Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Piduripomm 3B/7A/NM (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 6367)
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 23.07.13 00:47 Tsiteeri
Piduripomm 3B/7A/NM



On keegi teadlik milline alternatiivne piduripomm sobib antud mootoriga isenditele(3b/7a/nm). Originaal on ilmselgelt üsna karmi hinnaga ja ega febi ja swag paremad pole. Mingit juttu on olnud Citröeni omast? Oskab keegi kinnitada viimast väidet?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
morze
huviline



Registreerunud 14.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 + typ85Q

postitati 24.07.13 21:30 Tsiteeri


Swag, 180€, ootad 3 kuud Forsi kaudu on minu kogemus. Paari kuu pärast teeb siutsuvat häält ja lahti sellest ei saa. Minu puhul siis AAN aga põhimõte sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 24.07.13 21:59 Tsiteeri


Ma andsin nagunii alla, ehitan vaakumi peale ümber. Aga vähemalt mingigi tagasiside, tänud!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 25.07.13 09:23 Tsiteeri


Originaal peaks muidu Revalis 300.- maksma, tarne 5 päeva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 25.07.13 10:47 Tsiteeri


Originaali hinnaks näitab 435EUR. SWAG leiaks 1-2 päevaga ja 200EUR eest. Ega jah vaakumi peale ehitus pole teab mis halb mõte. Võimaldab nii pommist kui tandem pumbast vabanemist.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 25.07.13 22:55 Tsiteeri


Homme saan kinnitada kas vaakumi peale ehitamine on tark või mitte. Pumba igatahes sai edukalt custom kinnitustega ühendatud. Pealegi nagunii kõik need pumbad on 100barised, et teoorias ei tohiks probleemi olla. Ainult vaakum panni mahutamine tundus esmapilgul keerukas.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.07.13 23:50 Tsiteeri


Mitu päeva parajat n**** erinevate silindrite ning võimenditega ja lõpuks sai vaakum süsteem peale aretatud.

Ma oleks pidanud seda tegema juba ammu, muud ma ei oska öelda.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 31.07.13 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Mitu päeva parajat n**** erinevate silindrite ning võimenditega ja lõpuks sai vaakum süsteem peale aretatud.

Ma oleks pidanud seda tegema juba ammu, muud ma ei oska öelda.

Do explain. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 31.07.13 20:45 Tsiteeri


Kasutasin 2.3 10v roolivõimendi pumpa, millele sai tehtud flantsid, et saaks kinnitada originaal roolivõimendi kronsa, see malmist või ma ei saanudgi aru mis materjalist ta on.
Hetkel läksid roolivõimendi tagasivoolu paagi kaks väljundit(piduri võimendi ja pomm) pimedaks, tulevikus paneb sinna üksiku vooliku. Pomm koos kõige majandusega läks minema ja vaakum võimendile läks otsa 20 originaal 25.4mm peasilinder, üks toru taha - mõlemile esimesele 1 toru.

Muidugi viisakas oleks lahendada roolivõimendi kinnitus 3D cnc uue väärsega aga tol hetkel tahtsin lihtsalt asja toimima saada. Pidurdab nagu uuel autol ja pedaal pole mingi pool pehme sült nagu vananenud pommi ja võimendiga oli. Tagatipuks lekkis viimane salongi ka, kuna väljatulev hoob oli niivõrd suure lõtkuga, et õli pressis läbi katsekummi.

Vända ja mis andurid seal veel 4 pistiku taga on tuleb kusagile mujale hiljem pagutada, ilmselt struti külge. Viimased kahjuks jäid ette ja tuli mujale koondada. Juhtmestik on ka sellel 20v vabalthingaval üsna paks, ei kujuta ette mis seis veel 20vt puhul tuleb...

Edit:Tagantjärgi olen mõtlema hakanud, et vb 134kw KG? 200 roolivõimu kronsad võivad ka sobida, peab proovima.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 01.08.13 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
.

Ma oleks pidanud seda tegema juba ammu, muud ma ei oska öelda.

