Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  21
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B8 (Typ 8K, 2007-...) (Vastuseid: 506 | Vaatamisi: 167028)
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 20.05.13 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Minu omal oli tehasest alla 245 45 17
Talvekas läks alla meelega suurem, spido näitab 1:1
Ja nüüd suvekas sama suur.

Mina olen samuti jälginud seda kui õigesti mul auto kiirust mõõdab, need kiirusemõõdikud mis linnade ääres on, nendega olen oma spidot võrdlenud ja näitavad sama, muidugi ma ei tea kui usaldus väärsed need aparaadid on, väga võsa vast ei näita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 06:06 Tsiteeri


Ostsin ka lõpuks 2.0 Tdi ära. Ja kütusekulu on umbes nii, nagu tehaseandmed näitavad. Linnas jääb kuskil 8 l/100 km kohta ja maanteel 5 ja natuke peale. Sander_L, kui palju softi uuendus kütusekulu tõstis? Kus softi uuendasid? Ja palju reaalselt kw juurde andis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 07:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Minu omal oli tehasest alla 245 45 17
Talvekas läks alla meelega suurem, spido näitab 1:1
Ja nüüd suvekas sama suur.



225/50 R17 ja 245/45 R17 põhimõtteliselt sama diameeter ja erinevusi pole. C6-l olid vist isegi mõlemad mõõdud kütusepaagi luugil märgitud ja tal sama mõõt mis B8.

225/55 R17 näitab spido 90 km/h peal ca 3 km/h rohkem ehk siis umbes tehase vea võrra, sellepärast saad kontrollides õige tulemuse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 23.05.13 08:07 Tsiteeri
TDI engine sound system



Nüüd siis A4 ja A5 TDI mootorile originaaltarvikuna saadaval Audi engine sound system;) nii 2,7TDI; 3,0TDI kui ka 2,0TDI.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Nüüd siis A4 ja A5 TDI mootorile originaaltarvikuna saadaval Audi engine sound system;) nii 2,7TDI; 3,0TDI kui ka 2,0TDI.



Mis sellise asja hinnaks tuleb?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 23.05.13 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Nüüd siis A4 ja A5 TDI mootorile originaaltarvikuna saadaval Audi engine sound system;) nii 2,7TDI; 3,0TDI kui ka 2,0TDI.



Mis sellise asja hinnaks tuleb?


V6 TDI, millel taga summutitorud kahel pool: baaskomplekt 1150 eur + paigaldus
2.0 TDI: Baaskomplekt 1150 eur + lisakompekt 295 eur (jaotav summuti keskosa) + kahepoolsete summutiavadega tagadifuusor 55-95 eur + paigaldus


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muZZle
huviline

Avatar


Registreerunud 11.04.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2,7TDI 140kW, automaat

postitati 23.05.13 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Nüüd siis A4 ja A5 TDI mootorile originaaltarvikuna saadaval Audi engine sound system;) nii 2,7TDI; 3,0TDI kui ka 2,0TDI.



Mis sellise asja hinnaks tuleb?


V6 TDI, millel taga summutitorud kahel pool: baaskomplekt 1150 eur + paigaldus
2.0 TDI: Baaskomplekt 1150 eur + lisakompekt 295 eur (jaotav summuti keskosa) + kahepoolsete summutiavadega tagadifuusor 55-95 eur + paigaldus

Iseenesest päris huvitav :D. Tahaks näha mõnda paremat videot või ise oma kõrvaga kuulda mis häält tegelikult tegema hakkab, kuid niipea vist seda veel ei juhtu, suht värske asi veel ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sander_L
huviline



Registreerunud 02.03.10
Asukoht: Rimmu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.0TDI Q '07

postitati 23.05.13 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Ostsin ka lõpuks 2.0 Tdi ära. Ja kütusekulu on umbes nii, nagu tehaseandmed näitavad. Linnas jääb kuskil 8 l/100 km kohta ja maanteel 5 ja natuke peale. Sander_L, kui palju softi uuendus kütusekulu tõstis? Kus softi uuendasid? Ja palju reaalselt kw juurde andis?


