Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Roolisammas A6 3.0 TDI 2005 Quattro (Vastuseid: 65 | Vaatamisi: 23353)
reimanis
huviline



Registreerunud 11.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi

postitati 09.09.14 20:14 Tsiteeri


Kõik on puhtalt eurides, sest autot pole veel teenindusest kätte saanud. Pakuti ka võimalust see roolisamba pealse karbi välja lülitamina aga ma tahtsin, et toimiks roolilukk ka nii nagu peab alati, kuna tegemist veel pisut nagu liisingus oleva masinaga. :)
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: reimanis
Sama veaga olen olnud õnnistatud. Võtsin siiski ette kallima versiooni ja lasin paigaldada uue roolisamba aga minu õnneks ei soovi mootori juhtplokk ühendust saada sambaga ja immot maha ei võta ning käivitada ikka ei lase. Nüüd on võimalus kui saab siis lülitatakse immo välja ja kui see ei ole võimalik siis on tõenäoline teema ploki vahetus ka veel. Ploki hind aga tuleneb sellest, kas on tehasele tagastatav või mitte. Seega praeguseks on lõbu läinud maksma u 1200 ja kui on vaja plokk vahetada ka ikkagi siis lisandub olenevalt ploki omapärast kas 1000 või 1400. Muidu hea auto aga rahakotile mõjub laastavalt. Edu kõigile, kes selle probleemiga silmitsi seisavad.

Ma vaatan neid summasid ja mõtlen, et äkki räägid kroonides või mõnes lahjemas valuutas, mitte eurodes:o



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.09.14 04:12 Tsiteeri


Et tegid vabatahtlikult oma roolisambast rahakassa, kuid põrsast lõhki juba ei löö.
Millist liisingufirmat huvitab roolilukk? Kellele seda üldse vaja on?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.14 07:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Et tegid vabatahtlikult oma roolisambast rahakassa, kuid põrsast lõhki juba ei löö.
Millist liisingufirmat huvitab roolilukk? Kellele seda üldse vaja on?

Ilmselt kui ise mitte rääkima minna liisingfirmasse (tegelikult vist rohkem sellega seotud kasko kindlustus ja ärandamistõkked), siis ilmselt probleemi poleks, aga rangelt võttes huvitab see roolilukk kindlustust küll, kui selle tõttu masin ärandamata jääb ja kindlustus ei pea 10k eur välja käima:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reimanis
huviline



Registreerunud 11.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi

postitati 10.09.14 08:40 Tsiteeri


See kas see liningu firmat huvitab on suht savi, aga kasko puhul on see oma naha kindlustamine auto varguse korral kindlasti.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Et tegid vabatahtlikult oma roolisambast rahakassa, kuid põrsast lõhki juba ei löö.
Millist liisingufirmat huvitab roolilukk? Kellele seda üldse vaja on?

Ilmselt kui ise mitte rääkima minna liisingfirmasse (tegelikult vist rohkem sellega seotud kasko kindlustus ja ärandamistõkked), siis ilmselt probleemi poleks, aga rangelt võttes huvitab see roolilukk kindlustust küll, kui selle tõttu masin ärandamata jääb ja kindlustus ei pea 10k eur välja käima:cool:



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 10.09.14 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reimanis
See kas see liningu firmat huvitab on suht savi, aga kasko puhul on see oma naha kindlustamine auto varguse korral kindlasti.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Et tegid vabatahtlikult oma roolisambast rahakassa, kuid põrsast lõhki juba ei löö.
Millist liisingufirmat huvitab roolilukk? Kellele seda üldse vaja on?

Ilmselt kui ise mitte rääkima minna liisingfirmasse (tegelikult vist rohkem sellega seotud kasko kindlustus ja ärandamistõkked), siis ilmselt probleemi poleks, aga rangelt võttes huvitab see roolilukk kindlustust küll, kui selle tõttu masin ärandamata jääb ja kindlustus ei pea 10k eur välja käima:cool:


Tooge mõni näide, mitu C6 on Eestist varastatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.14 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: reimanis
See kas see liningu firmat huvitab on suht savi, aga kasko puhul on see oma naha kindlustamine auto varguse korral kindlasti.


Tooge mõni näide, mitu C6 on Eestist varastatud?

Kas sellel on mingi otsene seos kaskoga ja roolilukuga? Osadele masinatele nõutakse lisa immot, see ilmselt võetakse varastamise statistikast, aga aastakümneid autodele paigaldatava rooliluku olemasolu nõutakse kindlasti, kui see aga ei toimi ja see välja peaks tulema, siis on suht jäme ots kindlustuspakkuja käes, et mitte autot välja maksta.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 10.09.14 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tooge mõni näide, mitu C6 on Eestist varastatud?

