Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26  27
Autor:
Pealkiri: Avariilised Audi'd... (mitte nõrganärvilistele) (Vastuseid: 667 | Vaatamisi: 1442393)
rauno.l
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.02.15
Asukoht: Tartu/Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 typ 89, Audi 80 b4 avant, Audi 90 2.3, Volvo v70 2008a

postitati 30.10.16 19:18 Tsiteeri


Väga kahju, et niimoodi läks. Ise just sõitsin sealt mööda, kui autod olid juba kokku põrkanud, vaatepilt ei olnud üldse hea. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 04.11.16 12:25 Tsiteeri


Ei ole otseselt avariiline aga kui see artikkel tõsi siis kahju küll autost...


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 04.11.16 13:35 Tsiteeri


2 aastat ja 9 kuud vana uudis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 04.11.16 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
2 aastat ja 9 kuud vana uudis.



Ma ei ole nagu näinud et hetk tagasi juhtunud uudiseid jne. siia ainult võib postitada.


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 04.11.16 14:00 Tsiteeri


Veits mõttetu ju, kui igaüks hakkab aastaid vanu asju internetist siia laksima?

Panen kah siis ühe.
https://www.pakwheels.com/forums/attachments/spotting-hobbies-other-stuff/498175d1174470180-new-audi-crash-2-1-3w_b93_pakwheels-com-.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Oudseisy
huviline



Registreerunud 04.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0T 2005a

postitati 04.11.16 14:15 Tsiteeri


Ma ei saa absoluutselt aru sellest, et kui oli vaja viidata postituse/uudise vanusele, siis miks oli vaja ise ka vana pilt üles panna?

Umbes, et näed tänaval keegi annab naisele vastu hambaid ja siis torised, et miks nii oli vaja teha. Aga tavai savi mõtled Sa ja annad ka ise ühe tutaka naisele :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 04.11.16 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Oudseisy
Ma ei saa absoluutselt aru sellest, et kui oli vaja viidata postituse/uudise vanusele, siis miks oli vaja ise ka vana pilt üles panna?

Umbes, et näed tänaval keegi annab naisele vastu hambaid ja siis torised, et miks nii oli vaja teha. Aga tavai savi mõtled Sa ja annad ka ise ühe tutaka naisele :D


Sarkasmist oled kuulnud? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 04.11.16 18:33 Tsiteeri


Täna õhtul Tartu maakonnas, Rõõmu tee ääres oli üks pealt 2000-ndat aastat musta värvi S6 Avant suutnud end kraavi nihverdada. Läks vähe lappama.
Kiirus polnud vist eriti suur, kuna vingerdamise asukoha ja lõpliku "parkimiskoha" vaheline maa oli u. 200 meetrit.
Õnneks toimus asi sel ajal, kui tee peal autosid liikus ja nii sai ühe möödasõitva maasturi(mitte linna oma) abiga see S6 tee peale tagasi sikutatud. Tõmbamine käis "p..se ees" ja suht konkreetselt, sest muidu olekski see auto kraavi jäänudki. Õnneks ei olnud tegu selle debiilse eurokraaviga, vaid tavaline magistraalkraav. Muidu oleks autol nina ka kortsus olnud.
Reisijatega ei juhtunud midagi, aga autol lõhkus esistange muidugi pilbasteks ning vasak esirehv otsustas töölepingu lõpetada.
Peale välja tõmbamist sai autole varuratas alla pandud, aga noh..... Ütleme nii, et 17 tolline, 255/40 mõõtudega kummirull ei ole talverehv. Olgu ta lamell või naast.
Midagi oli aga veel katki läinud(kas radika lõdvik või mingi toru vms.) sest ära ta omal jõul liikus, aga mingi spetsiifiline lebrapilv heljus mu auto ees, kui ma tal sabas sõitsin. Kas siis tosool või freoon või kurat teab misasi.
Eks näis. Homme, valgel ajal saab asja lähemalt silmitseda. Et kas peale uue esistange tuleb "Forsist" veel midagi osta.

