Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  34
Autor:
Pealkiri: Palju siin quattromehi/naisi on? (Vastuseid: 825 | Vaatamisi: 630367)
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 13.10.02 17:20 Tsiteeri
Palju siin quattromehi/naisi on?



Avastasin täna selle foorumi. Väga tervitatav nähtus, loodan et läheb kenasti käima.

Palju siin quattro õnnelikke omanikke on? Ma ei tea, kas see on minu viga (ilmselt), aga ma ei oska küll liikmete nimekirjast välja lugeda, kellel milline audi just parasjagu on.

Mul puht praktiline ja omakasupüüdlik huvi. Tahaks teiste tarkust vajalikul hetkel enda huvides ära kasutada. Aga ehk antakse andeks. Vastu pakun seda piskut, mis endal on õnnestunud mõne kuuga omandada.

Aga teen siis ettepaneku: quattro mehed, andke endast märku!

Mul endal selline masin nagu 200 2.2 T Q Avant, 88, 10V, 147 kW. Vähemalt üks selline paistis siin veel olevat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.02 09:32 Tsiteeri


mul on selline küsimus, et mida sul autol tehtud on, et 147kW võimsust on?

ja see vähemalt üks selline on lihtsalt pilt!
endal sedaan 2.2TQ.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 14.10.02 09:39 Tsiteeri


Tere endal on 134kW
147KW on WR mootoril ja veel mõnel, kuid neid pandi ainult Coupe peale?
Kust mootori said?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reigo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kiire!

postitati 14.10.02 13:36 Tsiteeri
mul kaa 200TQ!



Mul ka Audi 200 2,2 TQ avant 147kw
tahaks teist 147 kw täitsa näha

reigo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 14.10.02 20:48 Tsiteeri


Veel yks ,nagu nimigi ytleb.Audi 200tQ,85a,134Kw,KG mootor,treseri tuning(veljed tiivaääred,tagastange.Välimus veel paras juust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 16.10.02 07:16 Tsiteeri


Sorry, olin paar päeva mujal.

Rõõm näha, et just 200 TQ mehi nii palju on! Igal juhul oleks hea, kui saaks tiba omavahel kogemusi jagada. Mule endal, nagu öeldud, masin alates maist ja teab mis targaks pole veel jõudnud saada. No ja mul sõidab sellega peamiselt naine, ise käin vahest õhtuti või naädalavhetusel kolbe ja turbot lihvimas, sellest siis kogemus.

Aga jah, 147 kW on passi märgitud. Ma ei oska öelda, mis või palju tal tegelikult on. Pole siiamaani ühtegi teist 200-t kapoti alt vaadanud ka, ei oska võrrelda. Nojah, seda Hannese 360hp-d olen küll vaadanud, aga seal ei ole midagi võrrelda...

Kahjuks pilti pole veel teinud, aga tarin digikaamera kaasa ja teen mõned pildid.

Aga mul on selline hübriidvariant, sisustus ja kere on selle üleminekuvariandi omad, aga mootor 10 V. Krt seda teab, äkki on ise kokku lapitud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 16.10.02 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reigo
Mul ka Audi 200 2,2 TQ avant 147kw
tahaks teist 147 kw täitsa näha

reigo


Nonii, vägev. Kunagi miski Automaailma mees väitis, et avant TQ 200-sid on eestis kokku ainult 4 tk.

Mis aastakäik? Kaua sõitnud oled? Probleemid?

Tegelikult võiks ju mingil õhtul täitsa kuskil kokku saada, vaataks masinad üle ja ajaks tiba juttu. Mulle sobiks kas täna või siis järgmisel nädalal. Mis arvad Reigo?

Tegelikult võiks ju korraldada korraga mõned 200TQ kuskile kokku, jaguks juttu kauemaks. Mis arvate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 16.10.02 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Miku
Tere endal on 134kW
147KW on WR mootoril ja veel mõnel, kuid neid pandi ainult Coupe peale?
Kust mootori said?

Äkki viitsid täpsemalt seda mootorite tähistuste (WR, KG etc)asja lahti kirjutada? Mina ei tea sellest midagi. Ainuke asi, mis netist olen leidnud, on 200 T 20V info. Aga päris head asjad, vaadake üle. Ise tegin endale kogu tehnilisest infost failikoopiad ja printisin välja ka.

http://www.sjmautotechnik.com/
http://members.aol.com/c1j1miller/200-specs.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 16.10.02 09:49 Tsiteeri


Minul ka Q

Audi Coupe 2.3 20 DOCH '89

Ise olen rahul

Absolut'il on ka ilus punane 2.6 vist oli Coupe Q

:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.10.02 10:20 Tsiteeri


ei kala minu auto 2.8 V6 Quattro :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mellow
klubiliige



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes Benz C250 AMG 4matic 2015 & Audi S3 2015

postitati 16.10.02 13:22 Tsiteeri


Mul on ka Quattro: S2 (2,2TQ , 169kw,B4 )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 16.10.02 13:33 Tsiteeri


sry @ Absolut

pole Sind koos su autoga miljon aastat näind (viiamti Keilas ;))

viimase uudise lugesin ka sr'i lehelt, et veljed maha parseldasid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 21.10.02 10:35 Tsiteeri


Nuuh quattro mehed :)
Kas olete ilmaolusid nautinud :P
Muide me võiks siis kuskil kokku saada nende turbo massinate ja ka muidu quattrotega???
Ma heameelega vaataks seda 147 kw mootorit.

