Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Teeme head 2012 ehk jagame jälle helkureid! (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 38389)
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 02.11.12 11:41 Tsiteeri


Tänan kõiki tagasiside eest ning tore teada, et helkurid meeldivad.
Veelkord tänan kõiki annetajaid !!!


Kõigile teistele vahepealseks infoks, et AC meeskond teeb teeb viimaseid ettevalmistusi nimekirja koostamisel kellele helkurid lähevad.

Helkurite jagamisel üritame kaasata ka Politsei, et jagatavatest helkuritest oleks maksimaalselt kasu.

Kuna isiklikult varem ei ole seda nn projekti juhtinud siis ei oska ajaliselt ning täiendava info osas midagi lubada. Isiklikult aga teen kõik, et kui kõik on 100% kindel siis siia tekiks nimekiri koolidest kellele helkureid annetati ning kui võimalik siis ka veidike nn tõendusmaterjali :) .


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.13 10:47 Tsiteeri


Mul on omal 2 väikest last maal kes peavad koolibussilt tulles kõndima maantee serva kaudu koju. Arvan et sellistes kohtades ja tihti hämaras-pimedas oleks mõistlikum teha kohustuslikuks lastel helkurvestide kandmine.Väikestest helkuritest on selgelt vähe turvalisuse tagamiseks.
Võibolla kui peaks uuesti soov olema teha nn helkurikampaania ...siis äkki juba lastele helkurvestide kampaania.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
LastResort
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.10
Asukoht: Jõhvi/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 "00.a 1.9l 85kw Quattro

postitati 14.11.13 20:33 Tsiteeri


Helkurvestite teemast oleksin ise ka huvitatud, kuna väikestel lastel kaovad pidevalt helkurid ära. Enda põnnidega pidevalt sellised juhtumid.


Debiilsus ei tule maha sooja vee ja seebiga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.11.13 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: LastResort
Helkurvestite teemast oleksin ise ka huvitatud, kuna väikestel lastel kaovad pidevalt helkurid ära. Enda põnnidega pidevalt sellised juhtumid.

Helkurvest on väga hea idee!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.11.13 20:43 Tsiteeri


Ise elan küll linnas a koertega jalutamas käies neil helkur vestid. Silma järgi hinnates on ikka väga kaugelt näha. Kas see aasta ka tuleb helkurite ost / annetus? Oleks ka endal pisike huvi paari helkuri vastu :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 03.02.14 19:48 Tsiteeri


Keegi kollektsionäär müüb oma helkureid maha.

AudiClub.ee logoga
Audi märgiga


Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 03.02.14 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Kas see aasta ka tuleb helkurite ost / annetus? Oleks ka endal pisike huvi paari helkuri vastu :)


+1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.02.14 23:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: K1KaZ
Keegi kollektsionäär müüb oma helkureid maha.

AudiClub.ee logoga
Audi märgiga


Kuigi see kogus on väike, siis on selline klubi logoga nänni müümine rangelt keelatud ja taunitav. Need on tehtud heategevuslikul eesmärgil ja kuulusid jagamisele. Peab välja selgitama nende päritolu aasta. Mõnel aastal oleme teinud võimaluse osta endale. Üks selline põhjus on siin, miks mina kunagi sellele vastu olin, et igaüks saab osta. Oli see päris esimene aasta, kui tegime Tartu klubilistega selle kampaania - kõik ainult jagamiseks.

EDIT: Kui kellelgi on seal konto, siis palun edastage sealt mõni kontakt minule. Ma veidi uuriks tausta. Kui nii ei saa, siis teen ikka ise konto.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 04.02.14 01:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
EDIT: Kui kellelgi on seal konto, siis palun edastage sealt mõni kontakt minule. Ma veidi uuriks tausta. Kui nii ei saa, siis teen ikka ise konto.


Kuna tegu oksjoniga, siis enne oskjoni võitu müüja kontakte ei näe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 04.02.14 07:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kuigi see kogus on väike, siis on selline klubi logoga nänni müümine rangelt keelatud ja taunitav. Need on tehtud heategevuslikul eesmärgil ja kuulusid jagamisele. Peab välja selgitama nende päritolu aasta. Mõnel aastal oleme teinud võimaluse osta endale. Üks selline põhjus on siin, miks mina kunagi sellele vastu olin, et igaüks saab osta. Oli see päris esimene aasta, kui tegime Tartu klubilistega selle kampaania - kõik ainult jagamiseks.