Aga vähemalt nüüd on natuke tööd juures uue esistange võõpamise näol :P

Edit: Äsjalaekunud info kohaselt sai see kraaviskäik ja pärastine edasine kulgemine "essile" saatuslikuks.
Teelt väljasõit oligi ära lõhkunud nii kliima- kui ka tavalise radika(mille kohta ma mainisin, et mingi spetsiifiline odöör on auto ümber heljumas) ja pärastise sõidu tagajärjeks omadega kottis mootor.
Valus laks. Selle 4.2-se V8 remont pole üldsegi mitte odav lõbu.
Oleks pidanud talle kohe treila järgi kutsuma või ta nööri otsas sihtpunkti vedama ja nii jätmagi. Aga noh, "oleks" on teadagi misasi....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Oudseisy
huviline



Registreerunud 04.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0T 2005a

postitati 04.11.16 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
Tsitaat:
Algselt postitas: Oudseisy
Ma ei saa absoluutselt aru sellest, et kui oli vaja viidata postituse/uudise vanusele, siis miks oli vaja ise ka vana pilt üles panna?

Umbes, et näed tänaval keegi annab naisele vastu hambaid ja siis torised, et miks nii oli vaja teha. Aga tavai savi mõtled Sa ja annad ka ise ühe tutaka naisele :D


Sarkasmist oled kuulnud? ;)


Kindlasti. Aga ei tundunud väga sarkasmi täis olevat antud postitus. Midagi jäi nagu puudu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 22.11.16 08:41 Tsiteeri


Viljandis üks emalendur tahtis oma bemariga ilmselt Jämejalga lennata, kuid ühe Audi katus jäi hoovõturajal ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
treilop
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.11
Asukoht: Sindi linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 TQ Sport/ Audi 100 2,5 TDI Sport Avant

postitati 22.11.16 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Viljandis üks emalendur tahtis oma bemariga ilmselt Jämejalga lennata, kuid ühe Audi katus jäi hoovõturajal ette



Ulme:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rauno.l
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.02.15
Asukoht: Tartu/Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 typ 89, Audi 80 b4 avant, Audi 90 2.3, Volvo v70 2008a

postitati 26.11.16 16:53 Tsiteeri


Oehh, mis küll sellest vaesest Audist alles ainult jäi. :(:(

http://www.postimees.ee/3925091/ida-virumaal-juhtunud-raskes-liiklusonnetuses-hukkus-ueks-ja-sai-vigastada-viis-inimest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rem0
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B3 QUATTRO

postitati 27.11.16 08:47 Tsiteeri


Näide, miks üldjuhul ei tasu endast suuremaga norida.
Sai siit vahetult pärast õnnetust mööda sõidetud ja näha oma silmaga õnnetust, mida arvasin võimalikuks vaid välismaa filmides...

http://www.postimees.ee/3925151/galerii-tallinna-paernu-maanteel-paiskus-kokkuporke-jaerel-ueks-auto-uele-katuse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 29.11.16 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rauno.l
Oehh, mis küll sellest vaesest Audist alles ainult jäi. :(:(

http://www.postimees.ee/3925091/ida-virumaal-juhtunud-raskes-liiklusonnetuses-hukkus-ueks-ja-sai-vigastada-viis-inimest


Tühja sellest audist, passatiga olid mul tuttavad, ja noore lootust andva sportlasest poisi elu tänu sellele debiilikule edaspidi raskendatud, tänu sellele et selg sai korralikult kahjustada... Plus tänu sellele audi juhile üks inimene siit ilmast lahkus...


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 30.11.16 02:54 Tsiteeri


Kretinism marki ei vali, aga sedapuhku on see nähtus Audide rooli taga.

P.S. Sellelt lehelt leiab samasuguseid videoid ka teiste markidega seoses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 03.12.16 11:12 Tsiteeri


Viljandimaal otsustas keegi oma Audiga vist talisuplust harrastama minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 03.12.16 18:25 Tsiteeri


http://tartu.postimees.ee/3933721/fotod-autoga-vastu-puud-soitnud-joobes-seltskond-vaeitis-politseile-et-internetist-leitud-kaine-ju ht-jooksis-minema?_ga=1.43810470.227173397.1475961248

Huvitav lugu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 10.12.16 22:39 Tsiteeri


Järvamaal oli keegi oma Audil padjad välja lennutanud
Kui nüüd artiklist seda tsitaati lugeda:"Esialgsetel andmetel jäi pealinna suunas liikunud veoki juht maanteel praktiliselt seisma, kui tema ees liikunud sõiduki juht pööret sooritama hakkas. Veoki taga liikunud Fordi juht, 22-aastane naine, jõudis hoo maha võtta, kuid tema taga liikunud Audi juht, 29-aastane mees, pidurdada ei jõudnud", siis ainuke loogiline avarii põhjus on olematu pikivahe eessõitva autoga.

