Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sodi bensubaagis (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 948)
tarmo13
huviline



Registreerunud 21.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi nüüd Toyota

postitati 09.12.04 18:55 Tsiteeri
Sodi bensubaagis



Tere

100/1,9l/84 a baaagis ulbib miskit ringi....paar korda päevas tõmbab vooliku umbe, aitab kui benapumba(asub isendil kapoti all ja elektriline) juurest voolik lahti kiskuda ja tagasi puhuda.
Nüüd muidugi soovitate paak ära puhastada, kuid momendil pole raha ega kanalit kuskilt võtta.
Mul kuskilt kõrva jäänud et paagis see on kah miski peenike sõel ja seda saab sealt paagi peal oleva luugi kaudu eemaldada.
Kui hästi selle jubina sealt kätte saab ja kui tihe ta on..äkki see sõel üsna umbes omadega. Ühesõnaga kas on mõtet ja kuidas seda teha, kui kergelt ta sealt kätte saab ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 09.12.04 22:14 Tsiteeri


mul on olnud sama jama. ilmselt oled kuskilt sitta bensiini saanud ja see kas midagi lahi leotanud või ise mingi tynnipära olnud. mul läks täpselt samamoodi umbe peenike metallfilter mis on pumba kyljes. puhastasin seda mingi 5-6x. tulemuseks oli 2-3km sõitu ja kogu lugu.tookord olin piisavalt loll et asi väga lihtsalt lõpuks lahendada-nõelaga paar suuremat auku filtrisse ja asi hakkas toimima:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.6% - SQL: 67.4%]