Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kahtlane kiri (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 5240)
sass01
huviline



Registreerunud 08.11.10
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.12 23:11 Tsiteeri
Kahtlane kiri



Teema siis selline, et üks tegelinski tahab autot osta ja ta on välismaalane arvatavasti leedukas,
saatis siis 2 järgnevat kirja, millest esimesele olen vastanud.
Paksus kirjas minu vastus.

From: Sander
Subject: RE: Audi A4 '96
To: tomluric@yahoo.com
Date: Sunday, May 20, 2012, 3:04 AM


> Motors24 kasutaja Tom (tomluric@yahoo.com) soovib lisainformatsiooni Audi A4 '96 kohta:
>
> aš noriu žinoti savo paskutinę kainą, kol mes kalbame apie mokėjimo, reikalingas skubus atsakymas
>
> I want to know your last price before we talk about the payment, urgent response is needed

My last price would be, -___-€.

Hello,
Am very glad it still available and I'm ok with the price, I'm going to send uou a bank draft cheque with an additional amount for shipping, if you are interested, please get back to me with these details below to issue out the cheque :
Your name:
Street address:
City:
Zip Code:
State:
Country:
Mobile number:
Immediately i receive your information above, I ensure that you will receive the payment in a couple of days time. Quicker response to this will be favorably appreciated.
Tom

Just see teine kiri kuidagi väga imelik, äkki on kellegil sarnaste tegelinskitega kogemusi olnud? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 21.05.12 23:22 Tsiteeri


Unusta ära, tavaline pettuskeem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 22.05.12 02:54 Tsiteeri


Kui mina oma c5 müüsin siis tuli umbes taoline tekst...
Vastasin kirjale kus ta küsis auto kohta natuke infot.
Järgmiseks sammuks oli,et äkki saadaks autost rohkem pilte jne siis vaatasin,et asi on maru kahtlane.
Autost oli niigi palju pilte.
Seega blokeerisin saatja ja kustutasin kirjakastist ära. Mine tea pärast enam autot majaees pole! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.05.12 07:55 Tsiteeri


Ma tahaks neile "I want to know your last price" meestele alati vastata, et sulle topelt. :) Kes vähegi müügiga tegeleb, saab neid erinevates keskkondades mitu tk päevas. Reaalsel huvilisel on teistsugused küsimused ja üldjuhul ta üldse hoopis helistab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erki23
huviline



Registreerunud 02.07.10
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: quattro

postitati 22.05.12 08:55 Tsiteeri


Mulle tuli paar päeva tagasi samalt saatjat sarnane tekst. Ei hakkanud vastama kirjale kuna tegu ilmselgelt pettusega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sass01
huviline



Registreerunud 08.11.10
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.12 10:45 Tsiteeri


Andsin talle hr EV presidendi aadressi, las saadab tollele oma tsekke. :D
Muidu sain teada juba mis skeemiga tegu on.
Kopeering teisest foorumist:

Mul oli kunagi sama keiss... Õnneks läks hästi ja auto jäi alles :D

Petuskeem on väga hea. Tüüb saadab sulle tseki. Kui tsekk kohal on, imestad, et tsekil on summa suurem (mul oli vähemalt 3500€)
Kui oled talle vastanud, et sain tseki kätte. Kirjutab ta sulle, et väga tore, kui käid pangas, makstakse see summa sulle välja, anna see ülejäänud raha inimesele
kes tuleb autole järgi (nö. see ülejäänud on auto transpordi kulud).

Pangas aga enne raha ülekandmist, palutakse sul kirjutada alla paberile, mis kohustab sind tseki katte puudumisel see raha tagastada.
(Kuna see tseki kontroll ja protsess on nii aeglane, siis keegi ei tea kas tsekil on katet või mitte kestab selle uurimine tavaliselt 3-6 kuud - nii öeldi mulle pangast)

Ehk siis lühidalt, pank annab sulle pappi, maksad vennale peale, et too su auto ära viiks ja hiljem maksad raha ilusti pangale tagasi. :D

Isiklikult, kui pank mulle selle paberi ette viskas, sain kohe aru, et asi mäda. Kirjutasin tüübile, et väga tore tsekk küll, aga millal sa mulle päris raha saadad?
(nagu arvata oli, vastust ei tulnudki)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ristokkk
huviline



Registreerunud 01.12.10
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B8 VW

postitati 22.05.12 15:27 Tsiteeri


Viimane postitus tõi asjasse selguse, ma olen alati mõelnud, et mida nende petiste tegevuse all mõeldakse, et mida nad tahavad ja kuidas see neil õnnestub :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.05.12 16:25 Tsiteeri


Ma olen sellistele vastu kirjutanud, et olen nõus auto saatma kuhu iganes ja maksta võivad hiljem, kui neile sobilik tundub:P Siis on tulnud vastu igasugu pakkumisi ja enamasti saab ostu pakkumisest hoopis mingi raha kantimise partnerluse pakkumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 22.05.12 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ma tahaks neile "I want to know your last price" meestele alati vastata, et sulle topelt. :)

Ja nii ongi, mina olen seda meetodit kasutanud. Või vähemalt suurema summa, kui kuulutuses. Millegipärast siis rohkem kirju ei tule.:(

Priit86


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.05.12 20:28 Tsiteeri


Ärge kirjutage neile vastu. Nad on nii efektiivsed vennad, et müüvad teie meiliaadressid ka maha ja hakkate peagi "enlarge your penis!" pakkumisi saama. Iseasi muidugi, kui keegi neist huvitatud on. :)

Eks see jutt ole tegelikult siit teemast ka juba läbi käinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 22.05.12 20:35 Tsiteeri


Väga hästi öeldud. :D
Peale mu auto24's olnud kuulutust, hakkas ka mu meilile rämpsu kogunema. Samuti sain paar samalaadset kirja. Kahju on heast meili adrest vaid. :)


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.05.12 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Väga hästi öeldud. :D
Peale mu auto24's olnud kuulutust, hakkas ka mu meilile rämpsu kogunema. Samuti sain paar samalaadset kirja. Kahju on heast meili adrest vaid. :)

Minul võtab spamfilter selle jama kinni!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.05.12 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Minul võtab spamfilter selle jama kinni!

Targem on alati võidelda põhjusega, mitte tagajärgedega. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 28.05.12 21:14 Tsiteeri


:D on ka mulle selline kiri tulnud,

Esimest kirja lugedes tekkis juba kahtlus ning kui maili googlesse lõin siis oli asi selge

saatsin talle korraliku kirja vastu et kui ta autost nii vaimustuses on siis tulgu järgi autole ning tehing toimub kohapeal ning sularahas, sellepeale oli vaikus majas ning pole siiamaani vastand enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.8% - SQL: 43.2%]