Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 vead ja head (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3917)
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 21.04.03 15:09 Tsiteeri
Audi A4 vead ja head



Sooviks inffi A4 kohta, aastast 95-97. Räägitakse, et esisild natuke nõrk. Kas ainult `95 aasta mudelitel, või on see probleem ka 97 aasta masinatel. Mis mootorit tuleks eelistada jne... Ühesõnaga kõike, mida te sellest autost teate.
Ette tänades.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.04.03 21:09 Tsiteeri


Ainus,mis ma oskan öelda on see et minu seisukohalt kes ma neid remondin,pole nii perse kukkunud autot veel näinud.(väljaarvatud ford)
Jupid ja asjad on ülemõistuse hinnaga ja vastu nad ka eriti ei pea,esisild on ikka sama,kuigi räägivad et on kvaliteet paranenud(samas on saanud siin passatitega käidud silda tegemas ja servisevennad keeravad ise perse kogu silla oma tarkusega)seal sama süsteem kui A4-jal.Samuti on raskendatud igasugused toimingud(mootoririhma vahetuseks kisu nina lahti jne.

Kui ise oled tegija siis kannatab ehk isegi ligi võtta,kuid kui autol on ees juba 200 kilo siis on vähemalt mõni lukksepp õnnelik,kui sinul oskused puuduvad.
Sorry,kui miskit valesti läks,aga isegi B3 on minuarust tegijam riist kui A4.Aga nagu teate,maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 22.04.03 06:57 Tsiteeri


QUATTRO siin luges juba põhilised vead üles - jupid kuluvad ja on kallid :-) Ise lisaks veel selle, et see on kahe inimese auto. Ruumi tundub tagaistmel olema vähem, kui B4-s, ainult kõrgust pisut juurde tulnud. Juba neljakesi sõita on päris piin.

Vastupidavuse suhtes ei oska väga palju rääkida, oman alles 6 kuud. Ostes vahetasin esisilla puksid ja termostaadi, paar kuud tagasi ühe rattalaagri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joosu
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: tln/harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.03 09:40 Tsiteeri


Quattro jutt jummala õige,mõtekam osta siis juba a6 95-97 mis on enam-vähem samas hinnaklassis ja saad kõvasti rohkem autot


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 10:50 Tsiteeri


Ärge meid siis nüüd nii maha ka tehke. Kui auto ilusti korras ja jupid vahetatud ei ole tal häda mitte midagi. Ja ma ei ütleks et varuosad nüüd NII kallid on et peaks peale ostu paar kuud kiirnuudleid ja makarone sööma hakkama.
Aga ostu puhul tuleb küll ettevaatlik olla ja üle vaadata, et kohe mitte raha hakata alla laduma remonti. On nii mõnelgi seda juhtunud :(
PS! mu auto on korda tehtud ja müügis ka autode all.. up :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sada1000
Ärge meid siis nüüd nii maha ka tehke. Kui auto ilusti korras ja jupid vahetatud ei ole tal häda mitte midagi. Ja ma ei ütleks et varuosad nüüd NII kallid on et peaks peale ostu paar kuud kiirnuudleid ja makarone sööma hakkama.
Aga ostu puhul tuleb küll ettevaatlik olla ja üle vaadata, et kohe mitte raha hakata alla laduma remonti. On nii mõnelgi seda juhtunud :(
PS! mu auto on korda tehtud ja müügis ka autode all.. up :P


Kle kas sa kuupäevasid ka vaatad kuhu postitad? 2 ja 3 a vanused teemad:o


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Redguy
huviline



Registreerunud 29.12.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 99'

postitati 30.12.05 11:55 Tsiteeri


mul a4 olnud aasta aega. tõsi küll 99' aasta oma. ei saa öelda, et oleks täielik ja lootusetu õnnetus (samas ma oskan öelda ainult oma auto kohta ja ei ole remontimisega nii kursis nagu QUATTRO). soetamisel tegin 120 tuhande pealt tehtava hoolduse, vahetasin ühe kondi esisillas ja ühe veovõlli kummi. siiani on pidanud kenasti (mingi 30 tuhhi sellest ajast sõitnud), ei ole kolinat sillas. mootor võiks olla küll 1,8 t või vingem. mul vabalthingav 1,8 ja kui sama paksud sõbrad , nagu ma ise olen, neljakesi kodinatega peal on, siis jääb nagu lahjaks ja tagaistmel on ka kitsas - see on õige. sõbral on 1,8 t ja see läheb kenasti edasi. seega kui osta, siis 1,8 turbo või suurema mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 11:55 Tsiteeri


to: ka4la

Loomulikult vaatasin. Anna andeks et mul liiga palju vaba aega on foorumis ringi kolada :P
Aga kas sinu postitus peaks tähendama, et enam keegi nende autodega ei tegele, et informatsiooni või arutelu poleks vaja? :) Ja kui neid teemasi poleks vaja uuesti üles võtta vms siis miks nad foorumis alles on... ma ei tahaks uskuda, et vaid lugemiseks :)

no offence


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.5% - SQL: 50.5%]