Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2,4 - 2000 - NOS (Vastuseid: 170 | Vaatamisi: 29462)
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 29.03.13 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Minu arvates on hind küll viimane asi, mida nii palavalt arutada.
Omanik müüb hinnaga, mis saada soovib, ostja otsustab, kas on vastuvöetav vöi mitte.
On isendeid, killest küsitakse ehk enamgi veel, mis varustuselt tiba lahjem jne.


Ärgem seda ka arutagem, palju nendesse "teemadesse" magama on istutatud.
Õppetund noorematele (nagu mina) - natuke kannatust ja osta kohe midagi meelepärast?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.13 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Auto on alles müüki pandud ja juba soodushind, milleks selline asi?
Ma ei mõista mida sa nokid iga pisiasjaga? Soodushind on praktiliselt igal kuulutusel küljes, enamusel see ongi müügihinnaks.

Just nimelt, igaüks topib seda ja mõni paneb kohe esimesel müügipäeval selle hinna soodushinna nime alla. Väga imelik ja sõna devalveerimine minu arust, mulle selline asi ei meeldi ja annan sellest ka teada!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dripnoticn
huviline



Registreerunud 25.11.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV

postitati 29.03.13 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Auto on alles müüki pandud ja juba soodushind, milleks selline asi?
Ma ei mõista mida sa nokid iga pisiasjaga? Soodushind on praktiliselt igal kuulutusel küljes, enamusel see ongi müügihinnaks.

Just nimelt, igaüks topib seda ja mõni paneb kohe esimesel müügipäeval selle hinna soodushinna nime alla. Väga imelik ja sõna devalveerimine minu arust, mulle selline asi ei meeldi ja annan sellest ka teada!


Mina selles midagi halba ei näe, 99,9% müügikuulutustest on ilmselt nii tehtud ja teen ka mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 29.03.13 17:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Auto on alles müüki pandud ja juba soodushind, milleks selline asi?
Ma ei mõista mida sa nokid iga pisiasjaga? Soodushind on praktiliselt igal kuulutusel küljes, enamusel see ongi müügihinnaks.

Just nimelt, igaüks topib seda ja mõni paneb kohe esimesel müügipäeval selle hinna soodushinna nime alla. Väga imelik ja sõna devalveerimine minu arust, mulle selline asi ei meeldi ja annan sellest ka teada!



Ma olen natukene seda turundust/marketingi õpinud ja kõik mis on punane või lõppeb numritega 99 (näiteks 1999) kutsub tarbijaid ostma ja kui sa seda võimalust ei kasuta oled rumal, sest kaotab potensiaalseid ostjaid, kes otsivadki soodushinnaga autosid. Seda enam, et see on täiesti ´tasuta.

Tervitades, Erks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.13 18:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Ma olen natukene seda turundust/marketingi õpinud ja kõik mis on punane või lõppeb numritega 99 (näiteks 1999) kutsub tarbijaid ostma ja kui sa seda võimalust ei kasuta oled rumal, sest kaotab potensiaalseid ostjaid, kes otsivadki soodushinnaga autosid. Seda enam, et see on täiesti ´tasuta.

Tervitades, Erks


Olen minagi õppinud, lisaks põhierialale on mul ka majanduses kraad käes, seal juba ilma turunduseta ei pääse. Samuti on mul sellel alal mõningased kogemused ning seetõttu tean, et jätkusuutlik äri ei põhine mitte haneks tõmbamisel ja teiste kottimisel, vaid mingi eetika peab asjas säiluma. Või olen ma imelik ja tegelikult asjas probleemi pole, kõik kirjutavad auto juurde "väga heas korras" ja "soodushind" ja "rihmad mahlad alles vahetatud" ja läheb nagu soe sai, sorry, kui ma seda jama heaks ei kiida!
Autoärikate müügistiili mingiks eeskujulikuks müügivõtteks tuua on küll viimane asi mida teha ja paraku ongi kogu turg selliseks kujunemas. Ka mitmete klubiliste müügiks olevaid masinaid vaatama minnes on selgunud, et neid "müüginippe" vallatakse korralikult, aga paraku need mulle ei mõju.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.03.13 19:27 Tsiteeri


