Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Tartu autoärikad, est rus (Vastuseid: 71 | Vaatamisi: 42163)
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 27.07.13 15:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
... siis tean kust otsast kohe remontima peab hakkama.


Vot just täpselt seda sõnapaari kohe remontima ma silmas pidasingi nende 1000€ maksvate autode puhul.
Mul on ka üks maanteesanitarist sõber, kelle masinapargist on läbi käinud ligemale 40 autot ja auto moodi asja, kõik enamasti sellised kuni 1000€ maksvad. Muidugi on temalgi vahest juhtunud mõni vähe siledam ja viisakam isend, aga enamasti just sellised, mis tahavad peale ostmist kohe remontimist saada.
Kohati vaatad küll, et turul müüdavad autod ja nende hinnad ei ole tõepoolest muutunud, lihtsalt raha kurss on vahepeal muutunud:D


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
S.Lumi
huviline



Registreerunud 05.05.13
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.13 17:17 Tsiteeri


Nende igasugu rondiärikate (kuni kilo euri) puhul ajab eriti see närvi, et nad eemaldavad katalüsaatoreid.
Sest kui muid asju juba oskad vaadata, siis seda kas katt tühi või täis, seda silmaga ei näe. Ja noh kui auto maksumus ongi 500-1000, siis lihtsalt kati olemasolu kontrolliks ei tahaks tüv-i peale lisaraha ka panna. Mingis mõttes on ülevaatuseta (või kohe lõppevaga) autot kavalam osta. Ütled et lähme ülevaatusele, pohl kui korduva saab, vähemalt on selge mis on ja mida pole. See siis minu arvamus.
Samas ostsin ise just ühe 700 euri maksva audi, ja mulle tundub et seal ka katt puudu. Aga Kolga-Jaanis pole ühtki tüv kohta ka, ja nii ma siis põrsa kotis ostsin. Ja igasugu väikseid vigu seal veel küllaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.07.13 05:55 Tsiteeri


No aga puhtaks pesemine ja korralike piltide tegemine lisabki ju tunduvalt väärtust. Olen isegi mõne auto käpardist müüja käest ära toonud ja edasi müünud. Ma arvan, et ma olen sellega seoses teinud vähemalt sama palju tööd kui mõni suvaline kontoris perset laiaks istuv pressiesindaja või müügijuht. Muide, eelmisel suvel tõin Tartust sellesama "Est Rus"-i (minu andmetel on ta eesnimi Artur, mul on ta isikukood ka olemas, kui kellelgi mingeid probleeme on) käest ühe E39 bemmi, nokitsesin mõned pisivead üsna lihtsa vaevaga korda, tegin pisut selgemad pildid ja läks paari kuu pärast ligi kolmandiku võrra kallimana müüki (nagu näha, siis ostjale meeldiva soodushinnaga ja puha). Kui sa pildistad kuskil lauda taga öösel nutitelefoni kaameraga porist autot, mille salongis on laiali konid, õlised kaltsud ja tühjad pudelid ning loetled juba kuulutuses ette pool lehekülge vigasid, ei tulegi seda vaatama keegi teine peale ülesostja, kes selles potentsiaali näha oskab. Lõpuks jõuad hinda alla lastes piirini, kus tavaline inimene vaatab, et nii odav, järelikult totaalselt perses, vaatan parem kallimaid. Seal tulebki mängu spekulant, kes hinna jälle ostja jaoks sobivaks muudab.

Mina arvan, et nagu igal muul alalgi, maksku ka autokauge inimene oma lollus kinni: võtku lõunasöögi eest kaasa sõber, maksku natuke rohkem võõrale asjatundjale või ostku poest uus ja garantiiga auto. Kui võhik aktsiaturule tükib, saab ta ka seal haledalt peksa.

