Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Autor:
Pealkiri: D11, C3 kokkutulek 5.-6. Mai 2012, Orienteerumise info lisatud (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 25523)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.12.11 17:11 Tsiteeri
D11, C3 kokkutulek 5.-6. Mai 2012, Orienteerumise info lisatud



Aeg: 5.-6.Mai 2012 Palun kalendrisse märge teha!
Koht: Kesk-Eesti (Paide, Keava) Tarsi talu!

Ürituse kontseptsioon: läbivaks teemaks jääb V8 D11. Küll aga teeme sellest nädalavahetusest toreda perepäeva. Mõte sellest tekkis peale majutuskoha külastamist ning sellele ajendas ka foorumist läbi käinud küsitlus, millest järeldasin, et selle vastu tuntakse huvi.
Austame algset ideed kutsuda kokku võimalikult palju D11 kerega isendeid ning huvilisi neid vaatama, hoolimata sellest, mis Audi sul on.

Majutuskohas on ruumi palju ning kohapeale on planeeritud erinevaid tegemisi nii lastele kui täiskasvanutele. Õhtul ootab meid suur saun, kokkuvõtete tegemine, autasustamine ja vaba aeg.

Tekkinud on asjalik korraldustiim, kellega siis pakume järgnevat:

    *11:00 koguneme Paide kultuurikeskuse parklas, mille jaoks on olemas avaliku ürituse luba
    *tutvume nägudega ja räägime edasistest päevaplaanidest lähemalt
    *12:30 autoorienteerumine-distantsi ja aja piiranguga mitte üle 5h või 100-150km.
    *rabamatk( õige pisikese lisatasu eest-sõltub grupi suurusest, kestus ca 2h)
    *lastele juhendaja-kindlasti kõigile tuttav ja lõbus tegelane, kes nende järele valvab, joonistab ning mängib nendega.
    *mänge, lihtsamaid ja raskemaid ning mingi kasulik kogemus või tegevuski edasiseks eluks :)
    *18:30 Õhtusöök
    *21:00 saun ja majutus


Majutusest. Kompleksis pole küll eraldi tube, kuid peavarjuga kohti on piisavalt (madratsid kohapeal), soe ka. Lisaks on ka metsa all võimalik telkida (ligipääs autoga). Lastele on kompleksi lähedal eraldi tuba, kuhu nad majutame, et nad ära väsides magama saaksid heita-õhtune programm nende und ei sega.

Söögist. Kolm tugevat söögikorda on 11€, kaks 8€ ja üks 5€. Meie kasutada on ka väliköök juhuks kui õhtusöögist peaks väheks jääma või sooviks sauna kõrvale siiski midagi grillida/praadida.

Osalustasu:
Täiskasvanud 10€ inimene
Lapsed tasuta (va. söök)

Kuna söögi eest tuleb tasuda vähemalt nädal ette, siis viimane maksekuupäev on nädal enne ürituse algust, ehk 28. aprill. Kellel veel hiljem selgub osalemise võimalikkus, siis tuleb kaasa võtta oma söök. Valmistada saab kohapeal sooja toitu.

Maksmise info: Saata mulle privaatsõnumiga osalejate ja nende söögikordade arv. Seejärel saadan kontonumbri. Selgitusse: Kokkutulek, kasutaja nimi, sulgudesse mitu osalejat kokku.
Näiteks: Kokkutulek, Kivitare, (2)


Söögikorrad täpsustame privas.

Kindlasti anda aegsasti teada, kes osalevad autoorienteerumisel-osavõtt tungivalt soovitatav.

Vastuväited ja küsimused on alati teretulnud!


