Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audiokomplekt b4 avanti (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2701)
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 08.11.04 20:18 Tsiteeri
audiokomplekt b4 avanti



kuna pean tunnistama, et olen suht võhik antud teemal siis sooviksin teadjamate abi. Panin siis kokku sellise komplekti, mis arvate?

makiks on Pioneer DEH 2460, see on olemas.

võimuks nelja kanaliga Boschmann JA-948ATX
http://pood.akustika.ee/index.php?GID=632&muuja=1&lang=est&currency=EEK

subwooferi paneks Arizona Eagle BA 12PRO
http://pood.akustika.ee/index.php?GID=509&muuja=1&lang=est&currency=EEK

nüüd aga kõige suurem mure. Kuna ei ole vaimu hakata ustele kõlarite kaste ehitama siis üritaks saada ehk läbi armatuuri pandavate komponentkõlaritega, plaanis panna kui mahub siis ehk 13 cm sed alpined
http://pood.akustika.ee/index.php?GID=203&muuja=1&lang=est&currency=EEK
Siit ka küsimus, et kas väikesed kõrgsageduskõllid mahuksid näiteks nendesse küljeakendele suunatud õhuavadesse sisse?

Loodan, et keegi viitsib need lingid läbi vaadata ja veidi kommenteerida. Hea meelega teeks muidugi need ukselaiendid, aga Tartus ei leidnud kes asja ära teeks ja kuna endal puudub igasugune kunstianne siis ei hakka ise mäkerdama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 08.11.04 20:37 Tsiteeri


võimu võimsused võid julgelt 2 jagada.

supakas . . . selle hinnaga saab RF p2 mis on kiindlasti parem.

ja kompodest soovitan DLS poole vaadata. ning kui õiged tweetrid valida, siis istuvad need ilusti sinna :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 09.11.04 13:58 Tsiteeri


kasutaja ranz suutis just äsja b4 ette 5.25" sisse väänata ning olevat rahul, kontakteeru.
pane need tviitrid parem kopsikutega kuhu iganes mujale, saad lihtsamalt kohta valida.
subbar vali mõni muu, kasvõi lynxi soovitet fosgate.
võimendi osta pigem võimendi moodi, edaspidi vähem jahumist - syyes kasvab isu.
aga muidugi kui sa mingit erilist kaifi ei oota, vaid lihtsalt rohkem kärtsu mürtsu, siis kärab kogu krempel kenasti :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.04 14:54 Tsiteeri


Ma just sain enamvähem valmis oma installi B4 avanti. 8" dls subakad esiuste sisse ja nendel RF P3001 mono võim. Ette veel DLS kombod ja nendele mingi väike võim (võimsuste ei tea kuna vedeles selline arvatavasti mingi 25w per kanal nominaaliga). Minule nagu rohkemat pole vaja, heli on täiesti piisav. Võimud ehitati taha sinna luugi alla kus peax asuma ohukolmnurk. Mis peamine ei ole pagassis mingit suurt subakat ega võime mis koguaeg ees olex.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 11.11.04 08:43 Tsiteeri


Sellist süsteemi ma ei soovitaks, et subwoofer pagassi ja ette armatuuri 4" kompod. Sest kompod ei mängi piisavalt madalale ja siis peab woofri liiga kõrgelt ära lõikama. Selle tagajärjel kostab woofer tagant ja isiklikult minu jaoks rikub see helipildi ära.

Endal mul on peaaegu samasugune süsteem kasutusel, nagu Graabeli autos. Kuna seal on 8" elemendid ees ustes, siis saab neid kõrgemalt ära lõigata, kui woofrit, mis on pagassis.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 11.11.04 09:09 Tsiteeri


Eeldan, et nii Siiimul kui Graabelil on el. akendega masinad.
Küsimus: mis moodi need 8 " elemendid esiustesse panite. Tegelikult pole ise ka väga huvitatud et pagassis koguaeg suppar jalus oleks. Kahte võimu ei tahaks panna, ehk saab 1 neljakanalisega hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 11.11.04 09:15 Tsiteeri


Auto mul el. akendega ja Graabelil peaks ka minu mälu järgi olema sama. Kuid alati annab ju ise el. aknad külge panna (foorumi kasutaja Rax21 on sellise asjaga näiteks hakkama saanud. Küsi temalt nõu).

Minul on näiteks hetkel see kõik ühe 2kanalise võimu taga ja plaanitud läbi tavaliste 3kanaliste passiivfiltrite. Hiljem tuleb arvatavasti üks 4kanaline.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 11.11.04 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja siiim
Auto mul el. akendega ja Graabelil peaks ka minu mälu järgi olema sama. Kuid alati annab ju ise el. aknad külge panna (foorumi kasutaja Rax21 on sellise asjaga näiteks hakkama saanud. Küsi temalt nõu).

Minul on näiteks hetkel see kõik ühe 2kanalise võimu taga ja plaanitud läbi tavaliste 3kanaliste passiivfiltrite. Hiljem tuleb arvatavasti üks 4kanaline.


mul ka ju el. aknad :), küsimus pigem selles, et kuidas ustesse need elemendid panna. El. akende kohta küsisin sellepärast, et võrreldes manuaalsete aknatõstukitega on lihtsalt esiustes veel vähem ruumi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.04 11:53 Tsiteeri


Ma ei tea milline sinu armatuur ja ukse polstrid on. Mul on 2 turvapadjaga e. teistmoodi armatuur ja uksepolstrid.
Loodan, et Ice ei pahanda kui panen lingi siia. Autos olevast systeemist ei ole veel jõudnud pilti teha.
Kodu idee ja teostus oli ICE poolt.
http://www.dc-ice.ee/pics/graabel.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 11.11.04 12:16 Tsiteeri


jaa, see on ilus pilt. Vist kõige korralikumalt tehtud asjad mida siisani olen näinud. Ei kujuta muidugi ette, mis selliste hinnaks võiks kujuneda. Sisu mul tavaline sisu quattro kirjade riidega must, küljepolstrid 93 a, ehk siis ülevalt aknaäärest nahaga. Põhimõtteliselt on siin mu auto kaksikvend http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/Audi+80+Avant+Quattro/id=94973
pildi omanik, ära pahanda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 11.11.04 13:56 Tsiteeri


Minul on sama tüüpi ehitusega uks siis nagu sinul. Ja enda kasti tegin sellise.
Kuna see mul esimene üritus uksekasti nahaga katta, siis on veel seda vaja natuke siluda ja kohendada.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 12.11.04 10:54 Tsiteeri


krt ma olen seda asja nüüd kaalunud nii ja naa. Kuna auto on salongis hästi vaikne universaali kohta siis võiks ikka miskit head heli tulla, et kõrv puhkaks. Tundub, et asja tehnoloogia on palju peenem kui enne arvasin, igasugused lõikamised jms, millest pole mul õrna aimugi :(
Pean vist Tartu ac liikmetele hakkama pinda käima, et laske mul oma masina soundi kuulata :D
valik on hetkel selline et kas kõik või siis mitte midagi. Samas usun, et kui on ees kompod ja taga supaks siis peaks see mulle kindlasti meeldima, parem ikka kui senised orig. armatuuri ja tagaustes. Siinsed spetsid on aga taseme kõrgeks kruttinud, see on muidugi hea sest [roppus] pole mõtet osta. Tundub, et esimesest tõest olen juba aru saanud ;)

Tänud kõigile, kes on viitsinud vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.5% - SQL: 44.5%]