Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Päevatulede automaatne lülitus (Vastuseid: 94 | Vaatamisi: 80663)
ivo119
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI

postitati 07.02.12 13:17 Tsiteeri
Päevatulede automaatne lülitus



Kas 2002.a. Audi A4 (B6) on võimalik päevatulede sisselülitamist automaatseks muuta? Kui jah, kas siis Tallinnas leiduks kedagi kes selle ära teeks.
Mõnedel A4 mudelitel on tulede lülitil ka "auto" asend, kuid minu masinal see puudub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 29.03.12 13:38 Tsiteeri


Ilmselt ei ole ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on foorumis

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 29.03.12 13:43 Tsiteeri


Kui Auto re˛iim puudub, siis tõenäoliselt Sul sellistvõimalustei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 29.03.12 14:19 Tsiteeri


On võimalik ainult teha, et tuled kogu aeg põleksid. Et siis 0 peal põlevad lähituled kui süüte on sees.
Ja minu meelest A4 puuduvad päevatuled üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 29.03.12 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ivo119
Kas 2002.a. Audi A4 (B6) on võimalik päevatulede sisselülitamist automaatseks muuta? Kui jah, kas siis Tallinnas leiduks kedagi kes selle ära teeks.
Mõnedel A4 mudelitel on tulede lülitil ka "auto" asend, kuid minu masinal see puudub.


Mul kodus õuel kaks sellist masinat, kummalgi pole "auto" asendit ja mõlemale kodeerisin "automaatsed" lähituled.
Kui huvi võin proovida.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 29.03.12 14:22 Tsiteeri


Peale panek on lihtne. Kaabliga paned Skandinaavia peale ja korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 29.03.12 14:34 Tsiteeri


Kui mingil põhjusel muu ei aita, siis võid lugeda ka A24 foorumit :) http://fin.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=40531


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 29.03.12 14:36 Tsiteeri


Ärge lugege seda :) Seal on 1 minut tööd arvutiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 29.03.12 14:40 Tsiteeri


Aga teeksid ära? Või näitad. Täna Tallinnas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 29.03.12 14:49 Tsiteeri


Jah, võin teha. Täna kui hilja õhtul ainult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 29.03.12 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
Peale panek on lihtne. Kaabliga paned Skandinaavia peale ja korras.

Kanada settinguga töötaksid udutuled päevatuledena (ksenoontuledega mõistlik lahendus). http://www.audizine.com/forum/showthread.php/274466-B6-A4-fog-light-question


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on foorumis

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 29.03.12 18:57 Tsiteeri


Kas B6-l on üldse eraldi päevatuled? Mul ei olnud neid näiteks ka mitte B7-l ( halogeentuledega auto oli ). Automaatseks saab küll lülitada selle, et lähituled lähevad süütega sisse, kuid päevatuled on siiski midagi muud. A6-l on Auto asend, siis põlevad gabariidi asemel päevatuled ning hämardudes lähevad xenonid põlema ja päevatuli asendub samas pirnis oleva gabariidiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 29.03.12 19:11 Tsiteeri


Oleks omal ka soov muuta seadeid nii, et udukad automaatselt põleksid 0 asendis. Muidu pidevalt keera seda lülitit, ei taha neid xenoneid põletada valgel ajal. Või kas ma saan oma autol seda muuta. Kui jah, siis kuidas? Omal kaabel olemas kuid mis seadete alt mida muuta peab ja mis koodiks on?
Tänud, keegi vast viitsib õpetada!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.03.12 04:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Oleks omal ka soov muuta seadeid nii, et udukad automaatselt põleksid 0 asendis. Muidu pidevalt keera seda lülitit, ei taha neid xenoneid põletada valgel ajal. Või kas ma saan oma autol seda muuta. Kui jah, siis kuidas? Omal kaabel olemas kuid mis seadete alt mida muuta peab ja mis koodiks on?
Tänud, keegi vast viitsib õpetada!:)


Pole võimalik. Kui, siis ainult juhtmeid näppides lüliti taga.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 30.03.12 05:40 Tsiteeri


Niih, nüüd on mul siis nii et 0 asendis põlevad gabariidid ja udukad. Lähituled lähevad põlema kui lülitit keerata. Päris kõiki tilulilusid keerata ei saanud, eks see sõltub väga palju sellest milline on varustustase. Minul kohati oli takistuseks just see et on ameeriklane.

Igatahes suurimad tänud veelkord igozavrile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 30.03.12 07:11 Tsiteeri


Seda asja sai kaabliga muuta juba B5 mudeli hilisemate mudelite juures. Seega ei tohiks see probleemiks olla uuematel mudelitel. Aga alati võib olla ka mingeid erandeid. Ala-näiteks tavalised halogeeniga tuled ja ei ole süsteemi sisse ehitatud seda releede või muude jubinate süsteemi, mis siis tuled automatselt sisse-välja hakkab lülitama pärast kaabliga riigi muutmist.