Do explain. :)


Kui on olemas püstakute tugevdus tala,jääb pidurivedelikku korgile ette, siis on vajalik vakuumi ja kere vahele vahetükk, sobib audi a4 8e, bmw oma,need saab ainult lammaris, uuena müüakse koos vakuumiga.C4 jäoks olemas joonised mille järgi võib ise teha või lasta teha, kui keegi tahab panen siia ülesse.Suurema võimenduse annab 2-e kambriline a8 oma näiteks.Ühesõnaga s2 foorum või google abiks.
bmw vahetükk nr2
http://www.upload.ee/image/3483995/vakuumnik_new.jpg
Võib muidugi nii ka teha :o

http://www.upload.ee/image/3484003/vakS4.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 01.08.13 21:50 Tsiteeri


Ei teadnugi, et a8'l ka vaakum süsteem on. Mahtava, siis peab seda uurima hakkama. Phmt peaks plug&play olema nagu ma aru saan?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.08.13 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ei teadnugi, et a8'l ka vaakum süsteem on. Mahtava, siis peab seda uurima hakkama. Phmt peaks plug&play olema nagu ma aru saan?

Kui ma nüüd asjast valesti aru ei saa, siis suurel enamusel ongi vaakumsüsteem. Kahe paunaga võimendi näiteks oli mul ka b6 a4-l ja enamusel uuematel ka vist kahega, vanematel ühega või räägin ma aiaaugust ja teie aiast või miks a8 oma peab olema?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 01.08.13 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ei teadnugi, et a8'l ka vaakum süsteem on. Mahtava, siis peab seda uurima hakkama. Phmt peaks plug&play olema nagu ma aru saan?

Kui ma nüüd asjast valesti aru ei saa, siis suurel enamusel ongi vaakumsüsteem. Kahe paunaga võimendi näiteks oli mul ka b6 a4-l ja enamusel uuematel ka vist kahega, vanematel ühega või räägin ma aiaaugust ja teie aiast või miks a8 oma peab olema?

Ei pea a8 olema, lihtsalt audi jupp audile;) Mersu,bmw ja muu, peaasi et kere kinnitus oleks sama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 01.08.13 22:02 Tsiteeri


Vanematel on jah ühe kambriga ja uutematel kahega - kunagi oli isegi moskvitsil kahega, kuid Audil mitte ja jään vastuse võlgu, kas see tuli juba B5-ga, või alles B6-e peal. B4-jaga sai ise kogetud, kui toru puruks läheb ja pidur null on - päästis toimiv käsipidur ja käiguga pidurdus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 01.08.13 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ei teadnugi, et a8'l ka vaakum süsteem on. Mahtava, siis peab seda uurima hakkama. Phmt peaks plug&play olema nagu ma aru saan?

S4,6 puhul vaja see pulk
http://www.upload.ee/image/3485049/imga065302.jpg
(ei tea täpse nimetuse) mis vakuumi membraani liigutab pikkemaks teha,kas keevitades tükk vahele, või teha uus, sest lisandub vahetükk.Muu kerede puhul peaks sobima otse külge.



Pulga joonis mis sobib c4 kerele

http://www.upload.ee/image/3485059/shtoksper.JPG


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 02.08.13 09:19 Tsiteeri


Hmm, topelt kambriga kõlab hästi ainult jah jäin ka mõtlema kuidas lahendada hoova lahendus pedaali külge.
Saaks ka ju nii, et võtad vana hoova küljest ja teha cnc taga siis saba hoob ainult pikem?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.08.13 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Hmm, topelt kambriga kõlab hästi ainult jah jäin ka mõtlema kuidas lahendada hoova lahendus pedaali külge.
Saaks ka ju nii, et võtad vana hoova küljest ja teha cnc taga siis saba hoob ainult pikem?

No kõige muu kõrval, mida sa selle masinaga teinud oled, hoova õige pikkuse ja kuju saamine küll enam probleem ei tohiks olla:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 02.08.13 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Hmm, topelt kambriga kõlab hästi ainult jah jäin ka mõtlema kuidas lahendada hoova lahendus pedaali külge.
Saaks ka ju nii, et võtad vana hoova küljest ja teha cnc taga siis saba hoob ainult pikem?

