Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Petis (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 8147)
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 08.09.12 07:33
Petis



Järgmine petis siin foorumis. Kasutab kasutaja nime audimees001.
Ostab autosi kokku ja lubab maksta 2 tööpäeva jooksul.Jätke ta nägu hoolikalt meelde ja ärge tehke temaga mitte mingit tegemist.

PALUN JAGAGE SEDA PILTI!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.09.12 07:35


Ja milles on probleem? Maksab ta siis 2 päeva jooksul või mitte? Kelle näo ja miks meelde peaks jätma?:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 08.09.12 07:38


Petise nimeks R*io P*lluste.
Omal selline kokkupuude sellise mehega, et ostsin talt ühe audi. Reiol ei olnud masina kohta tehno passi anda ja lubas mulle omaniku andmed anda juba sama päeva õhtul. Sellest on möödunud juba pea kaks kuud aga andmed mida ta lubas anda pole ma veel saanud. Telefonile enamjaolt ei vasta, kui vasta et tegeleb veel asjaga. Kahtlane tüüp tundub olevat.
Foorumi huvilised ja klubi liikmed olge selle mehega hästi ettevaatlikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 08.09.12 07:39


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ja milles on probleem? Maksab ta siis 2 päeva jooksul või mitte? Kelle näo ja miks meelde peaks jätma?:D


Ma ei tea miks pilt läbi ei tulnud siia lehele.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 08.09.12 07:57


Vahepeal oli terve facebook seda esimese posti teksti täis.
Ma ei mõista kuidas saavad praegusel ajal inimesed nii sinisilmsed olla, et teevad selliseid ostu-müügi tehinguid kus raha/dokumente lubatakse hiljem.
Samas miks peaks mingisugune üldehitusfirma tegelema autode müügiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.12 19:11


Tere Audi foorumi rahvas! Kasutaja nimega audimees80 laimab ilma ühegi aluseta mind petiseks ja muud säärast!
Räägin teile loo: ostis minult sõiduki audi 80 ja hinnaga 200 eurot ehk kuusakoski hind:) mille ma olin vahetult ostnud ilma dokumentideta.Autol olid õiged reg.nrid küljes.Dokumente ei saanud ma seepärast,et müüjal ei olnud neid kuna olid elukaaslase käes keda ta pole näinud 3 aastat.Audimees80 ostis ta minult samamoodi.Jah lubasin talle anda kontaktid kust võiks pabereid leida jne.Aga pole minu süü,et telefonitsi kätte ei saada seda ,kes müüs mulle sõiduki.Olen talle öelnud kust ma ta soetasin ja kust firmast saab tema kontaktid.See on tema asi neid edasi otsida.Ütleb,et ma ei tohigi osta seaduslikult ilma paberiteta autot,aga ise ostis samamoodi. Kahtlane tundub siin tema kuna ma pole ainuke kellel on temaga kohe peale ostu mingi probleem olnud.Aga muidu teda eriti ei tunne ja halvustama ei hakka.Aga mees ähvardab kuis jaksab.! Olen öelnud lähme koos politseisse kui muu ei aita,aga jahh:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.12 19:21


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Järgmine petis siin foorumis. Kasutab kasutaja nime audimees001.
Tegemist on suure valeliku petisega kes esindab ennast Alfarek OÜ juhatajana.
Ostab autosi kokku ja lubab maksta 2 tööpäeva jooksul.Jätke ta nägu hoolikalt meelde ja ärge tehke temaga mitte mingit tegemist.

PALUN JAGAGE SEDA PILTI!!!




Mida ma sinult olen ostnud olen ja lubanud maksta 2 tööpäeva jooksul kasutaja AUDIMEES80 ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 10.09.12 20:06


Sellise erapooletu kõrvaltvaatajana jääb ka mulle arusaamatuks inimeste sinisilmsus...või ehk oleks õigem öelda lollus, eriti, kui arvestada, kui tihti räägitakse kõikjal meedias igasugu petuskeemidest jms asjadest.
Lisaks, audimees80 räägib ju iseendale vastu- esmalt ta väidab, et audimees001 ostab autosid kokku ja paar postitust hiljem kirjutab, et ostis ise audimees001 käest Audi :o Võta nüüd siis kinni ja saa aru.
Loo point on ikkagi see, et loll saab ka kirikus peksa ja oma vigadest EHK õpitakse ning ei olda järgmine kord nii naiivne.

PS. niisama guugeldades jätab OÜ Alfarek kah huvitava mulje... lihtsalt guugeldage ja tehke omad järeldused. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.12 20:29


Mina audimees001 ehk siis laimatav audimees80-ne poolt sooviksin,et audimees80 ütleks siin kogu Foorumi ees keda ma siin petnud olen? Kõik inimesed kellega on siin kokkupuuteid olnud on saanud minuga õigel moel asjad aetud.Pole siin Foorumis kunagi kellegagi probleeme olnud.Olen ostnud,müünud jne ilma ühegi aga-ta jne! Soovitan mitte audimees80 juttu tõepähe võtta!!!

