Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 1,9tdi 81kw AFN turbo rõhu probleem, limp mode, Video (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 16863)
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 29.12.12 20:42 Tsiteeri
1,9tdi 81kw AFN turbo rõhu probleem, limp mode, Video



Niisiis, probleem hakkas peale seda kui sai jyrisoo juures chip peale pandud. Kiirusel 140km/h viskab limp mode-sse auto. Nüüd aasta ajaga olen vahetanud niipalju asju nagu jyrisoo käskinud on. Alustuseks lendas turbo laiali, vahetasin ära, pihusti otsad, vaakumvoolikud, kõik plastikust voolikud said õhuga läbi lastud, n75, mootori remont, plokikaas täieliku remondi, map andurit sai proovitud ja kindlasti midagi veel mis hetkel kohe meelde ei tule. Panen ka turbo kellast video mida ta teeb Veakoode sees pole, kui limp modes ära käib, siis tuleb, et ülerõhk. Seletan veidi ka milles probleem, rõhk hakkab kasvama alates 3000rpm ja kuni 1,6-ni nagu videos näha ja lööb tagasi 1,4 peale ja viskab limpi.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QWXP-oojBxs


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 29.12.12 21:14 Tsiteeri


Paar mu tuttavat jyrisoo klienti (mitte küll audidega) peavad seda möödasõidul limpmodesse minekut normaalseks. ;-)


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 29.12.12 21:42 Tsiteeri


Minuarust võiks ikka kuni kella põhja laskmiseni asi toimida kui juba selline raha makstud on. Tore, et neid rohkem on kellel see soft ei toimi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.12.12 21:52 Tsiteeri


Kõigi nende kulutuste ja jamade asemel oleks võinud yrisoolt küsida raha tagasi ja panna orginaal softi peale tagasi ning seejärel osta chipi mõnelt, kes on nõus ka avaldama, kust tema chip pärineb ja mis selle sisu on.

Ei tasu osta tundmatu sisuga kive mitteametlikelt müüjatelt.

Kui ma oma jutuga nüüd liiga teen kellegile, siis on siinsamas teemal võimalik minu väited ümber lükata põhjapaneva sisuga.


...

Et üleni päris OT poleks, siis minu AFN mootorile paigaldas chipi Tarts Tartust, kõik toimib nagu kellavärk (OMC tulemus 176km/h) ja lisaks kõigele mootor ei tahma kah ning senimaani kõik ühes tükis. Originaal läbisõit ca 310000 km.

Ehk siis vaheta chip, kui kõik saab korda, siis tarbijakaitseks loodud seaduste järgi peaks vigase chipi müüja tagastama sulle raha chipi eest ja katma kõik kulud mis on seotud chipi asendamisega. Uue chipi hinda ei pea hüvitama. Küllaga on kohtulahend Eestis, mis võiks olla aluseks, et kõik remonttööd peaks hüvitatama, kui võiks võtta vigase chipi nende vigade tekkimise aluseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 29.12.12 21:59 Tsiteeri


Huvitav, et minuni pole ühtki kaebust jõudnud. Freeseril N75 duty on 100%, seega soft teeb kõik, et rõhk maha saada. Olen korduvalt pakkunud, et soft lahjemaks teha. Antud tavalisest palju kangem soft sai lastud teha tema enda soovil ja vastutusel. Nüüd, ei vasta auto ka kaugelt enam originaalile. Suuremad pihustid, turbo. Üldjuhul Limp on geomeetria probleem. Freeseril tundub mure mujal olevat. Ja ühtegi juppi pole ma käskinud vahetada vaid pakkunud vea põhjust, mida kontrollida. Minuarust oli meil ka kokkulepitud softi lahjendamine või originaali taastamine kui Tallinnasse tuled. Miks siin nüüd selline süüdistamine? Helista ja lahendame probleemid.
Kui kellelgi peaks softiga probleeme olema, siis number on teada, mitte siin ''tuttava'' juttu rääkida. Vastutan oma tarkvara eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 29.12.12 22:11 Tsiteeri


No olgem ausad et 1.9tdi ei saagi välja võluda S4, diisel jääb diisliks.
Endal sama mootor ilma mingi chipita. Siis kui 3000rpm mul tuleb, siis mina peaksin käiku vahetama, selle auto hakkab siis turbo tootma alles nagu ma aru saan. Diisel pole mingi pöörde pill, mõne asja võiks jätta originaali lähedaseks ja nautida ökonoomsust ja vastupidavust.
Pane väheke lahjem chip ning korras, täiesti mõttetu otsida probleemi ja jyrisoo kaele veeretada süüd, kui sind on teavitatud.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.12.12 22:17 Tsiteeri


