Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Igaljuhul minul on temaga asjad korras ja rahad käes. Selle ajajooksul olen saanud temast aru nii palju, et ta ei taha probleem... (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 34121)
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 23.10.12 17:14 Tsiteeri
Igaljuhul minul on temaga asjad korras ja rahad käes. Selle ajajooksul olen saanud temast aru nii palju, et ta ei taha probleeme omale.



Teatan ka teile siis. Petab välja autosid.
Isiklikult müüsin talle Aud 80 Avant 1.9 TDI Aastast 1993 värvuseks tumepunane

Käis ise Viitnal järel. Jäi kokkuleppe temaga, et ta maksab pool ära kohapeal ja üle jäänud maksab järgmine kuu 15 ehk siis sept 15. Päev hiljem helistas mulle, et ta jäi autoga vahele kuna puudus kindlustus. Tegelikult politsei andmetel e saanud ta selle eest trahvi vaid see, et all olid nael rehvid. Auto ostu müügi lepingut tal ei ole ja telefonile enam ei vasta. Ka tema naine ei vasta enam. Vaid ainult lubab. Viimaste andmete järgi on auto juba Pärnus. Kuna R*yol on probleeme ennegi ametlikult sellise teemaga siis minu poolt asi antud politseisse ja saab karistuseks ette kavatsetud kelmus.

Kirja eesmärk on teadata ja teistele hoiatuseks. Sellised mehed ei tohiks foorumeid kasutada ja peaks olema IP keeld lausa


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.10.12 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pets34
Teatan ka teile siis. Petab välja autosid.
Isiklikult müüsin talle Aud 80 Avant 1.9 TDI Aastast 1993 värvuseks tumepunane

Käis ise Viitnal järel. Jäi kokkuleppe temaga, et ta maksab pool ära kohapeal ja üle jäänud maksab järgmine kuu 15 ehk siis sept 15. Päev hiljem helistas mulle, et ta jäi autoga vahele kuna puudus kindlustus. Tegelikult politsei andmetel e saanud ta selle eest trahvi vaid see, et all olid nael rehvid. Auto ostu müügi lepingut tal ei ole ja telefonile enam ei vasta. Ka tema naine ei vasta enam. Vaid ainult lubab. Viimaste andmete järgi on auto juba Pärnus. Kuna R*yol on probleeme ennegi ametlikult sellise teemaga siis minu poolt asi antud politseisse ja saab karistuseks ette kavatsetud kelmus.

Kirja eesmärk on teadata ja teistele hoiatuseks. Sellised mehed ei tohiks foorumeid kasutada ja peaks olema IP keeld lausa


Noh jah, siin ei ole muud öelda, kui et: "Järgmine!" Aru ei saa, millega inimesed mõtlevad, kui võõrale inimesele annavad järelmaksu? Kahju muidugi, et üle said.
Mismõttes SAAB karistuseks ettekavatsetud kelmuse? :D Selle alusel esitatakse talle kahtlustus. Kui aga süüd ära ei tõestata, siis jalutab käed taskus minema. Äärmisel juhul saab rahatrahvi.

Inimesed võiks ükskord juba aru saada, et võõrale inimesele järelmaksu anda on lollus. Võõrale eraisikule that is. Juriidilise isikuga on asi vähe kindlam ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 23.10.12 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: pets34
Teatan ka teile siis. Petab välja autosid.
Isiklikult müüsin talle Aud 80 Avant 1.9 TDI Aastast 1993 värvuseks tumepunane

Käis ise Viitnal järel. Jäi kokkuleppe temaga, et ta maksab pool ära kohapeal ja üle jäänud maksab järgmine kuu 15 ehk siis sept 15. Päev hiljem helistas mulle, et ta jäi autoga vahele kuna puudus kindlustus. Tegelikult politsei andmetel e saanud ta selle eest trahvi vaid see, et all olid nael rehvid. Auto ostu müügi lepingut tal ei ole ja telefonile enam ei vasta. Ka tema naine ei vasta enam. Vaid ainult lubab. Viimaste andmete järgi on auto juba Pärnus. Kuna R*yol on probleeme ennegi ametlikult sellise teemaga siis minu poolt asi antud politseisse ja saab karistuseks ette kavatsetud kelmus.

