Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: D11, C3 kokkutulek 5.-6. Mai 2012, Orienteerumise info lisatud (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 25527)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.03.12 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tundub tulema huvitav üritus ja peaks olema ka töölt vaba nädal. Orienteerumisest ma osa ei võta, kuna mu auto ei ole mõeldud mujale, kui korralikele asfaltteedele. :)
Ega V8-d pole ka just maasturiks ehitatud ;)

Kogu trass saab nii planeeritud, et ei pea kruusale minema, st kõik kohad sõidame läbi vaatame üle ja kontrollime et sinna inimlikult on võimalik pääseda. See muidugi ei välista, et mõni agar kopamees ei otsustaks just eelmine õhtu mõne tee lahtikaevamisega alustada, kuid ma loodan et selle tõenäosus on üsna väikene.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.12 18:53 Tsiteeri


Ma ei saa oma mootorit vist kuidagi selleks ajaks auto peale, praegu on suurim peavalu 10 poldiauguga hooratta puudumine. Kuid olen valmis tulema ka mõne muu endale kuuluva sõidukiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 22.03.12 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Ma ei saa oma mootorit vist kuidagi selleks ajaks auto peale, praegu on suurim peavalu 10 poldiauguga hooratta puudumine. Kuid olen valmis tulema ka mõne muu endale kuuluva sõidukiga.

Mõistlik suhtumine. Loodame parimat!


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.03.12 20:27 Tsiteeri


Täiendasin esimeses postituses maksmise infot. Ja sellega pööraks tähelepanu kalendrile ja sellele, et maksmise viimane kuupäev on 15. aprill. Söögirahad tuleb hiljemalt 2 nädalat enne ürituse algust ära tasuda.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 28.03.12 20:47 Tsiteeri


Tuletaks omaltpoolt veelkord meelde, et selline üritus on olemas ja ilma osalejateta pole mõtet seda korraldada. Palun ärge jätke registreerimist viimasele minutile vaid registreerige esimesel võimalusel.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 29.03.12 10:27 Tsiteeri


Kuna ma pole kindel kas saan selleks ajaks liikuri liikuma ja mis konditsioonis, kas siis on õigust osaleda üritusel ka mingit teist marki liikuriga :P ?


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.03.12 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Kuna ma pole kindel kas saan selleks ajaks liikuri liikuma ja mis konditsioonis, kas siis on õigust osaleda üritusel ka mingit teist marki liikuriga :P ?
Minupoolest küll. Muidugi kui vähegi võimalik siis ikka võiksid enda V8 korda ajada :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 11:05 Tsiteeri


Ma tulen B6 siis, kui ükski D11 või C3 ei tule. ;) Mul on makstud. Lihtsalt infoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.03.12 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Kuna ma pole kindel kas saan selleks ajaks liikuri liikuma ja mis konditsioonis, kas siis on õigust osaleda üritusel ka mingit teist marki liikuriga :P ?


Tsitaat:

Austame algset ideed kutsuda kokku võimalikult palju D11 kerega isendeid ning huvilisi neid vaatama, hoolimata sellest, mis Audi sul on.


Loodame siiski sinna kokku saada võimalikult palju D11 V8 isendeid. Mario, tuled oma C3-ga kohale nagu naksti. :D Ülekanne kohal, tubli.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.03.12 12:12 Tsiteeri