Miks see keelatud ja taunitav on? Inimene maksis nende eest ja enam ei ole vaja - las müüb, kui tahab. Sama teema oleks ju igasuguste särkide, softshell jakkide jms. puhul. Ma ei suuda kuskilt välja lugeda, et selline müümine keelatud oleks. Kui oleks tasuta jaganud, siis oleks teine teema, kuid kui ise oma raha eest ostetud, siis ei näe probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.02.14 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kuigi see kogus on väike, siis on selline klubi logoga nänni müümine rangelt keelatud ja taunitav. Need on tehtud heategevuslikul eesmärgil ja kuulusid jagamisele. Peab välja selgitama nende päritolu aasta. Mõnel aastal oleme teinud võimaluse osta endale. Üks selline põhjus on siin, miks mina kunagi sellele vastu olin, et igaüks saab osta. Oli see päris esimene aasta, kui tegime Tartu klubilistega selle kampaania - kõik ainult jagamiseks.


Miks see keelatud ja taunitav on? Inimene maksis nende eest ja enam ei ole vaja - las müüb, kui tahab. Sama teema oleks ju igasuguste särkide, softshell jakkide jms. puhul. Ma ei suuda kuskilt välja lugeda, et selline müümine keelatud oleks. Kui oleks tasuta jaganud, siis oleks teine teema, kuid kui ise oma raha eest ostetud, siis ei näe probleemi.


Siinkohal nõustun Märdiga, samamoodi müüakse ju foorumis ja foorumi väliselt muid Eesti Audi Klubi logodega asju. Ise näiteks ostsin nii omale praktiliselt uued klubi logodega põrandamatid ja ma ei näe siin mitte mingit probleemi. Ja helkurid on suure tõenäosusega antud isik ise ostnud või saanud mõne tuttava käest, kes on need klubilt ostnud. Pealegi, kui neid jagati ka klubiga mitte seotud inimestele, siis ei tohiks ka olla probleemi, kui mõni klubiga mitte seotud isik need ära ostab ja kannab.
Aga rääkides helkuritest. Tahaks isegi neid osta, seega kui kellelgi vedeleb paar sellist (oksionil olevad ümmargused ei paku huvi) kasutamata helkurit, võib teada anda. :)
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
http://ott.ee/audiclub/helkur/audiclub_helkur.jpg



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.02.14 17:25 Tsiteeri


Klubi sümboolika ja selle kasutamisel on omad reeglid. Ja ma kirjutasin ka, et tahan välja uurida, millise kampaania ajal neid tehti ja need ostetud on.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 04.02.14 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Klubi sümboolika ja selle kasutamisel on omad reeglid. Ja ma kirjutasin ka, et tahan välja uurida, millise kampaania ajal neid tehti ja need ostetud on.


Me kõik teame, et on reeglid, kuid seal ei ole ühtegi sõna selle kohta, et klubi sümboolikaga tooteid ei tohi edasi müüa - välja arvatud kleebised autol ja numbrimärgialused, mis on reeglites täpsustatud selle koha pealt. Keegi ei tohi omavoliliselt klubi sümboolikaga tooteid toota, kuid edasi müümist see ei reguleeri.
Seda kas need on jagamiselt saadud või ostetud, ei suuda Sa niikuinii tuvastada, kuna helkuritel puudub seerianumber ja lõppkokkuvõttes ei ole sellel mingit tähtsust. Pole mõtet mingi paari helkuri müümise pärast nii leili minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.02.14 19:48 Tsiteeri


Mina ei ärritu selliste asjade peale. Häirib see aga küll. Las ma ise uurin ja annan siis teada, kas ajasin asjata pilli lõhki v9i mitte. Ehk pole probleemi, st kui need on kampaaniast, mil nees tehti igaühe oma tarbeks. Hilisemaks müügiks pole neid kindlasti tehtud. Ja selle juures võiks vähemalt mingi hea tava põhimõttest kinni hoida. See summa, mida sealt nende müügist saada võib ei tee kedagi rikkamaks. Seda ma ei aja taga. Ehk siis uurin veidi ja vbla tõesti on kõik ok. :-)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.02.14 23:15 Tsiteeri


