Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: ohutuled vilguvad koos mootori märguande tulega???? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1708)
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 29.12.04 19:03 Tsiteeri
ohutuled vilguvad koos mootori märguande tulega????



kas keegi teab milles võib asi olla kui ohtuled sisse lülitada kas siis mootor käib või ei hakkab ohtulede vilkumisega samas taktis vilkuma ka mootori märk.Asi lõi alles eile või täna välja. Kas mingi relee äkki teab keegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 29.12.04 19:10 Tsiteeri


oled kindel, et keegi pole armatuuris pirne sassi ajanud - ma mõtlen neid, mis A100-l juhtme otsas on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 30.12.04 07:48 Tsiteeri
ni



eelnevalt nagu paarkorda kasutanud ohutulesi aga pole tähele pannud et mootor samas taktis põlema hakkaks.
Mul on autol pikad kellad ja seal lisa kellade sektsioonis astseb see mootori märk ja see hakkab samamoodi samas tajktis vilkuma kui suuna tuled armatuuril???Äkki siiski tegu on mingi releega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 30.12.04 10:38 Tsiteeri


armatuuri taga on juhtmed valede pirnide otsa torgatud. ohukate juhe läheb lihtsalt mootoripirni taha vms. mu arust sai selline asi võimalik olla küll:) kisu kellad lahti ja tseki järele.

seal mootoripirni kõrval peab olema ka suundade märgutuli, mis tavalise suunamärguande peale ei tohix põleda, küll aga vilgub ohutulede kasutamise korral.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 31.12.04 14:00 Tsiteeri


mul audi 100 2,8 q aut avant ja täpselt sama asi!
ei hakka seepärast lahti kiskuma!
aga kuidas mootor hoiatab, seda veel ei tea!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.12.04 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja cretzky
eelnevalt nagu paarkorda kasutanud ohutulesi aga pole tähele pannud et mootor samas taktis põlema hakkaks.
Mul on autol pikad kellad ja seal lisa kellade sektsioonis astseb see mootori märk ja see hakkab samamoodi samas tajktis vilkuma kui suuna tuled armatuuril???Äkki siiski tegu on mingi releega
Kuna sa seal taga pirne vahetasid, siis kindlasti vahetasid pesad omavahel ära. Seal on muidu selleks vilkumiseks ettenähtud rohelise klaasi ja nooltega lamp täiesti olemas. Võta lahti ja vaata üle. Pesa ja ava on värvidega tähistatud. Punane, sinine, must ja pruun vist olid eraldi seal A6 pikkade kellade taga. Minu omal seal tuled puuduvad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.9% - SQL: 65.1%]