Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6- Külmkäivitus (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 6069)
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.05 12:30 Tsiteeri
A6- Külmkäivitus



Nimelt probleem selles.et A6 TDI-103KW ei taha peale pikka seismist koheselt käivituda:( ja tahab pikemalt käiamist.Eelsüüte küünlad on kontrollitud ja vahetatud on ka kütte tagasi voolu klapp.Oleks abi vaja kui kellekil on sama suguseid probleeme olnud või on.Lahkaks seda teemat üheskoos edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.05 12:46 Tsiteeri


Minul sama jama, tegin ka hiljuti sellest siin topiku aga on ära kadunud. Olen nüüd natuke uurinud seda asja ja see võib oleneda ka sellest mis tosool sul sees on ja veel loeb andurist mis seal peal püsti on.
Ei oska öelda täpselt, muidu käivitub ilusti aga jah peale pikemat seisu ei taha kohe käivituda.
Kui leiad lahenduse siis anna teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 18.01.05 14:44 Tsiteeri


Nädalavahetusel tegin ühe katse enda jaoks.Näppisin pumpa,st. keerasin süüdet hilisemaks.Hommikune käivitus läks pikemaks,muidu soojalt läheb hästi käima.Peale seda pumba keeramist ei kostu salongi kiirendamisel vastikut mürinat.Tõmme oleks nagu ühtlasem ja jõulisem (või on see tingitud venemaa küttest).Aga siiski on väike nõks vaja keerata varajasemaks,külm käivitus läheb paremaks.Tosoolis vaevalt asi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.05 14:48 Tsiteeri


ei soojalt läheb ka mul ilusti käima aga kui on 4h seisnud, siis tahab pikemalt käivitamist. Seda et pumpa näppida ei ole küll tark tegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 18.01.05 14:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dmx
ei soojalt läheb ka mul ilusti käima aga kui on 4h seisnud, siis tahab pikemalt käivitamist. Seda et pumpa näppida ei ole küll tark tegu.
Kas keerab midagi peeti?Pump oli nii varajase peal et rohkem varajasemaks keerata polnud võimalik.Täna keeran pisu varajasemaks,hommikul on näha mida teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.05 06:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Tsitaat:
Algselt postitas: dmx
ei soojalt läheb ka mul ilusti käima aga kui on 4h seisnud, siis tahab pikemalt käivitamist. Seda et pumpa näppida ei ole küll tark tegu.
Kas keerab midagi peeti?Pump oli nii varajase peal et rohkem varajasemaks keerata polnud võimalik.Täna keeran pisu varajasemaks,hommikul on näha mida teeb.
Nimelt mull ühel tuttaval vahetati ära pumba kaan,ja mured olid murtud.See kaan pidi neil ühesugune viga suht olema,eks lähen täna asja lähemalt uurima.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.01.05 08:01 Tsiteeri


Pump keeratud ja käivitus parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.05 07:42 Tsiteeri


Kas keegi on ka vahepeal lahenduse leidnud. Hakkab ära tüütama see pikk käivitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 24.01.05 09:30 Tsiteeri


Vahepeal tähendasin enda masinal ka seda.Hommikul käivitub hästi.Soojast peast hästi.Aga kui paned käima ja sõidad ainul paar kilti ja jätad 2-3 tunniks seisma siis ei taha käima minna.Selline tunne on nagu küte oleks ära vajunud.Ketrab nii kaua kui kütte kätte saab ja siis läheb paugust käima.Seda on olnud paar kolm korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.05 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxs30
Vahepeal tähendasin enda masinal ka seda.Hommikul käivitub hästi.Soojast peast hästi.Aga kui paned käima ja sõidad ainul paar kilti ja jätad 2-3 tunniks seisma siis ei taha käima minna.Selline tunne on nagu küte oleks ära vajunud.Ketrab nii kaua kui kütte kätte saab ja siis läheb paugust käima.Seda on olnud paar kolm korda.