Osalejad seisuga Märts 2012

D11 V8

1. Zandr V8 3.6 - 2 täiskasvanut - osaleb autoorienteerumisel *Makstud
2. rkrimm V8 4.2 man - Ei osale
3. arsi V8 3.6 - 2 täiskasvanut, 1 laps *Makstud
4. audiQ V8 - 2 täiskasvanut, osaleb autoorienteerumisel. *Makstud
5. RKsilver V8 3.6 - *Makstud
6. rix30 V8 3.6 - 2 täiskasvanut, Osaleb autoorienteerumisel *Makstud
7. margus D11 V8 - osalemine pole kindel

D11 huvilised :)

8 Kivitare C3 200 20v *Makstud
9. Mario81 C3 200 20v - Osaleb autoorienteerumisel *Makstud
10. Teemo- (Mario81 autos) - Osaleb autoorienteerumisel *Makstud
11. HarryR 90 B2 Ei osale.
12. püstolett C3 100 TQ Avant - 2 täiskasvanut *Makstud
12. Taavi.M(Audi&VW) C3 200 10V - 2 täiskasvanut, 1 laps. *Makstud
13. Vihane-TIhane C3 200 20v Avant - Osaleb Autoorienteerumisel *Makstud
14. arro C3 100Q Makseinfo edastatud. osalemine segub nädala pärast
15. matrix112 C3 - 2 täiskasvanut - Osaleb autoorienteerumisel *Makstud
16. wemper C3 - pole vastanud-ei osale?
17. end3l A6C6 - 2 täiskasvanut - Osaleb Autoorienteerumisel *Makstud
18. Uss S6 traktor - 2 täiskasvanut - Osaleb Autoorienteerumisel *Makstud
19. kps Kuubikuga päevapiltnik :) *Makstud
20. otto C3 100/200 *Makstud
21. 22. rat_013 ja Hely C5 Osalemine pole kindel
23. 24. Sank +1 B3 90 ei osale
25. 26. Zoig +1 C4 abisõiduk *Makstud
27. erki75 B2Q - Osaleb Autoorienteerumisel *Makstud
28. raits02 - Audi 200 C3 -Tuleb Paidesse ainult.Makseinfo edastatud.
29. InTz- C3 200 20v - Osaleb orienteerumisel. *Makstud




Orienteerumise info
Kõigil orienteerumisest osalejatel on vaja kaasa võtta järgmised asjad:

kohustuslik:

  • Fotoaparaat koos USB ühendamise võimalusega (juhe/mälukaardilugeja)
  • Pastakas


Soovituslik:

  • Paberkaart
  • Digitaalne kaart/GPS
  • Võimalus internetti kasutada (sülearvuti, telefon, tablet...)


Kohustuslikest asjadest piisab et rada edukalt läbida, soovitustlik teeb lihtsalt selle lihtsamaks. Mis täpselt toimuma saab ei ole praegu võimalik öelda, selle saab teada alles kohapeal :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.12.11 17:15 Tsiteeri


Asukohast, mida otsin: Et vältida osalustasu tõusmist, jäävad välja kämpingutega turismi ettevõtted. Ja ka sellepärast, et pole ju teada, kui paljud inimesed kohale tulevad. Siis ei pea asjatult suurt kohta broneerima. Telgid, Avant kerega isendid jne ajavad asja ära küll. Et pikemalt juttu ajada saaks, siis kahepäevane üritus. :) Ööbimine pole ju ka kohustuslik, seega kui keegi nädalavahetust kinni panna ei taha, siis tuleb ainult õhtuks.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.11 18:20 Tsiteeri


Koha valik on küll hea, Paidesse peaks Äpu maikuus välja vedama küll ma loodan :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.11 22:44 Tsiteeri


Ma tavaliselt ei julge nädalatgi ette lubada oma valgega aga no üritus tundub tore olevat ning võimalusel vean ikka kohale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 03.12.11 11:59 Tsiteeri


Mind võib ka kirja panna, nüüd on tähtaeg olemas mis ajaks v8tt PEAB toimima :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.12.11 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Mind võib ka kirja panna, nüüd on tähtaeg olemas mis ajaks v8tt PEAB toimima :)

Ja et nii ka oleks! :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.11 14:20 Tsiteeri


