Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: tahaks endale jälle Audi osta (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2200)
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.03 14:08 Tsiteeri
tahaks endale jälle Audi osta



niisis vajadus endale olude sunnil jälle odevam liikur soetada ja arvasin et se võiks jällegi audi olla ja jällegi 100
siit siis konkreetsem küssa, kas keegi teab sellest masinast midagi täpsemat
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=29537


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 04.04.03 06:34 Tsiteeri


Ei oska muud öelda ,et siga ilus auto on.Võta omanikul sabast kinni ja minge Rain Aava juurde .Sealt peaks suht täpse ülevaate auto seisukorrast saama. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 07:24 Tsiteeri


Kahjuks ei tea, kuid piltide pealt vaadates paistab küll väga korralik ja hoitud olevat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 04.04.03 07:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja alambe
niisis vajadus endale olude sunnil jälle odevam liikur soetada ja arvasin et se võiks jällegi audi olla ja jällegi 100
siit siis konkreetsem küssa, kas keegi teab sellest masinast midagi täpsemat
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=29537


See on parem :)

http://www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php?tid=1061


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 08:33 Tsiteeri


kusjuures ma ka tahtsin küsida, et äkki oleksid 200 huvitatud, see mms oma ja siis veel vask, mõlemal uue sisu ja libelingiga masinad...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 09:32 Tsiteeri


ei tahaks eriti quattrot ja metsikut lisadelasu nii vanale autole, need kipuvad peavalu valmistama, mul sellist niisama kulgemise masinat rohkem vaja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 11:08 Tsiteeri


räägi siis parem summast mis välja käia on...
siis teada mida pakkuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 04.04.03 11:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja alambe
ei tahaks eriti quattrot ja metsikut lisadelasu nii vanale autole, need kipuvad peavalu valmistama, mul sellist niisama kulgemise masinat rohkem vaja


OT kyll, aga sellist venda näen ma kyll esimest korda kes quattrot ei taha, see muidugi sygavalt maitse/eelistusete asi jälle :) Aga lisadehunnikut pole mõttet karta, kõik on remonditav/taastatav ja samas selle aastakäigu audidele ei pandudgi selliseid lisasid peale, millega iga teine autoelektrik hakkama ei saaks, niiet muretsemiseks pole suuremat põhjust.

Samas see revali audi, noh see et ta igaltpoolt lakutud ja limpsitud on, ning silikooniga kõik voolikud ja liistud yle imatud, see ei tee veel korralikku autot. See on selline visuaalne värk, et inimene tuleb ohh vahi kui ilus ja uus jne. ja pärast omanikuks saamist on yllatus kui suur, et roolilatt pritsib 2 l/h õli näkku ja karteris ei seisa mahl sees jne.

Niiet jah nagu siin eelpool mainiti, võta omanik ja audi kaenlasse ja minge venna juurde kes matsu jagab ja lase pill yle kaeda, samas kui asi on ylikorralik jne. siis oleks see 41 tonni isegi mingilmääral põhjendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 11:46 Tsiteeri


q mulle meeldib vägagi, aga hetkel vaja lihtsalt liikumiseks masinat, kui tähtsamad asjad aetud, kui auto siis vaatan endale kindlasti q ja midagi uuemat kui sigar
no selle sigari kliima kohta pole ma näiteks küll kuigipalju kiitvaid sõnu kuulnud ja muidugi kõike saab parandada ja vahetada, aga kas asi alati ka otstarbekas on, ei tahaks nagu nii et aastaga laod pool auto väärtusest veel remondi alla.

no üle 50k.- ei tahaks välja käia


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 04.04.03 12:08 Tsiteeri


Mis sa jupsid, et ei taha. Ikka võta quattro, talvel on sõidumõnu nii suur, et ei taha mitte tuppagi minna enam .. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 12:12 Tsiteeri


no ma arvan et järgmine talv mul seda autot enam pole, eks näis mis ostan peab võimalikud autod üle vaatama ja eks siis otsusta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 05.04.03 01:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja alambe
no selle sigari kliima kohta pole ma näiteks küll kuigipalju kiitvaid sõnu kuulnud


No minukäest kuuled, töötab imeilusti ja kärab mis kole. Ja ma ei usu et minul eesti kohta ainuke sigar millel kliima töötab probleemivabalt.
Niiet ära jonni :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.03 21:36 Tsiteeri


no eks iga l**s kiidab oma v***u:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 19.5% - SQL: 80.5%]