Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mootor käib ebaühtlaselt külmast peast (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1598)
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 11.12.04 16:47 Tsiteeri
Mootor käib ebaühtlaselt külmast peast



Sai endale soetatud 2 pool kuud tagasi uus autoke. Kõik oli ilus ja korras välja arvatud see, et mootor käis ebaühtlaselt. Tühikäigul oli kõik ok aga kui gaasi juurde andsin siis hakkas mootor nii öelda vales taktis tiksuma. Sai käidud diagnostikas seal öeldi et võib olla lamdaandurid põlevad puhtaks võibolla mitte. Seal oli ka mingi releega väike kala aga selle tegid korda ja siis sai nädal lamdaandureid puhtaks põletatud. :D See oli päris tore. Mure on tegelikult see et asi tundub suht ok aga külmast peast on ikka sama jama, kui mootor läheb soojaks, siis on 2.6 V6 mootori hääl ilus ja paitab ainult kõrvu. Äkki oskaks keegi jagada oma teadmis selles suhtes, et kas kõik V6 teevad niisugust nalja külmast peast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cado
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Harjumaa. Keila lähedal.
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2,6.Q .Bmw 525 24v

postitati 11.12.04 16:57 Tsiteeri


Minu oma töötab ka külmalt normaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bremann
huviline



Registreerunud 26.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2,3E 1989

postitati 11.12.04 22:22 Tsiteeri


Sain just sellisest probleemist lahti. Kontrolli üle kõik õhuvoolikud ja ühendused, mul oli ühel plastmassist jullal pragu sees. Külmast peast pöörded kõikusid ja tühikäigul gaasi andes jättis vahele. Käisin kahes kohas diagnostikas enne kui asi selgeks sai. Julla ise maksis audi esinduses mingi 25 krooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 11.12.04 23:04 Tsiteeri


mul oli ka eelmine auto 2,6 v6 ja täpselt sama. lambade vahetusel järel läks korda. kütusekulu külmast peast vähenes ka. lambdad vahetusega oli minu meelest ca 2500 krooni


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 12.12.04 07:32 Tsiteeri


Aga äkki oskate öelada kas on mingi vahe originaal ja universaal lamdaanduritel? Kütusekulu tundub küll suur, linnas 14 aga selles ma arvan on süüdi lühikesed otsad (10 km) ja külm mootor.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 12.12.04 09:40 Tsiteeri


külm mootor kindlasti tõstab kütusekulu aga kui lambda on uimane või hakkab tööle tükk aega peale mootori soojenemist, siis just külmade sõitude ajal edastab ajule vale infi. sellest ka veel suurem kütusekulu. ma olen kindel, et peale vahetust kütusekulu langeb. kas just rohkem kui liitri võrra, see on iseasi. teine pluss on see, et mootor hakkab ühtlasemalt tööle. eriti just külmaga.

teine asi on veel, miks peaks lambda ära vahetama - katalüsaatorid lähevad läbi, kuna küttesegu on vale.

originaal või universaal? ma ei ole kuulnud universaallambdadest. pigem kas a või b varuosad? teoreetiliselt peaks originaalid kauem kestma. ma ise ostsin forssist b-varuosana ja töötasid 2 aastat ilusti. siis müüsin auto maha, küllap nad töötasid ka kauem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 12.12.04 10:05 Tsiteeri


Tänan. Eks peab siis jõulupreemiat ootama. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cado
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Harjumaa. Keila lähedal.
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2,6.Q .Bmw 525 24v

postitati 12.12.04 10:21 Tsiteeri


Universaalsed lambdad on täitsa olemas.
Bemaritel aga valmistavad need väga tihti probleeme eriti 24.v mootoritel kas neid probleeme esineb ka audidel nendega ei oska öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]