P.S. Ükspäev Tartus, üle Ihaste silla sõites nägin tahavaatepeeglist, et mu auto tagastange küljes ka tolkneb üks uuemapoolne, musta värvi Prantsuse päritoluga kaubik. Mina sõitsin sellel lõigul lubatud piirkiirusega e. 70 km/h, aga tollel tüübil oli vist psk lahti, et ta närvitses mu auto taga enda bussis alalõpmata. Võib-olla paar-kolm meetrit oli stangedel vahemaad. No ikka konkreetne autopede oli.
Tüüp tõmbas alles siis hoogu tagasi kui äkkpidurduse tegin. Mitte pikalt, vaid korraks vajutasin piduripedaalile, nii et kiirus langes tollel teelõigul 10 km/h allapoole. Ise mõtlesin pärast et poleks vaja olnud põdeda, sest veokonks tagastange küljes päästab mu suurematest kahjudest. Tagumisel autol on mahlad väljas, mitte minu omal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 10.12.16 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Tüüp tõmbas alles siis hoogu tagasi kui äkkpidurduse tegin. Mitte pikalt, vaid korraks vajutasin piduripedaalile, nii et kiirus langes tollel teelõigul 10 km/h allapoole. Ise mõtlesin pärast et poleks vaja olnud põdeda, sest veokonks tagastange küljes päästab mu suurematest kahjudest. Tagumisel autol on mahlad väljas, mitte minu omal :)


Ja kui see tagant sisse tulev auto su auto nurga vastu sõidab või muul moel su sõidusuund muutub ja vastassuunast tuleva rekka ette lükkab, on sul endal (ja ma ei mõtle autot) mahlad väljas.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiruk
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.16 18:54 Tsiteeri


Minu c4-jal põhjustas just konksu olemasolu auto maha kandmise. Kui poleks konksu olnud, oleks stange löögi absorbeerinud. Konks aga otse kere küljes ja tagajärjeks kõver kere ja stangel ainult kriimud.

Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Ise mõtlesin pärast et poleks vaja olnud põdeda, sest veokonks tagastange küljes päästab mu suurematest kahjudest. Tagumisel autol on mahlad väljas, mitte minu omal :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 11.12.16 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Tüüp tõmbas alles siis hoogu tagasi kui äkkpidurduse tegin. Mitte pikalt, vaid korraks vajutasin piduripedaalile, nii et kiirus langes tollel teelõigul 10 km/h allapoole. Ise mõtlesin pärast et poleks vaja olnud põdeda, sest veokonks tagastange küljes päästab mu suurematest kahjudest. Tagumisel autol on mahlad väljas, mitte minu omal :)


Ja kui see tagant sisse tulev auto su auto nurga vastu sõidab või muul moel su sõidusuund muutub ja vastassuunast tuleva rekka ette lükkab, on sul endal (ja ma ei mõtle autot) mahlad väljas.:o


No siis ma saangi ära proovida, et kas see roolis olev Airbag toimib- üks valukannatamine kõik :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 11.12.16 22:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
...stange löögi absorbeerinud. Konks aga otse kere küljes ja tagajärjeks kõver kere ja stangel ainult kriimud.

+1.
Väiksel kiirusel võib see nii olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.12.16 23:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Tüüp tõmbas alles siis hoogu tagasi kui äkkpidurduse tegin. Mitte pikalt, vaid korraks vajutasin piduripedaalile, nii et kiirus langes tollel teelõigul 10 km/h allapoole. Ise mõtlesin pärast et poleks vaja olnud põdeda, sest veokonks tagastange küljes päästab mu suurematest kahjudest. Tagumisel autol on mahlad väljas, mitte minu omal :)


Ja kui see tagant sisse tulev auto su auto nurga vastu sõidab või muul moel su sõidusuund muutub ja vastassuunast tuleva rekka ette lükkab, on sul endal (ja ma ei mõtle autot) mahlad väljas.:o


No siis ma saangi ära proovida, et kas see roolis olev Airbag toimib- üks valukannatamine kõik :D



Kui arterist mõni liiter mahla välja voolab, siis positiivne pool on see, et pikalt kannatama ei pea.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 19.01.17 22:13 Tsiteeri


Kes veel pole kursis, siis Okidoki.ee lehel üks avariiline S6 Avant müüa.

Ehk kannatab veel päästa, s.t. korda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.17 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Kes veel pole kursis, siis Okidoki.ee lehel üks avariiline S6 Avant müüa.

Ehk kannatab veel päästa, s.t. korda teha.

Päästa pole enam midagi. Kere on kortsus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26  27
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]