Aga kui pikemalt oled sõitnud ja jätad 3- 4 h seisma, kuidas siis käivitus on?
Mul kütus tagasi küll ei tohiks vajuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 24.01.05 10:15 Tsiteeri


Siis ei ole mingit probleemi käivitamisega.Mul ka ei tohiks olla kütuse tagasi vajumisega probleeme.Aga tunne on lihtsalt selline.Ta nagu ei luba ega midagi lihtsalt käiad käiad ja äkki läks käima.Vahepeal mõtlesin et äkki lihtsalt paar korda läks mingi tükk klapile vahele ja jooksis küte tagasi.Kuramus seda teab.Aga ära ehmatas küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 24.01.05 10:20 Tsiteeri


"Minul sama jama, tegin ka hiljuti sellest siin topiku aga on ära kadunud. Olen nüüd natuke uurinud seda asja ja see võib oleneda ka sellest mis tosool sul sees on ja veel loeb andurist mis seal peal püsti on.
Ei oska öelda täpselt, muidu käivitub ilusti aga jah peale pikemat seisu ei taha kohe käivituda.
Kui leiad lahenduse siis anna teada"

Kusjuures ma nädal tagasi vahetasin tosooli ja see kolmik kus see andur on läks mul roolilati mahavõtmisega katki.Panin uue kolmiku ja peale seda on mootori temp kõrgem.Enne hoidis 80-85 kraadi juures aga nüüd 85 90 kraadi juures.Kas tõesti tosoolist oleneb nii palju.Või jäi kuhugi õhk sisse et temp kõrgem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.05 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxs30
"Minul sama jama, tegin ka hiljuti sellest siin topiku aga on ära kadunud. Olen nüüd natuke uurinud seda asja ja see võib oleneda ka sellest mis tosool sul sees on ja veel loeb andurist mis seal peal püsti on.
Ei oska öelda täpselt, muidu käivitub ilusti aga jah peale pikemat seisu ei taha kohe käivituda.
Kui leiad lahenduse siis anna teada"

Kusjuures ma nädal tagasi vahetasin tosooli ja see kolmik kus see andur on läks mul roolilati mahavõtmisega katki.Panin uue kolmiku ja peale seda on mootori temp kõrgem.Enne hoidis 80-85 kraadi juures aga nüüd 85 90 kraadi juures.Kas tõesti tosoolist oleneb nii palju.Või jäi kuhugi õhk sisse et temp kõrgem.


Mul temperatuur ilusti 90-ne peal. Olen muuseas kuulnud et enamus selline jama käivitamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 25.01.05 18:16 Tsiteeri


No nii .Täna ei läinudki auto käima.Enne sai aku otsa.Panin uue peale ja läks kohe mürtsti käima.Kurat ei saa enam millestki aru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 25.01.05 20:28 Tsiteeri


soovitan lasta oma autodel küttepump üle vaadata, seal ilmselt ikkagi jääb mingi asi küttest kuivale ja pikalt käivitabki selle pärast et vaja küte üles saada :)
tuttaval oli sama kala 2,4 d mootoriga C4 kere peal ja lasi pumba korda teha ja nüüd käivitub paremini kui minu TDI (peab ka laskma seda asja uurida :D)

aga eks see on üks mitmest võimalusest mis viga saab olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.05 07:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxs30
No nii .Täna ei läinudki auto käima.Enne sai aku otsa.Panin uue peale ja läks kohe mürtsti käima.Kurat ei saa enam millestki aru.


Samas ise mõtlen ka kui saaks aku poolt kiiremat pööret läheks paremini käima aga kui võtan pistiku tagant eelsüüte jjurest et annab nagu koguaeg eelsüüdet, siis läheb küll partsti käima. Ei tea milles võib see kamm olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Thor
huviline



Registreerunud 26.10.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.05 22:53 Tsiteeri


kuskohast eelsyyte juurest ja mism6ttes koguaeg?kui sa m6tled tempi andurit mis on jahutusvedeliku toru kyljes siis selle eemaldamisel annab max aja soojendust...mingi 12sekki...aga kui kävitad mootori varem siis l6petab automaatselt soojendamise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Thor
huviline