Ma loodan, et kui talvel väga kortsu ei aja, siis on ka mu talvequattro 10vt ka esindatud. Pildistamiseks ta küll ei kõlba, kui Te just ei taha teda üle kleepida, kuid kapotialune on tal kindlasti suhteliselt unikaalne :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 04.12.11 11:49 Tsiteeri


Pane mind ja minu must ka kirja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 04.12.11 20:22 Tsiteeri


Võid mind ja minu 85 a. A200 10V TQ ka lisada, üritan siis roostekohad piltide jaoks likvideerida ;)
Olen juba pikka aega oodanud võimalust teisi kahtesadasid näha ja ka V8-t.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 04.12.11 20:33 Tsiteeri


See aasta sai käidud sõbra Moskvitsiga Mossede suursõidul mis oli väga vinge.
Sõit kulges mööda peipsi äärt läbi sibulakaupmeeste külasid ja õhtul telgiti liivjärve ääres, õhtul grilliti, käidi ujumas, lauldi ja tehti ka ilusaima mosse hääletus.
Loodan, et see tuleb ka huvitav ja lõbus sõit, jään ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 05.12.11 10:41 Tsiteeri


Kui külm talvel ära ei võta, plaanin ka kohale veereda.

Ülar


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 05.12.11 12:27 Tsiteeri


Kui selleks ajaks pole mootor aistevahelt kadunud siis olen ka kohal.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.12.11 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arro
Kui selleks ajaks pole mootor aistevahelt kadunud siis olen ka kohal.

Millega? C3 100? 200?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 05.12.11 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare

Millega? C3 100? 200?


100 C3´ga!


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 09.12.11 18:32 Tsiteeri


Minule väga suure üllatusena vastati mulle täna Paide linnavalitsusest, kuhu kirjutasin. Küsisin neilt esialgu ka Paides olevate platside jms kohta, kus me koguneda saaksime. Ja välja pakuti Paide Kultuurikeskuse parkla, mis Google'i järgi tundub olevat igati hea paik. Kui autosid peaks palju tulema, siis mahume ikka ära. Saab kindlasti läbi rääkida, et sel kuupäeva pargitaks mingist kellast teised autod mujale, sest seal viibime arvatavasti pikemalt-kõik ei pruugi kohe jõuda ja saan siis edasi rääkida, kuidas ja kuhu liigume.
http://www.upload.ee/thumb/1877774/Paide_kultuurikeskus.JPG


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.11 14:34 Tsiteeri


Mõnel nädalavahetusel on see parkla suht täis, eriti kui kultuurimajas mõni üritus. Aga ega alternatiive ka väga pole pakkuda niiet ilmselt peab sobima see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 10.12.11 15:29 Tsiteeri


Ma olen üsna kindel, et saame kokkuleppele, et suurem osa parklat oleks meie päralt. Muude ürituste kohta on neil kodulehel ka info üleval. Ehk saab ka seal Paide elanikke teavitada.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.12.11 23:03 Tsiteeri


Paide Kultuurikeskuse kogunemise saame registreerida, kui ametliku kogunemise. Saame avaliku ürituse loa ja puha. Seega usun, et ka AC juhatus peaks asjaga päri olema? Seega esimene suurem pidepunkt on saavutatud ja Paides saame nüüd kõik üritusele tulejad ära oodata ning siis suunduda edasi õhtule, see koht on veel lahtine.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.11 15:38 Tsiteeri


Paidest ca 40km telkimine ja muu tegevus. Telkimine – 1 öö 1 inimene (lapsed alla 6 aasta tasuta) 50 EEK/3,20 EUR

Päris tasuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rait183
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Tallinn/Paide
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 Avant 1.8T

postitati 15.12.11 16:20 Tsiteeri


Ma olen seal Saeveskis käinud 2 korda. Enam-vähem normaalne koht. Oleneb palju inimesi tuleb. Kui minna mingi 30-40kesi siis ei ole mõtet sinna ronida. Pole piisavalt ruumi. Isegi 20 inimese mahutamisega majja läheb raskeks ma arvan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 15.12.11 16:35 Tsiteeri