Müüjaks on veidikese teistsuguse hobiga inimene. Nimelt kogus kunagi helkureid. Noh, tore. Nüüd siis kadus asja vastu vist huvi ja müüb need maha. Minu meelest teeks ta rohkem headmeelt kui need lihtsalt mõnesse lastekodusse viiks, aga ju on kollektsioon, millest ka teisi erilisi helkureid samas portaalis müügis, omanikule kõrge sentimentaalse väärtusega ja sellest on raske ilma rahata loobuda. Las siis jääb nii, sest otseselt keeldu ju ei ole.

Aga sama imelik oleks soov.ee-st näha kuulutust, kus müüakse klubi sümboolikaga numbrialuseid. Nimetage mind kiiksuga, aga mind see häiriks. Jäägu see teema nii nagu on, see 6 euri teda vaesemaks ei tee ja rikkus pole kunagi häbiasi olnud.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.02.14 07:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Aga sama imelik oleks soov.ee-st näha kuulutust, kus müüakse klubi sümboolikaga numbrialuseid.


Roland - selle kohta on ka eraldi reegel ja seda teha ei tohi - need on kaks täiesti erinevat asja, kas müüakse klubi sümboolikaga muud nänni, või siis auto külge käivat sümboolikat, mille kohta on väga selged reeglid kehtestatud ja ühte patta neid panna ei saa ega tohi.

3.1 Auto külge kinnitatav sümboolika

Auto külge kinnitatavat Sümboolikat võib paigaldada ainult Audi külge. Sümboolika jagamisel lähtutakse põhimõttest, et Eesti Audi Klubi liikmed on inimesed, mitte autod. Seega eeldatakse, et Klubiliikmele väljastatud auto külge kinnitatav sümboolika kandub auto vahetuse puhul edasi klubiliikme järgmisele Audile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.02.14 11:21 Tsiteeri


Kas Sa ei saanud aru minu eelmisest postitusest, kus mainisin, et see asi jääb sinnapaika? Samuti ütlesin, et mind see häirib. Kedagi teist mitte, mõni peab seda lausa normaalseks. Lugu läbi. :)

On sul veel vaja vaielda? Mul tekib varsti tuju küll selleks. Aga siis u2u selle jaoks. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.02.14 11:38 Tsiteeri


Ma lihtsalt ootan, et Sa enda poolt väljaöeldut tõestad või siis lükkad ümber, mis puudutab ranget keeldu ja taunitavat tegevust - kust selline info tuli, et see on rangelt keelatud ja taunitav tegevus. Meeskonna liikmena jagad foorumis reeglitega vastuolulist infot. Kuskile U2U kalevi alla ma seda küll ei taha peita:

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kuigi see kogus on väike, siis on selline klubi logoga nänni müümine rangelt keelatud ja taunitav.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.02.14 12:51 Tsiteeri


Nu vaata, sa unustad ühe asja. Mis on ka siit läbi käinud. Taunitav on see seljuhul kui need helkurid on pärit näiteks aastast 2008, kui sai neid tellitud ainult jagamise eesmärgil. Kuna siis sai asja esimest korda tehtud ja pakke üle eesti saadetud, mille jagamisest pidid kõik pildid saatma. Mõnel polnud see võimalik ning mul ei olnud kontrolli, et kõik oleks jagatud. Mõistad?

Veelkord toonitan, hea tava. Guugelda, kui selle tähendust ei tea. Ja veelkord siis ütlen, et tahtsin uurida tausta, sain selle teada ja jätan asja sinnapaika. Sina vatrad teema lõpuks nagu alati kuust ja juustust ehk milleski muust, millest "arutlemine" alguse sai.