Ärge heituge sellest, et Teil ei ole D11 V8-t. Mul ka ei ole. Kohale on oodatud kõik klubilised/huvilised, kes nende vastu huvi tunnevad. Hetkel ei ole kindlasti osalejate arv piiratud. Kahtlen, kas seda peamegi panema, sest nagu varem mainitud on, on koht piisavalt suur, et mahutada ka 100+ inimest. Tule kohale, olenemata sellest, et sul D11 V8-t pole ja veeda mõnus perepäev autoga orienteerudes ning tutvu teiste klubilistega lahedas õhkkonnas.
Kogu asja mõte on arendada klubilist tegevust ja seda saab teha ainult siis, kui on huvilisi selle jaoks. Üritus on kõigile teada alates detsembrikuust. Juba jaanuaris oli selge, et sellest ei tule niisama kõvatamine. Kõik on tehtud selleks, et lisaks tava parklakogunemistele oleks ka midagi huvitavamat. Sel korral on see sellises formaadis esimest korda-perepäev, AC enda Autoorienteerumine selle raames ja palju muud. Teemat on tänaseks vaadatud koos kõikvõimalike redigeerimistega ca 5100 korda. See annab aimu, et huvi nagu on asja vastu. Mina olen endas kindel, et asjast tuleb tore nädalavahetus ning ootan kõiki kohale ja annan endast kõik, et see üritus saaks toimuma.

PS! Minu palve on, et need, kes on reganud-Teil on kindlasti veel foorumist tuttavaid klubiliikmeid/huvilisi. Korjake nad auto peale ja osalege ka autoorienteerumisel. Uskuge mind, endal on lahedam ning ka kulusid, mida ma olen püüdnud osalejatele miinimeerida, on lihtsam kanda. Kui tulete perega, mõelge siiski ka orienteerumisele. Ei tahaks teha meeskonnaga tühja tööd ja sõita läbi kõiki punkte, et ainult 2 või 3 autot selles osaleks. Aga kui nii läheb, siis vat kasvõi nimme teeme selle ikkagi ära.

Ja andke mulle privas või telefonitsi, meilitsi teada juba varakult.

PS! Peredega tulijatele on tänaseks selge, et lastega tegeleb tore punasepeaga tegelane nimega Pipilota Viktuaalia Rullkardiina Piparmünta Eefraimitütar Pikksukk ehk lühidalt Pipi. :) Tahtsin selle jätta kõigile üllatuseks, aga paiskan siiski nüüd välja.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.04.12 11:09 Tsiteeri


TUletan meelde, et 10. päeva on veel aega maksta. 15. aprill läheb regamine lukku. Viimane aeg meeskonnad, perekonnad autodesse komplekteerida ja mulle sellest teada anda. Kahe kuni kümne autoga seda üritust maha ei pea, seega loodame, et ei pea 3 aastat arutatud ja pool aastat planeeritud üritust ära jätma.
:)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 10.04.12 08:06 Tsiteeri


Palgapäev tuli? Regamist kinnitama ja maksma, marss. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 11.04.12 07:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Ma ei saa oma mootorit vist kuidagi selleks ajaks auto peale, praegu on suurim peavalu 10 poldiauguga hooratta puudumine. Kuid olen valmis tulema ka mõne muu endale kuuluva sõidukiga.


Helista: 5067771 ( Jaan ), räägi mure ära, puurib vajalikud augud ära.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.04.12 07:33 Tsiteeri


Hommikust kogunejad!

Ma ei andnud Teile (privas) kontonumbrit niisama, et hiljem mulle raha kanda saaksite. :) Ega mul selle vastu miskit pole, aga praegu on oluline siiski osalustasud kokku saada. 15. aprill on viimane maksekuupäev!!! Olen kuulnud, et paljud vaatavad ehk teiste pealt, kuna makstakse ja palju kohale tuleb. Praegu on mõned üksikud tublid olnud, kes kohe ka maksnud on, tänud neile selle eest.