Kaabel sappa ja Canada riigiks ja põlesid. Kui mälu ei peta, siis põlesid niimoodi udutuled.
Aga Canadaga oli see kala, et siis hakkas pihta see nõme Ameeriklaste helin: ping--ping---ping---ping... jne.
Omal saigi seepärast EU tagasi pandud, kuna see pingimine hakkas ajudele käima. Kui seda saaks kuidagi muudmoodi maha, siis oleks väga viis. Nii saigi tuledevõrk ringi tehtud (led ja lisaks udukate automaatika). Ja siis mingi kuu hiljem oli foorumis juttu B5 kohta, et näe, tuledelüliti taga üks klemm vaba, millel nimeks DRL :( oehh

Aga nii ta on, et enamuse puhul peaks saama automaatika tööle kaabliga riiki muutes. Isegi autodel, millel lülitil puudub "Auto" asend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 30.03.12 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Oleks omal ka soov muuta seadeid nii, et udukad automaatselt põleksid 0 asendis. Muidu pidevalt keera seda lülitit, ei taha neid xenoneid põletada valgel ajal. Või kas ma saan oma autol seda muuta. Kui jah, siis kuidas? Omal kaabel olemas kuid mis seadete alt mida muuta peab ja mis koodiks on?
Tänud, keegi vast viitsib õpetada!:)

Tuledelülitisse tulevas kimbus lõikad läbi TFL klemmile mineva kollase/valge juhtme 3-4 cm pistikust eemal, autopoolse otsa isoleerid. Vaheleastujaga ühendad lülitipoolse kollase/valge otsa ja NL klemmilt tuleva rohelise/valge juhtme. Gabariidid põlevad ja lähituledega udukad põlevad vaid udutulede sisselülitamisel. Ajakulu 5 minutit.
Kui seni Xenonid automaatselt koos süütega ei lülitunud, siis lihtsalt rohelise/valge juhtme külge vaheleastujaga juhe ja ühendada see TFL klemmiga.
Vaheleastuja on http://www.autoladu.ee/main/product/cid/196/id/2089


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 30.03.12 13:08 Tsiteeri


Tänud õpetuse eest kuid kuidas ma ära tunnen need klemmid? On neil tähised juures või üksnes nende juhtmete värvuste järgi mis välja tõid? Kui ma õigesti aru saan, siis NL klemmilt tulevat juhet ma läbi ei lõika eks, lihtsalt ühendad selle lülitipoolse kollase/valge otsa selle NL juhtmele lisaks külge? Kui selle nii ära teen,siis põlevad udukad automaatselt süüte sisse keeramisel?
Xenonid lülituvad mul koos süütega.
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 30.03.12 13:17 Tsiteeri


Ja kui mina oma B5 2000a. pillil tahan automaatseid tulesid siis mis teen? :D
Kaua ma rapsin seda tuledekangi.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 30.03.12 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Ja kui mina oma B5 2000a. pillil tahan automaatseid tulesid siis mis teen? :D
Kaua ma rapsin seda tuledekangi.


Ei oska aidata kuid jah nõme seda keerata või rapsida, kulub ära veel teine nii!!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.03.12 13:24 Tsiteeri


Siin mitu aastat tagasi juba asi arutusel olnud ja vähe põhjalikumalt.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=66479&page=1


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 30.03.12 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Tänud õpetuse eest kuid kuidas ma ära tunnen need klemmid? On neil tähised juures või üksnes nende juhtmete värvuste järgi mis välja tõid? Kui ma õigesti aru saan, siis NL klemmilt tulevat juhet ma läbi ei lõika eks, lihtsalt ühendad selle lülitipoolse kollase/valge otsa selle NL juhtmele lisaks külge? Kui selle nii ära teen,siis põlevad udukad automaatselt süüte sisse keeramisel?
Xenonid lülituvad mul koos süütega.
Tänud!

Pistikus (või oli lülitis?) tähised juures. Täiesti õigesti aru saadud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.03.12 14:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Tänud õpetuse eest kuid kuidas ma ära tunnen need klemmid? On neil tähised juures või üksnes nende juhtmete värvuste järgi mis välja tõid? Kui ma õigesti aru saan, siis NL klemmilt tulevat juhet ma läbi ei lõika eks, lihtsalt ühendad selle lülitipoolse kollase/valge otsa selle NL juhtmele lisaks külge? Kui selle nii ära teen,siis põlevad udukad automaatselt süüte sisse keeramisel?
Xenonid lülituvad mul koos süütega.
Tänud!


Kui ma nüüd õigesti välja loen, hakkavad sellisel juhul sul süüdet keerates põlema nii gabariidid, udukad ja ka xenon pooltuled? See on valgel ajal keelatud kombinatsioon.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 30.03.12 15:18 Tsiteeri


Hm, ma tahaks vaid udukaid ja gabariite automaatselt põlema. Ja xenon pooltuled lülituksid, kui keerata lülitit vastavasse asendisse. Ei tahaks politseiga probleeme.:)
Et kuidas see asi toimib, kui teha selle õpetuse järgi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 30.03.12 15:25 Tsiteeri


Siiski, süvenesin natuke ja tundub, et kollase-valge juhtme läbilõikamine killib automaatse xenonite süttimise.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.1% - SQL: 30.9%]