PS! Õhtuks koristan niikuinii selle arutelu siit. Senikaua las olla kõigile nähtav ja hinnatav. Igaüks teeb omad järeldused.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.02.14 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Nu vaata, sa unustad ühe asja. Mis on ka siit läbi käinud. Taunitav on see seljuhul kui need helkurid on pärit näiteks aastast 2008, kui sai neid tellitud ainult jagamise eesmärgil. Kuna siis sai asja esimest korda tehtud ja pakke üle eesti saadetud, mille jagamisest pidid kõik pildid saatma. Mõnel polnud see võimalik ning mul ei olnud kontrolli, et kõik oleks jagatud. Mõistad?

Veelkord toonitan, hea tava. Guugelda, kui selle tähendust ei tea. Ja veelkord siis ütlen, et tahtsin uurida tausta, sain selle teada ja jätan asja sinnapaika. Sina vatrad teema lõpuks nagu alati kuust ja juustust ehk milleski muust, millest "arutlemine" alguse sai.

PS! Õhtuks koristan niikuinii selle arutelu siit. Senikaua las olla kõigile nähtav ja hinnatav. Igaüks teeb omad järeldused.


Sa rääkisid üldiselt klubi nännist, et see on rangelt keelatud ja taunitav, mitte konkreetselt helkuritest aastast 2008. Ise Sa muutsid selle arutelu üldiseks, mitte mina ega keegi teine. Ja ise oled mulle veel korduvalt öelnud, et loed korduvalt oma postituse ennem läbi, kui postita nuppu vajutad ja 70% postitustest ei jõua üldse avalikuse ette. Oi kuidas ma sain mööda pükse, kui julgesin sellise üldise lause kirja panna, kus ma peensusteni detaile ei täpsustanud - kaasaarvatud Sinu käest tuli sellist sappi, et paha hakkas. Kohe oleks pidanud rääkima 2008a. tasuta jagatud helkuritest.

Google-dada võiksid ise - hea tava ei võrdu sõnaga taunitav. Ära targuta ennast paremast küljest näitamiseks. Oleksid selle "eeltöö" ennem ära teinud, mitte kohe kõike, mis sülg suhu toob, välja paisanud, oleks see arutelu olemata taaskord.

Kuust ja juustust vatrad praegusel juhul siiski Sina, ehk üritad ennast kännu taha ära peita, mitte ei tunnista, et eksisid oma sõnavõtus. Miks Sa kustutad ära selle arutelu, mis peaks vägagi konstruktiivse kriitika ja arutelu alla kuuluma, mida mitte mingil tingimusel ei tohi ära kustutada. Kui Sa seda tõesti teed ja mingeid sanktsioone sellele ei järgne, siis on jälle kord tõestus sellele, et klubis on võrdsed ja siis mõned teistest palju võrdsemad, kes võivad enda suurendatud õigusi oma väljaöeldud jama peitmiseks kasutada. Kaua selline kinni mätsimine jätkub?

Sain kõik öeldud ja minu poolt out :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 05.02.14 13:31 Tsiteeri


mtaudi: Kas sa saad kunagi inimese moodi ka käituda ja hoida oma suu maas? Terve foorum on sinu "tähelepanekute" tõttu igas rubriigis umbes ja igas teemas on sul peaasjalikult vaja sõna võtta isegi siis, kui toimub arutelu, heategevus või mistahes lahenduste välja töötamine. Küll aga paistab alati selgelt välja vaid SINU ÕIGE ARVAMUS ja terve foorum võiks sinu jälgedes käia. Nii need asjad ei käi, arvesta ikka teiste arvamusi, soovitusi ja vaateid ka. Peetakse ehk sinustki rohkem lugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.02.14 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
mtaudi: Kas sa saad kunagi inimese moodi ka käituda ja hoida oma suu maas? Terve foorum on sinu "tähelepanekute" tõttu igas rubriigis umbes ja igas teemas on sul peaasjalikult vaja sõna võtta isegi siis, kui toimub arutelu, heategevus või mistahes lahenduste välja töötamine. Küll aga paistab alati selgelt välja vaid SINU ÕIGE ARVAMUS ja terve foorum võiks sinu jälgedes käia. Nii need asjad ei käi, arvesta ikka teiste arvamusi, soovitusi ja vaateid ka. Peetakse ehk sinustki rohkem lugu.


