Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Tartu autoärikad, est rus (Vastuseid: 71 | Vaatamisi: 42166)
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 06.07.13 20:14 Tsiteeri
Tartu autoärikad, est rus



Tean, et mõned siinsest rahvast kahjuks ei loe teisis autofoorumeid ja lisan siia lingi teemasse:link
Tegemist siis inimestega, kes ostavad odavalt autosi ja "teevad nad korda". Kuulutustest leiab suure kiidulaulu auto kohta ja muulastele omaselt kirjavigu. Enamus autosi ei ole enam sõidukõlbulikud! Selliseid tegelasi leidub kahjuks ka teisi veelgi, seega hoidke silmad lahti! ;)


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.13 20:45 Tsiteeri


Ilma regamata ei saa kahjuks lugeda seda teemat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.07.13 21:04 Tsiteeri


Pole seal ka miskit erilist, mida lugeda. Mingi a24 kasutaja EstRus ja veel mõni müüvad odavalt kokku ostetud autosid, mis on keritud, pahteldatud ja spreiga üle tuisatud. Hoiatuseks samas kõlbab kuigi, kes eelnevalt auto kohta ei uuri (loe: TÜV punktis ei käi), siis see saabki peksa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audar
huviline



Registreerunud 22.11.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, A4, A6

postitati 07.07.13 05:09 Tsiteeri


Olen juba ammusest ajast pidevalt jälginud kuulutusteportaale ja minu meelest on kogu Eesti autoturg ärikate ja ülesostjate käes.
Kui tuleb esmakordselt müüki mõistliku hinnaga korralik auto, siis see ostetakse kohe ära, loetud tundide jooksul. Paari päeva pärast on sama auto pestuna ning uute piltide ja asukohaga juba kirvehinna eest uuesti müügis. Kuigi teinekord ei keevitatagi juurde rohkem, kui paarsada euri, siis eriliselt koomiline on mu viimane leid -
Tuli müüki 800 eest Hiace kastikas Põlvamaal, vana müüja kuulutuski veel üleval> http://www.soov.ee/polvamaa/Toyota_Hiace_diisel_2415998.htm?ca=1&w=3
Kolm päeva hiljem hind juba 2500, uus kuulutus> http://www.soov.ee/parnumaa/Toyota_Hiace_kastiga_2_2_diisel__4x2_kast_2420526.htm?ca=1&w=3

Selliseid näited oleks küll ja veel...


Audi 80 1,9D 50kw http://images.spritmonitor.de/574424.png Audi A4 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/761975.png Audi A6 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/781237.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.07.13 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audar
Olen juba ammusest ajast pidevalt jälginud kuulutusteportaale ja minu meelest on kogu Eesti autoturg ärikate ja ülesostjate käes.
Kui tuleb esmakordselt müüki mõistliku hinnaga korralik auto, siis see ostetakse kohe ära, loetud tundide jooksul. Paari päeva pärast on sama auto pestuna ning uute piltide ja asukohaga juba kirvehinna eest uuesti müügis. Kuigi teinekord ei keevitatagi juurde rohkem, kui paarsada euri, siis eriliselt koomiline on mu viimane leid -
Tuli müüki 800 eest Hiace kastikas Põlvamaal, vana müüja kuulutuski veel üleval> http://www.soov.ee/polvamaa/Toyota_Hiace_diisel_2415998.htm?ca=1&w=3
Kolm päeva hiljem hind juba 2500, uus kuulutus> http://www.soov.ee/parnumaa/Toyota_Hiace_kastiga_2_2_diisel__4x2_kast_2420526.htm?ca=1&w=3

Selliseid näited oleks küll ja veel...


