Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: R:roolivõim 80 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1323)
Classic
huviline



Registreerunud 21.10.04
Asukoht: jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B3 1.9 atm./ A6 C4 2.0

postitati 10.11.04 16:38 Tsiteeri
R:roolivõim 80



Kas keegi teab kui raske ja kerge on paigaldada roolivõimu mehaanilise roolisüsteemi asemele,kui suurt kulu selline ettevõtmine kaasa toob?Ootan komentaare ja arvamusi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 10.11.04 17:54 Tsiteeri


Roolipump vaja paigaldada ja latt vahetada ning muidugi ka torud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Al
huviline



Registreerunud 30.09.04
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B3 ja C4 Audid

postitati 10.11.04 18:00 Tsiteeri


Mul sama küsimus, sest endal kah ilma roolivõimuta audi 80. Ei tea kas 87.aasta audi 80-le annaks kuidagi peale aretada 84.aasta audi 5000 roolivõim.Mul lihtsalt üks selline terviklik süsteem garaa¸is vedelemas ,roolilatt,pump,voolikud,paak. Ja vaatasin ,et roolilatt on küll samade mõõtmetega,niipalju kui võrrelda sain ja pumba saaks kah võibolla kuidagi külge aretada.Sellelt audi 5000 romult, teisigi juppe juba külge aretatud,nagu ntx genekas, kuigi 84.a 2,3 5000 ja 87.a 1,6 80 pole just lähisugulased.Sorry väga imeliku küsimuse pärast ,ärge näkku lööge:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Classic
huviline



Registreerunud 21.10.04
Asukoht: jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B3 1.9 atm./ A6 C4 2.0

postitati 11.11.04 10:04 Tsiteeri


Üldiselt annab kõike teha,aga olen kuulnud et need sigartüüpi audidel on sünniviga see rolilatt,lekkivad lihtsalt.Mul oli kunagi Audi 80Cupe ja seal oli igati kõva roolivõim peal,pump oli hea ja latt samuti.masin oli 83a. lekkimisi pold kusagilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 11.11.04 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Classic
Üldiselt annab kõike teha,aga olen kuulnud et need sigartüüpi audidel on sünniviga see rolilatt,lekkivad lihtsalt.Mul oli kunagi Audi 80Cupe ja seal oli igati kõva roolivõim peal,pump oli hea ja latt samuti.masin oli 83a. lekkimisi pold kusagilt.


Tavaliselt hakkavad need latid lekkima siis, kui auto kapoti alla ei vaadata ning lati porikaitse katki on läinud, aga muidugi võib asi olla ka puhtalt kulumises.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]