Tänapäeva inimene on juba nii harjunud sellega, et teda igapäevaselt haneks tõmmatakse, et tahab seda ka alati saada! :) Kui sa paned hinnaks ümmarguse numbri (ümardad loomulikult ülespoole, ise mõtled, et no las ta tingib natuke), punasega soodustust ei maini, kirjutad ausalt, et auto on olenemata vanusest üle 200000km läbisõiduga, midagi sillas natuke nagiseb ja tiivaserv vajaks natuke värvi, võid sa kunagi end koos selle autoga tuhastada või maha matta lasta... :) Keegi isegi ei helista, et tingida, kohaletulekust rääkimata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.13 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tänapäeva inimene on juba nii harjunud sellega, et teda igapäevaselt haneks tõmmatakse, et tahab seda ka alati saada! :) Kui sa paned hinnaks ümmarguse numbri (ümardad loomulikult ülespoole, ise mõtled, et no las ta tingib natuke), punasega soodustust ei maini, kirjutad ausalt, et auto on olenemata vanusest üle 200000km läbisõiduga, midagi sillas natuke nagiseb ja tiivaserv vajaks natuke värvi, võid sa kunagi end koos selle autoga tuhastada või maha matta lasta... :) Keegi isegi ei helista, et tingida, kohaletulekust rääkimata.

Jah, kahjuks on sul õigus. Saan isegi aru vahel, et üksi ma maailma parandada ei suuda ja vahel tuleb koos huntidega elades ka nendega koos ulguda.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 30.03.13 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Ma olen natukene seda turundust/marketingi õpinud ja kõik mis on punane või lõppeb numritega 99 (näiteks 1999) kutsub tarbijaid ostma ja kui sa seda võimalust ei kasuta oled rumal, sest kaotab potensiaalseid ostjaid, kes otsivadki soodushinnaga autosid. Seda enam, et see on täiesti ´tasuta.

Tervitades, Erks


Olen minagi õppinud, lisaks põhierialale on mul ka majanduses kraad käes, seal juba ilma turunduseta ei pääse. Samuti on mul sellel alal mõningased kogemused ning seetõttu tean, et jätkusuutlik äri ei põhine mitte haneks tõmbamisel ja teiste kottimisel, vaid mingi eetika peab asjas säiluma. Või olen ma imelik ja tegelikult asjas probleemi pole, kõik kirjutavad auto juurde "väga heas korras" ja "soodushind" ja "rihmad mahlad alles vahetatud" ja läheb nagu soe sai, sorry, kui ma seda jama heaks ei kiida!
Autoärikate müügistiili mingiks eeskujulikuks müügivõtteks tuua on küll viimane asi mida teha ja paraku ongi kogu turg selliseks kujunemas. Ka mitmete klubiliste müügiks olevaid masinaid vaatama minnes on selgunud, et neid "müüginippe" vallatakse korralikult, aga paraku need mulle ei mõju.

Mida sa hämad. Mis enam ei või kirjutada kuulutusse mis autol tehtud või ilmtingimata on pullikaka ja ületilli laskmine kui keegi kirjutab? Müün isegi, kasutan samuti seda 99 hinna süsteemi pluss on ka mul kirjas, et on rihmad ja õlid filtrid ja palju muud vahetatud ja nii ka on tehtud. Kuid erilist vahet pole, huvilisi kas lihtsalt praegusel aasta perioodil napib või lihtsalt auto pole piisavalt huvitav. Minu arust on probleem, üha kasvab probleem pigem see, et topitakse kuulutusse tuimalt lihtsalt lisasid mida auto tegelikult ei ole. Palju inimesed on rääkinud, et kohapeale minnes pole olnud ei püsikat, katuseluuke, udutulesid, istmesoendusi jne jne jne. Ja imelik selle juures on see, et need autod ostetakse ära, ei oska õelda kas järjekordne uus müügitrikk või mis värk on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.03.13 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Mida sa hämad. Mis enam ei või kirjutada kuulutusse mis autol tehtud või ilmtingimata on pullikaka ja ületilli laskmine kui keegi kirjutab? Müün isegi, kasutan samuti seda 99 hinna süsteemi pluss on ka mul kirjas, et on rihmad ja õlid filtrid ja palju muud vahetatud ja nii ka on tehtud. Kuid erilist vahet pole, huvilisi kas lihtsalt praegusel aasta perioodil napib või lihtsalt auto pole piisavalt huvitav. Minu arust on probleem, üha kasvab probleem pigem see, et topitakse kuulutusse tuimalt lihtsalt lisasid mida auto tegelikult ei ole. Palju inimesed on rääkinud, et kohapeale minnes pole olnud ei püsikat, katuseluuke, udutulesid, istmesoendusi jne jne jne. Ja imelik selle juures on see, et need autod ostetakse ära, ei oska õelda kas järjekordne uus müügitrikk või mis värk on.

