Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC KALENDER 2013 - tellimine lõppenud (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 35734)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.12 08:01 Tsiteeri
AC KALENDER 2013 - tellimine lõppenud



Pärast aastast pausi jätkame head mitmeaastast traditsiooni, seekord juba kuuendat korda. Kalender on oma tuntud headuses - erinevad autod, aastaajad ja võttekohad.
Kalender on trükitud kvaliteetsel poolläikival paberil. Sees on 12 A3 suuruses fotot.

Näidis eelmisest kalendrist, selle aasta oma on suhteliselt identne.

http://sergeizjuganov.com/temp/kalender2011.jpg



Tellimine:
Foorumikasutajad:
Tellimiseks palun saata mulle privaatsõnum, kuhu märkige oma nimi, kalendrite tellitav kogus ja asukoht, kujul: pprz - 10tk – Tallinn. Midagi muud kirjutada pole vaja, v.a. juhul, kui on tekkinud küsimused.

Neile, kes ei ole foorumikasutajad:
Kui te ei oma kasutajakontot audiclub.ee foorumis, palun tellimiseks saata e-mail aadressil sergei[at]sergeizjuganov.com, kuhu märkige oma nimi, asukoht ja kalendrite tellitav kogus, kujul: pprz - 10tk – Tallinn

Tellimuse kinnituseks on teie nimi selle postituse all nimekirjas.
Panen teile südamele, et tellides sooritaksite ülekande esimesel võimalusel. Nii on mugavam mulle ja teile.

Hind:
Klubikaardi omanikele 12.-, klubikaardi puudumisel 14.-,
Smartpostiga saatmisel lisanduvad saatmiskulud 5.- (kuni 5tk). Soovitav siiski seda varianti kasutada vaid äärmisel juhul, katsume klubiliste abiga hakkama saada.

Kalendri tellimise ja maksmise tähtaeg on 16.11.2012. Soovitav on siiski teha seda esimesel võimalusel.

Jagamine:
-Kalendrid valmivad detsembri keskel ja esimesel võimalusel toimub jagamine Tallinnas, mille kohta antakse foorumis teada.
-Reeglina jõuavad kalendrid klubiliikmete abiga ka mujale (tavaliselt Tartu, Pärnu, Haapsallu, Viljandisse, Rakverre, Saaremaale ja Hiiumaale), kus samuti toimuvad jagamised. Täpsema info saamiseks jälgige foorumit alates detsembrist!

Juhul, kui soovite saada oma kalendrit Smartposti teeninduspunktidest, siis palun märkida teile sobiv kaubanduskeskus, oma pärisnimi ja telefoninumber.
Vaatamata sellele, et postiga saates on kalender pakitud mullidega pehmesse ümbrikusse, ei saa mina vastutada selle eest, et firma seda tervelt teieni toimetab!


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.12 06:49 Tsiteeri


Üks autodest, mis leidis oma koha kalendris...

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/665762_10151461840099816_284010781_o.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 16.10.12 13:29 Tsiteeri


Ainuüksi juba selle pildi pärast tasub soetada kalender! :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaspar36
huviline

Avatar


Registreerunud 01.04.12
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 29.10.12 08:09 Tsiteeri


Kas kalendrisse tulevad foorumlaste autod?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.12 06:11 Tsiteeri


70% jah, ülejäänud minu tutvusringkonna autod, keda/mida foorumis ei ole.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.12 05:37 Tsiteeri


Kallid klubilised, aega pole enam palju jäänud. Kellel veel tellimata ja maksmata, siis soovitan teha seda asap ja osta oma sõbrale-kolleegile-naisele-mehele üks tore jõulukingitus.

Seniks üks "sünkroonujumise" teaser :)


http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/665563_10151500346689816_1623060604_o.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.12 07:38 Tsiteeri


Uuendasin maksnute nimekirja. Tegelt ka on pooltel maksmata või teete lihtsalt nalja? :)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 06.11.12 14:20 Tsiteeri


Pärnu omad võiks koos saatmise tellida v läheb keegi järgi vms.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 07.11.12 00:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Pärnu omad võiks koos saatmise tellida v läheb keegi järgi vms.
Teen õhtul makse ära ja võin Pärnu omad ise ära tuua vajadusel.

EDIT: Tegin ka just makse ära. Kui Pärnu omad soovivad, siis ma võin nad Tallinnast Pärnu toimetada :) Juhul kui keegi teine ei satu sinna kanti muidugi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.12 06:27 Tsiteeri


Kas on keegi, kes jätab ostmata selle tõttu, et ei tea, mis autod on kalendris? Kas panen üles nimekirja või soovite näha pilte?


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 07.11.12 06:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kas on keegi, kes jätab ostmata selle tõttu, et ei tea, mis autod on kalendris? Kas panen üles nimekirja või soovite näha pilte?


Siis ei jää ju üllatusmomenti kalendri kättesaamisel - ei pooldaks ennem kalendri kättesaamist piltide näitamist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 07.11.12 16:39 Tsiteeri


Ära pane pilte ja, üllatust tahaks;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.11.12 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kas on keegi, kes jätab ostmata selle tõttu, et ei tea, mis autod on kalendris? Kas panen üles nimekirja või soovite näha pilte?


