Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Osta targalt (Vastuseid: 150 | Vaatamisi: 81691)
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 22:20 Tsiteeri


Tartus motoshowl oli Lennart Meri ametiauto millele öeldi, et läbisõitu on tehtud üle 300t aga kellal oli 160t. :D kas ka presidendile meeldib kerida?


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 19.02.17 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
... Ilmselt töötavad enamik siin mõnes ettevõttes, kus on firmaautod. Kas teil nii tehakse? Ma pakun, et enamikel juhtudel ei, kuna see saavutatav võit on väiksem, kui selleks kuluv vaev.


Ei tehta. Üldiselt keskenduvad efektiivsed ettevõtted oma põhitegevusele. Reeglina lasub auto kasutajal lepinguga kohustus sõiduki korrapäraste ülevaatuste/hoolduste/remontide osas.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 23:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Caesar
Lihtsalt huvi pärast küsin, et millel põhineb Te näide, et Eestist ostetud luksusautosid keritakse ning läbisõidud on 40- 60 tuhat km aastas?(Luksusauto hind võiks olla 100 000 .- € ja suurem) Kas tõesti Te tunnete ja teate palju luksusauto omanikke, et selle põhjal saate põhjapaneva näite tuua?
Mõnda seda protsessi läbitud isendit tean - põhjapanev see kindlasti pole, et kõike üldistada saaks selles osas, kuid selliseid asju lihtsalt eksisteerib. Mis läbisõitudesse puutub, siis selliseid läbisõite on juba rohkem - eks oleneb ka sektorist millega tegeletakse ja kui laiali äritegevus paikneb. Kui peres on a'la luksusauto, hobiauto ja maastur, ning põhiliseks sõiduks kodu-töö-kodu 10km ots, siis ilmselgelt kilomeetreid ei kogune. Mis puudutab luksusautosid, siis tehniliselt võttes Uue A8 ja S-klassi käibega baashinnad algavad ~80k € juures. Kui auto mõne diili raames saadud või lisasid alla 20k €, kas siis pole tegemist luksusautoga? :D


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 23:50 Tsiteeri


See info pärineb samahästi mõne downi sündroomiga luksusauto omanikult. :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 06:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Läksin esindusse paar nädalat tagasi ja uurisin :) Lihtne ju..
Miks sa sinna üldse läksid, kui ajalugu sinu jaoks oluline pole?:)

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Naljakas on ka see, et hind on turu madalaim FLide seas ja ikka virisetakse. Olge nüüd mõistlikud, kas ma müüksin seda 12000ga kui oleks see nii korralik nagu ta on + läbisõit 190000 :D:D:D:D:D Eriti naiivne peab olema. Eestlane tahab liiga palju aga selle jaoks pingutada ei viitsi. Ma tean selliseid jobusid, kes on minultki autot puhtalt hooldusraamatu koopia alusel ostnud, üks vahetusvariandina mulle kätte tulnud Passat B6. Jumal tänatud, et oli korralik. Lihtsalt see point, et vennike kirjutas "saada hraamatu koopiat ja kui on kõik klaar võtan ära", ma oleks võind põrsast kotis müüa, hea et ma ei ole selline. Aga see lugu on naeruväärne. Ja siin on korralik auto, vastav hind ja niipalju tühja ja mõttetut jutu ümber. Keritud OMG. Parem olgu nii kui avariiline või tõsise probleemiga...
Sa ise oleksid selle auto ostnud, kui oleksid teadnud, et 150 000 km on maha keritud (hooldusraamatut sul ilmselt pole)? Ja kui nüüd huviline sinu hoovile tuleb, kas sa ütled talle, et 150 000 km on maha keritud ilma et huviline seda ise küsiks või lased tal selle auto ilusti ära osta teadmisega, et läbisõit on ca 190 000 km (kuulutusse seda kirjutada on sinu jaoks üleliigne)?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Läksin esindusse paar nädalat tagasi ja uurisin :) Lihtne ju..
Miks sa sinna üldse läksid, kui ajalugu sinu jaoks oluline pole?:)

