Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: audi a6 quattro c4 kütte paak (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 15072)
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 01.12.12 20:31 Tsiteeri
audi a6 quattro c4 kütte paak



Kuna kütte paak hakkas lekkima sai hakkatud uurima uute paakide hindasid ja tuli välja et need on üüratud kallid ja kasutatud paake pole ka eriti saada,hakkasin mõtlema et kas seda paaki poleks võimalik klaasplastist teha.ise olen tegelenud plastiga päris mitu aastat ja praktika pagas on suur.sai uuritud materjali vastu pidavust diislile ja bensiinile,tuli välja et ei sulata nad klaasplasti ja ei ohusta mingil muul moel seda,ja tänaseks on asi nii kaugel et vormid valmis ja esimene paak juba ka peaaegu valmis,et mis asjast arvate ja kas on ka huvilisi selle paagile?Et plaanis on hakkata vist varuosade müüjatele väikest konkurentsi pakkuma kuna ei saa aru miks sellise asja eest sellist hinda küsitakse.esmaspäevast loodetavasti panen ka pildid üles.Et mis asjast arvate foorumlased.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taavi9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3,0TDI S-line 09a.

postitati 01.12.12 20:35 Tsiteeri


Kas paak on seest ka nagu originaal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 01.12.12 20:40 Tsiteeri


Paak seest praktiliselt originaal.kõik vajaminevad poldid on sees


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 01.12.12 21:00 Tsiteeri


Orienteeruva hinna võiksid ka panna.

Endal oli aasta alguses C4 quattro paagi otsing käsil.

Tehase originaal oli 1000€, lammari omad kõik üliroostes(puhtaks tehes hakkavad lekkima ka üldiselt) ja ka suht ulmehindadega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 02.12.12 07:25 Tsiteeri


Kui maejalid,töö ja ajakulu kokku arvestada sii kuskil ma arvan et 300Euri ringisaga pigem+ sest olgem ausad jamamist on üpris palju aga eks esimene paak näitab kui valmis on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.12.12 11:19 Tsiteeri


Lihtsalt huvipärast küsin kas se klaasplastist paak rabe ei ole. Originaal plastpaaki pole ma veel katkisõidetuna näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 02.12.12 12:20 Tsiteeri


Endal see tee läbi käidud. Aastaid tagasi vahetult ennem tolle aasta ühte s***mat ilma (2008 Detsember), sai õues lund lükates avastatud kurb asjaolu. Nimelt kuskilt tuli kõva bensulõhna ja lume peale visates ja auto alla piiludes selgus, et paak on mitmest kohast ikka väga kenasti kütusest leemendav. Kuna sõber tuli mulle järgi ja läksime tema autoga Tallinnasse, siis jäi enda auto õuele seisma. Paak oli päeval kurguni täis võetud ja nädal hiljem maale naastes selgus, et pool 80L-sest paagist on emakese maapõue voolanud. Viga oli silmaga nähtav, sest paagi keskel asuva kokku ühendatud valtsi juurest lekkis ikka üsna kõvasti. Sai uuritud Indrekult Palli tnv-lt kas tal juhtub korralikku paaki olema. Juhtumisi oli ja see toimib auto all siiani. Tegin eelnevalt paagi puhtaks ning katsin bituumenmastiksi ja kivikaitsega kenasti ära. Kui veab, saate ka romulatest vms kohtadest suht kena paagi mis teenib teid veel kenad aastad. Pole vaja mingit ulmet leiutama hakata ja plastikpaaki interneti avarustest taga ajama hakata. Anyway tehke siit omad järeldused :) Mina olen siiani selle detailiga rahul :)


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/Audi_benapaak.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 02.12.12 15:08 Tsiteeri


Et seda paaki puruks sõita on rohkem jõudu vaja kui plekist paagil ma arvan kuna saab ta tugevam tehtud just alt poolt kus millegi otsa sõitmise tõenäosus suurem ja rabe see materjal ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 02.12.12 15:22 Tsiteeri


ja ultra 2005 jutt ei käi sellest paagist millest pildi üless panid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmotaa
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.09.12
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.12 16:23 Tsiteeri


võin vabalt 65 euriga komplekse korraliku s4 1992a paagi ära anda.küljes pump jne.pole just palju küsitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 02.12.12 18:01 Tsiteeri


Jah, ikka võib müüa sellise hinnaga ja korraliku paagi. Aga siiski, selle paagi saab ainult üks õnnelik autoomanik.