Kirja eesmärk on teadata ja teistele hoiatuseks. Sellised mehed ei tohiks foorumeid kasutada ja peaks olema IP keeld lausa


Noh jah, siin ei ole muud öelda, kui et: "Järgmine!" Aru ei saa, millega inimesed mõtlevad, kui võõrale inimesele annavad järelmaksu? Kahju muidugi, et üle said.
Mismõttes SAAB karistuseks ettekavatsetud kelmuse? :D Selle alusel esitatakse talle kahtlustus. Kui aga süüd ära ei tõestata, siis jalutab käed taskus minema. Äärmisel juhul saab rahatrahvi.

Inimesed võiks ükskord juba aru saada, et võõrale inimesele järelmaksu anda on lollus. Võõrale eraisikule that is. Juriidilise isikuga on asi vähe kindlam ikka.

Kuna mul on olemas fotod ja video materjal koos tõestajaga ja olemas R*yo andmed koos tema allkirjaga , et ta ostis minult auto. Ma päris niisama suusõnaliselt seda ei teinud vaid lasin ikka paberi peale kirja panna. Ja kui politsei oli neid asju kõike näinud siis öeldi mulle mis karistus


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.10.12 17:31 Tsiteeri


Sellisel juhul tõesti, sul on seljatagune enamvähem kindel. Muidugi, siin banaanivabariigis on kõik võimalik. Aga loodame siis, et see tolgus saab paraja karistuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 23.10.12 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Sellisel juhul tõesti, sul on seljatagune enamvähem kindel. Muidugi, siin banaanivabariigis on kõik võimalik. Aga loodame siis, et see tolgus saab paraja karistuse.

Seda loodan ka mina ise.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 24.10.12 01:46 Tsiteeri


Ei taha küll norida aga GOOGLE!!!!

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115303&page=1&highlight=alfarek#pid599921

http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&srange=1-1000&steateliigid=1558042;170167;170165;170164;170168;1558224;301 215;170181;170182;782133;170227;1558023;458584;1558253;458583;170198;170200;170209;170234;170242;170211;301449;170231;170236;170226;1558233;1558232;&a mp;sotsisona=38409260303

http://ee.vlex.com/vid/-60087044

Isiklikult küll ei kipuks sellisele mingit järelmaksu andma, paber või mitte.
Eesti vabariigis on asi kahjuks nii, et selle paberiga võid lõppkokkuvõttes tagumikku pühkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 24.10.12 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika42
Ei taha küll norida aga GOOGLE!!!!

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115303&page=1&highlight=alfarek#pid599921

http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&srange=1-1000&steateliigid=1558042;170167;170165;170164;170168;1558224;301 215;170181;170182;782133;170227;1558023;458584;1558253;458583;170198;170200;170209;170234;170242;170211;301449;170231;170236;170226;1558233;1558232;&a mp;sotsisona=38409260303

http://ee.vlex.com/vid/-60087044

Isiklikult küll ei kipuks sellisele mingit järelmaksu andma, paber või mitte.
Eesti vabariigis on asi kahjuks nii, et selle paberiga võid lõppkokkuvõttes tagumikku pühkida.


Mina ka mitte aga enne müümist vaatasin kõik foorumis läbi ja siis ei olnud midagi tema kohta


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 24.10.12 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:



Mina ka mitte aga enne müümist vaatasin kõik foorumis läbi ja siis ei olnud midagi tema kohta


Minu masina müügi kuulutuste peale tuleb ~1-2 "kas järelmaksuga saab" küsimust nädalas.
Isegi ei tuksata nende peale, mis sest ei mõni lubab pudrumägesid.