CNC abil kõige parema ja ilusama asja saad, mõnele kõveralt keevitatud hoob ka ilus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 10.03.14 22:04 Tsiteeri


Llisan siia lingid vakuumi paigaldamisel, tekst on vene keeles, aga pildid on abiks et aimu saada. Kiku, mina ka googlis ei leidnud midagi, võib olla ma kasutasin vale sõnastust, ei tea.

AUDI S4 C4
AUDI 100 NF
S6


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 10.03.14 23:58 Tsiteeri


Saan ma õigesti aru, et vaja läheb siis D2 A8 pealt kahekambrilist vaakumvõimendit, millele tuleb kõige lihtsamalt tehes vars otsa keevitada. Siis on mingit vahetükki ka vaja?

Hää oleks kui saaks tervikliku nimekirja vms. Ma paraku venekeelt ei mõista. Pidin eilseks ära õppima, aga noh, ei saanud hakkama. :D

OT välja jättes, siis on ka huvi omal see swap ära teha.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 11.03.14 12:25 Tsiteeri


Esimesel lehel on üsna hästi ära seletatud mida vaja on. Et phmt vaakumvõimendi a8 pealt ja a6 pealt peaks saama m10 piduriotstega peasilindri koos potsikuga. Adapterit on vaja phmt jah bemmi oma mida moodida natuke vaja seda siis c3/c4 kere puhul, b3/b4 peab midagi muud välja mõtlema. Ja kui peasilindrit m10 oma ei saa siis on olemas üleminekud 12. pealt 10. Ma hakkan nv lahkama kogu seda värki, et mul asjad on ostetud. Nüüd peab välja mõtlema selle pikenduse osa, kuna väiksema kerega masinatel läheb ka seda vaja - vähemalt esmavaatlusel.

PS: kasuta google translate ja mitte Eesti keelde vaid Inglise keelde.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 11.03.14 20:24 Tsiteeri


Nii. Adapter või vahetükki vajadus ,loe minu postitus(01.08.13 16.31 ).Vahetükk kasutati bmw v8 motol(e38,e34).
Roland, sul peaks olema sama roolivõimendi nagu teistel 2.2 20vt mis on ühenduses piduri pommiga üks voolik ja teine roolilattiga,ehk hüdraulika on koos,kui ma ei eksi( ei viitsi õue minna vaatama kapotti alla), selleks et kasutada oma roolivõimupumba peab lahti keerama nr21 kruvi-bolt(link
audi s4 c4)seest võtame välja vedru ja naela moodi asja koos väikse kolbiga pildi peal näed pudi mis pumbal kõrval on, ja neid kruve on üleval ja all pumbal,mõlemad lahti ja pudi-padi välja.
http://www.upload.ee/image/3937468/DSC01845.JPG.
Või võtad 2.3 mootori oma pump, seal ei pea midagi välja võtma.
Kui ei leia adapteri bmw oma võib lasta teha.
adapter
Paar pilti juurde
http://www.upload.ee/image/3937509/DSC01798.JPG

http://www.upload.ee/image/3937512/DSC01796.JPG

http://www.upload.ee/image/3937517/DSC01795.JPG

http://www.upload.ee/image/3937536/DSC01834.JPG


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 11.03.14 20:44 Tsiteeri


Väga kena töö!
Nagu ma aru saan siis läksid samuti vaakumi teed?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.03.14 20:45 Tsiteeri


Ok, nende asjadega peaks hakkama saama. :) Millalgi.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 11.03.14 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Väga kena töö!
Nagu ma aru saan siis läksid samuti vaakumi teed?

Kunagi mul hakkas vilkuma piduri märk,küll te teate kui surve läheb madalaks,sai uuritud uue piduripommi hind ja hakkasin otsima alternatiivi aga leidus kasutatud korralik pomm, veel kestab(2a juba), aga info mis oli kogutud jäi alles, nüüd hea meel teistega jagada. Inglis keele infot vakuumi kohta ma ei leidnud ja eriti ei otsinud, kuna vene keel mul tugevam kui teised keeled, aga kui mõned laused üldse jaavad arusaamatuks siis proovin aidata-tõlkida.
Aga loodan et saad hakkama :).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.2% - SQL: 28.8%]