Et oleks üks kord ja selgelt kõik välja öeldud:

  • Miks ma pean suu maas hoidma - miks ma olen Sinust või kellegist teisest halvem ja ei või arutellu astuda? Olen väga mitmes teemas konstruktiivset arutelu maha pidanud ja mis selles halba on - kas asi ongi lihtsalt selles, et selleks postitajaks olen mina?
  • Terves foorumis ei ole ma sõna võtnud ja ei kavatse seda kunagi teha - väga liialdatud - teemasid, kus ma ei ole sõna võtnud, on kümneid kordi rohkem, kui neid, milles olen
  • Igas rubriigis ei ole ma sõna võtnud - väga üle pakutud jälle, et mina olen kõik umbe ajanud - ma ei krjutanud vahepeal nädal aega siia mitte midagi, kuna ei olnud midagi kirjutada - milles see väljendub, et just mina olen foorumi umbe ajanud
  • Kui ma igas teemas sõna võtaks, oleks mul rohkem postitusi, kui kõikidel teistel kokku - jälle räigelt liialdatud
  • On väga palju kasutajaid, kes võtavad võrreldes minuga kordi rohkem sõna
  • Praegusel juhul ei saa me rääkida MINU ÕIGEST ARVAMUSEST, vaid sulaselgelt kirja pandud reeglitest, mis kehtivad kõigile ja mida valesti tõlgendati
  • Ma ei üritagi tervet foorumit enda jälgedes käima panna - miks Sa jälle liialdad - miks te peidate probleemi tegelikku olemust minu apsakate või loomuse taha. Kõnni mööda, kui ei meeldi, kuid ma julgen oma arvamust avaldada ja ka selle eest seista
  • Kõikide arvamusi, soovitusi ja vaateid austan täiel rinnal, kuid see, kui meeskonna liige sellise veksli välja käib, mis klubi reeglitega kuskilt otsast kooskõlas ei ole, siis nõuan selgitust, miks nii sai välja öeldud. Olen korduvalt ja päris mitmes teemas ka nendele inimestele takka kiitnud, kes mulle üldse ei sümpatiseeri, kuid see ei ole foorumi kontekstis üldse oluline, vaid oluline on see, mis öeldake, mitte kes ütleb.
  • See, kui palju keegi kellestki lugu peab, ei ole minu mure ja selle pärast ma kellegi ees lömitama ei hakka - mul on õigus oma arvamusele ja siinkohal pidin ma vajalikuks see asi selgeks arutada, sest reeglites sellist punkti ei ole, kus keelatakse klubi logodega tooteid edasi müüa - välja arvatud kleebised autol ja numbrimärgialused, mis on eraldi reegliga välja toodud


Sa oled jumala normaalne vend Simo, kuid ma ei saa aru, millest on selline vastuseis tekkinud - selline meeskonnale pugemine ei vii ka mitte kuhugi. Kui ma olen enda usaldusväärsuse Sinu silmis kaodanud, kuna julgen ja tahan teatud teemad selgeks arutada, siis vabanda väga - selline ma olen ja nii on - ma ei taha kellegile halba ja üritan alati väga viisakaks jääda ja selliseid üldistavaid tekste väldin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.02.14 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Sa rääkisid üldiselt klubi nännist, et see on rangelt keelatud ja taunitav, mitte konkreetselt helkuritest aastast 2008. Ise Sa muutsid selle arutelu üldiseks, mitte mina ega keegi teine. Ja ise oled mulle veel korduvalt öelnud, et loed korduvalt oma postituse ennem läbi, kui postita nuppu vajutad ja 70% postitustest ei jõua üldse avalikuse ette. Oi kuidas ma sain mööda pükse, kui julgesin sellise üldise lause kirja panna, kus ma peensusteni detaile ei täpsustanud - kaasaarvatud Sinu käest tuli sellist sappi, et paha hakkas. Kohe oleks pidanud rääkima 2008a. tasuta jagatud helkuritest.