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Naljakas on ka see, et hind on turu madalaim FLide seas ja ikka virisetakse. Olge nüüd mõistlikud, kas ma müüksin seda 12000ga kui oleks see nii korralik nagu ta on + läbisõit 190000 :D:D:D:D:D Eriti naiivne peab olema. Eestlane tahab liiga palju aga selle jaoks pingutada ei viitsi. Ma tean selliseid jobusid, kes on minultki autot puhtalt hooldusraamatu koopia alusel ostnud, üks vahetusvariandina mulle kätte tulnud Passat B6. Jumal tänatud, et oli korralik. Lihtsalt see point, et vennike kirjutas "saada hraamatu koopiat ja kui on kõik klaar võtan ära", ma oleks võind põrsast kotis müüa, hea et ma ei ole selline. Aga see lugu on naeruväärne. Ja siin on korralik auto, vastav hind ja niipalju tühja ja mõttetut jutu ümber. Keritud OMG. Parem olgu nii kui avariiline või tõsise probleemiga...
Sa ise oleksid selle auto ostnud, kui oleksid teadnud, et 150 000 km on maha keritud (hooldusraamatut sul ilmselt pole)? Ja kui nüüd huviline sinu hoovile tuleb, kas sa ütled talle, et 150 000 km on maha keritud ilma et huviline seda ise küsiks või lased tal selle auto ilusti ära osta teadmisega, et läbisõit on ca 190 000 km (kuulutusse seda kirjutada on sinu jaoks üleliigne)?


Ikka ütlen, why not. See on mu ainuke auto hetkel ja mu prioriteet ei ole sellest lahti saada, vaid leida inimest kes mõistlikult suhtub sellesse, et ei peaks pärast mulle keset ööd helistama, et milline ahverist ma olen :) See pole see koht, et "saaks raisast lahti". Ja ma tean kindlalt, et kui ma isegi väga tahan, teist samasugust isegi ligilähedase hinnaga ma ei saa, niii et mul nö ei põle :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 20.02.17 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
See info pärineb samahästi mõne downi sündroomiga luksusauto omanikult. :D
Ma ei tea, kes sa arvad, et oled, kuid vali oma sõnu hoolikamalt.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 07:55 Tsiteeri


See luksusautode massiline hooldusevaheline kerimine on ikka väga erandlik. Mul on selliseid kliente, kes Eestist uuena selliseid autosid ostavad ja reeglina on üsna ainuke tegevus, millega nad esinduse väliselt viitsivad tegeleda auto tankimine, pesu ja heal juhul aknapesuvedeliku lisamine. Kui Sul juba 100k+ auto ostmiseks raha on, siis arvatavasti ei vaeva Sa oma pead sellega, et kuidas nüüd iga hoolduse pealt max sente lugeda. Jah, kindlasti on erandeid, aga see ongi ERAND, mitte reegel. Võtad ÄP rikaste TOP 100 ette ja kujutad, et need mehed/naised seal reaalselt kulutavad oma aega sellisele asjale?

Firmaautodest juba rääkisin. Ainuke konkreetne juhus, kus olen kuulnud, et nii tehti, oli väikefirma kaubikutega, kus omanik soovis rendikaubikute kulu minimaalseks viia. Aga see on ka väikefirma privileeg, kujuta ette DPD sugususe firma aja- ja rahakulu, et igat kaubikut manipuleerida.

Uute autode tavaline skeem on 3-5a kasutusrenti ja siis esindusse tagasi. Manipulatsioon on palju ahvatlevam teise ringi omanikele, kelle jaoks läbisõidud palju kriitilisemaks muutuvad.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 08:17 Tsiteeri


Okei aga räägime sisuliselt. Võtame näiteks poleemikat tekitanud 2007. aasta D3-e. Auto tegelik läbisõit on ca 350 000 km nüüdseks, vs keritud läbisõit ca 200 000 km. Ehk maha on keritud ca 150 000 km. Kui läheneme autole tehniliselt, siis milles väljendub 350 000 km auto kehvem tehniline seisukord? Mootori kulumine (kolvirõngad, saaled, turbod, sisselaskekollektori klapid, DPF, pihustid, pump jne), käigukasti kulumine, õhkvedrustuse komponendid (erinevad klapid ja nende juhtblokk), salongiventsüsteemi juhtimine jne? Kui suur see kulumine on? Millise täiendava riski ostja endale võtab 350 000 km läbisõiduga auto ostes vs 200 000 km läbisõiduga auto? Jätame kõrvale silmaga tuvastatavad asjad nagu salongi seisukord, parkimisandurid jms.

