Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: teema kustudada (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2301)
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 18:19 Tsiteeri
teema kustudada






Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 31.05.13 18:30 Tsiteeri


Tõenäoliselt ei saagi - see aine, mis sinna käib, on nüüdseks EU-s keelatud.

R-123 on nüüdseks kuulutatud väga ohtlikuks aineks ja seda ei tohi enam isegi tööstuslikult kasutada - rääkimatta autost, mis võib avarii teha ja kogu aine atmosfääri lekib. Tänapäeva külmakapid kasutavad ammu juba palju ohutumat ainet, mis ei ole osoonile ja atmosfäärile ohtlikud nii väga.

Kahju öelda, aga selle konditsioneeri (kliima see ei ole) võimalusi Sa enam legaalselt kasutada ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tõenäoliselt ei saagi - see aine, mis sinna käib, on nüüdseks EU-s keelatud.

Oh,kurjam kas siis sellega pole midagi enam teha,või on veel mingi võimalus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 31.05.13 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mikko
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tõenäoliselt ei saagi - see aine, mis sinna käib, on nüüdseks EU-s keelatud.

Oh,kurjam kas siis sellega pole midagi enam teha,või on veel mingi võimalus?


Kui kuskilt R-123 ballooni sebid, siis saad ehk tiheda süsteemi puhul täita, aga muidu võid selle lisakaalu metsa saata, mis muidu konditsioneeri ülesannet täitis. Kahjuks on see nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 18:45 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 31.05.13 18:50 Tsiteeri


Midagi saab ka siit teada: http://ec.europa.eu/clima/publications/docs/kh-80-08-354_en.pdf


Väga palju on juba aega läinud mööda, kui seda ainet enam kätte ei saa ja kahjuks peab sellega leppima. Uuema aja süsteemi peale ümber ehitamine maksaks sama palju, kui selle ajastu auto ja natuke veel.

Selle aine koha pealt olen ka ise petrolheadsina päri, et rohkem seda atmosfääri ei satuks. Kordi hullem kui CO või miski muu. Ei lagune ära ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 19:17 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 31.05.13 19:45 Tsiteeri


Minu audi 100 94a pani mingit gaasi Võru Jaama tn. elutsev mees (silt nähtaval).
Ei tea kas minu 100 on see vana või mingi uus süsteem, aga originaal osad paistavad.
Kaks suve on süsteemis külma teinud ja ega kolmas ka tulemata jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hunt_1
Minu audi 100 94a pani mingit gaasi Võru Jaama tn. elutsev mees (silt nähtaval).
Ei tea kas minu 100 on see vana või mingi uus süsteem, aga originaal osad paistavad.
Kaks suve on süsteemis külma teinud ja ega kolmas ka tulemata jää.

Minu teada peaks sinu autol olema uuemsüsteem,see muutus kas 92 või 93 aasta,nii mulle öeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 20:23 Tsiteeri


R-245fa aga siis vaja süsteem ümber ehitada ja ilmselt rõhu tõstmine ei ole ka ainuke ülesanne.

http://hvac-talk.com/vbb/showthread.php?790052-R123-amp-CVHE-in-EUROPE-issue&s=94da1c43036a8dd5b078f38bffd89303

"There is no clear replacement for R-123. The two closest refrigerants are R-245fa and R-245ca. R-245ca was found to be flammable, so it is not a good candidate. R-245fa may work as a replacement for R-123, but it operates at a slightly higher pressure and cannot be used as a replacement in existing equipment."


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 31.05.13 20:25 Tsiteeri


Kas sinu 100 on selline kliimaradiaator ees:
Link

Minu omal:
Link


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mikko
huviline



Registreerunud 24.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.13 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hunt_1
Kas sinu 100 on selline kliimaradiaator ees:
Link

Minu omal:
Link

Ma vaatasin enda auto oma ning tundus olevat ülemise pildi moodi külgedelt sirge ning pealt kaartega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timberman
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.06.07
Asukoht: Tolmupealinn Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: MC x 2, AEL

postitati 09.06.13 18:13 Tsiteeri


Kui valida on, kas kliimast üldse loobuda(küljest ära kiskuda?) või riskida uuema süsteemi gaasiga, siis mina soovistaks sul küll proovida uuem gaas sisse lasta. Mina olen seda varianti enda 200-l juba 2x lasknud teha ja külmetas vägagi eduliselt kuni juba väga ammusest ajast kärisev laager kokku jooksis. Äärmisel juhul läheb äraviskamiseks soovitatud süsteem ära viskamisele + kaotad mingi 30-40.- euri täitmise raha. Minu arust on see täiesti riski väärt. Kui enda masinale töökorras kompressori saan või vanal laagri vahetatud, siis panen raudselt jälle selle uuema gaasi sisse. Minu täitjale tegi see igatahes küll nalja, kui rääkisin, et uuema süsteemi gaas vana süsteemi ära rikub. Tüüp päris kaua külmikuid remontinud ja võiks arvata, et päris tupoi ei ole :)


http://images.spritmonitor.de/556267.png http://images.spritmonitor.de/445659.png http://images.spritmonitor.de/466405.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.6% - SQL: 62.4%]