Las müüvad, mis see sind segab või miks see vale on? Mis asi on kirvehind? Turg määrab hinna, sest ega automüük monopol pole, et määrab keegi kõrge hinna ja siis kõik peavad ostma. Taunitav oleks, kui infot võltsitakse (ls, avariide varjamine vms), aga seda sinu postitus ei kajasta, lihtsalt kadedus, mõtle selle peale, et kas ma mitte õigust ei räägi!
BTW, tore kui keegi masina ka müügiajaks ära peseb, pole siiani pesemata autode piltidest müügikuulutustes aru saanud:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 07.07.13 07:09 Tsiteeri


EstRus sarnased vennad on üks asi, petturid jne. Aga see Toyota teema... :o selline mulje jääb, nagu Audar oleks selle 800-ga maha müünud ja nüüd uus omanik müüb seda 2500-ga ning Audaril paha tuju sellest, et sai tünga. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 07.07.13 12:42 Tsiteeri


Las tegutsevad, kahju lihtsalt, et mõned autokauged inimesed ka nende õnge lähevad. Olen ka käinud vaatamas autosid, mis piltidelt ja jutult ilusad ning kohapeal olen aru saadud, et tiivaääred odavalt ülese löödud ja reaalselt auto tüv-ist läbi enam ei läheks. Ainuke vabandus sellistel on, "kas sa tulid siis uut autot ostma"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.07.13 13:12 Tsiteeri


Võibolla OT aga mitte väga kaugel Eestist ja mitteametlikud ehk subjektiivsed psühholoogilised uuringud on näidanud, et auto ostjal on "soovmõtlemise" laadne hoiak, mis avaldub numbritena;
- Kuni 5 aastat vana autot "soovitakse näha" läbisõiduga kuni 80 000km.
- 6 ja enam aastat auto "soovmõtlemine" näeb ette läbisõitu 130 000 kuni 180000.

Selline number sünkroniseerub selle "soovmõtlemisega" ja absoluutselt ei ole oluline, kas see on õige, tõepärane, ligilähedane või vale. Väga oluline ei ole ka objekti mark või mootor jne. Uuringus osalenud subjektid olid teadlikud väärandmeid sisaldavatest võimalustest aga otsuse protsessis see info sisuliselt ei omanud mingit kaaluvat tähtsust. Kokkuvõtva hinnanguna toodi välja, et täiesti "halli" taustaga sõidukite valinud ostjate "soovmõtlemise" taustal "helisevad sellised kellukesed", et siis ei pea hiljem pead murdma, kui paari aasta pärast seda "näitu" uuesti müüma hakata.
Sarnase uuringu võiks teemana võtta regulaarselt (perioodilise muutusena) ka mõni psühholoogia tudeng. Põnev valdkond igatahes, mis "soovmõtlemist" viljeleb Eestis asuv subjekt. Rääkige see idee palun edasi, kes tudengitega suhtleb.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.07.13 04:38 Tsiteeri


Pole vaja viriseda, selline ongi kapitalism. Lollidelt võetakse ära ka vähene raha, mis neil on. Mulle tundub viimasel ajal üha enam, et meil üritatakse valitsuse poolt peale suruda mingit reguleeritud sotsialistlikku kapitalismi. Ha-haa, palju õnne, ei tasu end Marx-ist targemaks pidada..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 15.07.13 05:21 Tsiteeri


Midagi ei ole teha vaja, sellest tehakse see. ;-) Nivooamortki on üleöö korda saanud.


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.07.13 06:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paranormaalne
Midagi ei ole teha vaja, sellest tehakse see. ;-) Nivooamortki on üleöö korda saanud.

Eeee, võibolla on vahepeal teksti muudetud, aga kus see kirjas on, et nivooamort korras? Või helistasid ja küsisid? Kas me siiski natuke liiga palju ridade vahelt ei loe?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 15.07.13 06:08 Tsiteeri


See viimane oligi naljaga pooleks mainitud. Kas sa leiad uues kuulutuses, et nivooamordi viga on alles? ;-)


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.07.13 06:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paranormaalne
See viimane oligi naljaga pooleks mainitud. Kas sa leiad uues kuulutuses, et nivooamordi viga on alles? ;-)

Ma näen, et vigu pole mainitud, sest veatu pole nii vana masin kindlasti mitte! Ilmselget pettust ja valet on piisavalt palju, võbiolla oleks mõistlik need siia ikka tuua. Kuigi ma ei vaidle vastu, huvitav on sellist kauba liikumist näha ja tegelikult teema pealkiri ka seda võimaldab:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 15.07.13 11:37 Tsiteeri


Nonoh. Raha ei või enam teenida ve?
Saksast, Leedust ja mujalt maadest ostetakse kõik autod Eesti turuhinnast odavamalt. Uuema auto kate on kordades suurem kui 1000€. Miks ei või Eestist odavamalt osta ja kallimalt müüa. Kui leidub ostjaid siis pole probleemi ju. Selliseid inimesi leidub, kellel on antud masinast või asjast suva ja annab odavalt ära. Samas kellelgi on seda väga vaja ja ostab kallilt ka kui vaja.