Ma muretsesin Lätis käies oma c6-e pärast, vähemalt nii kaua kuni Riiga jõudsime. Kui nägin palju seal uusi range rovereid oli, sain kohe aru, et keegi ei taha sellist vana käkki. :) Seal oli ikka luksus autosi tänava pildis väga palju.
Vaevalt, et keegi nüüd siia c6-si varastama tuleb. :) Liiga odav auto lihtsalt.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reimanis
huviline



Registreerunud 11.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi

postitati 10.09.14 11:36 Tsiteeri


Tegelikult polnud algse postituse mõte selles, et diskuteerida varguste arvu üle ja kellele kui palju see korda läheb vaid selles, et mis see tagasihoidlik ette võtmine maksab teeninduses :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 10.09.14 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reimanis
Tegelikult polnud algse postituse mõte selles, et diskuteerida varguste arvu üle ja kellele kui palju see korda läheb vaid selles, et mis see tagasihoidlik ette võtmine maksab teeninduses :D

Tegelikult võiksid eesti keelt õppida!


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 10.09.14 12:02 Tsiteeri


Ei ole mina veel kuulnud kuskil kaskos, et tahetakse roolilukku või lisaimmot, vargapoltegi ei nõuta....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 10.09.14 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reimanis
Tegelikult polnud algse postituse mõte selles, et diskuteerida varguste arvu üle ja kellele kui palju see korda läheb vaid selles, et mis see tagasihoidlik ette võtmine maksab teeninduses :D


Ise otsides oleks saanud need jubinad plus töö maks 400.- raha ja Sind poleks need mured enam kummitanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.09.14 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Ei ole mina veel kuulnud kuskil kaskos, et tahetakse roolilukku või lisaimmot, vargapoltegi ei nõuta....

Aga siis vii end kurssi: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=113936 Seltsid on erinevad.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 10.09.14 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reino11
Tere
Olen selle roolisamba korrastamise eest võtnud 65.-
Aega võtab see töö olenevalt varustusest kuni 2 tundi.
Ahti ja paljude teiste jaoks keda olen aidanud on see mure lahendatud.
Kontakti leiab profiili alt.
Reino

Kas lahendasid Pärnus ühe musta värvi takso probleemi ka ära sama veaga eelmine talv?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 10.09.14 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Ei ole mina veel kuulnud kuskil kaskos, et tahetakse roolilukku või lisaimmot, vargapoltegi ei nõuta....

Aga siis vii end kurssi: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=113936 Seltsid on erinevad.


Aeg on edasi läinud ja kes surub peale oma idiootsusi, siis jõudu klientide otsinguil, kes niigi hinnatundlikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.15 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reino11
Kuna see teema siin suht laialivalgunud ja raske väljalugeda isegi esmaabi auto ajutiselt käimasaamise kohta siis kirjutasin põhiasjad siia välja.

Rooliluku viga on juhul kui võtme puldist saab keskluku maha kuid süüdet sisse ei saa ja 05 Access/Start Authorization juhtploki veamälus on see veakood:


00288 - Steering Column Lock Actuator (N360)
014 - Defective


Ilma seda veakoodi kustutamatta autot käima ei saa.


Et veakoodi saaks kustutada, tuleb auto elektroonika ellu äratada, kuna süüde sisse ei lähe, siis ei saa ka 05 - Access/Start Authorization juhtploki elektroonikale arvutigaga niisama ligi.
Elektroonika elluäratamiseks tuleb süütevõti süüteasendisse keerata ja suunatulekangist kaugtulesid paar sekundit peal hoida. Peale veakoodi kustutamist, saab süüte sisse ja auto käima, kuid probleem kui selline pole kadunud.
Harvemal juhul pole 05 juhtploki veamälus mitte ühtegi veateadet (pole midagi kustutada) ja süüte saab sisse sellisel juhul ainult peale rooliluku remonti.
Esinduses ja mõnes teises pädevas ettevõttes määratakse sellise vea puhul roolisammas vigaseks.
Probleem on rooliluku siseses mikromootoris või mikrolülitis mis kõige ebameeldivamal ajal tavaliselt ei anna rooliluku elektroonikale teada rooliluku keele asendist ja turvalisuse kaalutlusel ei lasta süüdet sisse panna. Kusjuures roolilukk võib isegi süüte sissekeeramisel maha tulla kuid kui elektroonika rooliluku keele asendist aru ei saa siis süüde sisse ei lähe.
Probleemi lahendamiseks ma ei ole ühtegi varuosa välja vahetanud ega ära remontinud vaid olen rooliluku deaktiveerinud et see rooliluku keel enam mõõda neid vigaseid mikrolüliteid ei tallaks. Roolisammas tuleb sellejaoks muidugi algosadeks lammutada jne. Peale seda roolilukk ei rakendu ega ka kuidagi iseseisvalt peale ei jookse.
Kontakti leiab profiili alt.
Reino



Ma enda veakoodi veel ei tea aga mul jamab roolilukk nii, et pistad võtme sisse, siis mõned korrad klöpsib vaikselt (vaiksemalt kui siis kui ta roolilukku maha võtab) ja siis ütleb mulle TAKE LOAD OFF STEERING. Rattad pinge all pole, rooli liigutamisest pole kasu. Siiani olen luku lõpuks ikka maha saanud aga midagi peaks ette võtma. Aku pole ka enam esimeses nooruses aga samas akut ma ei kahtlusta sest auto näitab et see on 100% täis ja ühe korra jamas lukk pärast paarisaja kilomeetrist sõitu. Kas sama probleem või midagi muud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sander1110
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 27.08.15 05:17 Tsiteeri


Kas Tartus ei ole inimest kes teeks selle rooliluku jama mõistliku hinnaga korda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]