Sõna võiks võtta need, kel reaalsed kogemused on. A'la selle ja tolle asja eluiga on üldjuhul X km.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 08:26 Tsiteeri


Km järgi eluea arvestamine on väga subjektiivne. Kõik oleneb kus need km sõideti, mis aja jooksul need km sõideti, kuidas autot sel ajal hooldati, mis oli sõidustiil jne. Mul on olnud väga palju erinevaid autosid, erinevate läbisõitudega ja sama auto, mis on 300k sõitnud võib olla korralikum kui 100k sama auto. See on väga subjektiivne küsimus ja sellele objektiivne vastus puudub.

Eelmisel aastal oli juhus kus oli kaks väga sarnast autot(sama aasta, sama läbisõit, sama mootor). Üks neist oli päris väsinud ja teine oli põhimõtteliselt uuevääriline, ainuke kulumine oli esistange lakikahjustused(ilmselt pikalt pesemata putukatest).

Eelmise aasta parim näide minu jaoks, kuidas väga suure läbisõiduga auto võib olla väga korralik oli 440k sõitnud E60 535d:
https://www.facebook.com/mobile24.ee/posts/1699666426972874

Piltidel nähtav seisukord oli reaalne, samuti sõitis auto väga hästi. Sillad vaiksed ja tihedad, mootor ja kast korralikud jne. Samas olen näinud ikka väga halvas korras E60-eid, mis kõvasti vähem sõitnud.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 20.02.17 08:42 Tsiteeri


KuldarA, sa vist loed üle rea mu teksti.
1. ÄP Topist ma pole rääkinud.
2. Seda ostetakse teenusena mitte ei raisata sellele oma aega.
3. Seda tehakse selleks,et autot oleks järelturul võimalik mõistliku ajakuluga müüa ja, et turuväärtus oleks adekvaatne.

Seda ei tee kõik,aga seda tehakse ja see oli viimane postitus minu poolt sel teemal.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
KuldarA, sa vist loed üle rea mu teksti.
1. ÄP Topist ma pole rääkinud.
2. Seda ostetakse teenusena mitte ei raisata sellele oma aega.
3. Seda tehakse selleks,et autot oleks järelturul võimalik mõistliku ajakuluga müüa ja, et turuväärtus oleks adekvaatne.

Seda ei tee kõik,aga seda tehakse ja see oli viimane postitus minu poolt sel teemal.


Ma lugesin kogu teksti läbi :)

1. ÄP Top oli mu enda poolt sissetoodud, kuna vaadates Eesti luksusautode turu suurust, siis suur osa nende ostjatest tuleb tõenäoliselt sealt.
2. Võimalik, see siis nagu täisteenusliisingu osa? :)
3. Enamik uue auto ostjad võtavad auto kasutusrenti ja ei pea oma auto müümise pärast muretsema. See mure jääb esindusele või liisingufirmale. Oleneb kuidas leping sätestab.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 10:31 Tsiteeri


Downi sündroomiga luksusauto omanikud on tõesti tõusev trend. :D :D :D


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.02.17 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra

1. ÄP Topist ma pole rääkinud.
2. Seda ostetakse teenusena mitte ei raisata sellele oma aega.
3. Seda tehakse selleks,et autot oleks järelturul võimalik mõistliku ajakuluga müüa ja, et turuväärtus oleks adekvaatne.



Mul ka paar jõukamat tuttavat, kes küll oma, küll firma nimele, kus nad juhtival kohal töötavad, poest 6-70k+ autosid ostavad. "Toppi" neil muidugi asja ei ole.
Ma kujutan ette, et kui mõnele sihukesele minna sellist "äriideed" tutvustama, siis saadatakse mind kohe pehmesse kohta, a`la kes viitsib idiootsusega tegeleda.

