Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  12
Autor:
Pealkiri: ALTERNATIIV Auto mootori kütuseks võtad poriloigust ja sõidad. (Vastuseid: 280 | Vaatamisi: 69820)
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.11.12 02:47 Tsiteeri


http://www.ohtuleht.ee/406041

Vist läks õnneks.? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 03.11.12 04:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin


Lõpetan alateema loba !!!


Lõpeta tõesti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 04.11.12 08:20 Tsiteeri


Parandan, Minu oletus
http://www.youtube.com/watch?v=VgOtgpU2LY0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3KTo2qMbs5E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CkuETgG6TjE&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.12 09:09 Tsiteeri


Forsin, kas sa lubad, et tunnistad ennast rumalaks foobikuks ja vandenõuteoreetikuks, kui me ka 11 päeva pärast siia kirjutada saame? (Loe: 15.11.2012)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.11.12 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Forsin, kas sa lubad, et tunnistad ennast rumalaks foobikuks ja vandenõuteoreetikuks, kui me ka 11 päeva pärast siia kirjutada saame? (Loe: 15.11.2012)


See oli vist mingi tagurpidi teooria, et kui midagi kardad/usud, siis hakkad seda iga hinna eest vältima ja lõpuks oledki selle sita sees, mida kardad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 04.11.12 11:17 Tsiteeri


Minu kaudu saaks teemaalgataja abi Tartus Raja tn 31 vastuvõtuaja saamisel.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 04.11.12 11:22 Tsiteeri


Nüüd jätan vedelema ühe videoga.
http://www.youtube.com/watch?v=LIAUyj1bEOU


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 04.11.12 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Minu kaudu saaks teemaalgataja abi Tartus Raja tn 31 vastuvõtuaja saamisel.

:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.11.12 12:30 Tsiteeri


Nõuka-ajal, ma mäletan, korraldati suure hoolega loodust ümber, tehti isegi projekte suurlinnadele kuplite peale ehitamiseks, lõpuks said isegi padukommunistid aru, et kõrgemate jõudude vastu ei saa.
Ma ausaltöeldes imestan, et tänapäeval ja siin foorumis nii suurel hulgal paduküünikuid on. A eks tänapäeva kapitalistlik maailm baseerubki peamiselt mõtlemis- ja analüüsivõimetutel inimestel, neilt on ju kõige lihtsam raha kätte saada.:D

Mina enesele küll ei võta julgust loodusjõudude üle irvitada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 04.11.12 12:34 Tsiteeri


Keegi ei irvita ju vaid loodusjõudude üle. Pigem on alternatiivkütuse teemast saanud maailmalõppu käsitlev teema. Loodusjõudude vastu ei saa jah, kuid kui lehekülgede kaupa imelinke, kus kõik on võimalik aga tulemusi ei ole, siis oleme ausad, ei kipu ka keegi antud maailmalõppu uskuma. Neid on siiani olnud ju lugematu arv... :) eks see saab ka statistika üheks osaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.11.12 12:45 Tsiteeri


On ju täiesti olemas püsimagnetitega generaatorite töötavad eksemplarid, pole seal midagi eriliselt müstilist, üleloomulikku ega füüsikaseadustega vastuolulist.

Pool Ameerikat (noh, natuke liialdan muidugi) kasutab mingeid iseehitatud vesinikugeneraatoreid, pole see ka ammu mingi saladus.

See maailmalõpu osa on ehk jh natuke äärmuslik, kuid ikkagi ma ei mõista osade kodanike irvitamist. Mis sest, et teemaalgataja sõnavara on võibolla natuke kohmakas a minu meelest vajab rohkem ravi selline inimene, kes midagi tavapärasest natuke erinevat mõista ei suuda.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 04.11.12 12:55 Tsiteeri


No aga tunnistame nüüd endale, et kuna juba töötavad generatorid ja asjad on olemas, siis sellised läbi küpsetuspaberi filmitud venekeelsed videoklipid, millest midagi aru ei saa, ning mida siin teemas palju promotakse - need ei vii ju kahjuks kuhugi. Kui on olemas idee, ning seda ka eksponeeritakse, siis ootaks mina ka miskit tulemust - ilmselt ka paljud muud seda ootavad. Selle asemel tuleb aga lehtede kaupa teooriat, mis jääbki kahjuks vaid jutuks. Ole hea, proovi mulle selgitada, kui palju abi sinul sellest teemast on olnud hetkel, saavutavamaks ökonoomsemat küttekulu? Või on mõni juba poriveega sõitmas? Ning ma ei ole hetkel kordagi viidanud teemaalgataja kirjapildile. Mina kui tehnikahuviline inimene ootaks siiski sisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.12 13:53 Tsiteeri


Ferdinand, kui kõik nii lilleline on, siis miks sina ikka veel sisepõlemismootorit ja eleringi transporditavat sirakat tarbid? Rääkimata sama küsimuse esitamisest teemaalgatajale.

Maailmalõputeoreetikuid on olnud iga riigikorra ajal ja neid tuleb ka edaspidi (st ka hiljem kui 51 päeva pärast). Õnneks või kahjuks sai kunagi reaalainetega oldud rohkem sina peal kui kirjanduse ja filosoofiaga. Sellest ka teatav kahtlus igasugu imejõudude ja noa laeva olemasolu osas.
Skeptilisuse osas olen pigem Amadeusiga ühte meelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.11.12 15:11 Tsiteeri


Minul on odavam ja lihtsam endiselt toiduõliga mässata (eks igaüks proovib ju lihtsamalt läbi ajada), pealegi pelgan natuke vesinikuga seotud ohtusid. Ka ei ole tüüpiline elektroodideks kasutatav materjal teab mis odav;). Seadmetes ei ole tõepoolest midagi eriliselt keerulist ja üleloomulikku, nagu olen aru saanud, siis neid ka suht massiliselt kasutatakse.