Aga teemaalgatajale, selline isetegemine pühapäeva korras on vast teretulnud. Kui paak hea ja ostja on nõus raha välja käima, siis miks mitte teha tellimuse peale. Palju toota pole mõtet, uuemaid autosid on ka tehtud, mida inimesed hoolega ostavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 03.12.12 00:14 Tsiteeri


Tegelikult on kõigil C3, C4 ja D11 masinatel sama paak kasutusel, igati väärt ettevõtmine väikeseerias neid tegema hakata. Tõenäoliselt kõige suurem probleem tekib hoopis selle asja vastupidavuse tõestamisega.

Ette toota vist suures mahus pole tõesti mõtet kuid tellimuste peale teha võib ikka. Bensiinpaak on kahjuks selline suur asi mida ei osteta naljalt varuks, pigem ikka tekib probleem ikka siis kui on vana juba nähtavalt otsas.

http://www.upload.ee/image/2876042/clipboard_upped.png


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 03.12.12 14:39 Tsiteeri


Ise oskaksin lisada, et lätis teevad poisid bensiinipaake ümber, parandavad ja teevad ka uusi. Ise lasin oma 1996 aasta A8-le teha paagi ümber, et mahutaks 90 liitri asemel 155 liitrit kütet. Töö maksis 500 oirot ja väga hästi ja korralikult tehtud. Pakuvad muidugi enamus USA Vani-dele paake kuid teevad ka sõiduautole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 03.12.12 17:49 Tsiteeri


Eks survestamised teema nagu nii ära ja eks ise oleme 2 esimest katse jänest kes oma autodega katsetavad ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.12.12 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise oskaksin lisada, et lätis teevad poisid bensiinipaake ümber, parandavad ja teevad ka uusi. Ise lasin oma 1996 aasta A8-le teha paagi ümber, et mahutaks 90 liitri asemel 155 liitrit kütet. Töö maksis 500 oirot ja väga hästi ja korralikult tehtud. Pakuvad muidugi enamus USA Vani-dele paake kuid teevad ka sõiduautole.
Kas kütusepaagi ümberehitamine keelatud ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 03.12.12 18:29 Tsiteeri


Samuti ei tohi veermiku originaalsust muuta. Tulesid ei tohi ümber ehitada. Klaase ei tohi toonida juhi seljatagusest eespoolt. Liiga palju ja võimsaid lisatulesid ei tohi kasutada. Blaaa blaaa blaaa. Saad põhimõttele pihta küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 03.12.12 18:39 Tsiteeri


Kui vaatad A8 põhjaalust siis paaki nagunii ei näe niiet, kes ikka teada saab. Ja kui saabki mis siis, saadavad kordusülevaatusele, unustad passi vahele paarkümmend euri ja uus ülevaatus olemas ning kõik jälle ok. Ilmas ei tohi palju asju teha kuid ikka tehakse mingil eesmaärgil kas siis halval või heal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 03.12.12 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M-plastik
ja ultra 2005 jutt ei käi sellest paagist millest pildi üless panid


Justkui ma ise ei teaks !!! Iga asi nagunii otsitakse välja margipõhiselt. Osadele mudelitele sobib üks/osadele teine. Aga kuna AUDI on Eestis rahvaauto, siis ma eeldan, et võimalus endale korralik paak soetada, kui telefon veidigi peos püsib ja näpud suudavad veidi Ggoogeldada, pole mingi küsimus. Sorry kui ma nüüd eksisin aga mina olen siiamaani kuskilt ikka miskit leidnud ja kõik asjad ei peagi teinekord esimese pauguga sülle kukkuma. Igatahes kui mees ütleb, et ta on vähemalt 15 romulat läbi helistanud, 5 kuulutust erinevatesse foorumitesse üles pannud ja kõikvõimalikesse ostu/müügi portaalidesse soovi kuulutused üles riputanud ja kui sellest pole abi olnud, siis tõstan käed üles ja nendin et "Yes Man - sul oli õigus" Siiani aga andke kuuma!!! NB! Pilt oli näide sellest, kui hea paagi võib kasutatud peast saada - mitte see, et just sellise peaks endale soetama. Sorry kui see lõik vahele jäi aga ma usun, et arvestades Audide kogust Eestis, peaks midagi mõistlikku ikka leida olema :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.12.12 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Tsitaat:
Algselt postitas: M-plastik
ja ultra 2005 jutt ei käi sellest paagist millest pildi üless panid