Ashoo. Tänud teatamast. Siit edasi tuli ka teksti, mille kustutasin igaksjuhuks.
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Google-dada võiksid ise - hea tava ei võrdu sõnaga taunitav. Ära targuta ennast paremast küljest näitamiseks. Oleksid selle "eeltöö" ennem ära teinud, mitte kohe kõike, mis sülg suhu toob, välja paisanud, oleks see arutelu olemata taaskord.

Sain kõik öeldud ja minu poolt out :)

Vale on öelda "sülg suhu toob". Ma mõtlesin kohe selle peale, et kas on kindlast aastast need pärit. Ei osanud Sinuga arvestada paraku. Järgmine kord tean, et kirjutan Sinu jaoks kõik üksipulgi välja. :)

Ja.

Sai nagu niiviisi ju kirja pandud.
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Las siis jääb nii, sest otseselt keeldu ju ei ole.

Ja.
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
...aga mind see häiriks. Jäägu see teema nii nagu on...

Vabanda, Märt, et Su tunded järjekordselt riivatud said, kui kustutamisest rääkisin. Kustutamine on sellepärast vajalik, et OT on see alates minu postitusest.
Hea tava pole mina sõnaga taunitav võrdsustanud. Aga las jääb seegi teema siis. Ma ei saa tunnistada, et oleksin eksinud, kuid olen öelnud, et mind see häiris ja uurin asja tagamaid. Need said ka selgeks ja probleemi alge kui seda nii võib nimetada, on olemata. Ehk siis, tegin postituse, uurisin tagamaid, probleem puudus, aga mind lihtsalt häiris isiklikus plaanis see. Kirjutasin, et teema on ennast ammendanud ja teatasin, et õhtu lõpuks eemaldan üleliigse, mis helkurite jagamisse ei puutu. Kas see sobib? :) Või sai sapine? Lihtsalt küsin, et järgmine kord teaksin kuidas seda pikka arutelu vältida.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.02.14 14:06 Tsiteeri


Kuna ma olen Märdiga selles osas ühel meelel, et helkurite ja muu taolise nänni kohta ei ole kusagil reeglites midagi otseselt välja toodud ja ei näe nende müümises midagi taunitavat ega keelatut, siis hetkel kriitika Tema suunas pole põhjendatud. Kuigi Ta on varem foorumis sõna võtnud teemadel, millega ise kursis pole ja siis raiunud, et just Temal on õigus ja ka suutnud teiste inimeste öeldnust/kirjutatust lugeda välja vaid seda, mida Tema näha soovib ning sellega nii mõnelgi ajanud harja punaseks, ei saa nüüd igavesti kohe sama arvata ja vanu asju üles kaevata. Kõik eksivad ja vigadest õpitaksegi (LOODETAVASTI).
See kuidas Roland seda alguses sõnastas, kõlas ka minu meelest nii, nagu tegemist oleks mingi seaduse/reegli rikkumisega, kuid tegelikult see nii ju pole!? Selles osas aga peab nõustuma Rolandiga, et heategevuslikul eesmärgil jagatud asjade hilisem turustamine lihtsalt ei ole heade tavadega kooskõlas (aga see jääb siiski juba igaühe enda südametunnistuse kanda). :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.02.14 14:15 Tsiteeri


Väga hästi kirjutatud - R-I-X ja Roland. Sai kenasti otsad kokku tõmmatud. Kui nüüd sellisel kujul hilisõhtuni üleval kõik on, siis on minu poolt kõik OK ja võib teema lõppenuks lugeda - minu poolt kummardused mõlemale, et vaatamatta sellele, et asi hakkas ära kiskuma, sai asi ilusti ja tsiviilselt kokku tõmmatud, kuid las olla õhtuni üleval, et kõik, kes tunnevad vaidluse lahenduse üle huvi, saaksid seda lugeda.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kirjutasin, et teema on ennast ammendanud ja teatasin, et õhtu lõpuks eemaldan üleliigse, mis helkurite jagamisse ei puutu. Kas see sobib? :) Või sai sapine? Lihtsalt küsin, et järgmine kord teaksin kuidas seda pikka arutelu vältida.


Sobib küll - nii on OK!

Veelkord kummardused minu poolt ja rohkem seda teemat OT-ga ei risusta - taaskord Lilleke out:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 82.3% - SQL: 17.7%]