Ja kas sa oleksid siis samamoodi teinud, kui mõni "kodutu" inglane/poolakas oleks tahtnud järelmaksuga osta.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.10.12 16:53 Tsiteeri


Kumb ta siis on, R*io või R*yo? Google närib seni veel ilma suurema intellektita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 25.10.12 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kumb ta siis on, R*io või R*yo? Google närib seni veel ilma suurema intellektita.

Tema enda juhilubade järgi ikka R*yo


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 09.01.13 14:48 Tsiteeri


Minuga võttis ta siis nüüd ise ühendust ja lubas mulle selle võla tasuda. Loodame, et ta ka teeb seda siis.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 26.01.13 14:12 Tsiteeri


Aga mees ei suuda oma lubadusi täita. Vaid jutt on see mis tal on. Reaalsus puudub täielikult. Mina pole siiani midagi saanud kuigi mees ise lubas.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 02.02.13 05:45 Tsiteeri


Kui jutt käib samast tumepunasest audi 80 1.9 Tdi-list, siis see oli netis sügisel ka üleval, aga aastaga oli mööda pandud ( 1997 märgitud).
Mis summaa siis mees üritab sind üle lasta???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 02.02.13 12:58 Tsiteeri


Ma usun küll, et see samane audi 80. Selle audiga oligi selline lugu, et ehitati ta 1993a aga tehasest sai välja 1997a ja ARk paberites oligi 1997a. Kuigi sellel aastatl enam 80 ei toodetuid.
Summadest avalikult ei räägiks. Et R*yol endal on see teada ja asjad jäävad jõusse seniks kui tasutud.



Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kui jutt käib samast tumepunasest audi 80 1.9 Tdi-list, siis see oli netis sügisel ka üleval, aga aastaga oli mööda pandud ( 1997 märgitud).
Mis summaa siis mees üritab sind üle lasta???



Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 30.06.13 10:16 Tsiteeri


Lootsin, et sellise jamaga kunagi tegelema ei pea, aga ka minul selle kodanikuga probleeme: pidi postiga saatma mõningaid vidinad, tahtis raha ette saada, aga mida ei ole, on asjad, mis "kohe" saata lubas. Ühel korral sain inimese isegi telefonitsi kätte (hiljem pole õnnestunud), PS'idele aeg-ajalt vastab ja lubab jälle kohe kohe saata, aga tulemust ei ole. Kirjutasin, et lõpetame jama ära ja kandku raha tagasi: ka seda pole juhtunud. Esimene kord lubati asjad mulle kohe saata 6. juunil.

Minu poolt õnneks rahaline kahju marginaalne (25€, õppemaks, et liiga laisk-hooletu olin ja guuglist eelnevalt infot ei kaevanud). Sama tegelase samasuguste tempute kohta leiab infot ka streetrace.org foorumist "Petised foorumis" teemast.

Kui R*yo kellelegi siit foorumist ka mingeid varuosi pakub postiga saatmiseks, siis makske, kui asjad kätte olete saanud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audar
huviline



Registreerunud 22.11.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, A4, A6

postitati 30.06.13 10:59 Tsiteeri





Audi 80 1,9D 50kw http://images.spritmonitor.de/574424.png Audi A4 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/761975.png Audi A6 1,9TDI 81kw http://images.spritmonitor.de/781237.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kevvare
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.13
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.13 11:11 Tsiteeri


Paraku sellistega ei aita miski muu kui ukse taha minna ja kratist kinni võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.06.13 11:59 Tsiteeri


Vahepeal kasutas Agnes2012 ja Agnes2013 nimesid, need sai bännitud. Bännin selle audimees001 ka siis nüüd ära ja kui kellelegi veel mõni selle tegelase topeltkonto silma hakkab, andke teada.