PS. Tartusse läksin toona tegelikult ühe A8 järele, kuna see oli välja reklaamitud kui ülikorralik, S-sisuga, kaasa kirjelduse järgi mulle huvi pakkuvad veljed jne, kuid tegelikkus ei vastanud pea üheski punktis kirjeldusele. Mina oma närvide vihastamisele raiskamiseks põhjust ei näinud, samas bussiga tagasi ka sõita ei viitsinud ja siis otsisingi nutitelefoni abil suht käigu pealt selle bemmi välja. Pisut tingimist ja kodu poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
neo121
huviline



Registreerunud 22.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.13 21:12 Tsiteeri


Kõigil kuulutustel sarnae tekst all. kõigil autodel, mis on rihmaga, on ka kuulutuses kirjas, et rihm vahetatud. :o Mõni heauskne sõidabki 200 meetrit eemale ja ongi klapid peas. Mõne nende müüdava auto hindki ei ole nii suur kui rihmakomplekti maksumus. :D Mõned näited est rus rondiärikate kuulutustest, kõigil neist ka siis rihm vahetatud. Mul muidu ei ole selle vastu midagi, et odavalt ostetakse, tehakse auto korda ja müüakse kallimalt, aga see on ikka täielik nahaalsus, mida need tüübid sinna kuulutusse kirjutavad

A4
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1508816
80
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wRdTkpYYVcEJ:www.rasketehnika.ee/used/1468678+&cd=4&hl=et&ct=cl nk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
100
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:8DgWp7v8k-QJ:eng.auto24.ee/used/1461384%3Fid%3D1461384%26cache_missing%3D1+ &cd=1&hl=et&ct=clnk&gl=ee&client=firefox-a
a4
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dkMqOCnIJQ8J:www.auto24.lv/kasutatud/auto_print.php%3Fid%3D1490681%26yks_pi lt%3D1+&cd=11&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
Opel
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2DOQ0vvwos0J:www.auto24.ee/kasutatud/auto_print.php%3Fid%3D1472379%26yks_pi lt%3D1+&cd=4&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
Renault
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Hn-dU_WOCfwJ:www.auto24.lv/kasutatud/auto_print.php%3Fid%3D1472059%26yks_pi lt%3D1+&cd=5&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
Mazda
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:HSkF6I0Q3FsJ:www.auto24.lv/lietoti/mazda/premacy/1478214+&cd=10&hl= et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
volvo v40
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mcfCl0w15QUJ:www.auto24.lv/kasutatud/auto_print.php%3Fid%3D1475878%26yks_pi lt%3D1+&cd=12&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
saab
http://www.auto24.ee/used/1487929


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raul55
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 20.08.13 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
1000€ on kroonides 156466 eek ja see pole mitte pisike rahakopikas.


Ma vahetan sinuga hea meelega kõik eurod kroonideks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.08.13 05:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: neo121
Kõigil kuulutustel sarnae tekst all. kõigil autodel, mis on rihmaga, on ka kuulutuses kirjas, et rihm vahetatud. :o Mõni heauskne sõidabki 200 meetrit eemale ja ongi klapid peas. Mõne nende müüdava auto hindki ei ole nii suur kui rihmakomplekti maksumus. :D Mõned näited est rus rondiärikate kuulutustest, kõigil neist ka siis rihm vahetatud. Mul muidu ei ole selle vastu midagi, et odavalt ostetakse, tehakse auto korda ja müüakse kallimalt, aga see on ikka täielik nahaalsus, mida need tüübid sinna kuulutusse kirjutavad


Võibolla kunagi vahetatigi rihm ja sõnasabast kinni võttes nad ei valeta ja eks sellele rõhuvadki, et oleks JOKK.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
neo121
huviline



Registreerunud 22.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.13 06:06 Tsiteeri


Kui nii asjale mõelda, siis nad tõesti otseselt ei valeta :D Aga muidugi kuulutuses on üritatud natuke teistsugune mulje asjast jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 11.09.13 08:14 Tsiteeri


See rihmade ja rullikute teema on ikka tõsine tuumamatemaatika. Kunagi sa ei tea kas tõesti on vahetatud või mitte, kui igal autol on kirjas, et vahetatud rihmad ja rullid. Väga mõistmatu peaaegu kõikidel autodel on see kirjas. Raske on tõestada kui oled tõesti rihmad ja rullid äsja vaheatatud. Siis ikkagi saab hea müüa pügada. Suur ebareaalsus, ise olen ostnud auto kus vahetatud ja tagajärg on nagu ikka klapid peas.
Samas olen ka korduvalt autosid müünud, ostnud. Korduvalt ka tohutult vahelt teinud, ja ka paari auto ostuga saanud kõvasti "üle" .
Automüük tänapäeval on nagu bingo, kõik olenevalt omanikust, müüast ja ostjast.
Katalüüsmuunduri eemaldamine on ka väga popp teema, kui näiteks vana 2.6 v6 katalüsaatori eest makstakse sulle 60eurot tükist siis mis sa mõtled, muidugi sa eemaldad selle, kui saad veerand auto hinnast katalüsaatorite eest. Ja olemasolu on omapäid peaaegu võimatu kontrollida.