Ja miks ma ei ole kontonumbrit esimesse postitusse pannud, põhjus väga lihtne, nii on mul parem ülevaade, kes reganutest ka lõplikult kohale tuleb.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.04.12 07:56 Tsiteeri


Pakun ka selle mõtte õhku, et kellel pole V8-t, või pole auto sõiduvalmis, siis vaadake esimeses postituses reganud üle ja pakkuge end mõne auto peale. Nii on osavõtjaid ka rohkem ja näiteks Kesk-Eestis ka orienteeruda lahedam. Üritusel osalejatearvu piirangut pole. Vihjeks, et Paide kultuurikeskuse parklas on meile kuni 60 parkimiskoha suurune ala. Avaliku ürituse luba ja puha on ka olemas. Lintidega piiratud ala.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 12.04.12 08:01 Tsiteeri


Lugesin 3x esimest posti, aga unine pea segab ikka arusaamist:P. Kas orienteerumises löövad kaasa ainult C3 ja D11 kerega masinad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 12.04.12 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Lugesin 3x esimest posti, aga unine pea segab ikka arusaamist:P. Kas orienteerumises löövad kaasa ainult C3 ja D11 kerega masinad?

Mina olen aru saanud, et kõik kesüritusel osalevad võivad osa võtta.
Teiseks, kui Saaremaalt on kellelgi huvi ühineda, siis minu auto on tühi hetkel.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 12.04.12 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zandr
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Lugesin 3x esimest posti, aga unine pea segab ikka arusaamist:P. Kas orienteerumises löövad kaasa ainult C3 ja D11 kerega masinad?

Mina olen aru saanud, et kõik kesüritusel osalevad võivad osa võtta.
Teiseks, kui Saaremaalt on kellelgi huvi ühineda, siis minu auto on tühi hetkel.


Hmm, siis peaks ka vist ikka kindlasti osa võtma, mul siit 80km Paidesse visata:P. Õhtupoole annan täpselt teada plaanidest. Häbi küll tunnistada, aga peale rekordiüritust pole ühelegi klubiüritusele jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.04.12 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Lugesin 3x esimest posti, aga unine pea segab ikka arusaamist:P. Kas orienteerumises löövad kaasa ainult C3 ja D11 kerega masinad?

Kui aega saad, siis loe terve teema läbi, aga vahet ei ole, mis audi sul on, oled oodatud. Mida rohkem on muidugi peategelasi, "veekaheksaid" seda uhkem.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 12.04.12 21:33 Tsiteeri


17 maksmata potensiaalsest 27-st osalejast. Härrad....tulge mõistusele. Nii ei saa ju rallit sõita:)


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 12.04.12 22:06 Tsiteeri


Minul peaks homme maksevahendid saabuma:D


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 13.04.12 04:14 Tsiteeri


Hetkel näeb asi halenaljakas välja . Mina seisan V8saga kuskil nurgas üksi ja teised käivad vaatamas :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 13.04.12 11:08 Tsiteeri


Täna saan alles kuuest seisu vaadata. Eile kella 23:00 polnud praegusest rohkem laekumisi.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 13.04.12 13:27 Tsiteeri


Kurb kuid üsna tüüpiline olukord, kus algul on kõik huvitatud ja lasevad ennast kirja panna, hiljem aga unustavad, tekkivad teised plaanid ja siis ei julge seda välja öelda ja õigel ajal teada anda, et tulla ei saa. Inimestel puudub vastutustunne. Vastutama Eesti inimesi paneb enamjaolt ainult raha, ehk kui inimene on mingisuguse asja eest raha maksnud siis ta ka mäletab sellest ja tahab midagi saada, kuid niikaua kuni maksmata on, arvab enamus, et kohustused puuduvad ja nad võivad ka tulemata jätta. Need maksmata jätnud inimeste nimed tuleb kirja panna ja järgmine kord kui nad mingisugusest üritusest tahavad osa võtta siis panna nad kirja alles peale ettemaksu maksmist.

Kahjuks või õnneks olen ka mõnda üritust korraldanud ja samas olukorras olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.12 14:25 Tsiteeri


Kui Kivitare õhtul arvet vaatab on üks kindlalt juures kes maksnud aga no see kahjuks ei päästa.

Kui keegi tahab Tallinnast seda üritust vaatama tulla (jala) siis mul on hetkel pakkuda 2 vaba kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]