Või siis peaks varsti tegema uue treffeni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 21.10.02 10:46 Tsiteeri


mina ilma turbota quattro omanik kuid kokkusaamise võiks ju teha talvemõnude nautimiseks näiteks tabasalus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.02 12:23 Tsiteeri


Tsitaat:

Pole siiamaani ühtegi teist 200-t kapoti alt vaadanud ka, ei oska võrrelda. Nojah, seda Hannese 360hp-d olen küll vaadanud, aga seal ei ole midagi võrrelda...


no eks võrrelda ikka ole, kuid eks kapotialune näe 20klapiselt tiba teistsugune välja küll...

Tsitaat:

Aga mul on selline hübriidvariant, sisustus ja kere on selle üleminekuvariandi omad, aga mootor 10 V. Krt seda teab, äkki on ise kokku lapitud?


Ei ole ise aretatud, sellist kooslust (uus sisu, 10v mootor) tegid ikka audi mehed ise, alates 88 aastast vist oligi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.02 12:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Nuuh quattro mehed
Kas olete ilmaolusid nautinud :P


no kohalt läheb küll lahedalt minema, kuid mul nt suvekumm ja libiseb täiega...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 22.10.02 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts
Tsitaat:

Ei ole ise aretatud, sellist kooslust (uus sisu, 10v mootor) tegid ikka audi mehed ise, alates 88 aastast vist oligi.

Tere jälle. Kuidagi kisub vägisi nii välja kukkuma, et algatan mingi arutelu ja siis kaon pikaks ajaks ära. Sorry, töö selline.

Talvemõnusid on juba saanud proovida küll. No mis seal öelda - see on VÄGEV kui hea asi on kiire nelivedu. Sai enam-vähem korralikud talvekummid ka alla vaadatud, tulemus on täitsa nauditav.

Kokkusaamisest niipalju, et tuleb lihtsalt ära teha. Kas äkki keegi viitsiks korraldada? Mulle sobiks enam-vähem kõik õhtused ajad, va. laupäeva õhtu, sest siis olen reeglina kuskil muus Eesti otsas kui Tallinn või siis ametis asjadega, mis roolikeeramisega päris hästi kokku ei sobi...

Uurisin natuke seda mootorite asja ka. Linkide rubriigis tehnilise info all on üks sigahea link kuskile venemaale. Seal on tõesti head infot, eriti mootorite kohta. Kõikide audide-volkarite mootorite tähised ja tüübid (sadu erinevaid) + mõnede tüüpide kohta ka pikem venekeelne jutt.

Enda auto koha pealt jõudsin selle vene saidi ja vin-koodi dekodeerimise tulemusena sinnamaale, et on jah selline tehasevariant olemas. Toodeti 88-90. Mootori tüüp 1B. Samas on samade karakteristikutega mootoreid ka varem tehtud (seesama WR, mis siin läbi vilksas), aga neid pandi a la kupeele jne. Samas ei oska ma öelda, mis vahe neil sisuliselt on, võib-olla ei olegi. Seda tean, et tüüp 2B on sama mootor, aga katalüsaatoriga (mis surmab kahetsusväärsel kombel 7 kW ):(

Reigo, said sa oma siduripedaali korda?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 23.10.02 05:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reigo
Reigo
Reigo.Rusing@mail.ee
056 686 999


Nimi: Margus
meiliaadress: korstnapyhkija@hot.ee
tel: 051 59625

Aga mis siin pikal jorutada, teeme asja täna õhtul ära? Kui ei tule suurt kampa, pole ju ka hullu. Mulle sobiks näit kell 7 kus iganes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.10.02 05:55 Tsiteeri


andke siin ka teada, kus mis ja millal :) ma tuleks ka oma turtsuva mootoriga esiveolisega quattrosid imetlema :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 23.10.02 07:37 Tsiteeri


Tuleks isegi kaema....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reigo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kiire!

postitati 23.10.02 07:45 Tsiteeri


Täna kell 7 saame Rocca al mare parklas kokku....

.... mul pole midagi vaatajate vastu......
aga minu isend kyll vaatamis väärsus ei ole..... Nimi jahh kõva A200 2,2turbo quattro 147kw ........
masin ise ikkagi esimesest maailmasõjast ...ehk 87 aasta ja täielik saan.....pole jõudnud pärast ostmist välimise ilupealegi mõelda....
Mul ikka sita sees rallimise masin..:)

Reigo
ei tahaks valmistada kellegile pettumust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 23.10.02 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reigo
Täna kell 7 saame Rocca al mare parklas kokku....


Mina käsi. Pakun välja siis kuskil seal MC donaldsi juures.

Teemast täitsa väljas, aga oskab keegi öelda kuidas ma saaksin oma pildi oma nime juurde? Ja kus see omanikud kataloog on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.10.02 09:11 Tsiteeri


üritan end ka siis kohale tassida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 23.10.02 09:54 Tsiteeri


ei ole quattro aa lihtsalt audi on ja kui aega tassin end ka sinan rocca..vadnii :D


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 23.10.02 11:01 Tsiteeri


QUATTRO TEAM QUESS WHAT????
Täna õhtul siis avaneb võimalus näha ka üht Audi 100 V-8 3.6 QUATTROT. Aega võttis aga lõpuks sain omanikule augu pähe rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  34
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.3% - SQL: 51.7%]