Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: sarniiride taastamine (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 9743)
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 20.01.05 15:57 Tsiteeri
sarniiride taastamine



Kas keegi teab kus Tallinnas sarniire taastatakse ja palju maksab.Tartus ma tean aga tln ei tea.Nimelt on vaja kaks a 100 oma ära taastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 20.01.05 19:00 Tsiteeri


Tallinnas on selline koht olemas Hundipea sadama kandis. Tööstuse tänava lõpus. Ma ise korra uurimas suvel käisin seal. 800 sotti. Võtavad ise maha ja pamevad tagasi ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vidiit
huviline



Registreerunud 23.11.03
Asukoht: Tallinn/Cincinnati
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 20.01.05 19:21 Tsiteeri


Endal juhtus siuke jama, et šarniir oli natuke lahti ja loksutas poldi augu ovaalseks. sai siis maha kitkutud ja augu ääred täis keevitatud. natuke ümarviiliga möllamist ja oligi tip-top.
mitte küll uus aga töötab juba mitmendat kuud kenasti (ptui, ptui, ptui)
Ehk saad samuti kuskil lihtsamalt hakkama kui 800.- maksta, juhul kui sul on sama mure.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 20.01.05 19:26 Tsiteeri


Mul on sarniirid ise läbi.Tartus ja elvas tean kus tehakse aga lihtsalt kaua läheb aega et neid sinna saata ja tagasi.Mul ei ole vaja neid alt ära võtta.Lihtsalt on vaja nad ära taastada.Kui kaks tk on 800 koos alt võtu ja tagasipanekuga siis pole kallis.Aga ei tea lihtsalt kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 20.01.05 19:36 Tsiteeri


Kõik kelle käest olen küsinud ütlevad osta uued.Võib olla kõigil teistel vedeleb üleliigset raha kuid minul mitte.Toon näite.Kaks sarniiri maksavad 2800 eeki.Taastamine maksab 100 eeki tk(elvas)kokku 200 eeki.Juhul kui on tagumised puksid on lääbal läbi siis puks maksab 200 eeki või tiba vähem.Puksi vahetus 20 eeki tk.Hea varjant on et taastamine läheb maksma 200 eeki +transport oletame cargoga 100 eeki:kokku 300 eeki.Halb varjant 200+2*200 +2*20+ 100=740 eeki ehk 2800 -740 =2060. 2000 eest saab osta ülejäänu uued jupid esisilda.Või midagi muud tarka teha .Kõige lihtsam on minna poodi ja osta leti hinnaga endale asjad mis vaja ainult kui raha selleks jätkuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 20.01.05 20:06 Tsiteeri


Ma soovitaks taastatud sarniiridele tavoti niplid külge panna ja määret täis lüüa, Mul endal on sigaril taastatud sarniirid all juba 3 aastat ja ei ole mingeid probleeme olnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 20.01.05 20:19 Tsiteeri


liigub uusi juba 700-800 krooniga kah aga taastatud rooliosade kohta on mul oma arvamus. Üldiselt on ikka nii, et kokkuhoitud raha eest ostetakse hoopis õlut aga mitte ei remondita silda ega osteta korralikke talvekumme:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 20.01.05 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus0000
Ma soovitaks taastatud sarniiridele tavoti niplid külge panna ja määret täis lüüa, Mul endal on sigaril taastatud sarniirid all juba 3 aastat ja ei ole mingeid probleeme olnud


mina arvan ka et nad peaksid pidama ja ma arvan et peavad sama kaua kui B varuosa.
See mees kes pärnus teeb 100.-tk see ütles nii et b varuosa ei pea aga taastatud peab.
Nu ja kui mees juba 20 aastat treijal olnud ja keegi ei ole tagasi toonud ju ta siis peab pidama ka!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.01.05 22:43 Tsiteeri


Mind ka vägagi see teema huvitaks. Sai küll hiljuti uus õõts masinale külge riputatud, kuid hea meelega taastaks varuks riiulis vedelevad vanad ka ära. Kui keegi Tallinnast Elvasse teel on, äkki saaks saata enda õõtsad taastamiseks kaasa? Või leidub siiski ka lähemal mõni koht?
Tänud!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 21.01.05 19:36 Tsiteeri


Ma saatsin täna juba elvasse oma sarniirid ära.ja nagu kiuste olid mõlemal tagumised puksid ka ära.Kui keegi tln tahab taastada siis leidsin selle koha ülesse.400 eeki on ühe sarniiri taastamine.Selle raha eest võtavad alt ära ja panevad pärast alla tagasi.Aga kas nad pukse ka vahetavad seda ma ei tea.Vajadusel võin anda tel nr. Mul läks vahetusse kogu silla jupid. Puksid 260+144.rooliotsad 2tk 310 ,tolmukaitsed 92.- 2tk,tugilaagrid 2tk 402.- ,amordi padi 2 tk 532.- pluss taastamine koos puksidega 740=2480


