Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kerenumber (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 6471)
ivohi
huviline



Registreerunud 18.03.10
Asukoht: Tallinn/Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: B3Q

postitati 24.07.12 11:05 Tsiteeri
Kerenumber



Äkki keegi oskab mind valgustada kere nr teemal.
Konkreetne probleem on selles, et otsin A6 (C5) abs andurit ladu24.ee poest ja seal on kirjas näiteks, et Sobivus: Monteerimiskoht: esisild vasakul | kuni kere.nr.: 4B-X-060000
Küsimus on selles, et mis ma sellest kerenumbrist välja loen ja kust ma selle auto pealt vaatan. Võiks arvata, et see on vin koodi järgi, aga otsest sarnasust ei märka.
Kiire otsingu peale ei leidnud ka midagi selle kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 24.07.12 11:45 Tsiteeri


Kere nr on täpselt sama asi mis VIN. Auto passis on ta olemas ja autol peaks olema mootori taga tulemüüri ülemise ääre peal. Lisaks vist kuskil mootoriruumis parema tiiva ülemises ääres (enda c4 on seal metallist plaat VIN-iga)). Pagaasnikus ehk on kuskil mingi valge kleeps kus Vin peal koos käigukasti, mootori jms tähistega.

VIN algab vist kõigil Audidel WAUZZ sealt edasi tuleb mudeli tähis. 4B siis C5 kerega Audil. Edasi muud koodid, mis võivad erinevad olla, oleneb keretüübist, mootorist, lisavarustus jms. Sellest ehk seal ka -X-
Lõpus viimased 6 numbrid näitavad, mitmes see konkreetne kere tehasest välja tulles oli.

http://www.autohausaz.com/audi-auto-parts/audi-vehicle-identification-numbers.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Javest
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.12 11:26 Tsiteeri


Mis aasta auto on? See X = 1999

W = 1998
Y = 2000
1 = 2001

jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.18 19:49 Tsiteeri


Tere!

Elustaks selle vana teema


Sama mure, ei saa ka aru sellest kerenumbri süsteemist: Kerenumber kuni: 4B-X-020 000 / Kerenumber alates: 4B-X-020 001

Vaatasin ladu24-st pooltelje otsa, aga pakub 2te erinevat varianti, ühel sisehambumine 27, teisel 30, välimine mõlemal 38.

Kas keegi seletaks palun, mis moodi ma seda vin koodist vaatan, panen vin koodi ka: WAUZZZ4BZ1N00716


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 06.02.18 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: välek
Tere!

Elustaks selle vana teema


Sama mure, ei saa ka aru sellest kerenumbri süsteemist: Kerenumber kuni: 4B-X-020 000 / Kerenumber alates: 4B-X-020 001

Vaatasin ladu24-st pooltelje otsa, aga pakub 2te erinevat varianti, ühel sisehambumine 27, teisel 30, välimine mõlemal 38.

Kas keegi seletaks palun, mis moodi ma seda vin koodist vaatan, panen vin koodi ka: WAUZZZ4BZ1N00716


Sul sobib kuni 4B-X-020000 sest Z on enne X-i ja sul ka enda VIN vigane, 17 kohta on see pikk.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.18 20:26 Tsiteeri


Sorry jaa, üks 7 jäi vahelt ära WAUZZZ4BZ1N007716, nüüd on õige.

Aga äkki sa selgitaks pisut seda Z on enne X-i, ma saan aru, et jutt käib vin koodi 9st kohast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.02.18 09:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: välek
Sorry jaa, üks 7 jäi vahelt ära WAUZZZ4BZ1N007716, nüüd on õige.

Aga äkki sa selgitaks pisut seda Z on enne X-i, ma saan aru, et jutt käib vin koodi 9st kohast.


Minu valduses olev tabel üldse Z ei annagi mudeliaastaks. Minu auto VIN koodis on igaljuhul kümnes number mudeliaasta, mis on D ja 2013.
Sul peaks olema 1 ja 2001 mudeliaasta. 9-s koht vin-is on midagi muud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.18 14:10 Tsiteeri


10es nr näitab jaa aastat, aga yanekk kirjutas, et Z on enne X, siis ma ei saagi aru, mis ta mõtles sellega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 08.02.18 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: välek
10es nr näitab jaa aastat, aga yanekk kirjutas, et Z on enne X, siis ma ei saagi aru, mis ta mõtles sellega.


Lugesin "üleridade", ehk siis see tähe teema.
Kui vaatad vähe kvaliteetsemat asja, siis tuleb ka reaalne sobivus sinu masina VIN koodiga välja.
Ja kõike ei tasu uskuda mida meie kohalikud varuosa kataloogid pakuvad, leidub tõeliseid "google otsetõlke" pärleid, endal peaks mingi arusaam asjast enne olemas olema.

Sulle sobilik peaks olema siis selline.

Sisehambumus rattapool: 27
Läbimõõt 1 (mm): 27.94
Välishambumus ratta pool: 38
Hammastehulk ABS-rõngas: 45
Rõngastihendi läbimõõt (mm): 59.5
ABS-rõngas-Ų (mm): 81
Liigendläbimõõt (mm): 100
Pikkus (mm): 101
Liigendtüüp: Kugelgleichlaufgelenk
Keermemõõt: M16x1.5x72
Mehhaaniliselt töödeldud: ilma avavuseta siseosal


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.18 11:43 Tsiteeri


Seda arusaama asjast ma üritangi saavutada, aga mingi lünk oleks nagu sees selle kere nr kuni/kere nr alates.

Aga põhimõtteliselt tegin ma nii, võtsin ühe online kataloogi
Valisin sealt oma auto
Siis võtsin sealt pooltelje otsa, siis PR-koodi järgi T7T, 2.4 121kw mootor, mis mul on ja sain seal 2koodi,
üks kere kuni F>>4B-X-020 000 ja teine F 4B-X-020 000>>
Seal tegelt periood ka kirjas, aga sellest kere nr kuni/alates ei saand päris täpselt aru, et mismoodi seda VIN koodist tuletada.
Polnud lihtsalt kindel asjas.



https://www.upload.ee/image/8015260/pilt.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.02.18 11:54 Tsiteeri


Sinu number on ju väiksem, kui 020 000, seega esimene variant. Pole ju raske.
Tee pildi suurus korda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.18 10:59 Tsiteeri


Pole jah keeruline, kasutaja yanekk pakub kaks postitust üleval pool teist varianti, mille sise hambumus 27 ja teie esimest,
mille sisehambumus 30 :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.02.18 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: välek
Pole jah keeruline, kasutaja yanekk pakub kaks postitust üleval pool teist varianti, mille sise hambumus 27 ja teie esimest,
mille sisehambumus 30 :D:D


Kui ühel mudeliaastal on toimunud teatud kerenumbrist muudatus, siis ei jäägi muud üle, kui uskuda seda numbrit, või siis tellida 2tk. :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
välek
huviline

Avatar


Registreerunud 30.12.10
Asukoht: abja
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.18 12:44 Tsiteeri


See kere nr 4B-X-020 000, milleni kuni/alates, kas see X tähistab seal aastat või saan ma valesti aru, X on 99 aasta, mul on 2001.
Või saan ma valesti aru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.02.18 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: välek
See kere nr 4B-X-020 000, milleni kuni/alates, kas see X tähistab seal aastat või saan ma valesti aru, X on 99 aasta, mul on 2001.
Või saan ma valesti aru?


Nii on õigesti aru saadud jah


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.7% - SQL: 38.3%]