Nende idee on pigem selles, et autot hästi (ja muidugi firma kulul) hooldada, alati on topeltveljed, uued rehvid, nahahooldused, garantiitööd enne tähtaja langemist, + isegi Krowni korrosioonitõrje jne kõik õigel ajal tehtud ja SIIS pärast liisingu lõppemist ta tihti olematu jääkväärtusega välja osta ja oma nimel juba kallimalt müüki panna. Loomulikult, läbi esinduse ja kskmiselt ikka kallima hinnaga, kui saksast kerituid saab.
Müügi kiirus pole oluline, sest uus on juba poest ju omakorda käes ja 10k seal vana all kinni ei "ole raha".
Kuskil esinduse varuosaletis käia õlipunni (valdavalt pannakse ju alati uus) ja õliklepsu lunimas, + statoilist õiget õli ostmas (sihukesed ei teagi, et seal see üldse müügil on) ei tule kõne allagi.
Lisaks on alati hirm, et see "teenusepakkuja" keerab odaka üldse pekki, hakka seda siis ilma garantiita 1,5k€-ga ostma.

Endiselt arvan, et kallite autode puhul sellist asja ei tehta; eks mõni väikeettevõte oma pirukakäruga vbolla on midagi üritanud, aga seegi on suht mõttetu. Kellegi illusioon.

p.S. Kuidas sa õliklepsu peale "õige töökoja" lukksepa allkirja teed ja kuhu sa sellega lähed?



.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.02.17 17:13 Tsiteeri


Ei saa öelda et läbisõit ei ole üldse oluline, aga sellest on kasu vaid siis kui on teada tegelik läbisõit ja sõidutingimused. Kahjuks eriti seda viimast just ei tea. :) Näiteks ilmselt peamiselt Tallinn-Tartu/Pärnu vahel 500 000 km sõitnud auto resurss on suurem kui 350 000 km sõitnud ja enamasti lühikesi linnasõite teinud autol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 21.02.17 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ei saa öelda et läbisõit ei ole üldse oluline, aga sellest on kasu vaid siis kui on teada tegelik läbisõit ja sõidutingimused. Kahjuks eriti seda viimast just ei tea. :) Näiteks ilmselt peamiselt Tallinn-Tartu/Pärnu vahel 500 000 km sõitnud auto resurss on suurem kui 350 000 km sõitnud ja enamasti lühikesi linnasõite teinud autol.


Uuematel on see käivituslogi ja vahemaad näha, vanematel, jah on keeruline.
Aga ma sain aru, et uuematest on jutt.


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.03.17 20:58 Tsiteeri


Küsiks ka ühe "teemakohase" asja siin.

Võtame näiteks d3 ja q7 peal leiduva 4.2tdi.
Neist on ka osad/paljud kindlasti keritud, kuid kui nende reaalne läbisõit on seal 300-400 000km, mis seisu/sõidukorras need mootorid (pihustid, turbod, keti majandus) võiks olla?
Võiks eeldada, et üldjoones enamus müügis olevad sõidavad veel tehasest külge kruvitud juppidega.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 08.03.17 22:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Küsiks ka ühe "teemakohase" asja siin.

Võtame näiteks d3 ja q7 peal leiduva 4.2tdi.
Neist on ka osad/paljud kindlasti keritud, kuid kui nende reaalne läbisõit on seal 300-400 000km, mis seisu/sõidukorras need mootorid (pihustid, turbod, keti majandus) võiks olla?
Võiks eeldada, et üldjoones enamus müügis olevad sõidavad veel tehasest külge kruvitud juppidega.


Ainuke asi selle läbisõidu juures a8 ja q7'ga on see, et mootori ja käigukasti vaheline nö liite tihend väsib ja seal hakkab kergelt õli immitsema ja ainus variant on mootor koos käigukastiga maha võtta ja see tihend ära vahetada. Aga see leke on jube väike, tavaliselt mõned tilgad tilguvad alumis põhjakatte peale. Tasub ülevaatamise juures korra masin üles tõsta ja vaadata kas see liite koht on kuiv. Tõsi-vahest seda juhtub ka 200t km juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.03.17 05:36 Tsiteeri


Natuke juttu kerimise teemal: http://tehnika.postimees.ee/109390/kuidas-avastada-odomeetrivoltsinguid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.18 20:43 Tsiteeri


http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikselgitab/rootsi-veebilehelt-saab-kontrollida-palju-eestis-kasutatud-autode-odomeetreid-keritakse -toelised-numbrid-loovad-pahviks?id=81012225

Veebilehelt saad Rootsist toodud auto VIN-koodi teades ise kontrollida, kas kuulutuses esitatud odomeetri näit on tõene.