Nagu ikka, peitub tõde tavaliselt kuskil vahepeal. Tänud jyrisoo, et ka endapoolse nägemuse asjast välja töid. Kui soft on kliendi poolt teadlikult valitud kõige kangem/riskantsem siis pole midagi teha väga. Minu soft on kõigest 100Kw ja 400Nm - kõik kestab, ei tahma ja toimib, kütusekulu endine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 29.12.12 22:19 Tsiteeri


Mina leian, et süü on siiski mõlema poolne Freeser võiks siis leppida lahjemaga ja ei tohiks kogu süüd jyrisoo kaela vedada. Jyrisool oleks mõistlik lõpetada nende chippide paigaldamise mille toimimises ta kindel ei ole. Ei loe mis klient ütleb, sina pead andma garantii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.12.12 22:23 Tsiteeri


Mina aga arvan, et nii ostja ja müüa lepivad omavahel asjad korda ja teised aitavad Freeseri poolt esitatud küsimust lahendada, mitte otsida pöhjust, et "ära panna".

Freeser töi välja, et probleem algas peale Jyrisoo pakutud chipi panekut, samas on Jyrisoo pakkunud ka omapoolse lahenduse, seega on hetkel nende kahevaheline asi, et lahend leida.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 29.12.12 23:01 Tsiteeri


Mina ei saa aru miks hakatakse kohe ajama ,et diislit pole mõtet hakata tuunima jne. See auto on siiani väga ökonoomne ja liigub suht nobetasti edasi. Kõige toredam on see ,et kui freeser tallinnast tagasi sõitis siis hakkas see limp mode kohe pihta ja sellest sai ka Jyrisood teavitatud. Sealt öeldi puhasta geomeetria ära siis on korras. Geomeetria sai puhastatud samuti sai kõik vaakum voolikud üle vaadatud ja ikka olis see probleem. Mõne ajapärast lendas ka turbo laiali peale mida sai pandud suurem turbo, suuremad pihustid jne aga viga oli ikka alles. Nii ,et see viga ei saa tulla sellest ,et seal pole enam originaal turbo ja pihustid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 29.12.12 23:11 Tsiteeri


MU NUMBER ON 58007330, teeme lahjema softi. Helistasin sulle aga sa ei vasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.12.12 02:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
No olgem ausad et 1.9tdi ei saagi välja võluda S4, diisel jääb diisliks.
Endal sama mootor ilma mingi chipita. Siis kui 3000rpm mul tuleb, siis mina peaksin käiku vahetama, selle auto hakkab siis turbo tootma alles nagu ma aru saan. Diisel pole mingi pöörde pill, mõne asja võiks jätta originaali lähedaseks ja nautida ökonoomsust ja vastupidavust.
Pane väheke lahjem chip ning korras, täiesti mõttetu otsida probleemi ja jyrisoo kaele veeretada süüd, kui sind on teavitatud.
Kes on rääkinud S4-ks tegemisest? Sa ei tea mu autost midagi nii, et mina ei võtaks üldse sellekohapealt sõna. Mina teen oma autot võimsamaks ja tahan, et asi toimiks. Mina ei veereta süüd jyrisoo kaela, mina tahan teada milles viga on.

Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Nagu ikka, peitub tõde tavaliselt kuskil vahepeal. Tänud jyrisoo, et ka endapoolse nägemuse asjast välja töid. Kui soft on kliendi poolt teadlikult valitud kõige kangem/riskantsem siis pole midagi teha väga. Minu soft on kõigest 100Kw ja 400Nm - kõik kestab, ei tahma ja toimib, kütusekulu endine.
Jah valisin kangema softi, aga see riskantsus peaks olema mootori kohta mitte, et maksab 150€ selle eest, et mingi lambi hetk auto limp-i viskaks. Ma oleks võinud ka pool juurde panna ja oleks saanud PRJ-i käest täppis seadistusega softi nii, et asi ei viskaks limpi ja sõidaks kuni kell põhjas ühtlase rõhuga.

Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Mina leian, et süü on siiski mõlema poolne Freeser võiks siis leppida lahjemaga ja ei tohiks kogu süüd jyrisoo kaela vedada. Jyrisool oleks mõistlik lõpetada nende chippide paigaldamise mille toimimises ta kindel ei ole. Ei loe mis klient ütleb, sina pead andma garantii.
Mis süü?? Asi on praegu üldse vigases rõhus, keegi ei ole öelnud otseselt, et soft vigane on. Mina ütlesin, et asi hakkas peale chipi peale panekut. Mina ei lepi lahjema softiga, nii on ja jääb kah!



Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
MU NUMBER ON 58007330, teeme lahjema softi. Helistasin sulle aga sa ei vasta.
Mina pole sinult kõne saanud ;) Mina ei lepi lahjema softiga kuna maksin kangema eest rohkem raha ja Tallinna sellepärast ka sõitma ei hakka, et ainult kive vahetada, neid saab ka ELS-iga saata jne :)

Hetkel ongi ainuke lahendus rääkida veel "tarts"-iga ja temalt see kangem soft võtta ja kui asi toimib, sis ma ei tea mida nende kividega teha mis hetkel peal.
Kuigi jah, ma tean mitut autot kes sõidab jyrisoo softiga ja kellelgi teisel hädasi ei ole, aga no minu autol on asi algusest peale ja liiga palju asju ära vahetatud.


Ärge võtke isiklikult seda mis ma kirjutasin. Lihtsalt kui midagi tarka öelda pole sis ära ütle. Otsime parem probleemile lahenduse mitte ei hakka siin koguaeg kedagi süüdistama jne. Hetkel ootan veel pakkumisi mida vahetada, teha või proovida. Ära sai ka mõõdetud vaakum ja selle turbo kella järgi jäi ta sinna 8 ja nõks peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 30.12.12 02:12 Tsiteeri


Ei tohiks unustada, et "limp mode" on aju kaitsefunktsioon selleks, et midagi laiali ei lastaks. Minuteada peaks igal softil see asi sees olema, et rõhk või misiganes muu asi üle käte läheb, siis aju peatab selle peo ja aitab säästa mootorit. Võimalik, et see soft sekkub liiga vara või valel ajal, võimalik, et see soft päästab su mootori purunemisest - täpset vastust nagu ei teagi...

PS ma ei tea, et tartsil oleks AFN mootorile kangemat softi pakkuda... a vb nüüd juba on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.12.12 02:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Ei tohiks unustada, et "limp mode" on aju kaitsefunktsioon selleks, et midagi laiali ei lastaks. Minuteada peaks igal softil see asi sees olema, et rõhk või misiganes muu asi üle käte läheb, siis aju peatab selle peo ja aitab säästa mootorit. Võimalik, et see soft sekkub liiga vara või valel ajal, võimalik, et see soft päästab su mootori purunemisest - täpset vastust nagu ei teagi...

PS ma ei tea, et tartsil oleks AFN mootorile kangemat softi pakkuda... a vb nüüd juba on
Mind huvitab rohkem see, et miks hakkab rõhk alates 3000rpm tõusma? Kui suurem map andur panna, siis ei läheks ta ilmselt limp-i, vb tõesti ei paku tarts kangemat softi, seda saab ilmselt teada kui talle helistaks(mis ka plaanis lähiajal).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnic
huviline

Avatar


Registreerunud 19.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 1.9tdi, A6 C5 Avant Quattro BAU

postitati 30.12.12 09:32 Tsiteeri


Variant võib olla ka see, et turbo kuumkoda liiga väike ja hetgaasid ei mahu välja. WG-ga turbol on lihtne-lükkab klapi lahti ja rõhk läheb maha, aga kui mootoril suuremad pihustid jne. siis võib isegi see 2.5 mootori turbo väikseks jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 30.12.12 09:52 Tsiteeri


Videolt vaadates tundub esmalt imelik see, et miks sul see seier nii kõigub? Rõhukellal seier jääks nagu kinni ja viitaks nagu vaakum vooliku kortsus olekule.
Mille turbo sul sinna aiste vahele on pandud?
Kui suur MAP andur sai vahele pandud?
Kui kuumkoda liiga suur siis ärkabki hiljem.
Olles oma masinal selle optimeerimise modimise kõrval olnud siis tundub väga rõhukaardis mingi probleem olevat. Duty cycle kindlasti kõigub päris mehiselt vahel.
Loginud arvutiga oled masinat? Võrrelnud specified vs actual.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.12.12 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnic
Variant võib olla ka see, et turbo kuumkoda liiga väike ja hetgaasid ei mahu välja. WG-ga turbol on lihtne-lükkab klapi lahti ja rõhk läheb maha, aga kui mootoril suuremad pihustid jne. siis võib isegi see 2.5 mootori turbo väikseks jääda.
Turbo ju 2x suurem kui originaal. Tavaliste pihustitega oli sama jama.

