Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Palju siin on inimesi, kes tegelevad audio installiga autodesse? (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2671)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.02 09:33 Tsiteeri
Palju siin on inimesi, kes tegelevad audio installiga autodesse?



Selliseid mehi kes ise omale bassika kasti teinud või miskit musa omale sisse aretanud, või siis niisama teadjaid mehi selle koha pealt... umbes nagu SR-s on Manta Owner, Electron, Crac ja veel mõned...
Ise olen siis teinud, hmm... ei mäletagi enam mitu woofri kasti. Igatahel oma autosse on saanud igasuguseid proovitud ja mitu tükki ka tuttava omasse tehutd. Makid, CD boxid ja kõllid kui ka juhtmed alati ise pannud jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Caliban
huviline



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.02 15:27 Tsiteeri


No ma olen ka midagi sellist teind nagu sina :D
Aga paljud asjad said juba enne sr foorumi kylastusi ja yldse ilma mingisuguste suuremate teadmistega sisse pandud. praegu olen tein kaste kodu/sõbra juures/suvilas kokku 7tk. Nagu arvata võib siis ei ole esimesed ikka õigete määtude järgi :)
Aga peaaegu õigeid kaste olen teinud 3tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.02 15:36 Tsiteeri


Ka minu omad on tegelt tehtud enne nende foorumite külastusi, kuid siiski mitte lambist. Mul oli neid krdima Pioneeri ajakirju ja muud stuffi käepärast ja esimesed tehtud kõik tehase antud andmete järgi. Muideks ka auteriala kooli lõputöö, ühel kursusel tegin autostereode kohta, siis sai seda materjali ikka palju kogutud.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 09.10.02 18:33 Tsiteeri


Eks ma ka mõned aastad sellega tegelenud.

ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 13.10.02 19:24 Tsiteeri


Minu autosse aretatud sound system on ka ranzi ja minu töö.(minu siiski vähem):)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oppar
huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: c4 a6 2.5tdi Quattro

postitati 17.05.05 12:42 Tsiteeri


Olen paigaldanud makke ja kõlareid. Ühendamine ja välja häälestamine meeldib rohkem. Samuti huvitab kõik mis helisüsteemidega seotod.
Peax mainima, et infinity on väga hea mulje jätnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.05 12:49 Tsiteeri


Näe mis vana teema välja kaevatud :D
Mina nüüdseks siis juba tegelen suuremalt jaolt süsteemi arendamisega silmas pidades SPL-i :D et siis võistluste jaoks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oppar
huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: c4 a6 2.5tdi Quattro

postitati 17.05.05 14:19 Tsiteeri


endal ka isu kunagi võidtlusauto ehitada.
Soetasin endale JVC kdsh9101 maki, et tulevikus ehitaga SQ auto. aga ex näis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.05 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oppar
endal ka isu kunagi võidtlusauto ehitada.
Soetasin endale JVC kdsh9101 maki, et tulevikus ehitaga SQ auto. aga ex näis...


Ma püüan seda juba viimased 2a vahelduva eduga teha:) Muidugi alguses ei teadnud tuhkagi ja nüüdki mitte palju. Ei ole plaanis päris võistlusautot ehitada aga kui hästi välja kukub siis miks ka mitte proovida. Ootamas on praegu 3. ring elemente autosse installimiseks;)


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 17.05.05 16:42 Tsiteeri


Tere. Endalgi plaanis esi otsa natuke paremaks muuta, kolme riba peale. Elemendidki ostetud, aga installiga läheb aega. Kuna uksed jäävad vägisi väikseks. Aga kunagi saan ma ta valmis ikka. Subaka kaste ka mõned kokku klopsinud, kuid need on kõik suvalisest materjalist ja suvaliste mõõtudega olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 17.05.05 16:55 Tsiteeri


Ma bassika kastini pole veel jõudnud, kuid oma B4-ja ette ehitasin klaasriidest ja vaigust doorpanelid küll :P. Juhtmestiku vedasin ka ise pagassis oleva võimu jaoks.
Võistlusambitsioone ei oma - lihtsalt enda tarbeks olen sutike helisüsteemi parandanud;)


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.05 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: resnick
Ma bassika kastini pole veel jõudnud, kuid oma B4-ja ette ehitasin klaasriidest ja vaigust doorpanelid küll :P. Juhtmestiku vedasin ka ise pagassis oleva võimu jaoks.
Võistlusambitsioone ei oma - lihtsalt enda tarbeks olen sutike helisüsteemi parandanud;)

Sul pilte pole neist doorpanelitest? omal sama töö ees ootamas, et vaataks meeleldi ka teiste tehtud lahendusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 17.05.05 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: resnick
Ma bassika kastini pole veel jõudnud, kuid oma B4-ja ette ehitasin klaasriidest ja vaigust doorpanelid küll :P. Juhtmestiku vedasin ka ise pagassis oleva võimu jaoks.
Võistlusambitsioone ei oma - lihtsalt enda tarbeks olen sutike helisüsteemi parandanud;)

Sul pilte pole neist doorpanelitest? omal sama töö ees ootamas, et vaataks meeleldi ka teiste tehtud lahendusi.


klubiliikmete autode all vist olemas mingid suht hädised pildid viimistlemata panelitest :) - rohkem pole neid nagu fotografeerinud. Mul oli piiranguks elektriakende puudumine, mistõttu sain teha maks. 6,5" elementide jaoks.


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 17.05.05 17:10 Tsiteeri


Üks pilt, mis ma ise olen valmis aretanud
http://www.pildid.ee/albums/userpics/11430/P8160959.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MgM
huviline

Avatar


Registreerunud 02.08.04
Asukoht: Pärnumaa/Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Yamu R6

postitati 17.05.05 18:26 Tsiteeri


Minagi olen ühe kasti valmistanud, mille tegemisel sai konsulteeritud RanZiga. Järgmine etapp on need nn doorpanelid mis parimal juhul hakkavad lähematel nädalatel valmima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 18.05.05 06:33 Tsiteeri


Kui siin juba pihtimiseks läks, siis ma tunnistan ka üles oma haiguse. Nimelt olen suht lootuseltult haigestunud audiofiiliasse ja niipalju kui mina tean, siis arstiteadus selle vastu veel ravi ei ole leidnud :D

Niisiis...
Mõned aastad on juba vaikselt vaikselt selle autoaudio alase harimisega ja ehitamisega tegeletud. Küll on teiste autosid ehitatud ja samas on ka enda masinasse ühtteist installitud.
Woofrikaste olen ka paar tükki teinud, mõned isegi võistlusel käinud (KA kasti võistlused).
Lõppkokkuvõttes aga pidama jäänud SQ peale. See aasta siis otsustasin lõpuks, et peab võistlustele ka minema ja vaatama, mis tasemel siis minu oskused võrreldes teistega on.
Lühidalt siis kõik.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 18.05.05 09:23 Tsiteeri


ma ka yhe kasti teind oma supakale täitsa hästi tuli välja ise olen rahul a ja audi 80 b3 olen ka suusapoxi asemel installind 10 tollise elemendi


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.9% - SQL: 32.1%]