Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B3 ja kastiga subwoofer (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 2746)
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 05.02.05 17:10 Tsiteeri
B3 ja kastiga subwoofer



Mure selline, et freeair subwoofer jääb mulle natu lahjaks, see mul taha aknalauale kinnitatud. Tahaks rohkem tympsumist. Arvan, et parem oleks ikka kastiga asi. On kellegil enda B3 pagassis kastiga subwoofer? Huvitab just selline asi, et kas seda salongi on normaalselt kuulda? Kas see bensupaak segab või moondab kuidagi seda heli? Tahaks osta, kuid enne tahaks teada kas ikka tasub ära.

B3 mehed kirjutage:)

Hannes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.02.05 17:35 Tsiteeri


ÄRA UNISTA, SEE ON VÕIMATU!

krt, inimesed õppige juba ära otsingu kasutamine.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 10.02.05 09:23 Tsiteeri


mh, Antsu B3-e kuulates küll ei ütleks, et subbassidega midagi viltu oleks.
seal on ju armas käetoeauk. kui sul aknalaua peal on subbar, siis pane sinna lihtsalt mingi muu apastraat ja ehita kast alla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.05 11:11 Tsiteeri


Pärnus siin ühel tüübil on ka 12" element aknalaual ja kast all, ning see kast on isegi ca 90L suur ja pagassis on veel ruumi ülegi :) ei ole veel asjast pilte saanud, kuid lähiajal millaski peaks ma seal masinas db ära mõõtma siis loodan ka fotoka saada ja asjast mõne pildi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 10.02.05 13:55 Tsiteeri


kui on normaalne element ja õigesti ehitatud kast, siis ei kao see bass kuhugi selles b3 pagassis nii väga ära. konkreetsest bassist vast jääb veidi puudu tolle paagi pärast kuid see on häälestamise ning katsetamise asi. kõige ideaalsem variant on loomulikult aknalauale element ning kast alla ehitada, aga lihtsalt see eeldab rohkem jebimist ning vajaduselt natuke raske ka kasti eemaldada ruumi saamise mõttes.
Endal mul 12" 250W nom. pioneer kinnises suht väikses kastis ning toidab sillatuna 160W blaupunkt. madistab väga hästi.


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 11.02.05 09:25 Tsiteeri
tänud



tänan vastuste eest. Eks ma hakkan siis selle kasti ehitamise peale mõtlema. Ehk leidub siin keegi kes ise selle töö ära teeks normaalse hinna eest. Ma ise eriline käsitöömees pole, nagu vanasõnagi ytleb: Jäägu iga sepp oma liistude juurde :)

Hannes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MgM
huviline

Avatar


Registreerunud 02.08.04
Asukoht: Pärnumaa/Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Yamu R6

postitati 11.02.05 17:23 Tsiteeri


Palju on normaalne hind? Sest ma ei usu et seda tööd eriti keegi teha tahab!

vaata: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=8390


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 12.02.05 09:49 Tsiteeri


miskipärast mul ei ava seda linki:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.05 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MgM
Palju on normaalne hind? Sest ma ei usu et seda tööd eriti keegi teha tahab!

vaata: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=8390

Ehee... tollest samast ma eespool rääkisingi :D ei teadnudki et tal pildid üleval on.
Tsitaat:
miskipärast mul ei ava seda linki

Sul vist puudub ligipääs teiste autode vaatamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 13.02.05 11:07 Tsiteeri


pöördu www.streetrace.org foorumis kasutaja basssoundman või salupa poole. nad teevad sulle selle kasti ära.

tõenäoliselt läheb B3 aknalaua alune kast vähe kallimaks kui mingi tavaline plönn.
arvesta vähemalt 600 pluss materjalid - need viimased pole ka odavate killast.
tonn viisada on üsna reaalne.

kah hannes


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.02.05 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
pöördu www.streetrace.org foorumis kasutaja basssoundman või salupa poole. nad teevad sulle selle kasti ära.

tõenäoliselt läheb B3 aknalaua alune kast vähe kallimaks kui mingi tavaline plönn.
arvesta vähemalt 600 pluss materjalid - need viimased pole ka odavate killast.
tonn viisada on üsna reaalne.

kah hannes


no offence, kuid 1,5k on ikka way vähe, arvestades mis töö tuleb ära teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 17.02.05 09:16 Tsiteeri


olen sinuga nõus lynx.
sestap ka kirjutasin: VÄHEMALT 600.- pluss materjalid.
1500 on üsna reaalne kui firmasse ei trygi.
andsin mingi umbkaudse väga miinimum summa ette.

näiteks mina saaksin veelgi odavamalt, nagu sina ehk saad odavamalt auto värvimise.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.02.05 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
olen sinuga nõus lynx.
sestap ka kirjutasin: VÄHEMALT 600.- pluss materjalid.
1500 on üsna reaalne kui firmasse ei trygi.
andsin mingi umbkaudse väga miinimum summa ette.

näiteks mina saaksin veelgi odavamalt, nagu sina ehk saad odavamalt auto värvimise.