Ma ausaltöeldes ei saagi aru mis sisu veel teemast saab oodata, kui on olemas üksikasjalik, lausa detailideni viimistletud kirjeldus ja joonised. :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 04.11.12 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ma ausaltöeldes ei saagi aru mis sisu veel teemast saab oodata, kui on olemas üksikasjalik, lausa detailideni viimistletud kirjeldus ja joonised. :D


Tulemust pole :) ...juttu on palju ja ka vihjeid et teema algataja saaks ise asjaga hakkama, kuid ikka pole seda tulemust... see sisu puudubki...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 04.11.12 17:35 Tsiteeri


Mulle ei mahu kuidagi pähe miks seda teemat juba lukku pole pandud. Nali naljaks, asi läheb jaburaks juba ju. Ootame mingit valmis tehtud näidist? Nalja teete? Mõnda tuunitud sisselaske kollet olete näind? Mulle tundub, et see raja tänava soovitus polnud naljana mõeldud. Ise soovitan ka. Hoiaks äkki enda teada igasugused idiootsused? Igav on siis võin sulle 100kg vahitorne saata, teooriat kõriauguni ja üle mõistuse seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 04.11.12 23:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
No aga tunnistame nüüd endale, et kuna juba töötavad generatorid ja asjad on olemas,

Ok räägime siis tasuta energia -st ehk nikola tesla tehtud resonants trafost.

Arvan, et ei leia kirjutamiseks normaalseid sõnu ma teeks hea meelega samu asju jooniste järgi
aga mingid USA ..., et ma ei saaks on maailma valitsejad... hävitanud võimalikult kõike
LÕHU HÄVITA JA VALITSE.
http://www.youtube.com/watch?v=DBbCLdOmglA&feature=rellist&playnext=1&list=PLB66C586C58AF626B

Kuna see maamagnetvälja resonants trafo patent 1 119 732 on vaba kõigile tasuta kasutada vanus üle 100 aasta 1907.a http://album.ee/node/26621693/50304687
Kahjuks see pilt torni tipu lähivaatega juba ajakirjandusest kadunud koos minu kommentaariga???
New york jäi ilma elektrita valgeks jäi ainult sachs hoone mille tipus sinine energia antenni valgus = tesla trafo.
Miks SACHS hoone on sõltumatu linna elektri võrgust ?
sachs hoone valgustamiseks ei kasuta diisel generaatorit vaid tesla trafot mis saab tasuta energia õhus meid ümbritsevast maa magnet väljast.

PILT -> http://album.ee/node/27459319/16992014
Teksti copi ->Kui selle nädala esmapäeval orkaan Sandy hakkas lähenema New Yorgile, võeti Manhattani pilvelõhkujatest elekter.
Kuid üks pilvelõhkuja, vastuolulise mainega investeerimispanga Goldman Sachsi peakorter Manhattanil aadressil 200 West Street, jäi tuledesärasse, edastab foxnews.com.
Newyorklaste silmis oli tegemist ebaõiglusega ja see ärritas neid.
«See, et New Yorgi haiglad on valguseta, kuid Goldman Sachsi ehitis särab täistuledes näitab, mis siin riigis valesti on,»
Vabandan sõnade eest , aga isiku ühiskonna jaoks on aeg küps ja püramiid valitsus, püramiid enerja ja püramiid panganduse aeg saab palju kiiremini otsa, kui tee suudate uskuda.
Seega neid pole mõtet enam liigselt vihastuda , rahapüramiidi matemaatiline lõpp...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 05.11.12 00:03 Tsiteeri


Ahah ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.11.12 08:48 Tsiteeri


On nagu teemaalgatajal midagi endal ka ette näidata juba või on vandenõu teooriate ja maailma siunamisega lagi käes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.11.12 15:09 Tsiteeri


Siin hea jälgida http://planeta.moy.su/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.11.12 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tere jälle.
Tegelikult hakkan mina tänasest alates väga pingsalt sündmuste arengut jälgima, nagu veel paljud.

http://www.hiiumaa.ee/uudised/3245


Ja kuidas on see seotud poriloigust vee paaki valamisega ning sellega sõitmisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.11.12 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tere jälle.
Tegelikult hakkan mina tänasest alates väga pingsalt sündmuste arengut jälgima, nagu veel paljud.

http://www.hiiumaa.ee/uudised/3245


Ja kuidas on see seotud poriloigust vee paaki valamisega ning sellega sõitmisega.


Äkki tuleb teemaalgatajal magnettormis mõni hoog peale ja mõtlebki välja, kuidas selle poriloigust võetud veega autod liikuma panna? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 19.11.12 19:50 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=xCV06W1S5d0&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 19.11.12 21:19 Tsiteeri


Seoses selle 21. detsembriga.

http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

Enne usun seda kui mingeid suvalisi lehti :)

Solar activity has a regular cycle, with peaks approximately every 11 years. Near these activity peaks, solar flares can cause some interruption of satellite communications, although engineers are learning how to build electronics that are protected against most solar storms. But there is no special risk associated with 2012. The next solar maximum will occur in the 2012-2014 time frame and is predicted to be an average solar cycle, no different than previous cycles throughout history.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 20.11.12 08:14 Tsiteeri


Päikeselt tuleva energia tormist ka eesti keeles delfis juttu,
-> http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/nasa-paikesetorm-voib-havitada-kogu-tsivilisatsiooni-aluseks-oleva-tehnoloogia.d?id=4 4813001


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  12
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.2% - SQL: 60.8%]