Tõsi jah oli mul probleeme ühe sõidukiga,aga mitte midagi tõsist!Sõidukiks ei olnud audi ega ka Siit foorumist pärit isiku käest ostetud.Ostsin mäned kuud tagasi sõiduki Chrysler stratus mille kohta polnud müüjal ostumüügilepingut.Kuna TRa soovis raha kiiremini kätte saada sõimas mind petiseks ja riputas selle fb üles.Auto kätte saades sai ta pool raha kätte ja Täna 10.09.2012 sain ma vajalikud paberid ja klaarisime asja ära.Tänaseks on sellega kõik korras ja probleem lahendatud.

JA kindlasti siin audi foorumis ilma igasuguse aluseta ja valede teadmiste olemasolul ei ole õige kedagi hukka mõistma hakata nagu seda teeb AUDIMEES80.

Kui ta tunneb,et temale on tehtud ülekohut,siis palun pöördugu seaduse poole!

Loomulikult on see hea kui kellegi eest hoiatatakse,aga kui see ikka kindlasti päris nii ei ole ja mitte midagi asjadest ei tea,siis on see ikka halb kui asjatult nime määritakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 10.09.12 20:39


Palun lõpetage see lasteaed ära omavahel ja rääkige asjad selgeks. Siin ei ole selleks kõige õigem koht, üksteist sõimata ja emotsioone välja elada.
Kumbki on millestki valesti aru saanud ja ei ole kas ostja selgeks teinud, mida ta ostab või ei ole müüja müünud seda, mis kuulutuses kirjas või mida iganes, aga proovige see asi ennem omavahel inimeste moodi selgeks ajada, ennem, kui kellegile pori näkku loopima minnakse.

Olen ka halbu tehinguid teinud ja kedagi selles süüdistada tahtnud, kuid siiski tuleb lõpuks peeglisse vaadata ja tõdeda, et ise tegin ja ise vastutan. Kui üks oli nii loll, et ilma paberiteta midagi teise käest ostis, siis on see puhtalt tema probleem ja pärast kedagi selles süüdistama minna, et ise mõelda ei osanud, on juba hilja ja alusetu.

Õppige oma vigadest ja elage edasi - selle teema arendamine midagi paremaks kindlasti ei muuda.

Päikest teile mõlemale audimehed ja proovige asi kuidagi humaansel viisil ikka selgeks teha omavahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.12 20:42


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Palun lõpetage see lasteaed ära omavahel ja rääkige asjad selgeks. Siin ei ole selleks kõige õigem koht, üksteist sõimata ja emotsioone välja elada.
Kumbki on millestki valesti aru saanud ja ei ole kas ostja selgeks teinud, mida ta ostab või ei ole müüja müünud seda, mis kuulutuses kirjas või mida iganes, aga proovige see asi ennem omavahel inimeste moodi selgeks ajada, ennem, kui kellegile pori näkku loopima minnakse.

Olen ka halbu tehinguid teinud ja kedagi selles süüdistada tahtnud, kuid siiski tuleb lõpuks peeglisse vaadata ja tõdeda, et ise tegin ja ise vastutan. Kui üks oli nii loll, et ilma paberiteta midagi teise käest ostis, siis on see puhtalt tema probleem ja pärast kedagi selles süüdistama minna, et ise mõelda ei osanud, on juba hilja ja alusetu.

Õppige oma vigadest ja elage edasi - selle teema arendamine midagi paremaks kindlasti ei muuda.

Päikest teile mõlemale audimehed ja proovige asi kuidagi humaansel viisil ikka selgeks teha omavahel.



Üks väga õige ja mõistlik jutt on see!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.09.12 20:43


Jääb möistmatuks, et kas selleks oli vaja uut teemat teha.
Keegi vöiks selle teema kleepida kasvöi siia, kuna enese möistus seda teha ei luba. (Ei oska :) )


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 10.09.12 20:51


Ära ürita oma nime puhtaks pesta. Täida oma lubadused ja asi klaar. Mina tahan vaid masina dokumente mida sa masinat müües mulle lubasid. Minult on paljud inimesed siit foorumist asju ostnud. Pole veel siiamaani probleeme olnud. Ja ma ei taha ka edaspidi kellegiga probleeme. Isegi mitte sinuga audimees001. Teinekord võta oma telefon vastu kui sulle mitu korda helistatakse. mitte ära vaheta telefoni numbreid ka pidevalt. Ja kui sinu automüügi tausta väheke uurida on sul ennemgi probleeme olnud. Olen mõne inimesega rääkinud kellele sa oled auto müünud.
Täna helistasin sulle vähemalt 4-5 korda ennem kui sa telefoni suvatsesid vastu võtta.
Pea oma lubadust. Lubasid homme linna minna ja infot hankida. Jään ootama kiiret tegutsemist. Helista mulle kui info olemas või paprid käes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.09.12 20:56


Palun lahendage enne oma probleemid, kas telefonitsi, meili teel vöi foorumisisese postkasti (U2U) kaudu.
Kui on mingi lahend leitud, edastage teade modedele vöi meeskonnale, vöimalikult täpse infoga ja antud lingi viitega.
Lingi viitega saab ehk kaudselt ennast pinnapealse infoga kurssi viia, tehtamaks edasine otsus.
Seniks arvan, et lukustame teema.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.2% - SQL: 37.8%]