Müüa erinevaid audide varuosi, võite pakkuda enda avariilist ja rikkega autot. Järvamaal sõiduautode salongi tekstiilipesu ja rehvivahetus - 58367192
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.09.13 08:40 Tsiteeri


Automüük-ost on bingo ebareaalsete tahtmiste korral, näiteks 10 aastat vana masin peab olema 150000 läbisõiduga ja loomulikult vaadatakse seejuures ainult turu odavamaid pakkumisi..:D Inimesed ise elavad kusagil pilvedes ja ei oma mingitki analüüsivõimet. Turg on lihtsalt kujunenud selliseks. See ei tähenda, et ei ole võimalik normaalseid tehinguid teha.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audar
huviline



Registreerunud 22.11.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, A4, A6

postitati 18.09.13 16:49 Tsiteeri


Mis hinnaga see auto eile Viljandimaal müüa oli? 600 ja tingi vist, täna juba aferistide-ärikate-liigkasuvõtjate poolt 999 eest müügis> http://www.soov.ee/tartumaa/Audi_80_Avant_B4_1_9_66kW_Diisel_2548056.htm?ca=1&w=3

Kukkuge nüüd jälle halama ja kaitsma sellist näotut tegevust!


Audi 80 1,9D 50kw http://images.spritmonitor.de/574424.png Audi A4 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/761975.png Audi A6 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/781237.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 18.09.13 16:54 Tsiteeri


Ainuüksi hinna tõstmine minu silmis kellegist mingit huligaani ei tee, pigem on loll see kes ostab. Teine asi oleks, kui nad järgmiseks päevaks spidomeetrilt poole maha on kerinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.09.13 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audar
Mis hinnaga see auto eile Viljandimaal müüa oli? 600 ja tingi vist, täna juba aferistide-ärikate-liigkasuvõtjate poolt 999 eest müügis> http://www.soov.ee/tartumaa/Audi_80_Avant_B4_1_9_66kW_Diisel_2548056.htm?ca=1&w=3

Kukkuge nüüd jälle halama ja kaitsma sellist näotut tegevust!

Milles probleem? Selgita.
Kui mina näiteks panen müüki 2008a audi a8, küsin ümmargused 200eur, kas sa ei ostaks ära? Kas müüksid siis 200eur edasi või küsiksid ikkagi rohkem? Kas saad aru, kuhu sihin? Ma soovitan ikka enne mõelda, kuidas maailm töötab, enne kui selliseid postitusi teha.
EDIT: Loll ei ole ka see, kes ostab, kuidas sellist asja väita saab? Kui inimene teeb valiku turul olevatest, siis mis see kunagine hind asjasse puutub?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audar
huviline



Registreerunud 22.11.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, A4, A6

postitati 18.09.13 17:52 Tsiteeri


Turuhinna kujundavad mingid "juudiärikad" kes nopivad odava hinnaga müüki tulevad autod loetud tundidega ära. Seejärel paisatakse asi suht kohe neljandiku kuni poole võrra kallimalt müüki. Ei teata auto eelnevast ajaloost ja muudest käekäikudest midagi, ma ei imestaks, kui kat-id alt lõigatakse ja muid sigadusti (a la roogitakse välja porimatid, pagasnikupõhjad/katted, muusika, valukad vms, mis hiljem müüa kannatab, ümber ka nagunii ei vormistata - ikkagi 57€ kokkuhoidu ju!).
Nende poolt dikteeritud hind ongi siis õiglane turuhind? Ma ei saa aru, mis ringkaitse siin kohe lahti läheb? Te ise oletegi need autode vahendamisest elatujad vä?
No tõesti ma ei salli sellised "odavalt ostan, kallilt müün" tüüpe, ma ei ole huvitatud nende toitmisest.
Palju mõnusam ja õiglasem oleks osta teada ajalooga auto otse vanapapilt 500€ eest, mitte homme 1000 eest mingilt "ärikalt". Krt veneaeg oli selline selline tegevus lausa karistatav, ei meeldi mulle see osa kapitalismusest mitte.