hmm . . .
kasti ise - enesest võib - olla saab ka kusagilt 1,5k, kuid . . . see tuleb ka sinna paigaldada, lisaks võim, juhtmed vedada jne. Kuna b3 pagass on paras pain in the ass, siis igasugune kandiline kast läheb sinna ainult siis kui see pagassi põhja lebama panna. Kui juba aknalaule, siis hakkab pull pihta. Kast ülejoones tuleb teha väga paljude nurkadega ja kes ennem teinud ei ole, sellel läheb palju aega ja proovimist, võimalik et ka ümbertegemist. Lisaks kõigele nagu eelpool just ütlesin, see kast tuleb sinna ka kuidagi kinnitada, kuid tänu pleki lõikamisele on plekk nüüd tunduvalt õhem/nõrgem, mis raskendab ükskõik millise kasti kinnitamist ainult ülevalt. Näiteks minu viimane kast b3 oli nii raske, et üksi seda niisama sisse ei tõstnud ja see vaene plekk seal üleval, oleks ainuüksi sellest mõttest juba ise kumerasse vajunud.

nii, et . . . ise tehes läheb palju aega, võimalik et ka materjali. Lastes teha ei pea ise millegi pärast muretsema ja on õigus ka garantiid nõuda, kuid midagi juhtuma peaks - omakorda: endal vähem peavalu.
Samas, (ise)tegemise rõõm on hoopis midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ingo
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel VW passat 1,9 tdi

postitati 17.02.05 10:13 Tsiteeri


On pakkuda sellist kasti,kui mahub B3 le.Muidu istub 100 pagassi.100 pagassis oli ruumi üle.
[img]http://www.album.ee/?o=288730522[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 17.02.05 11:00 Tsiteeri


just lynx - seda ma silmas peangi.
ainult, et juhtmete vedamisest ning kinnitamisest siin juttu pole olnud, ainult kasti ehitusest ju. ehitaja asi pole milline see välja näeb, tema klopsib kokku.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.02.05 11:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
just lynx - seda ma silmas peangi.
ainult, et juhtmete vedamisest ning kinnitamisest siin juttu pole olnud, ainult kasti ehitusest ju. ehitaja asi pole milline see välja näeb, tema klopsib kokku.


imo. on küll kasti ehitaja asi kuidas kast välja näeb (loomulikult, kui ennem ei täpselt ei öelda mismoodi kast välja peaks nägema).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 17.02.05 15:14 Tsiteeri


Eelmisi vastuseid vaadates, ajab kogu kasti ehitamine kyll hirmu nahka. Parem sõidan freeairiga edasi. Lihtsam ja vähem keerukam oleks vist oma B3 maha myya, raha koguda ning b4 avant osta. Sinna normaalne sound sisse saada ikka tunduvalt lihtsam. Igatahes tänud neile, kes vastata viitsisid.

Hannes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 17.02.05 15:26 Tsiteeri


nimekaim: viimaks sa said asjast õigesti aru.

täpsustaksin, et osta parem C4 kerega A6 või 100 :)
soundi koha pealt teine tera kohe.
miks?
B4: müriseb nagu vana siga.
rohkem põhjendusi vaja pole :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.05 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzAtäpsustaksin, et osta parem C4 kerega A6 või 100 :)

Seal ju vaid suusaluuk, ja ikkagi mässamist asjaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.02.05 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Eelmisi vastuseid vaadates, ajab kogu kasti ehitamine kyll hirmu nahka. Parem sõidan freeairiga edasi. Lihtsam ja vähem keerukam oleks vist oma B3 maha myya, raha koguda ning b4 avant osta. Sinna normaalne sound sisse saada ikka tunduvalt lihtsam. Igatahes tänud neile, kes vastata viitsisid.

Hannes


Kergem tee ei ole alati lahendus.
Kui viitsimist ja tahet on, miks mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
columbus
huviline



Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Vectra

postitati 02.03.05 18:41 Tsiteeri


Veel selle kasti kohta. Mul endal on läbi käetoe ava bandbass kast pagassis. Sees on hertz es300 ning mürtsub päris kõvasti. http://www.pilt.ee/view/299867/ Kui tahad võid ka kõrvaga kuulata, muide ise pyyan seda rahaks teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.03.05 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: columbus
Veel selle kasti kohta. Mul endal on läbi käetoe ava bandbass kast pagassis. Sees on hertz es300 ning mürtsub päris kõvasti. http://www.pilt.ee/view/299867/ Kui tahad võid ka kõrvaga kuulata, muide ise pyyan seda rahaks teha...


kas see viimane pilt, kus Sul element kastis on, ongi bandbass kast? :o


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
columbus
huviline



Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Vectra

postitati 04.03.05 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: columbus
Veel selle kasti kohta. Mul endal on läbi käetoe ava bandbass kast pagassis. Sees on hertz es300 ning mürtsub päris kõvasti. http://www.pilt.ee/view/299867/ Kui tahad võid ka kõrvaga kuulata, muide ise pyyan seda rahaks teha...


kas see viimane pilt, kus Sul element kastis on, ongi bandbass kast? :o



Viimane pilt pole bandbass kast, seal on licalt sama element sees, mõte oli elementi näidata.;) Bandbass on need pildid mis on autosse paigaldatud kastiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]