Tsitaat:
Algselt postitas: meelo
Videolt vaadates tundub esmalt imelik see, et miks sul see seier nii kõigub? Rõhukellal seier jääks nagu kinni ja viitaks nagu vaakum vooliku kortsus olekule.
Mille turbo sul sinna aiste vahele on pandud?
Kui suur MAP andur sai vahele pandud?
Kui kuumkoda liiga suur siis ärkabki hiljem.
Olles oma masinal selle optimeerimise modimise kõrval olnud siis tundub väga rõhukaardis mingi probleem olevat. Duty cycle kindlasti kõigub päris mehiselt vahel.
Loginud arvutiga oled masinat? Võrrelnud specified vs actual.
vaakumvoolikuid olen mitmeid kordi üle vaadanud, need on ilusti sirged. Turbo on 2,5 tdi v6 110kw oma. Map on originaal ikka, ei taha sinna suuremat panna kuna, siis laseb ju turbo rõhu arvatavasti põhja niipalju kui map lubab. Ei oska ise seda arvuti värki nii hästi, sõber on vaatas ainult seda duty cycle-t. :) Videos mingi hetk ma sõitsin 4-da käiguga ja mängisin gaasiga vist ka, aga seda ainult mingi hetk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 30.12.12 10:27 Tsiteeri


Läbi neti on midagi raske kontrollida. Küsin veel üht, et kas se "uus" turb sai enne paigaldamist korralikult puhastataud? Videos näeb asi täpselt nii välja nagu turbo labad ei liiguks vabalt. Vahepeal käib kell ju lausa 2,5 bari. Lase kuskil se turboasi üle vaadata. Inimene kelle sellega kogemust on leiab võibolla kohe probleemi üless.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.12.12 10:33 Tsiteeri


RÕHUTAME VEEL SEDA , ET PROBLEEMID OLID KA ORIGINAAL TURBO JA PIHUSTITEGA .
Turbo sai ennem lahti võetud ja puhastatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 30.12.12 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelo
Duty cycle kindlasti kõigub päris mehiselt vahel.
Loginud arvutiga oled masinat? Võrrelnud specified vs actual.

Duty ei kõikunud, alates 1,35bar oli pidev 100%, seega soft üritab rõhku maha saada.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Ärge võtke isiklikult seda mis ma kirjutasin. Lihtsalt kui midagi tarka öelda pole sis ära ütle. Otsime parem probleemile lahenduse mitte ei hakka siin koguaeg kedagi süüdistama jne. Hetkel ootan veel pakkumisi mida vahetada, teha või proovida. Ära sai ka mõõdetud vaakum ja selle turbo kella järgi jäi ta sinna 0,8 ja nõks peale.

Mu vana väsind pump tootis üle 1 bar vaakumit aga lagises. Pumpa pidurit ja vaata kui kiirelt vaakum üles tuleb. Mõõtke ka vaakum enne N75 mitte vaakumpumbast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.12.12 11:02 Tsiteeri


Kas välismaistest foorumistest pole mingit suunda saanud, kes maadlevad sama probleemi otsas?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 30.12.12 12:01 Tsiteeri


Kas suitseb palju? Vastusurve mõõtsid ära? Aju proovisid vahetada?
Kui pihustiotsasid vahetasid kas stendis käisid?
Tee selline trikk, et paned geomeetria kinni sellisesse asendisse, et on täiesti avatud. Kui siis ka limpi viskab ei saa viga olla ei turbos ega vaakumis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristokkk
huviline



Registreerunud 01.12.10
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B8 VW

postitati 30.12.12 15:51 Tsiteeri


Suht mõttetu virin Jyrisoo kallal. Tema ju pole selles süüdi, et sul see mootorimajandus nii piiri peal laiali lendamas oli.
Teistel selliseid jamasid kiibi pärast tekkinud pole, see peaks ju piisav argument olema ning kui ise tahtsid mingit "kangemat" softi kui teistele paigaldati siis peaksid ju teadma, et riskid mootorit rikkuda on ju suuremad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.12.12 15:58 Tsiteeri


Mis mootori majandus laiali lendamas oli ? Siiani on lennanud originaal turbo mootor on siiani sama nagu algul lihtsalt kaan sai remonditud. Samat softi kasutab ka tuttav ja tema autol see töötab. Pole palutud kangemat kui teistel see oli lihtsalt jyrisoo pakutavatest kõige kangem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.12.12 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristokkk
Suht mõttetu virin Jyrisoo kallal. Tema ju pole selles süüdi, et sul see mootorimajandus nii piiri peal laiali lendamas oli.
Teistel selliseid jamasid kiibi pärast tekkinud pole, see peaks ju piisav argument olema ning kui ise tahtsid mingit "kangemat" softi kui teistele paigaldati siis peaksid ju teadma, et riskid mootorit rikkuda on ju suuremad.


Mingit paika panevat probleemilahendust ka on peale selle, et said "ära laksata"?
Arvan, et kui sul ka reaalselt nt. sama olukord oleks, ehk et Freeseri vöi Jyrisoo nahas istuksid, siis käituksid täpselt samamoodi.
Otsest süüdistust pole kellelegi esitatud, on vaid pinnapeale väljaöeldu.


Meeskond/moderaatorid, vötaks ehk vastu otsuse, et parastamine teemadest eemaldada, kui sellest otsest abi pole.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.2% - SQL: 24.8%]