Mul ei olegi konkreetselt enda autoga võrdlusmomenti, et kuidas kulu enne ja pärast on, aga kütusekulu osas küll nii suured numbrid pole kui sul. Võrdlusmomenti pole sellepärast, et asi tehti 500 euro eest juba saksas ära. Dünosse ei plaani ka minna kontrollima aga eks ta sinna 20 kw ringis andis. Igatahes 105kw versioonist astub tuntavalt paremini edasi- see on katsetatud :P


Hooli oma autost!
https://www.facebook.com/autopesulasky?fref=ts Autode pesu, vahatamine, poleerimine, sisepuhastus, jne...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.13 06:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sander_L
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Ostsin ka lõpuks 2.0 Tdi ära. Ja kütusekulu on umbes nii, nagu tehaseandmed näitavad. Linnas jääb kuskil 8 l/100 km kohta ja maanteel 5 ja natuke peale. Sander_L, kui palju softi uuendus kütusekulu tõstis? Kus softi uuendasid? Ja palju reaalselt kw juurde andis?


Mul ei olegi konkreetselt enda autoga võrdlusmomenti, et kuidas kulu enne ja pärast on, aga kütusekulu osas küll nii suured numbrid pole kui sul. Võrdlusmomenti pole sellepärast, et asi tehti 500 euro eest juba saksas ära. Dünosse ei plaani ka minna kontrollima aga eks ta sinna 20 kw ringis andis. Igatahes 105kw versioonist astub tuntavalt paremini edasi- see on katsetatud :P


No ma olen ka seda kuulnud, et kütusekulu isegi mõnevõrra langeb pärast chipi paigaldamist ja seda just maantee sõidu arvelt. Linnas pole seda langust eriti märgata, sest kui võimu on rohkem, siis tallud seda gaasipedaali ka reeglina rohkem. Aga Tehase andmete järgi võtabki masin linnas 7.5 l/100 km kohta ja maanteel 5.2 l/100 km kohta, eile tegin ise pisut rahulikumat sõitu ja sain sama tulemuse :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 24.05.13 13:14 Tsiteeri


v6 diislil saab palju lihtsamalt ja odavamalt täitsa ilusa hääle, mis ei kostu sisse aga väljas täitsa mõnus. Enda omal sai tehtud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 25.05.13 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
v6 diislil saab palju lihtsamalt ja odavamalt täitsa ilusa hääle, mis ei kostu sisse aga väljas täitsa mõnus. Enda omal sai tehtud.

Räägiks äkki mis tehtud sai ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 08:37 Tsiteeri


Huvitav, kas Eestis keegi sellise süsteemi installimisega ka hakkama on saanud?
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/392218-So-can-you-add-navigation-to-a-2009-Audi-A4-that-doesn-t-have-it


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Huvitav, kas Eestis keegi sellise süsteemi installimisega ka hakkama on saanud?
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/392218-So-can-you-add-navigation-to-a-2009-Audi-A4-that-doesn-t-have-it



Odavam ja lihtsam variant on praegune auto müüa ja osta masin, millel see peal on, seda siis kui originaali tahad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 12:43 Tsiteeri


Ma just ostsin selle auto ja ei kavatse niipea seda müüma hakata. Siiski mind huvitab, kas Eestis on keegi sellise süsteemi paigaldamisega hakkama saanud või mitte. Ja kui on, siis palju kogu see süsteem ka maksta võis ning kust selle kohta rohkem infot saaks!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Ma just ostsin selle auto ja ei kavatse niipea seda müüma hakata. Siiski mind huvitab, kas Eestis on keegi sellise süsteemi paigaldamisega hakkama saanud või mitte. Ja kui on, siis palju kogu see süsteem ka maksta võis!?



Soovid Sa originaali või aftermarktetit? Mõlemal juhul on tööd palju, esimesel juhul tuleb juppide eest ca 1000€-2000€ välja käia ilmselt(ei suutnud praegu kiire otsinguga juppe leida kõiki), kuna pead vahetama MMI control uniti, ekraani, kui praegu on punane, MMI nupud jne.