Mina ei jäta niikuinii ostmata, piltide vaatamise vastu pole mul ka midagi. Ainult nimekiri võib-olla midagi eriti ei paku. Ma juba suur poiss, jõuluvana ei usu ja mingit üllatust ka nagu nahka ei keera.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.12 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kas on keegi, kes jätab ostmata selle tõttu, et ei tea, mis autod on kalendris? Kas panen üles nimekirja või soovite näha pilte?


Olen selle küsimuse peale nüüd palju mõelnud ning järeldusele jõudnud, et juhul, kui ma ei tea, millest ma ilma jään, olen ma ilmselt suhteliselt ükskõikne. Kui mul oleks silme ees pildid, mis südame tuksuma panevad, oleks oluliselt lihtsam otsust langetada ehk palju raskem EI öelda.

See on siis nende inimeste vaatevinklist, kes ei tea, KAS kalendrit osta.

Nagu näha, siis juba veidi üle 100 inimese on nö pimeostu teinud, ehk neil ei ole sisulist vahet, mis fotod kalendris on, usaldatakse juba teada ja tuntud kvaliteeti : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 13.11.12 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Nagu näha, siis juba veidi üle 100 inimese on nö pimeostu teinud, ehk neil ei ole sisulist vahet, mis fotod kalendris on, usaldatakse juba teada ja tuntud kvaliteeti : )

Kes eelnevalt kalendreid soetanud, see vaevalt pimeostu vöi pörsas kotis ostuga riskinud on.
Nt. 2011 oli vägagi muljetama panev.
Tunduvalt kaunim, kui Selveri lärakas seinal.
Kindlasti kasutage vöimalust ja soetage pakutav kalender, ei mingit kahetsust!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.12 07:32 Tsiteeri


Tundub, et homseks oli kavandatud viimane tellimise ja maksmise päev. Kuna saadan faili alles järgmisel nädalal trükki, siis pikendame tellimuse aega ja tähtajaks on 22.11. Ja kuna kõik tahavad kalendrit asap kätte saada, siis enam ei hakka venitama.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 18.11.12 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kas on keegi, kes jätab ostmata selle tõttu, et ei tea, mis autod on kalendris? Kas panen üles nimekirja või soovite näha pilte?


Olen selle küsimuse peale nüüd palju mõelnud ning järeldusele jõudnud, et juhul, kui ma ei tea, millest ma ilma jään, olen ma ilmselt suhteliselt ükskõikne. Kui mul oleks silme ees pildid, mis südame tuksuma panevad, oleks oluliselt lihtsam otsust langetada ehk palju raskem EI öelda.

See on siis nende inimeste vaatevinklist, kes ei tea, KAS kalendrit osta.

Nagu näha, siis juba veidi üle 100 inimese on nö pimeostu teinud, ehk neil ei ole sisulist vahet, mis fotod kalendris on, usaldatakse juba teada ja tuntud kvaliteeti : )


Kalendert on ju ikka vaja, ja see 14eurot küll kedagi vaevalt nüüd vaesemaks teeb:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.12 13:29 Tsiteeri


Jah, kaua pole jäänud. Meeldetuletus neile, kes pole veel ära maksnud.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.12 15:05 Tsiteeri


Ja ongi läbi seekord. Ma käisin küll pangas viimati 2012/11/11 16:00, nii et kellel veel maksmata märgitud, kuid ülekanne tehtud, ärge muretsege. Täna õhtul vaatan üle ja vajadusel saadan u2u meeldetuletuse.

Kes soovib veel lahkuva rongi peale hüpata, siis tehke kohe ülekanne ja pange u2u teele.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.12 08:24 Tsiteeri


Tõenäoline, et kalendrid saavad järgmise nädala lõpuks valmis. Täpsem info saabub esimesel võimalusel siia foorumisse.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bengt
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.12
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2007 Honda Cr-v Exetucive

postitati 29.11.12 10:39 Tsiteeri


Tere!

Kas on veel võimalik tellida audi clubi kalendrit, oleks ise ka nõus tellima.Või olen ajast maha jäänud.



Bengt


There is no school like the oldschool and I'm the [roppus] headmaster
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kaharm
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.07
Asukoht: Tallinn - Luhamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 3B & S2 ABH & Coupe V6 & 1x V8 PT & 1x V8 ABH & S4 AAN & 90Q & Roheline NIVA 1.7 & Punane..

postitati 29.11.12 12:23 Tsiteeri


Jäin ka rongist maha, kui mõni kalender peaks ülejääma olen nõus ära võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 29.11.12 16:29 Tsiteeri


kui keegi hiljaks jäi ostuga, ega juurde enam tellida ei saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.12 19:13 Tsiteeri


Tehke ülekanne pangakontole ja saatke privaatsõnum kogusega, siis panen juurde.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oudi
huviline



Registreerunud 01.05.12
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 20:03 Tsiteeri
kalender



kuna siis kalendreid hakatakse jagama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.8% - SQL: 33.2%]