Probleem on nendel, kes odavale asjale käppa peale ei saa ja kadetsevad.
Loomulikult vigast autot üleöö korda ei tee, aga kui viga ei ole eluohtlik ja pole väga kallis remontida, siis müüja seda tõenäoliselt ei maini.
Antud C4 kohta. Kah asi see nivooamort. Ostan, näen et vigane, aga toimib, sõidan edasi. Kui enam ei toimi vahetan välja. Ei maksa see asi küll mitte 1000 euri. Turuhinnast on konkreetne auto ikkagi oluliselt odavam.
Kasutatud asju liigub ka ja kui nivookat ei leia, paned tavalise ja asi moos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ileogra
huviline



Registreerunud 31.05.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.8 92kw 1999

postitati 24.07.13 15:49 Tsiteeri


Olen ka ise paari est rus autot vaatamas käinud mis piltide pealt päris hea välja näevad ja jutt on rohkem kui roosiline kõrval. Kahjuks kohapeal vaadates ei kõlba need autod kuhugi. Tegemist oli -1000€ maksvate masinatega.
Positiivne on see, et müüja ise on realist ja ütleb ka, et selle raha eest muud ei saa kui hunniku vanarauda, niiet seda ilmselt petiseks vms lugeda ei saa... kui sinul on huvi osta, siis temal on huvi müüa. Kindlasti mitte minna üksinda inimesel, kes asjadest väga midagi ei jaga (nagu mina olin).
Tihti on tema autod Tartus Kuld Vasika toidukoha platsi peal näitamiseks väljas.
Kindel on aga see, et tegemist on suurepärase fotograafidega :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ehanurm
huviline



Registreerunud 22.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2.0 85kw '92 & E39

postitati 25.07.13 19:41 Tsiteeri


Olen ise kunagi ostnud ka estrus-i käest auto. Kõik tundus ilus ja normaalne, käisin vaatamas ja oli täitsa korralik ( Autoks siis Audi 100 2,3 bens.). Välimus oli korralik, paar iluviga jne, hind oli soodne ja läks diiliks. Auto töötas täitsa viisakalt, polnud suuremaid probleeme, kuid kui jõudis ÜV aeg, siis tuli vigasi välja nii et mühises, alustades mittetöötava tagumise kojamehega, lõpetades CO-ga. Vigade nimekiri oli ikka päris pikk. Aga no selles saan süüdistada ainult ennast, läksin müügimehe ilusa jutu õnge ja ei lasknud autot kontrollida jne.
Eriline autoärikas on tüüp ka, samal ajal kui ma uurisin Audit, müüs ise kõrval ühte Volvot ja siis käis kahe "kliendi" vahet koguaeg :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 25.07.13 20:07 Tsiteeri


Nende meeste müügiedu seisneb selles, et ostavad üliodavalt mingi roima. Tehakse üleaisa värviparandusi siin seal + ilusad fotod. Samas väärtuslikum kraam kruvitakse autode küljest maha. ( makid, veljed + katalüsaatorid ) Ehk siis nende vidinate teel saadakse veel oma kasum. Tänu millele auto hinnad ostjale jäävad siiski üsna taskukohaseks. N: osteti masin 600€, pandi müüki 999€ + ilusad pildid ja info müüdava isendi kohta. Reaalselt on katalüsaatorid eemaldatud, veljed pandud mingid lambikad ja sisse visatud augutäiteks mingi odav makk. ( kui üldse makk sisse jäetakse ) Ja eks selliseid ärikaid on palju. Just 1000€ autode valdkonnas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 25.07.13 23:09 Tsiteeri


+ rehvid, kui algul olid head, siis tihti pannakse sellised juustud alla, millega hädapärast kannatab koju veereda, vahel ka erineva mustriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.07.13 05:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
+ rehvid, kui algul olid head, siis tihti pannakse sellised juustud alla, millega hädapärast kannatab koju veereda, vahel ka erineva mustriga.