Olin väga loll jah, et ei ostnud naabrimehe 2003a Audi a6 diisel Quattro Avanti ära, mida ta pakkus mulle 3K eest? Mingi viis sotti oleks võinud ju kohe vahelt teha, sest a24-s on algab kõige odavam selline 3,7K-st...


Audi 80 1,9D 50kw http://images.spritmonitor.de/574424.png Audi A4 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/761975.png Audi A6 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/781237.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 18.09.13 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audar

Nende poolt dikteeritud hind ongi siis õiglane turuhind? Ma ei saa aru, mis ringkaitse siin kohe lahti läheb? Te ise oletegi need autode vahendamisest elatujad vä?.


Ei ole autoärikas, aga elu ongi ebaõiglane.
Keegi ju ei keela sinul sellist äri teha, kui vaba raha on.
Kui on nõudlust siis ka turg tuleb järgi ja vastupidi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.09.13 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audar
Turuhinna kujundavad mingid "juudiärikad" kes nopivad odava hinnaga müüki tulevad autod loetud tundidega ära. Seejärel paisatakse asi suht kohe neljandiku kuni poole võrra kallimalt müüki. Ei teata auto eelnevast ajaloost ja muudest käekäikudest midagi, ma ei imestaks, kui kat-id alt lõigatakse ja muid sigadusti (a la roogitakse välja porimatid, pagasnikupõhjad/katted, muusika, valukad vms, mis hiljem müüa kannatab, ümber ka nagunii ei vormistata - ikkagi 57€ kokkuhoidu ju!).
Nende poolt dikteeritud hind ongi siis õiglane turuhind? Ma ei saa aru, mis ringkaitse siin kohe lahti läheb? Te ise oletegi need autode vahendamisest elatujad vä?
No tõesti ma ei salli sellised "odavalt ostan, kallilt müün" tüüpe, ma ei ole huvitatud nende toitmisest.
Palju mõnusam ja õiglasem oleks osta teada ajalooga auto otse vanapapilt 500€ eest, mitte homme 1000 eest mingilt "ärikalt". Krt veneaeg oli selline selline tegevus lausa karistatav, ei meeldi mulle see osa kapitalismusest mitte.

Olin väga loll jah, et ei ostnud naabrimehe 2003a Audi a6 diisel Quattro Avanti ära, mida ta pakkus mulle 3K eest? Mingi viis sotti oleks võinud ju kohe vahelt teha, sest a24-s on algab kõige odavam selline 3,7K-st...

Ma ei räägi siin kattide alt lõikamisest ja muudest sigadustest, sina ka esialgu ei rääkinud, seega ära tee lugu traagilisemaks kui see on, et oma sõna mõjuvõimu suurendada. See, kui ajaloost ei teata ja seda ka ei varjata, siis see on kahjuks müügile ja nad ei peagi teadma täpselt, mis tehtud, kes käsib? Mis ringkaitse? Ja ei ole elatujad sellest asjast "vä". Mis sa arvad, et saksast autosid tuuakse ka omalõbuks ja vahelt ei teenita? Mismoodi see sinu mõistes siis "juudiärikatest" erinevad? Kuidas siis üldse autod Eestisse jõuaks? Mõtle, mõtle ja veel kord mõtle enne, kui oma seisukohtadega välja tuled, need ei pea praegu kohe üldse mitte vett:P Praegu jääb kõlama selline asi: "Olen kade, et keegi teenib, tahaks ise ka, aga pole vaba raha/ ei oska/ ei viitsi..."


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 04.11.13 14:19 Tsiteeri


+1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.11.13 16:57 Tsiteeri


Herr Audar võib ju alati Põhja Korea-sse kolida, kui Eesti riigikord ei meeldi. Meil on nimelt kapitalism, saad ikka aru mis see tähendab? Ausalt öeldes olen üha enam tajuma hakanud mingi sotsialistliku kapitalimi teket suures plaanis. Igasugu piirangud, imelikud keelud ja seadused jne. Valitsus on sellele kõvasti kaasa aidanud oma silmakirjalikkusega. Kriitiline mass rahulolematuid inimesi on ajaloos tähendanud riigipööret...(vabandust, tuli meelde, see ei käi eestlaste kohta :D)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 05.11.13 08:14 Tsiteeri


to: audi_a4_v6

Ma ei lugenud küll eelnevaid postitusi, kuid viimane andis mulle parajalt hästi ettekujutuse erinevate inimeste suhtumisest müüja ja ostja rollist.