Justkui ma ise ei teaks !!! Iga asi nagunii otsitakse välja margipõhiselt. Osadele mudelitele sobib üks/osadele teine. Aga kuna AUDI on Eestis rahvaauto, siis ma eeldan, et võimalus endale korralik paak soetada, kui telefon veidigi peos püsib ja näpud suudavad veidi Ggoogeldada, pole mingi küsimus. Sorry kui ma nüüd eksisin aga mina olen siiamaani kuskilt ikka miskit leidnud ja kõik asjad ei peagi teinekord esimese pauguga sülle kukkuma. Igatahes kui mees ütleb, et ta on vähemalt 15 romulat läbi helistanud, 5 kuulutust erinevatesse foorumitesse üles pannud ja kõikvõimalikesse ostu/müügi portaalidesse soovi kuulutused üles riputanud ja kui sellest pole abi olnud, siis tõstan käed üles ja nendin et "Yes Man - sul oli õigus" Siiani aga andke kuuma!!! NB! Pilt oli näide sellest, kui hea paagi võib kasutatud peast saada - mitte see, et just sellise peaks endale soetama. Sorry kui see lõik vahele jäi aga ma usun, et arvestades Audide kogust Eestis, peaks midagi mõistlikku ikka leida olema :)

Quattro paagi leidmine niilihtne vast ei ole.
Kas plastikust paagid on ainult a6 c4 esivedustel? Teab keegi milla tulid plastpaagid. C4 esivedusele ei näe ma nagu mõtet raudpaaki panna kui se katki peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 04.12.12 16:07 Tsiteeri


ultra on optimist ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-plastik
huviline



Registreerunud 01.12.12
Asukoht: kiili
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro 96-.

postitati 13.12.12 15:03 Tsiteeri


Siin siis mõned pildid paagist http://i1336.photobucket.com/albums/o660/M-plastik/DSCN2257.jpg

http://i1336.photobucket.com/albums/o660/M-plastik/DSCN2260.jpg
http://i1336.photobucket.com/albums/o660/M-plastik/DSCN2259.jpg
http://i1336.photobucket.com/albums/o660/M-plastik/DSCN2258.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 13.12.12 16:54 Tsiteeri


Minumeelest on hea idee küll. Aga Quattrote paagid on siis nii erilised ja minev kaup? Huvitav on sellepärast, et mult pole poole aasta jooksul keegi küsinud ka seda, kuigi müügis oli:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
c4v6
huviline

Avatar


Registreerunud 23.06.08
Asukoht: Kilulinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro

postitati 11.01.13 18:09 Tsiteeri


Siin on ikka palju hädalasi koos

Mulle kuluks ka üks korralik quattro paak ära, ma sõidan juba vist juuli ? kuust saati ringi lekkiva paagiga. Paned täis ja saad sõita 600km... dislaga. sweet


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 11.01.13 21:12 Tsiteeri


Kurat ma suutsin ka ca 120l ehk siis kolmel tankimisel pool paaki vastu maad lasta enne kui ära jagasin. Aru ei saand kuna sai hoolega käruveetud kõvasti lumes ja libedal hullatud, koguaeg mõtlesin et kuidas kurat see kulu nii suur on.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 11.01.13 22:26 Tsiteeri


Tervitus kõigile!

C4 quattrodel on see tõesti probleem. Mul oli "õnnelik" juhus see, et ülevaatuselt saadeti tagasi enne aastalõppu - olin kindel et oma A6'ga läbin ülevaatuse ilma igasugu probleemideta, aga niipea kui üles tõsteti siis korduse passi saingi :P Kusjuures ise ei teadnud lekkest midagi ja tuli nagu välk selgest taevast. Esimese hooga olin samuti kindel, et lähen ostan uue paagi, aga peale hinna ilmsiks tulekut ei suutnud kuidagi aktsepteerida tühja metalltünni eest hinda üle 1000 euri...

Nüüd siis uuele ringile, paak just vahetatud.. edu kodanikule idee algatamise puhul!

Terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.4% - SQL: 26.6%]