Erinev muster on muidu ka lubatud, mustri tüüp peab sama olema lihtsalt.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 26.07.13 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Ja eks selliseid ärikaid on palju. Just 1000€ autode valdkonnas.


Kui nüüd natukene mõelda, siis noo mida asja te selle 1000€ eest saada loodate? Hind peaks juba kõik ütlema, et selle raha eest võib osta omale ainult suures koguses "remondirõõmu", autost on asi ikka väga kaugel.
Ma ütleks selle asja peale ainult ühte. Ma ei ole nii rikas, et osta omale odavat autot!


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 27.07.13 08:35 Tsiteeri


Vaata mees, ma olen omanud ca. 35 autot. Need enamik on soetatud kuni 1000€. Leiab ka korralike isendeid, samas minu ostud on olnud alati kiired ja konkreetsed. Kui TÜV olemas ja masin sõidab siis olen ära võtnud. Lihtsalt mulle on oluline, et vead räägitakse kohe ära, siis tean kust otsast kohe remontima peab hakkama. Huiaritega on keerulisem, siis jääb endale avastamisrõõmu. Nende tartu ärikatega on lihtsalt see probleem. Et tehakse uhked pildid ja lisatakse hea jutt. Kodanik kes hiiumaalt sõidab Tartusse lootuses normaalne isend leida, ootab reaalselt üks spreiga ülevärvitud ront. Samas kui haapsalust oleks 300€ kallimalt saanud parema isendi. Ehk kokkuvõtteks oleks see n.ö Haapsalu pill odavam tulnud. ( kütus + ajaraisk )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 27.07.13 14:28 Tsiteeri


Andresega nõus, 1000€ eest võib vägagi korraliku auto leida. Otsima peab lihtsalt ja autot ostes kontrollima korralikult.
Ei saa aru, mis k*radi lollakas arusaam see on, et "mida te 1000€ eest siis ikka tahate" jne. 1000€ on kroonides 15646,6 eek ja see pole mitte pisike rahakopikas. Jah ma tean, et kroonid ei kehti enam jne, aga kui natuke mõelda, siis ca 16k eeku eest omal ajal ikka natukene autot ju ootasite, kui juhtusite ostma sellist või ei? Kui ei, siis ilmselt kasvab raha teil puuotsas, kes te nii mõtlete. Inimene, kes ostab ca 1000€ auto, ostab selle ilmselgelt põhjusega ja siis just loodetaksegi, et selle raha eest saaks vähekenegi autot. Üldjuhul aga nn rondiärikad just sellega kasu teenivadki, et võtavad mingi risu, spreituuning, katid alt ja müüki. Jutt ilus, auto enamvähem kena (mis sest, et tihtipeale vigane ja üv-kõlbmatu) ja müüki ta lähebki, kuna inimene, kel eelarve max 1000€ otsib viisakat autot ja esmapilgul just seda need roimad ongi. Viisakad autod. Hiljem muidugi tulevad need jamad välja.
Ehk siis- mida väiksem eelarve, seda põhjalikum peaks olema eeltöö ja kontrollimine, kui autot osta oma viimase raha eest.
Endalgi on olnud paar autot, mille turuväärtus ei ületa 1000€, aga nende ostmisel oli samamoodi väga põhjalik otsimine ja uurimine abiks ja sai ka väga korralikud autod kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 27.07.13 15:04 Tsiteeri


Milline 1000 eurine auto sul väga korralik on olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 27.07.13 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Kodanik kes hiiumaalt sõidab Tartusse lootuses normaalne isend leida, ootab reaalselt üks spreiga ülevärvitud ront. Samas kui haapsalust oleks 300€ kallimalt saanud parema isendi. Ehk kokkuvõtteks oleks see n.ö Haapsalu pill odavam tulnud. ( kütus + ajaraisk )


Ka Haapsalus selline tegelane olemas (venekeelne seltskond), sepikud ostab kokku ja rosina saia pähe läheb müüki.

Teades ise mõne selle tegelase müügis olevast autost rohkem kui kuulutuses kirjas, siis jutt on ilus alati kuulutuses.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 27.07.13 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Milline 1000 eurine auto sul väga korralik on olnud?


Coupe ja 100 näiteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.7% - SQL: 29.3%]