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aq200
huviline



Registreerunud 21.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.05 08:49 Tsiteeri


ma oleks ise sull 200eeki eest mõlemad tastanud


Quattro :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.01.05 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aq200
ma oleks ise sull 200eeki eest mõlemad tastanud

Oleks küüned pe...es siis istuks laes. Minu meelest on siin neid taastamise teemasid küll ja küll olnud ja pole olnud kedagi (peale elva rahva siis) kes taastamisega tahaks tegeleda. Arvestades, et nats üle 600 maksab uus õõts siis 400 taastamise eest on kuidagi palju.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 22.01.05 10:31 Tsiteeri


Ma ei tea kuidas elvas seda tehakse aga tartus see kes sarniire taastab teeb oma tööd hästi ja on taastanud neid pikka aega ja need on raudselt paremad kui b - varuosa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 22.01.05 10:51 Tsiteeri


Elvas ka korralikult tehakse seda tööd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 22.01.05 13:48 Tsiteeri


Lasin ka elvas taastada eelmise auto sarniirid ja tulemus oli väga ok. Mees kes tööd tegi andis 100k km. garantiid ka ja hind oli megaodav!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 26.01.05 14:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aq200
ma oleks ise sull 200eeki eest mõlemad tastanud

Poole odavamalt ei saa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 26.01.05 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus0000
Ma ei tea kuidas elvas seda tehakse aga tartus see kes sarniire taastab teeb oma tööd hästi ja on taastanud neid pikka aega ja need on raudselt paremad kui b - varuosa.


sama ka pärnus.
Pea 20 aastat juba vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 26.01.05 15:43 Tsiteeri


Selline jutt et ma oleks ise sulle taastanud ei kõlba kuhugi.Mul oli vaja kohe .Mitte et täna pole aega ja võibaolla homme jne.Probleem oli selles et oli vaja kohe.Auto oli ju tõstuki peal ja seda seal mitu päeva hoida ei saa.Saab aga see läheb raha maksma.Seljuhul on juba odavam uued alla panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.01.05 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxs30
Selline jutt et ma oleks ise sulle taastanud ei kõlba kuhugi.Mul oli vaja kohe .Mitte et täna pole aega ja võibaolla homme jne.Probleem oli selles et oli vaja kohe.Auto oli ju tõstuki peal ja seda seal mitu päeva hoida ei saa.Saab aga see läheb raha maksma.Seljuhul on juba odavam uued alla panna.

Just sellepärast ma mõtlesingi, et laseks oma masina vanad ära taastada, st, et kui läheb tarvis siis oleks kohe võtta. Paraku pole ühtegi konkreetset kohta (peale Elva mis jääb liiga kaugeks) kuhu need viia. Neid "oleks" jutumehi on muidugi küll.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 26.01.05 18:50 Tsiteeri


Vinnis (Rakvere kandis) asub mees nimega Tarmo Miks, kes ka sharniiride taastamisega tegeleb, sh. uued tolmukatted. Postiga (EML) sinna ja tagasi alates 80 kroonist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.05 19:24 Tsiteeri


Eelmisel sügisel Tartus taastatud kestavad tänaseni väga hästi. Ja taastatute hind tuli küll minul veenvalt soodsam. Ehk siis mitte sadades vaid tuhandetes kroonides...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 03.02.05 14:21 Tsiteeri


Ota kas siis Tallinnas taastab neid keegi ja palju maksab täpselt? Ei saanudki nagu täpselt aru. Ja keegi kellel on taastatud, võiks öelda, kuidas kestavad. Ega need "b" osad ka nüüd just suuremad asjad ei ole. Ja originaalid maksavad peaaegu 5000.- tk. :o Oleks vaja just sellist operatiivset varianti, et auto hommikul töökotta ja õhtul auto kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.05 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kotkas
Ota kas siis Tallinnas taastab neid keegi ja palju maksab täpselt? Ei saanudki nagu täpselt aru. Ja keegi kellel on taastatud, võiks öelda, kuidas kestavad. Ega need "b" osad ka nüüd just suuremad asjad ei ole. Ja originaalid maksavad peaaegu 5000.- tk. :o Oleks vaja just sellist operatiivset varianti, et auto hommikul töökotta ja õhtul auto kätte.


Tallinnas küsivad raiped 400.- tükist..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 03.02.05 14:58 Tsiteeri


Kes se küsib? Mingi tel nr-aadress oleks abix :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 03.02.05 17:01 Tsiteeri


Sergei 5517293. 400 maksab tk .Võtavad alt ära ja panevad alla ka selle raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.7% - SQL: 78.3%]