Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mootori inff ... (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1156)
Bemaripoiss13
huviline



Registreerunud 29.12.04
Asukoht: Harku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 29.12.04 10:20 Tsiteeri
Mootori inff ...



Küsimus siis selline . Kus't saaks teada mis kubatuuriga mootoriga on tegu ja kuidas seda teada saab ja kust ? Nimelt mootori tähis on *SD ; ma ei viitsinud numbrit vaadata aga tähed on ees sellised - ( Audi 80 '88.a. ) , väidtavalt olevat sellel peal 1,9 E . ARK ülevaatusel väideti , et see on 1,8 ja kat.mootor . Mis ma nüüd teen ? SÕITA tahaks juba:(Nii et kus't ma saaks sellist inffi mis mootoriga mul siis tegu on . Dadabook annab selle mootori ilma katita ja neid tehti ainult mõned aastad , vist '82 - '84 vä . Aidake !


893tcy
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 29.12.04 10:31 Tsiteeri


SD on 83 kw 1,9 ja tehti 86- 89 aastatel


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 29.12.04 11:34 Tsiteeri


Vaata siit: http://www.meine-audis.de/ -> AUDI-modelle -> 80/90/S2/RS2


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Bemaripoiss13
huviline



Registreerunud 29.12.04
Asukoht: Harku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 29.12.04 19:36 Tsiteeri


Sain asja korda :) . Asi oli nimelt selles , et ülevaatusel enniti ära sellega , et see ahv ei vaadanud / ei vaevunud üldse vaatama mis mootoriga tal tegu ja keeras kogu pasa sellega kokku ! Jebisin täna terve päeva ARK vendadega ja nemadki said omadest allikatest teada , et seda pilli tehti ainult sellise mootoriga sellisel ja sellisel aastal jne. Et kui veel mingeid problasi tekib ülevaatuspunktis siis ma helistagu neile jne. Aga jah , tänud teile sellegipoolest :) .


893tcy
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.1% - SQL: 66.9%]