja otsitakse kummist asendus mis ei pruugi olla õige pikkusega ja siis on ka tulemus see, et kumm ei kesta ja vale paigaldus on teine probleem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 13.11.13 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Swaag on jah lihtsalt pakendaja nagu ka paljud teised firmad ja sealt võib saada korraliku asja aga samas võid saada täiesti jama. Ma soovitaksin ka kasutada löbro/spidani kumme. Need oe valmistajad. Moodsad termoplastist katted pole mitte kuhugi kadunud. Paljudele uuematele autodele ongi ette nähtud sellised. Tihtipeale kliendid ei taha neid ja otsitakse kummist asendus mis ei pruugi olla õige pikkusega ja siis on ka tulemus see, et kumm ei kesta ja vale paigaldus on teine probleem...

Võibolla tõesti. Eks siis otsin ja paista kuidas läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.0% - SQL: 46.0%]