Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kumba valida??? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2111)
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 19.04.03 20:20 Tsiteeri
Kumba valida???



Niisiis, plaan Audit osta. Kumba soovitate:
Audi Coupe 1,8GT'87 (see mis SR foorumis müügis on) või Audi 200 TQ 10V Avant'88 mis siin müügis on. Ma tean, et tegu +-10000 erineva hinnaga, kuid ma olen omadega suht sassis. Üks hetk tahaks kupeed, teine hetk suurt ja mugavat. Aga teravat. Kumba odavam üleval pidada? ja kuidas muidu 200-l B juppide saadavusega lood on? Ning palju on A100-ga ühelduvaid osi? Lühidalt spetside kommentaarid mõlema auto puhul oleks väga oodatud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 19.04.03 20:43 Tsiteeri


200tq-l on Coupe GT ees 2 põhilist plussi ja need on just needsamad tähed "T" ja "Q", eriti just see viimane. Lisaks on ta oluliselt mugavam aparaat. Coupe GT on muidugi kaalu poolest kergem, kuid sellega tema eelised minu arvates piirduvadki - FWD ja vabalthingav mootor on mõnevõrra odavamad pidada, kuid pakuvad ka sedavõrd vähem sõidurõõmu.

Peale selle on ju siin foorumis müügis 200tq, mis on konkreetse Goupe GT-ga samas hinnas: http://www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php?tid=1063

Tegelikult, mul ei ole neist kumbagi olnud, niisama lällan...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.03 20:49 Tsiteeri


mina võtaks Coupe sest mida väiksem autu seda odavam üleval pidada aga samas on audi 200 jälle mõnusalt suur laev ja võimas ka.Juhildu sisetundejärgi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 19.04.03 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raigo
mina võtaks Coupe sest mida väiksem autu seda odavam üleval pidada aga samas on audi 200 jälle mõnusalt suur laev ja võimas ka.Juhildu sisetundejärgi:D

Kuidas sa selle sisetunde järgi juhindud, kui see pidevalt muutub. :D Lihtsalt tahaks teada, kas 200TQ ülevalpidamine on TUNDUVALT kallim, kui kupee oma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 19.04.03 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Peale selle on ju siin foorumis müügis 200tq, mis on konkreetse Goupe GT-ga samas hinnas: http://www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php?tid=1063

Tegelikult, mul ei ole neist kumbagi olnud, niisama lällan...

Seda 200TQ-d ei taha.. esiteks, lingid väljas, teiseks liiga hele värv. kolmandaks, vana malli sisu (sõida nagu 1983 1,8L Audi 100-ga). Aga see 88avant mis siin müügis on, on küll päris erutav :)
Üleeile sõitsin ühe väga erutava aparaadiga, mis pole küll Audi. MB S380 automaat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 20.04.03 00:05 Tsiteeri


Minuarust on see vanamalli saja sisu 75 korda kenam kui selle kupee oma ja samas sõiduomadusi see sisu ei muuda.

Lugesin sealt Sr-i lehelt et see 1.8 pidavat 2.2sest paremini edasi käima, selle juttu liigitaks kyll "lolli ila" kilda ja kui see ka mingil määral tõeks osutub siis oli see 2.2 parajalt banaaniks aetud või oli seadistus totaalselt paigast ära või miski kalts õhuvõttu toru ees vms.

Mis puudutab rahalisi väljaminekuid siis teadagi 200 on tunduvalt keerulisem aparaat ning seega ka mingilmääral kulukam, aga midagi katastroofiliselt kirvest seal kyll pole (oleneb muidugi eelisest omanikust jne.)

Igatahes kokkuvõtteks ma ei näe yhtegi head põhjust antud kupee kasuks, soovitaks seda 200-t kaeda või siis sõida selle 190se mersaga edasi.
Muidugist maitseasi ja maitseüle teadagi ei vaielda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 20.04.03 10:21 Tsiteeri


viskaks ka siis juttu juurde.Ütleme nii et jpuppidest kattub 200 puhul 100ga umbes 85%(eriti kui on veel 100 tq)
Kui ise oled tegija ja nokkija vend siis soovitan 200-t
Kui tehnikast muhvigi ei habla siis võta coupe,vähemalt mingi osa raha jääb alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Svenska
huviline



Registreerunud 25.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra

postitati 20.04.03 10:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Amadeus
Lugesin sealt Sr-i lehelt et see 1.8 pidavat 2.2sest paremini edasi käima,
selle juttu liigitaks kyll "lolli ila" kilda ja kui see ka mingil määral tõeks osutub siis oli see 2.2 parajalt banaaniks aetud või oli seadistus totaalselt paigast ära või miski kalts õhuvõttu toru ees vms.



Igatahes kokkuvõtteks ma ei näe yhtegi head põhjust antud kupee kasuks, soovitaks seda 200-t kaeda või siis sõida selle 190se mersaga edasi.
Muidugist maitseasi ja maitseüle teadagi ei vaielda.

190sest on siiber juba.. Selle antud Coupe kohta võin öelda, et hästi käib edasi küll. Muidugi 200TQ peaks teravam olema.. Coupe tekitab lihtsalt nostalgiat, sest mu esimene auto oli 2,2Coupe.. Just tahtsin teada, kas selle 200 ülevalpidamine on midagi röögatut või ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 30.05.03 16:38 Tsiteeri


Ise soovitan küll audi 200 tq osta.Endal on audi 200 t ja väga mugav on .Endal muidugi vähe tuksis võtab praega palju kütet aga muidu ka saab küttega kakkama.Ei hakka rahakotile kui just koguaeg lapats põhjas ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.5% - SQL: 42.5%]