Lehe nimi on car.info, kust saab lihtsa vaevaga kontrollida Eestis müügis olevate ja Rootsist toodud sõidukite reaalselt läbitud kilomeetreid.

Kasulikule saatis lugeja ka mitu linki auto24-s müügis olevatest Volvodest, mille odomeetri näit ei vasta reaalsusele. Näiteks see Volvo V70, mille läbisõidumõõdiku näit on auto24-s 175 000 kilomeetrit, car.info järgi tehti aga autole ülevaatus 2016. aasta augustis, mil oli näit juba 442 000 kilomeetrit. Seega on vahe enam kui kahekordne.



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.03.18 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Veebilehelt saad Rootsist toodud auto VIN-koodi teades ise kontrollida, kas kuulutuses esitatud odomeetri näit on tõene.


Rootsi autode ajaloo netist kontrollimine on päris vana uudis.
https://biluppgifter.se lehel saab reg. numbri või vin-koodi sisestades läbisõidu jms teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanK
huviline



Registreerunud 13.11.15
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.18 11:47 Tsiteeri


Kuidas Itaaliast toodud masinate LS jm kontrollida?

Jäi silma A4 B8, kena sisu, hea mootor.

http://www.auto24.ee/used/2778048

Ma olen üsna skeptiline ja soovin alati võimalikult põhjaliku ülevaate saada. Kas 2008+ Audidel saab ka esindusest kõik kätte vm? Kas nad üldse annavad?

Ostueelne kontroll jne on niikuinii kohustuslik ja juba standardiks, aga tahaks just auto enda ajalugu rohkem teada saada.

VIN-koodi guugeldamine mind tõele lähemale ei aidanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 03.04.18 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanK
Kuidas Itaaliast toodud masinate LS jm kontrollida?

Jäi silma A4 B8, kena sisu, hea mootor.

http://www.auto24.ee/used/2778048

Ma olen üsna skeptiline ja soovin alati võimalikult põhjaliku ülevaate saada. Kas 2008+ Audidel saab ka esindusest kõik kätte vm? Kas nad üldse annavad?

Ostueelne kontroll jne on niikuinii kohustuslik ja juba standardiks, aga tahaks just auto enda ajalugu rohkem teada saada.

VIN-koodi guugeldamine mind tõele lähemale ei aidanud.


www.autodna.ee annab ainult 1 ajaloo kirje, ehk siis nagu lõunaeurooplastele kombeks, pole teenindusajalugu andmebaasi jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kev95
huviline



Registreerunud 27.01.11
Asukoht: Viimsi/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 03.04.18 12:01 Tsiteeri


Mina isiklikult autoDNA-d ei suuda alati tõena võtta. Isiklikul autol on esinduses näha nii Saksamaa kuika Eesti ajalugu. AutoDNA väidab, et kirjed puuduvad.

Soovitan siiski igaksjuhuks esindusest küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 03.04.18 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanK
Kuidas Itaaliast toodud masinate LS jm kontrollida?

Jäi silma A4 B8, kena sisu, hea mootor.

http://www.auto24.ee/used/2778048

Ma olen üsna skeptiline ja soovin alati võimalikult põhjaliku ülevaate saada. Kas 2008+ Audidel saab ka esindusest kõik kätte vm? Kas nad üldse annavad?

Ostueelne kontroll jne on niikuinii kohustuslik ja juba standardiks, aga tahaks just auto enda ajalugu rohkem teada saada.

VIN-koodi guugeldamine mind tõele lähemale ei aidanud.


Vaatad turu odavaimat Itaalia (loe Leedu) 176kw B8-t ja tahad veel esinduse ajalugu Ciao Bellade maalt, läbisõitu, oled skeptiline ning põhjalikku ülevaadet. :D Edu siis.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.4% - SQL: 41.6%]