Aftermarket toodete ehk siis mitte originaalidega on see odavam lõbu, kuid tulemus jääb minu silmis "poolkõva"


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 12:52 Tsiteeri


Ekraan on värviline. Suurt vahet pole, kas originaal või mitte. Ma kardan, et originaali ja mitteoriginaali hinnavahe on niivõrd suur, et kalduksin pigem viimase poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.13 12:54 Tsiteeri


Siis peaksid kuni 500€ midagi leidma ikka vast endale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 27.05.13 17:12 Tsiteeri


Kas ma saan õigesti aru, et sa tahad originaal ekraani välja visata ja sinna aftermarketi naviploki koos ekraaniga panna? Kuidas sa siis ülejäänud multimeedia käima paned? Läbi navi ekraani v? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.13 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Kas ma saan õigesti aru, et sa tahad originaal ekraani välja visata ja sinna aftermarketi naviploki koos ekraaniga panna? Kuidas sa siis ülejäänud multimeedia käima paned? Läbi navi ekraani v? :D



Aftermarket navi tahab panna, ekraan on olemas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.13 08:47 Tsiteeri


Seda linki ka keegi üldse lugenud on, mis ma siia postitasin? Loomulikult ma ei taha midagi välja visata, ega mingisugust Garmini navit sinna asemele toppida. Plaan on lihtsalt uuendada MMI süsteemi. Aga olen juba terve nädala telefoni navi kasutanud ja siiani on mu klots kõigega tublisti hakkama saanud, nii, et ma võib olla ei hakkagi selle peale raha raiskama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 16.06.13 23:12 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1343522

Kas keegi oskab midagi täpsemalt selle auto kohta rääkida? Õde plaanib endale osta ning mis asju peaks kindasti kontrollima? Kas selle läbisõidu juures on juba probleeme sisselaskekollektori klappidega? Kindlasti enne ostu tuleb viia ka kuskile põhjalikumasse kontrolli, aga tahaks teada, mis asju peaks/saaks platsil kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.13 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
http://www.auto24.ee/used/1343522

Kas keegi oskab midagi täpsemalt selle auto kohta rääkida? Õde plaanib endale osta ning mis asju peaks kindasti kontrollima? Kas selle läbisõidu juures on juba probleeme sisselaskekollektori klappidega? Kindlasti enne ostu tuleb viia ka kuskile põhjalikumasse kontrolli, aga tahaks teada, mis asju peaks/saaks platsil kontrollida.



Müügis juba ca 2 kuud. Ise hoiaks Itaaliast tulnud masinatest eemale, kuna põhjamaades varustus(istmesoendused jms) puudub. Lisaks on Itaalia masinad odavamad kui sama aja Saksa omad ja seda ka põhjusega :) Läbisõit kontrolli kindlasti esinduses üle.

Mootor võiks ka 3.0 ja veoskeem quattro olla. Kütuse- ja hoolduskulud samad :)

Kui aga see masin kindel soov, siis tähelepanu pööra: Pihustid, DPF(tahmafilter), sisselaskekollektorite klapid, EGR.


//edit: ei pannud tähele, et müüaks Nemm. Endal nendega hea kogemus ja olen ka teistelt häid sõnu kuulnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 17.06.13 13:59 Tsiteeri


Kas automaatkastidest tasuks eelistada mingisuguseid või on nad kõik samad? Vastupidavuselt paremad kui vanemad C5 tiptronicud? Õde on sellest värvist suht vaimustuses, aga ise soovitaks talle miski 2.0Tdi parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.13 14:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Kas automaatkastidest tasuks eelistada mingisuguseid või on nad kõik samad? Vastupidavuselt paremad kui vanemad C5 tiptronicud? Õde on sellest värvist suht vaimustuses, aga ise soovitaks talle miski 2.0Tdi parem.



2.7 esiveol ikka multitronic, kui ma ei eksi ja neid siin ikka mõned lennanud juba. Soovitaks ka pigem 2.0.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.13 14:33 Tsiteeri


2.0 ju ka multitronic. 2.7 ülalpidamine suht kallis, aga kui rahakott kannatab, siis soovitaks juba pigem 3.0 tdi quattrot. Kui raha vähe, nagu mul, siis võta pigem 2.0 tdi :) Edasi läheb täitsa arvestatavalt ja kütusekulu küllaltki hea. Ise olen saanud 100 km/h kiirusega keskmise kütusekulu 4,7 peale ja linnas kulub kuskil 7,5 - 8,0 liitrit sajale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  21
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.8% - SQL: 51.2%]