Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2108)
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.03 08:24 Tsiteeri
C



-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 22.04.03 15:21 Tsiteeri


Piiraja benapumbas?pole enne siukest asja kuulnud.Minu omal on küll piiraja pumbas hetkel kuid tegu selles et pump pole suuteline üle 3,4 bari andma lissalt ja sinna need pöörded mis 3000 ülespoole on ,ka jäävad.Ainus piiraja mis nii vanadel autodel minuteada on,asub jagaja rootoris(rootor on suur ja sees liigub mingi vedruga junn,mis tsentrifugaaljõul süüte ära katkestab)

Kui ma olen millestki ilma jäänud,siis palun valgustage mind ka.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.03 15:48 Tsiteeri


To Quattro: Õhtul kui kokku saame siis valgustan. Minu Coupe elav näide sellest et piiraja bensiinipumba relees "oli" :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.03 15:59 Tsiteeri


To Zarvik: Hehhh sa ka naljamees, tahtsid ju ainult juppe, mitte tervet autot :P Helistasin sõbrale, et olex vist mõningaid juppe vaja ja ohh seda ylatust sa terve kompoti ära ostnud. Kust ma nyyd omale juppe maha keerata saan kui midagi katki läheb :( Sul nyyd siis 3 Coupe`d või :o :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 22.04.03 22:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Graabel
To Quattro: Õhtul kui kokku saame siis valgustan. Minu Coupe elav näide sellest et piiraja bensiinipumba relees "oli" :D


Üldiselt kuulen kah sellist asja esimest korda, siinkohal on mul sulle palve, et pls seleta lahti kuidas see asi tehniliselt/elektriliselt toimib!?

Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.03 06:49 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.03 12:05 Tsiteeri


Alguses oli selle piirajaga paras jama, kui kellegile ytlesin, et piiraja ja tahaks maha siis vennad alati lendasid vapralt jagaja kaant maha kiskuma. Kui kaan maas siis passisid kõik lolli näoga edasi ja sinna see ka jäi. Mina pääsesin selle piirajaga kergelt sain lihtsalt teise relee. Mine kuskile romulasse näitex ja võta neid peoga ja hakka proovima. Samas ma vist isegi mõtlen selle välja kuidas vanal täitsa maha saada, väike idee nagu on. Kui täna veica aega saan siis võtan oma vana ja uue kõrvuti ning hakkan uurima. Ex annan teada kas õnnestus või ei!!
Kusjuures sellel uuel releel on mul ikke piiraja alles aga 6000 peal. Mina olen sellega rahul, rohkem pole nagunii mõtet painata. Sõber aga sai sellise relee millel yldse piiraa puudub, oli proovimise mõttes 7000-ni lasknud ja ei mingit piirajat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.03 12:48 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.03 22:32 Tsiteeri


Nonii sai veica jamatud sellega. Natuke testriga mõõtmist ja jootmist ning asi korras. Tegin oma vanast releest millel oli 4800 p/min max 6200 p/min max :cool: Tegelikul saan isegi tõsta piiraja vastavalt kellegi soovile +-100 p/min täpsusega. Näitex kui kellegil on soov saada piiraja 5500p/min või 6500 p/min jne. :D:D
Seoses sellega siis mul yx 6000p/min max relee yle, see relee toimib aga ainult mehaanilise pritsega motodel!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 24.04.03 06:16 Tsiteeri


Kardan et olen sellest piirajast huvitatud, aga kõigepelt pean uue bena pumba ostma, sest vana hakkab 4500 juures pooma, kuigi varem kui ei poonud ei mäleta kyll et mingi piiraja seal oleks olnud :o


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.03 08:05 Tsiteeri


Pane kohapeal vaba sisse ja anna sujuvalt gaasi, vaata millal hakkab pöördeid alla taguma!!!!
Kle kas sul ikke see vanatyybi mootor ja mehaaniline pritse, neid minuarust 2,3 ei tehtud? Kui väga mööda panin ärge näkku lööge!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 24.04.03 12:21 Tsiteeri


Selle kohapealt sul õigus, mul jah uuema tyybi mootor ja sellepärast ka 2,3


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.03 08:34 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 21.05.04 12:28 Tsiteeri


kas 95a. A6 2.0i pole piirajat?mina sain üle 7000 pöörde kätte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.5% - SQL: 52.5%]