Kallis kodanik, jutt käis äri tegemisest ja kui Sina arvad, et auto rikkumine või rikutud auto terve pähe müümine on oskamine äri teha siis oled Sa ikka kõigest väga valesti aru saanud. Mine mõtle nüüd nurga taga ise natuke. Tuld ja tõrva oskad Sa pritsida siis küll kui keegi Sulle kusagilt külma teeb, aga ise võid inimestel üle lasta kuis jaksad? Olen 100% nõus Audar'i kommentaaridega (viimane postitus - nagu mainisin ei ole lugenud eelnevaid). Loodetavasti turusolkijad ja isehakanud ärikad pannakse seadusega varsti vastutama oma isikliku raha ja nimega.
Ja Sinu kommentaar on rohkem kui irooniline ("Olen kade, et keegi teenib, tahaks ise ka, aga pole vaba raha/ ei oska/ ei viitsi...") - ma ei nimetaks seda kadeduseks, vaid pigem vihaks petiste vastu.

Muide, üks hea link teemasse reporterist asub SIIN mis kirjeldab just nimelt selliseid kelme, kes jutu järgi müüvad kirikuõpetajate autosid, makse ei tasu ja tegelt üldse mitte midagi ei huvita. Äri tegemise oskus ???

Igal oinal on oma Mihklipäev ;)

Terv,
ash


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Audar
Turuhinna kujundavad mingid "juudiärikad" kes nopivad odava hinnaga müüki tulevad autod loetud tundidega ära. Seejärel paisatakse asi suht kohe neljandiku kuni poole võrra kallimalt müüki. Ei teata auto eelnevast ajaloost ja muudest käekäikudest midagi, ma ei imestaks, kui kat-id alt lõigatakse ja muid sigadusti (a la roogitakse välja porimatid, pagasnikupõhjad/katted, muusika, valukad vms, mis hiljem müüa kannatab, ümber ka nagunii ei vormistata - ikkagi 57€ kokkuhoidu ju!).
Nende poolt dikteeritud hind ongi siis õiglane turuhind? Ma ei saa aru, mis ringkaitse siin kohe lahti läheb? Te ise oletegi need autode vahendamisest elatujad vä?
No tõesti ma ei salli sellised "odavalt ostan, kallilt müün" tüüpe, ma ei ole huvitatud nende toitmisest.
Palju mõnusam ja õiglasem oleks osta teada ajalooga auto otse vanapapilt 500€ eest, mitte homme 1000 eest mingilt "ärikalt". Krt veneaeg oli selline selline tegevus lausa karistatav, ei meeldi mulle see osa kapitalismusest mitte.

Olin väga loll jah, et ei ostnud naabrimehe 2003a Audi a6 diisel Quattro Avanti ära, mida ta pakkus mulle 3K eest? Mingi viis sotti oleks võinud ju kohe vahelt teha, sest a24-s on algab kõige odavam selline 3,7K-st...

Ma ei räägi siin kattide alt lõikamisest ja muudest sigadustest, sina ka esialgu ei rääkinud, seega ära tee lugu traagilisemaks kui see on, et oma sõna mõjuvõimu suurendada. See, kui ajaloost ei teata ja seda ka ei varjata, siis see on kahjuks müügile ja nad ei peagi teadma täpselt, mis tehtud, kes käsib? Mis ringkaitse? Ja ei ole elatujad sellest asjast "vä". Mis sa arvad, et saksast autosid tuuakse ka omalõbuks ja vahelt ei teenita? Mismoodi see sinu mõistes siis "juudiärikatest" erinevad? Kuidas siis üldse autod Eestisse jõuaks? Mõtle, mõtle ja veel kord mõtle enne, kui oma seisukohtadega välja tuled, need ei pea praegu kohe üldse mitte vett:P Praegu jääb kõlama selline asi: "Olen kade, et keegi teenib, tahaks ise ka, aga pole vaba raha/ ei oska/ ei viitsi..."



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.13 08:19 Tsiteeri


Ta ju ei kiitnudki takka valetamist vaid ütles, et see normaalne äritegemisviis, et ostad odavalt ja müüd kallimalt.

