Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Õlivarras? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1978)
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 22.10.04 10:42 Tsiteeri
Õlivarras?



Kui pikk peaks õlivarras olema A 200 1B mootoril minu omal tundub kole palju kõverusi sees olevat?


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 22.10.04 10:51 Tsiteeri


Õlini ikka ulatub ?


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 22.10.04 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja JohnDoe2200T
Kui pikk peaks õlivarras olema A 200 1B mootoril minu omal tundub kole palju kõverusi sees olevat?

einoh näitab et norm täis jne ja kui mootor töötab siis õli tuld ei vilguta.
kuid kindluse mõttes vaja ikka teada et see õige...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 22.10.04 10:55 Tsiteeri


ei ma ei vaja varuosa- õlivarda pikendust! :D


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 22.10.04 11:17 Tsiteeri


Need kõverused on seal sees ja neid ei ole mitte vähe.Üks põhjus on see,et need kõverused aitavad sel õlivardal ka omal kohal olla ja samuti puhastavad need kõverused õlimõõte toru seestpoolt,et saaksid ikka korralikult oma mootori taset jälgida,mitte nii et terve varras on õline ja pihta ei saa kusmaal see norm on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 22.10.04 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Need kõverused on seal sees ja neid ei ole mitte vähe.Üks põhjus on see,et need kõverused aitavad sel õlivardal ka omal kohal olla ja samuti puhastavad need kõverused õlimõõte toru seestpoolt,et saaksid ikka korralikult oma mootori taset jälgida,mitte nii et terve varras on õline ja pihta ei saa kusmaal see norm on.

aga kui palju seda sinna torusse peab minema alates korgist kuni miinimum servani?


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.10.04 14:54 Tsiteeri


Vabandan!
Mulle tuli meelde anekdoot:
Blondiin läheb poodi, õlivarrast käes vibutades ning pöördub müüja poole: "kas teil pikemat õlivarrast on müüa? Praegune lihtsalt ei ulatu õlini, liiga lühike on vist, ma ei näe, kas mootoris on õli või ei "


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 23.10.04 06:13 Tsiteeri


Tsitaat:

aga kui palju seda sinna torusse peab minema alates korgist kuni miinimum servani?

pakun, et 1 liiter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 23.10.04 06:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja turbo
Tsitaat:

aga kui palju seda sinna torusse peab minema alates korgist kuni miinimum servani?

pakun, et 1 liiter


ei kõrini täis peaks tohkem minema :D
Valagu ikka mõnuga :P


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 23.10.04 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja turbo
Tsitaat:

aga kui palju seda sinna torusse peab minema alates korgist kuni miinimum servani?

pakun, et 1 liiter


Ma räägin õlivarda pikkusest et kui pikk peaks olema õlivarda stopperkorgist alla miinimumi piirini?


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.10.04 19:06 Tsiteeri


osadel on mõõdu vahemik pool osadel liiter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 23.10.04 19:24 Tsiteeri


ei ei cm`tes mõtlen varda pikkust mitte mõõdetavat osa kui varras pole õige pikkusega mida ma mõõdan seal. eelpool on jah räägitud et mingid kõverused see on norm kuid mul neid ikka seal tõsiselt palju.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 23.10.04 20:45 Tsiteeri


Otsi mõni 2.2 T või vabalt hingav R5 kõrvale ja mõõda/uuri õlivarda pikkusi, topi teise mootori varras enda mootorisse, võrdle, need peaks olema ühe pikkused C3 kere.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.10.04 21:12 Tsiteeri


No õlivarras on reeglina üks töökindlamatest osadest mootori juures, mulle küll tundub, et teema algataja liigselt paanitseb. :) :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 23.10.04 21:30 Tsiteeri


kujuta ette et ostad auto muidu norm tõmbad õlivarda välja vaatad kurat kõverusi kui palju äkki on mingi teise mootori varras pandud ja oli pikem tehti väänded sisse kuid krt seda teab äkki on ikka kas pikk või lühike. kui pikk on õli vähe õnn on, et seda kompu pole kisanu kuid kui on palju on ka pahasti...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.5% - SQL: 47.5%]