Kõik ta äriteemad võtsin maha. Kui äri teha ei oska, pole seda siin ka vaja teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.07.13 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Pealkiri: tere
Kellelt: mootor88
Kellele: Black
Kaust: Inbox
Saadetud: 03.07.13 16:29
Postitus: tere! mina olen r*yo p*lluste! bännisite minu konto.Niisiis otsin inimesi taga kelle andmed mul on postkastis kellele vaja pakk saata! kust ma need nüüd võtan? ühe inimese leidsin üles.2 veel!
Enne võiks hoiatada.siis kirjutate minu kohta,et ohohoo,et bännisite ka 2 kasutajat veel ära.agnes2012 ja 2013. Kas ei tohi teha minu pereliige kontot või müüa taolisi asju?.keegi pole saanud petta nende kasuajate käest.Need polnud vari kontod ega muud sellist.!lihtsalt bännite ja asi vask? Ma võin anda oma mõnikümmend nime siin foorumis,kes on saanud oma asjad kõik kätte ja rahul.Kui mul tuleb kuskil probleeme,et ma ei saatnud kellegile asju,sest ma ei saa postkastile ligi,siis tuleb teil omal ka vastust anda!

Küllap sul juba need andmed olemas on (või leiad vajadusel), aga kel vaja, küll otsib sinuga ise kontakti. Vasta ainult telefonidele ja kirjadele. Kui kellelgi siiski su kontaktandmeid pole, võib igal hetkel minu poole pöörduda ja saan talle mitu tel nr'i ja meiliaadressi anda.

Meil sind siia vaja ei ole. Audiklubi on eraettevõte ja võib ise valida, kellel lubada enda hallatavas foorumis tegutseda ja kellel mitte, ilma et seda kuidagi põhjendama peaks. Sinu puhul aga vist ei olegi enamuse silmis mingit põhjendust vaja otsida? Sa oled siin ebasoovitav isik. Samuti sinu pereliikmed, kelle nime varjust ju reaalselt sina ise siin tegutseda üritad. Pole siia reaalselt ühtki Agnest äri tegema tükkinud. Kui sa siit heaga eemale ei hoia, läheb see case politseisse. Eraomand ei ole igaühe lükata-tõugata.

mootor88 konto on bännitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 04.07.13 17:43 Tsiteeri


Mees ei ole minuga siiani ühendust võtnud ja raha tal ka kandmata. Viimase kirja mis ta kunagi ammu mulle kirjutas, et kui ma selle teema siin ära kustutan siis maksab. Loomulikult ma sellega nõus ei ole. Maksab siis saab ka kustutatud. teine asi, et ta võib ju tuua paarkümend nime kes kauba kätte saanud aga vist paar sada on kes ei ole või on vale asja saanud.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Smm
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.10
Asukoht: järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.13 19:55 Tsiteeri


Ootan isegi vidinaid, mis pidi 'homme' posti minema. Esimene kord kus selline ylelaskmine...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 05.07.13 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Smm
Ootan isegi vidinaid, mis pidi 'homme' posti minema. Esimene kord kus selline ylelaskmine...

Järelikult ei ole see mees ikka veel lõpetanud.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Smm
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.10
Asukoht: järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.13 11:52 Tsiteeri


Ootan juba 3 nädalat... Kaup sai tehtud enne seda teemat. Suhtlus jätkub facebook'is, lubas täna postitada. Eks näis, annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 05.07.13 11:56 Tsiteeri


Suht kahtlane, et saad aga eks loodame, et saadab paki ära ja saad oma asjad kätte.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 05.07.13 14:06 Tsiteeri


Minule asjade saata lubamises saab kuu, viimati sain PS'i, et "reedel saadan" üleeile. Kirjutasin R*yole vähemalt neli korda oma nime ja telefoninumbri, ma ei usu, et audiclub.ee konto olemasolu oleks ainuke suhtluskanal minuni jõudmiseks, kui inimene tõesti tahaks lubadusi täita.

Smm, igatahes anna teada, kas saad oma asjad lõpuks kätte või mitte...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.1% - SQL: 30.9%]