Isiklikult ei saa ma ise ka aru, mis selles halba on? Te vist vihkate saadet "Wheeler dealers" ka, kuna ostavad autosid ju odavalt ja müüvad kallimalt? Samuti on esindused liigakasuvõtjad sest nad ostavad ka ju autod odavamalt sisse ja müüvad marginaaliga, meile vaestele lihtinimestele, maha?

Nende est/rus tüüpide äriskeemis iseenesest pole midagi halba, halvaks teeb see, et nad esitavad valeinfot ja müüvad defektiga autot terve pähe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.13 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
to: audi_a4_v6

Ma ei lugenud küll eelnevaid postitusi, kuid viimane andis mulle parajalt hästi ettekujutuse erinevate inimeste suhtumisest müüja ja ostja rollist.

Kallis kodanik, jutt käis äri tegemisest ja kui Sina arvad, et auto rikkumine või rikutud auto terve pähe müümine on oskamine äri teha siis oled Sa ikka kõigest väga valesti aru saanud. Mine mõtle nüüd nurga taga ise natuke. Tuld ja tõrva oskad Sa pritsida siis küll kui keegi Sulle kusagilt külma teeb, aga ise võid inimestel üle lasta kuis jaksad? Olen 100% nõus Audar'i kommentaaridega (viimane postitus - nagu mainisin ei ole lugenud eelnevaid). Loodetavasti turusolkijad ja isehakanud ärikad pannakse seadusega varsti vastutama oma isikliku raha ja nimega.
Ja Sinu kommentaar on rohkem kui irooniline ("Olen kade, et keegi teenib, tahaks ise ka, aga pole vaba raha/ ei oska/ ei viitsi...") - ma ei nimetaks seda kadeduseks, vaid pigem vihaks petiste vastu.

Muide, üks hea link teemasse reporterist asub SIIN mis kirjeldab just nimelt selliseid kelme, kes jutu järgi müüvad kirikuõpetajate autosid, makse ei tasu ja tegelt üldse mitte midagi ei huvita. Äri tegemise oskus ???

Igal oinal on oma Mihklipäev ;)

Terv,
ash

Absoluutselt ei saa sinu vihapurskest hetkel aru? Läks vist sutike mööda või lihtsalt halb päev? Või loe natuke varasemat arutelu ka ja kui ikka jääd oma ütlemise juurde, siis "palju õnne" sellise suhtumise eest.
EDIT: Petmist ja ebaausust ei kannata ma silmaotsastki ning oma õiglustunde tunnetuse tõttu olen foorumis just sinu reageeringule vastupidist kohanud.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 05.11.13 10:17 Tsiteeri


Mis sõnast sa siis aru ei saanud ? Videot vaatasid ? See annab veel paremini mõtte edasi. Rohkem ei viitsi vaielda.

Terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 05.11.13 11:02 Tsiteeri


Kas see teema on tehtud sellepärast, et kiruda odavalt ostmise ja kallilt müümise pärast, või sellepärast, et mingid tüübid müüvad sitta ja valetavad silmad ja kõrvad täis?

Kui tahate kiita Eesti stiilis äri, ostan odavalt ja müün kallilt, siis tehke oma teema selle jaoks. See tõepoolest pole midagi halba. Aga see vaheltkasu teenimine on teisejärguline. Esmatähtis on ikkagi see valetamine ja sita müümine.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.13 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Mis sõnast sa siis aru ei saanud ? Videot vaatasid ? See annab veel paremini mõtte edasi. Rohkem ei viitsi vaielda.

Terv,
ash

Aru ei saa sellest, kuidas see minusse puutub? Oleks sa lihtsalt selle asja siia kirjutanud, siis jumal sinuga, aga see oli suunatud otseselt mulle! Loe siis eelmisi postitusi ka, siis ei tule sult sellisid kirjutisi, millega vaidlema peaks.
Lühike kokkuvõte kui sa ei viitsi lugeda: Auto oli soodsalt müügis, sest omanikul oli kiirelt raha vaja, keegi ostis selle ära, kes nägi, et auto alla turuhinna ja võimalus teenida ja vaba raha on, hiljem muidugi pani kallimalt müüki, umbes nagu turuhind, mis selles valet või petturlust on? Paljud siin saavad sellest aru, kuidas sina ei saa?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 05.11.13 16:01 Tsiteeri