Registreerunud 26.10.04
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.05 19:04 Tsiteeri


http://www.starnet.ee/avt/autod/1.htm#audi......huvitav siin soovitatakse audi 2.5dislale 100AH ja 830A akut:=/....vastab see ikke t6ele,genekale ei tee midagi paha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 28.01.05 09:52 Tsiteeri


Genekale ei tee see midagi.Aku mahtuvus suurem,saad rohkem käiata.Ma panin hiljaaegu uue 63 AH aku,täitsa piisab kui käivitus hea on.Rohkem tuleks vaadata käivitus voolu.Vanal akul mis ära kooles oli 380 A ja uuel on 640 A.See on see "laks" mis disla käima korralikult lööb.Ega ma midagi mööda pane? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anttix
huviline



Registreerunud 31.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.05 12:39 Tsiteeri
"leige auto kompleks"



...olen A6 2.5TDI 132kw '00 omanik ja antud teemale juba pikemalt vastust otsinud...kaks korda erinevas diagnostikas käinud ja ei mõhkugi. Audi keskus soovitas mul 20k eest uue pumba osta, "ehk aitab"...
Situatsioon:
Probleem käivitusel kui auto on seisnud 1-4h, käitab ca 1min ja siis läheb paugust(nii ,et ilge valge pilv selja taga).
Käivituse mis toimuvad seismajätmisest ca 1h jooksul on normaalsed ja kõik mis toimub juba külma autoga on normaalne.
Enda arvates on pumbaviga välistatud kuna muul ajal käivitub.Kahtlused mõnel temp anduril vms. aga kuna enda "autotehnilised" teadmised ei ole 5+ siis abiks kõik soovitused.

Proovin lähipäevil kas mõni eelpool kirjas olev soovitus aitab, kuid "asjamehi" on igasuguseid kallal käinud ja keegi kommenteerida ei oska ning siiani pean leppima oma audi "kompleksiga".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.05 13:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anttix
...olen A6 2.5TDI 132kw '00 omanik ja antud teemale juba pikemalt vastust otsinud...kaks korda erinevas diagnostikas käinud ja ei mõhkugi. Audi keskus soovitas mul 20k eest uue pumba osta, "ehk aitab"...
Situatsioon:
Probleem käivitusel kui auto on seisnud 1-4h, käitab ca 1min ja siis läheb paugust(nii ,et ilge valge pilv selja taga).
Käivituse mis toimuvad seismajätmisest ca 1h jooksul on normaalsed ja kõik mis toimub juba külma autoga on normaalne.
Enda arvates on pumbaviga välistatud kuna muul ajal käivitub.Kahtlused mõnel temp anduril vms. aga kuna enda "autotehnilised" teadmised ei ole 5+ siis abiks kõik soovitused.

Proovin lähipäevil kas mõni eelpool kirjas olev soovitus aitab, kuid "asjamehi" on igasuguseid kallal käinud ja keegi kommenteerida ei oska ning siiani pean leppima oma audi "kompleksiga".


Kui saad jagu siis anna ka meile teada.
Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.05 13:42 Tsiteeri
A6külmkäivitus



Võiks õelda,et viga käes :oja selleks osutus pumba pea.Asun ise Viljandis:cool: ja siin tegeleb selliste probleemi lahentustega korralik diislivend Tanel:D,tema tel:55514217.Nimelt antud viga on 2,5tdi üks tüüpvigadest mida esineb väga palju.Seda viga ei näita ükski diagnostika :(kuna pole tegemist elektroonilise veaga vaid mehaanilisega.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 31.01.05 13:57 Tsiteeri


Nii et asi oli siis vanadusest väsinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 31.01.05 20:20 Tsiteeri


Kas see pumba pea on võimalik ära remontida ja kui jah siis palju maksab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 31.01.05 20:30 Tsiteeri


See seletab nii mõndagi...selle pärast mul peale pumba vahetust siis see mure kaduski :) Selge selge...


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.2% - SQL: 36.8%]