Ma ei häma, sa lihtsalt ei saa aru, mida ma kirjutan ja mis rakursi alt, ära rebi lauseid kontekstist välja. Kui kõik on nii nagu nagu kirjas, siis pole midagi valesti, aga võetakse copy-paste kellegi teise kuulutusest sama tekst, tegelikult endal need asjad kõik tegemata, aga lihtsalt selle pärast, et kõik teised nii teevad ja muidu ei müü ja on nende arust turundusnipp. Sama ka soodushinnaga, loomulikult leebem variant, aga kohe soodushinnaga müüma hakata ei ole see sisuliselt mingi soodushind, lihtsalt sama hale müüginipp. Soodushind peaks viitama, et saad midagi soodsamalt, kui turu hetkesituatsioon lubaks, aga kõnealuse masina alghind on suht absurdne ja soodushind ka üsna krõbe, seda enam, et varem autoaiast ostes (kes muide ei ole mingi soodne koht enamasti) oli asi veel odavam ehk siis turuhind veel väiksem. Asi on loogiline siis, kui mõndaaega müüdud ja siis pannakse soodushind, mis on ka tõesti soodne või soodushinnaga kaasnevad mingid lisa tingimused vms.
Mis on kogu selle asja uba? Uba on see, millest ise räägid ehk ise müüma hakates on need asjad kõik juba kulunud sõnakõlks ja seda, et need ka reaalselt tehtud on (ehk paarituhandese masina puhul pea pool auto hinnast võib maksta), enam keegi ei eelda ehk see on turu solkimine.
EDIT: Lisade juurde mõtlemine on muidugi lubamatu valetamine, aga tihti tehakse seda ka teadmatusest. Väga suur osa arvab, et audidel on näiteks esiklaasi soojendus, tegelikult on see aga väga vähestel jne.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.13 16:42 Tsiteeri


Kas keegi teab mida tähendab digitaal-kella display´l vasakul üleval palmipuu/antenni ikoon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.03.13 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Kas keegi teab mida tähendab digitaal-kella display´l vasakul üleval palmipuu/antenni ikoon.

Siin sellest juttu natuke: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=108081&page=1&highlight=antenni%20m%E4rk#pid573286


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.13 05:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Kas keegi teab mida tähendab digitaal-kella display´l vasakul üleval palmipuu/antenni ikoon.

Siin sellest juttu natuke: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=108081&page=1&highlight=antenni%20m%E4rk#pid573286


Midagi sellist kahtlustasin ka ise. Siiski tänahommikune kellaaeg ei olnud korrigeerunud automaatselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 15:00 Tsiteeri


Hind laupäevani 2800€

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=123704


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 17:14 Tsiteeri


Mis nüüdsed tuleviku plaanid on siis? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 19:34 Tsiteeri


Pühapäeval arvatavasti vahetus gaasiseadmel baseeruva sõiduki vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Pühapäeval arvatavasti vahetus gaasiseadmel baseeruva sõiduki vastu.

Bensukaga läks siis liialt kalliks see liiklemine või millest selline muutus tuli, peale kahte autot millel V6 bensukas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 04:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Pühapäeval arvatavasti vahetus gaasiseadmel baseeruva sõiduki vastu.

Bensukaga läks siis liialt kalliks see liiklemine või millest selline muutus tuli, peale kahte autot millel V6 bensukas?

Täpselt nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xpr
huviline



Registreerunud 10.10.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: e46 330d

postitati 28.04.13 21:14 Tsiteeri


Uus omanik on auto müüki pannud.
http://www.auto24.ee/used/1320150


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 29.04.13 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
Uus omanik on auto müüki pannud.
http://www.auto24.ee/used/1320150


Millega NOS nüüd siis ise ringi veereb?:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 29.04.13 08:14 Tsiteeri


Kui foorumi profiili vaadata siis seal on selline auto kirjas 1998 VW Golf 4, 1,8T GTI, luukpära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 29.04.13 08:46 Tsiteeri


Siis peaks vast teema endiste huviliste autode alla liigutama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.7% - SQL: 45.3%]