Kuna teema peakiri konkreetne, siis panen ka VW foorumi jutu sellest iskust(test): http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=44&t=104644&hilit=estrus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaido-
huviline



Registreerunud 19.12.13
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.14 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
olen ka nendega kokku puutunud ja niihalb kui see ka poleks sattusin ohvriks. Alguses oli asi selline,vaatasin auto24-s niisama audi a4-ja ja leidsin just selle mis mulle lisade poolest ja summa poolest meeldis(kärukonks,ees el aknad,käetugi,katuseluuk). helistan siis ja "omanik" räägib,et mul on palju tahtjaid jne mul tullakse seda kohe vaatama jne. leppisime ss kokku,et saame annelinna prisma ylemises parklas kokku.ootan ootan ja kohale vurab roheline sedaan passat taga on kirjas "tahad kiirelt myya autot? helista 56****"'" siis oli selge,et need samad vennad.okei,läksime ss autit vaatama ja no erilist seal polnud miskit kuid samas olid ka mõned head asjad nagu hooldusraamat mille vahel olid tsekid ka olemas ja hooldusraamat oli täidetud korrektselt. hakkan siis autot väljast poolt vaatama ja esimese asjana jäi silma spray porno tiivakaartel.okei,see selleks. hataki järgmisena jutte rääkima,et venna auto ja ta ise praegu tööl jne. kysin siis vigadest, kusjuures see vend oli aus ja ytles ära,et tagumised kettad ussitavad, klotsid vajavad vahetust ja geneka laager undab.proovitiir tehtud ja tuleb välja,et vigu oli rohkem,esisild kolises ja pidurid vägaväga kehvad.hea kyll kuna ma sain autost hinda kõvasti alla mida tegelikult ärikad ei taha yldse teha siis võtsin auto ära.kuna peale oli tulemas kohekohe tyv pidin hoolikalt otsima hakkama vigu ja kusjuures neid polnudki niipalju kui ma arvasin,vahetasin ära tagaklotsid ja pooltelje kummid ja saingi tyv puhtalt läbi.igatahes loo moraal on see,et ärge laske neil endile peale suruda kuigi ise olen ostuga rahul.
http://www.upload.ee/image/3826299/tmp_SC20130825-223019-267589649.jpg


Olen ka nendega kokku puutunud ja nii halb, kui see ka poleks, sattusin ohvriks. Alguses oli asi selline, vaatasin auto24-s niisama Audi A4-ja ja leidsin just selle, mis mulle lisade poolest ja summa poolest meeldis (kärukonks,ees el aknad,käetugi,katuseluuk). Helistan siis ja "omanik" räägib, et mul on palju tahtjaid jne, mul tullakse seda kohe vaatama jne. Leppisime siis kokku, et saame Annelinna Prisma ülemises parklas kokku. Ootan, ootan ja kohale vurab roheline sedaan Passat, taga on kirjas "tahad kiirelt müüa autot? helista 56****"'", siis oli selge, et need samad vennad. Okei, läksime siis Audit vaatama ja no erilist seal polnud miskit, kuid samas olid ka mõned head asjad, nagu hooldusraamat, mille vahel olid tsekid ka olemas ja hooldusraamat oli täidetud korrektselt. Hakkan siis autot väljast poolt vaatama ja esimese asjana jäi silma spray porno tiivakaartel. Okei, see selleks. Hakati järgmisena jutte rääkima, et venna auto ja ta ise praegu tööl jne. Küsin siis vigadest, kusjuures see vend oli aus ja ütles ära, et tagumised kettad ussitavad, klotsid vajavad vahetust ja geneka laager undab. Proovitiir tehtud ja tuleb välja, et vigu oli rohkem, esisild kolises ja pidurid väga väga kehvad. Hea küll, kuna ma sain autost hinda kõvasti alla, mida tegelikult ärikad ei taha üldse teha, siis võtsin auto ära. Kuna peale oli tulemas kohe kohe TÜV, pidin hoolikalt otsima hakkama vigu ja kusjuures neid polnudki niipalju, kui ma arvasin, vahetasin ära tagaklotsid ja pooltelje kummid ja saingi TÜV puhtalt läbi. Igatahes loo moraal on see, et ärge laske neil endile peale suruda, kuigi ise olen ostuga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.9% - SQL: 19.1%]