Kui arvestada tänase päeva emotsioone siis tundub, et pean selle ürituse ära jätma.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 15.12.11 16:41 Tsiteeri


Ma arvan, et RMK puhul on kehva see, et pole autosid kuhugi panna. JA teades neid netuke siis ma pakun, et nad pole ka väga õnnelikud selle üle. Just autode kohapealt. Parkimiskohti pidavat seal 6 olema. Maja muidu pakuks ka ehk võimalust ööbimiseks ja kuluks marjaks ära, pluss siis telkimiskohad. Uurin, tänud!


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.11 17:27 Tsiteeri


Ma olen seal käinud ja sinna kannatab tee äärde ka parkida, ei pea päris parklas kah olema. Neile meeldib vähem see, kui pingid on läbi akende visatud, aga mine tea võibolla nad liigsete autode vastu ka. Seal lähedal ka vanapagana metsaonn, see tehti tasuliseks sellepärast, et muidu oli pidevalt asju lõhutud. Muidu seal vanapaganas on ka hea tuba ja tee äärde peaks samuti parkima mahtuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.12.11 20:50 Tsiteeri


Simisalu maja asub Vargamäest mõni km edasi mööda kruusateed, vaatetorn ja enamvähem viisakad kohad magamiseks (suured ühisruumid kahjuks), olemas ka suur lõkkeplats ja vaatetorn niiet sõltuvalt ilmast on täitsa hea väljas olla. Muidugi hinnakiri on ka mulle vähe arusaamatu kuigi ma olen seal korduvalt käinud.

Kivitare, Kui tahad paides või selle lähiümbruses mõne hea koha leidmisega abi, siis anna teada. Mul on mõned kohalikud kes kindlasti oskaksid aidata.

Tuleku osas mind pole mõtet kirja panna, sest sobivat vanakest niikuinii ei leiaks. Kui mingi valemiga tulen, siis võin täiesti ausalt saateauto rolli täita kuskil kolonni lõpus või veidi kaugemal :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 15.12.11 23:03 Tsiteeri


See Simisalu võiks nagu isegi sobida. Vähemalt oleks katus peakohal, kui peaks sel varakevadel vihma tulema. Aga ma ei tea, kuidagi kohe ei imponeeri need RMK metsamajad. Põlvamaal ka neid mõnda külastanud ja ongi sellised räämas (tänu mingitele uudodele, kes kõike lõhkuma kipuvad). Ja kas polnud seal mitte reeglit, et kui keegi tuleb peale sind, siis vaikiva kokkuleppena pead koha vabastama? Ei meeldi igaljuhul selline variant. Hinnad lõid ka silme eest kirjuks. Olen varasemalt öelnud, et ei tahaks ilmaasjata mingit 60+ kohta broneerida ja siis ära öelda, kui kohale tuleb 3 autot ja 10 inimest. Pole inimesi, pole mõtet. Aga tulla võib ju ükskõik mis sõidukiga. Kui sobib, siis võib selle pealkirja ka ära muuta, aga siis kaoks algne mõte üldse ära (V8). Miks mind selle D11 ja C3 ürituse korraldamisele ajendas on puhtalt fakt, et ainult räägitakse. "Ootame ja vaatame" :D Nii ei saa. Tõsiselt kadedaks teeb VW meeste kogunemised ja kruiisid suvel. Mingil õhtusel pildistamisel käib koos üle 20 sõiduki. Kruiise olnud ka naaberriikidest klubidega. Prooviks esialgu need autodki kokku saada ja kasvõi ühe ühispildi ära teha. Kui 20 pealkirjas nimetatud isendit kokku saame, siis ma loeksin ürituse juba kordaläinuks.
Ats, võtan sinuga millaski ka sel teemal ühendust. Tuttavad võiks olla ka väga heaks märksõnaks kogu selle orgunni sees. Saateauto kõlab hästi. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]